Sayfa 46 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46 47 48 SonuncuSonuncu
Toplam 1194 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Erdal UZUNYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gbamin'in stopere kaydırılması nasıl bir akıl anlaşılır gibi değil. Maçı izlerken şoka girdim. Adam girdikten sonra takımı öne taşımaya başladı. Tam kıpırdanmaya başladık derken adamı stopere çekti. Açıkcası Bartra çıkınca Denswill'i alır 3'lü defansa geçer diyordum ama Gbamin'i orda görünce şok oldum. 3'lü defansa da geçmedi. Tuhaf.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

A.ömür'ün verkaç yapıp içeri kestiği pozisyonda 4 kişi içeri giriyor ama kalenin önünde kimse yok. pozisyonu başlatan oyuncular pası atıp hemen geri dönüyor ki 4 oyuncu da burada var. bunlardan 2 tanesi kale önüne koşu yapsa gol olacak ama savunmaya kaçıyor. skandal ötesi bir durum

pası attın hemen kalenin önüne koş
    niye geri dönüyorsun aptal şuursuzlar

bu pozisyon rezil kepaze
    aklı başında bir tane organizasyon yok
    Konu Sacit tarafından (11.10.2022 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YARIŞTAN kopmak sorun değil ..
    sorun takımın top oynamaya iştahı olmaması...
    sıkıntı var belli de....nasıl düzelecek olay bu...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galip gelince protestoları kendi içinde bastırdılar, olması gerekende bu. Fakat biz de oyun devam ederken girene çıkana salak salak protesto ne alaka. Evet abdülkadir denen vitaminsizen ben de memnun değilim, kadro dışı kalmalı ama bırakalım bunların kararlarını teknik heyetle yönetim versin. Dostum senelerdir burdayız, 5 sene öncesine kadar sokağa çıkacak yüz bırakmadı biz de bu takım. Habire kupa kaldırınca götü kalktı taraftarın. Bizim istanbul kulüplerinden bir farkımız var dı ama lafta. Düzenin takımı gibi günlük skorlarla adam indirip kaldırıyoruz. Zikeyim iyi futbolu ya, oynadığımız zamanlarda da ligi 5.bitiriyorduk. sana gereken skoru al ve ışine bak, rakiplerin kudursun kimin zikinde.
    Sorun su zaten skoru alinca kimse ses etmiyordu gecen sene oldugu gibi sampiyon olalimda futboldan bize ne diyordu herkes ama her zaman gecen seneki gibi olmaz iste cok ekstra bir sezondu o, her zaman boyle oyun ile ilerleyemezsin skorda gelmemeye basladi artik 35 milyon avro maas butcesiyle sezon sonunu gorecegiz muhtemelen basari gelmezse bu carki donduremeyiz asil sorun bu sampiyonluktan falan gectik zaten bu takim her sezon sampiyon olacak kupa kaldiracak diye birsey yokda yapilan yatirimin karsiligi da bir sekilde alinmak zorunda gecen sene 500 milyon uzerinde acik verildi bu sene artacak bu rakam muhtemelen yurumez bu is boyle yeniden iholu muholu zamanlara dönmek istemiyor kimse eminim..oyuncular ve hoca yapilan yatirimin karsiligini vermeli sahada artik bunu gormek istiyor klubun gelecegini dusunen taraftar hakli olarak, bu futbol devam ederse ki gecen seneden bu yana 6 aydir ayni seyi yasiyoruz degisen gelisen birsey yok sahada ,basarili olmak imkansiz bu saatden sonra bu duzenle.. ben kendi adima gruptan cikalim avrupada icerde de turkiye kupasini alalim tamamim ama bu oyunla mumkun degil malesef gercekler bu herkes aklini basina alsin artik. icerde sıkınti varsa kelle alinacaksa da kimsenin gozunun yasina bakilmadan alinsin kimse takimdan buyuk degil isler iyi gitmemeye basladi ve duzelecek gibi degil duzelmiyor dahasi en ufak bir isik yok ..
    Konu gurur6134 tarafından (11.10.2022 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A.ömür'ün verkaç yapıp içeri kestiği pozisyonda 4 kişi içeri giriyor ama kalenin önünde kimse yok. pozisyonu başlatan oyuncular pası atıp hemen geri dönüyor ki 4 oyuncu da burada var. bunlardan 2 tanesi kale önüne koşu yapsa gol olacak ama savunmaya kaçıyor. skandal ötesi bir durum

bu pozisyon rezil kepaze
    yeni bisey degil. 6 aydir yaziyorum. ceza sahsinin icinde bi tek Corne vardi, bide Waka giriyordu. Bu sezon tek forvetimiz ceza sahsinda. Yerlesim problemi var.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal UZUNYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gbamin'in stopere kaydırılması nasıl bir akıl anlaşılır gibi değil. Maçı izlerken şoka girdim. Adam girdikten sonra takımı öne taşımaya başladı. Tam kıpırdanmaya başladık derken adamı stopere çekti. Açıkcası Bartra çıkınca Denswill'i alır 3'lü defansa geçer diyordum ama Gbamin'i orda görünce şok oldum. 3'lü defansa da geçmedi. Tuhaf.
    Tuhaf degil korkaklik avcinin oyun anlayisi bu gol yemeyeyim de atarsam bir sekilde atarim.golu yersem riski o zaman alirim alacaksam da once 1 puana garantiye oynamaya calisiyor her mac boyle ligde olsun avrupada olsun.buna da kontrollu futbol pas oyunu diyor ne alakaysa gbamin ile ileriye topu tasimaya baslamisken saga sola bosluklara iyi paslar atiyorken adam birden geriye stopere cekti onu aynisini antalyada siopise yapmisti saka gibi hakikaten akil tutulmasi yasamaya basladi resmen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal UZUNYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün erdal hoşun maç sonu yayınını dinlemiştim radyo gol 'de , o da benzer yorumda bulundu , ne zaman takım kıpırdandı hoca oyuna müdahale etti ve takım geri çekildi.
    resmen oyuncu değişiklikleriyle oyunu rakip sahaya yıkacağımıza tam tersi durum oluşmuş .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hoca devam edeceğine göre ben olsam vakit kaybetmeden 3-4 oyuncuyu kadro dışı bırakırım,hocayada sormam.Takım bi silkelenir akıllar başa gelir belki,hem hocayada bir mesaj olur..
    Fb bile geçen yıl mesutla ozanı kadro dışı bırakınca toparlanmış,şampiyonluğu az daha elimizden alacak pozisyona gelmişti..

İsimde vereyim bu kadro dışılardan 2 si djaniny ile bardi olur,gerisinide yönetim seçsin çöp bol nasılsa…
    THE NORTH REMEMBERS

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Hocamız kusura bakmasın ama oynattığı futbol hiçbir halta benzemiyor.
    Ne savunma yapabiliyoruz ne de organize hücum yapabiliyoruz. Ortada karmakarışık bir iş var.
    Birkaç hafta sonra oyuncularda da homurdanma başlar. Hocaya göndermeler yaparlar.
    Şurada bizim gördüğümüz saçmalıkları emin olun onlar daha iyi görüyorlardır.
    Böyle giderse oyuncuların hocaya olan saygıları da azalacaktır.

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kaosa girersek hep birlikte batarız yapmayın bunu . çözüm bulmak lazım ama teknik hoca değişikliği şuan takıma zarar verir.
    son 10 dakika yaptığımız baskıyı neden ilk yarı yapamıyoruz onu bulmak lazım

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu pozisyon rezil kepaze
    Ömür'ün o harika kesme topuna arka direkte hiç kimsenin koşmaması evde çileden çıkardı beni. Yahu ne kadar güzel bir pozisyon hazırladı çocuk. Ama nerede o basiret ve feraset bizim golcülerde?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Devrim Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaosa girersek hep birlikte batarız yapmayın bunu . çözüm bulmak lazım ama teknik hoca değişikliği şuan takıma zarar verir.
    son 10 dakika yaptığımız baskıyı neden ilk yarı yapamıyoruz onu bulmak lazım
    Evet. Her maç ilk yarılar çöp bu sezon.
    Hoca taraftara ve medyaya laf yetiştirmeyi ve egoyu bırak.
    Oyunu ve oyuncu istikrarını yakalamaya bak.
    Dünkü maçı kazanmalıydık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kızıyorum küfür ediyorum ama başarısız olsa bile uzun yıllar devam edilmeli
    ben artık 6 ayda bir kısır döngü istemiyorum
    hadi hoca gitti,kim gelecek.
    şenol dan başka yerli alternatifin yok,yabancı getireceksen jesus gibi hocayı getirme imkanın yok
    kaldıkı bızım yönetim samet tolunay rıza tarzı gibi çapsız hocaları sırf bedava diye getirir
    onlarında max ömrü 3-5 olur
    hoca giderse sene 2014 lere geri gideriz.
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocamız kusura bakmasın ama oynattığı futbol hiçbir halta benzemiyor.
    Ne savunma yapabiliyoruz ne de organize hücum yapabiliyoruz. Ortada karmakarışık bir iş var.
    Birkaç hafta sonra oyuncularda da homurdanma başlar. Hocaya göndermeler yaparlar.
    Şurada bizim gördüğümüz saçmalıkları emin olun onlar daha iyi görüyorlardır.
    Böyle giderse oyuncuların hocaya olan saygıları da azalacaktır.
    Hamsik bile jest ve mimikleriyle neden çıkartıldım diye isyan etti.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuhaf degil korkaklik avcinin oyun anlayisi bu gol yemeyeyim de atarsam bir sekilde atarim.golu yersem riski o zaman alirim alacaksam da once 1 puana garantiye oynamaya calisiyor her mac boyle ligde olsun avrupada olsun.buna da kontrollu futbol pas oyunu diyor ne alakaysa gbamin ile ileriye topu tasimaya baslamisken saga sola bosluklara iyi paslar atiyorken adam birden geriye stopere cekti onu aynisini antalyada siopise yapmisti saka gibi hakikaten akil tutulmasi yasamaya basladi resmen.
    AA hocamız da bu sezon çok formsuz gerçekten

Gbamin'i stopere çektiği anda frene bastık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarın isyanı da bu
    Bakın BJK-Başak maçında Başak sadece 1 isabetli şut attı ve maçı aldı.
    BJK taraftarı takımı çağırıp alkışladı.
    Dün bizim takım çok kötü oynadı ilk yarı (baş aktör Yazıcı, ikinci devre de Djaniny)
    İkinci devre Gbamin'i stopere çekince beraberlik kaçınılmaz oldu.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kızıyorum küfür ediyorum ama başarısız olsa bile uzun yıllar devam edilmeli
    ben artık 6 ayda bir kısır döngü istemiyorum
    hadi hoca gitti,kim gelecek.
    şenol dan başka yerli alternatifin yok,yabancı getireceksen jesus gibi hocayı getirme imkanın yok
    kaldıkı bızım yönetim samet tolunay rıza tarzı gibi çapsız hocaları sırf bedava diye getirir
    onlarında max ömrü 3-5 olur
    hoca giderse sene 2014 lere geri gideriz.

Evet katılıyorum rıza,tolunay gibileri bedava diye getiririz bardilere, djaninylere,denswillere milyonlar gömeriz bende bunu anlamıyorum…

Ama bu yönetimde ufakta olsa bi vizyon kırıntısı görüyorum,öyle samet mamet gibi işlere girmezler..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Zonguldak

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 santraforlada oynamak çözüm değilmiş onuda gördük dün akşam.2 değil 3 santraforla oynadık yarım saatten fazla,net diyebileceğimiz bir gol pozisyonumuz yok.

Zaten iş çok forvetle oynayıp maç kazanmak olsaydı herkes 5 santraforla çıkardı sahaya,buda burda umutlu maxi gomezli garip garip kadrolar kuran birilerine ders olur umarım..İkisi birbirini tamamlamaktan çok bozar arkadaşlar dünyada böyle sistemler çok az kaldı herkes ortasahayı nasıl daha fazla çoğaltıp rakibi boğarıza bakıyor.

Dün akşamda bu kadar forvet alıp çorba yapacağına gbaminle birlikte orta sahayı kalabalık tutup oyunu tam ele alsaydık en azından 1-0 alırdık maçı diye düşünüyorum..
    Gomez dün sahada yoktu. O da çok formsuz
    Umut biraz daha iyi ona göre
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Öncelikle şampiyon takımın evindeki liderlik maçının atmosferi böyle olmamalıydı.

İkincisi, berbat bir ilk yarı oynadık. Siopis'le başlarsan top yapamazsın. Skoru alınca basacak adam o.

Hocanın Terim'in kötü zamanlarındaki "orta sahayı boşaltıp forvet oyuna atma" hamlesini kopyalaması bir işe yaramıyor. Bakasetas'ı geri atıyor. Ne halta yarıyorsa... Hamsik'e de yük biniyor.

Sonra takım uyumsuz Lego parçalarına döndü. Orta saha çıkar, forvet al. Stoper çıkar, orta sahayı oraya çek. Başlayan dizilişle biten dizilişe bakın Allah aşkına...

Yusuf fizik olarak hiç hazır değilmiş. Beli dönmüyordu.

Bartra, Eren ve Trezeguet'nin kart görmemesi
    Gol yememek, daha doğrusu çok da pozisyon vermemek gecenin artılarıydı.

Bartra, Larsen ve girdikten sonra Gbamin'i beğendim. Uğurcan da hem frikik hem de çıkıp uzaklaştırdığı topla iyi göründü.
    Siopis - Djaniny

4-2-3-1'den yalnız Hamsikli 4-1-4-1'e...

Gbamin - Hamsik
    Yusuf - Umut

4-1-4-1'den Djaniny-Umut-Gomez-Trezeguetli 4-2-4'e...

Bartra - Bardhi

Gbamin'i stopere çekmek... (Hatırlayın, Antalya maçında Dorukhan'ı sol stopere çekmişti)

Gomez - Ömür

4-2-4'ten 4-0-6'ya...

*

Çevirdiği maç yok mu? Var, geçen sene Kayseri, Göztepe...

"Kriz anında camı kırın" uyarısını hocamız "Cam çerçeve indirin" olarak uyguluyor bu sene.

Geçen sene sakatlıklardan dolayı 38 lig maçında 36 farklı ilk on birle başlamıştık. Bu sezon da on beş resmi maçta, on beşinci farklı on birle çıktık. Sakatlık, ceza anlarım fakat biz deneme yanılma aşamasındayız.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.10.2022 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siopis - Djaniny

4-2-3-1'den yalnız Hamsikli 4-1-4-1'e...

Gbamin - Hamsik
    Yusuf - Umut

4-1-4-1'den Djaniny-Umut-Gomez-Trezeguetli 4-2-4'e...

Bartra - Bardhi

Gbamin'i stopere çekmek... (Hatırlayın, Antalya maçında Dorukhan'ı sol stopere çekmişti)

Gomez - Ömür

4-2-4'ten 4-0-6'ya...

*

Çevirdiği maç yok mu? Var, geçen sene Kayseri, Göztepe...

"Kriz anında camı kırın" uyarısını hocamız "Cam çerçeve indirin" olarak uyguluyor bu sene.

Geçen sene sakatlıklardan dolayı 38 lig maçında 36 farklı ilk on birle başlamıştık. Bu sezon da on beş resmi maçta, on beşinci farklı on birle çıktık. Sakatlık, ceza anlarım fakat biz deneme yanılma aşamasındayız.
    2–5-3, 2-4-4 ortasahadan stoper,stoperden forvet bişeyler deneyip biraz saçmaladı hoca ama olsun ben bu son yarım saatteki kaos futbolumuzu seviyorum,en azından futbola dair kırıntılar görüyoruz
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2–5-3, 2-4-4 ortasahadan stoper,stoperden forvet bişeyler deneyip biraz saçmaladı hoca ama olsun ben bu son yarım saatteki kaos futbolumuzu seviyorum,en azından futbola dair kırıntılar görüyoruz
    Hoca yi en çok destekleyenlerden biriyim sen biliyorsun.. ama artık hoca sağlıklı düşünemiyor .. hücum yapmak on liberolari çıkarıp hucumcu almak degil ki...g bamini stopere çekmek ne alaka takım gayet oynuyirdu o ara.. ilk yarıda les futbol vardı... rakipi koşturmak ne ya biz topla sağa sola geriye oynuyiruz bir puan a gelmiş rakip takım rahat rahat kapanıyor... hücumda pres yok alan daraltma yok savunma yi öne çıkarma yok... aman geçiş yemiyim korkusundan oyuncular ileri çıkamıyor... tony i gönderip hızlı oynuyucaz deyip trezege yi aldırdı .. sonuç geçen yıl ki oyunun kopyası elinde visca tony cornelius yok anla artık... takım ışık ta vermiyor oyuncular mutsuz hamsik bile el kol yapmaya başladı .. ki hoca sürekli izin veriyor buna rağmen oyuncular bu oynanan oyuna inanmıyor 2 kişi ile hucum edelim mantığı... ben hocamızla devam ettiğimiz sürece bu yıl en fazla 8 ci olacağımızı dusunuyirum... sezon başından beri su maçta iyiydik dediğimiz tek maç yok.. antep ve kayseri maçlarında dahi kötüydük bunun adı futbol değil.. ya hoca oyunu düzeltecek ya da gidicek başka çıkış yolu yok

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca yi en çok destekleyenlerden biriyim sen biliyorsun.. ama artık hoca sağlıklı düşünemiyor .. hücum yapmak on liberolari çıkarıp hucumcu almak degil ki...g bamini stopere çekmek ne alaka takım gayet oynuyirdu o ara.. ilk yarıda les futbol vardı... rakipi koşturmak ne ya biz topla sağa sola geriye oynuyiruz bir puan a gelmiş rakip takım rahat rahat kapanıyor... hücumda pres yok alan daraltma yok savunma yi öne çıkarma yok... aman geçiş yemiyim korkusundan oyuncular ileri çıkamıyor... tony i gönderip hızlı oynuyucaz deyip trezege yi aldırdı .. sonuç geçen yıl ki oyunun kopyası elinde visca tony cornelius yok anla artık... takım ışık ta vermiyor oyuncular mutsuz hamsik bile el kol yapmaya başladı .. ki hoca sürekli izin veriyor buna rağmen oyuncular bu oynanan oyuna inanmıyor 2 kişi ile hucum edelim mantığı... ben hocamızla devam ettiğimiz sürece bu yıl en fazla 8 ci olacağımızı dusunuyirum... sezon başından beri su maçta iyiydik dediğimiz tek maç yok.. antep ve kayseri maçlarında dahi kötüydük bunun adı futbol değil.. ya hoca oyunu düzeltecek ya da gidicek başka çıkış yolu yok
    Hocayı bende severim ama bu sene özellikle kadro seçimleri, oyun planı ve oyuncu değişikleri ciddi hatalı.Bunuda dile getirdim çoğu kez, belki sizde farkındasınızdır..

Oyun planımızında geçen yıl 2. Devreden itibaren çözüldüğünü düşünüyorum ama henüz bir gelişim ve yenilik getiremedi apo hocam..

Taraftarla atışma işinede girmemesi lazım hocanın o işten hiç karlı çıkmaz….
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Neden Trezeguet'i sağ tarafta oynatmaya çalışıyor anlamıyorum. Oynayamıyor işte onu oynatacağına çıkar başkasını al Lahtimi ondan az mı oynayayacak sağ kanatta? Gbamin orta sahada oynarken takım toparlanmıştı neden stopere çekiyorsun? Bardhi illa oynamalı mı yani?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen akşam oyuna kanı gibi başlamayalım.
    Yine aynı şekilde başlarsak şimdiden geçmiş olsun derim...
    ilk golü veya golleri yeriz.

Evimizdeyiz hocam stad tam olmasa da yeteri kadar dolu olacak.
    lütfen bir kerede baskılı presli başlayalım sahalarından çıkarmayalım
    gol veya golleri biz bulalım.

Avcı hocamız;
    bugün maç öncesi konuşmasında sakin olacağız sakın kalacağız derse
    bu demek biliyormusunuz arkadaşlar
    takım yine ağır başlayacak,yan pas yan pas geri pas geri pas
    demek.

perşembe günü sahada çok kalan oyuncular ağırlıklı sahaya çıkarsak
    işimiz zor,diri en az 3 tane oyuncu sahada olması gerektiğini düşünenlerdenim.

her şartta siopis ilk 11 de OLMALIDIR.

dün fb az kalsın berabere kalacaktı
    bugün başakşehir niçin kalmasın

gerçekçilik iyi bir şeydir.
    üzülerek yazıyorum
    ben şahsen akşam iyi bir oyun beklemiyorum
    dünya kupası için verilecek araya kadar mümkün olduğunca puan/lar almalıyız
    öyle veya böyle yarım sıfır olsun bizim olsun.
    **
    2 gün önce yazdım.
    iyi oyun beklemediğimi yine kanı gibi oyuna başlayacağımızı
    değişmez bu...

**
    avcı hoca maç sonu dedi ki ilk yarıyı ÇÖPE attık.

sevgili hocam kronikleşti özellikle ilk yarıların çöpe gittiğini herkese ezberlettiniz sagolun.
    10 yaşındaki çocuklara sor aynı şeyi yazar söyler

Nereden
    İstanbul

Bence bu takımın
    ---------------------Uğurcan
    ----------Bartra------Hugo---Denswill
    Larsen------------------------------------Eren
    ----------------Gbamin----Hamsik
    --------------------Bakasetas
    -------------Gomez-------Umut

Denemesi lazım.
    Konu Alper Beyazay tarafından (11.10.2022 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)