Sayfa 41 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1194 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Salih Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çok zor ama imkansız da değil. Monaco maçı affettirme maçı olacak, Beşiktaş için de deplasmanda her zaman şansımız tutuyor. Olur da böyle iki skor alırsak forumdaki yorumları da merak ediyorum.
    Beşiktaş 55-60 dk’lık takım ama biz o ilk 25-30 dk’lık ilk rüzgarı atlatabilirmiyiz emin değilim.

İlk 20-25 dk 2-0 geriye düşersek hiç şaşırmam. Normalde Bjk’deki düşüş ve giren oyuncuların leş oğlu leş olması ile maçları koparamaması, bitirememesini avantaja çevirmemiz lazım ama onu bile yapabilecek ışık vermiyor takım.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Ankara

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Israrla aynı şeyi söylüyorum;

hoca bu kadar formsuz olamaz,
    bu kadronun kalitesi bu olamaz,
    bu kadro bu kadar kötü oynayacak bir kadro değil.

aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum
    Bu kadronun maksimumu bu. Kendimizi kandırmayalım. Takımımız iyi değil. Daha iyi isimlere ihtiyacımuz var
    En büyük Trabzon

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse puan tablosu ile ilgili eleştirmiyor, söylenen saha içindeki rezalet. Tabela taraftarı istiyor hoca heralde ama sezon sonu tabela taraftarı olursak asıl o zaman üzülür.

Abdullah Avcı bu kafayla sadece bizi değil kendi kariyerini de bitirmeye oynuyor, farkında değil ama bu oyunsuzluk ile hiçbir yerde görev alma şansı yok artık. Aşağıdan çok daha iyi antrenörler geliyor. Kısıtlı, mütevazı kadrolarla ne oynadığını bilen ortalama takımlar kurabilen antrenörler var.
    Zaten büyük takım olarak başka bir yerde görev alamaz. Takım futbolu hiçbir şekilde ileri gitmiyor. Bir sıkıntı var ama dur bakalım ne zaman çıkacak ortaya !
    McLas was Here

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocukça bir açıklama olmuş. Ligin ilk haftasında 4-5 gol atıp "ama lideriz" demek kadar içi boş.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sene başından beri yaptığı açıklamaların çoğu tutarsız ve oyalayıcı. Trabzon’da olduğunu unutuyor galiba arada.
    McLas was Here

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın, ne heves bıraktılar ne de heyecan. Artık , gole sevinemez olduk, Ayağa bile kalkmıyoruz. '' nasıl oldu da atabildiniz '' diyerek küfür ediyorum atarsak bile . O derece oynadığımız oyundan nefret ediyorum
    Dünya kupası arasına kadar yukarı gruptan ayrılmazsak aradan sonra fener maçıyla yine zirveye otururuz. Ligde kimse iyi değil, her hafta performansta değişkenlik gösteriyor takımlar. Hocanın boktan kanat takıntılarından hatalar çıkarması lazım. Çıkarırsa ligi sonuna kadar götürürüz.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haftaya beşiktaş bizi bu futbolumuzla mermi manyağı yapar, Burdan söyleyim, 5 den aşağı da atmazlar. Hem avcı'dan intikamlarını alırlar hemde ağzımıza ederler. O zaman ne Hoca kalır ne de moralli oyuncu. İyi zamanlarda, kendini taraftara kabul ettiremeyen oyuncuların kredileri gittikçe azaldı ve artık bitti diyebilirim.

Geçiş dönemindeyiz ayaklarını bıraksınlar, Bu kadrodan giden sadece Wakame ve Cornelius'tur. ismail koybaşı gitti diye arıyorsak yazıklar olsun bize. o bakımdan şampiyon olan takımda needen geçen seneden 7 oyuncun 11 değil sorusunu da sorarım ben adama. Deneme tahtası değiliz. Ayrıca geçen sene oynayan en az 5 tane oyuncumuza da yeni kontrat yaptığımız halde bu kadar dökülüyorlar. Bir hafta birisi kötü olarak ortaya çıkıyor.

Bize bunu yaşatmaya hakları yok.

Çıkacaklar açıklama yapacaklar..

Ayax 'dan aldığımız oyuncu neden süre alamaıyor. Her hafta hiç birşey yapmayan oyuncu yine 11 de kendine şans buluyor ve 2. devre sike sike çıkıyorsa, bu lahtimi, Naci gibi oyuncular neden alındı ve neden oynatılmıyorlar. ???

Sorunu visça ve Dorukhan'ın olmayışına bağlayanlara da şunu söyliyim. Biz geçen sene ilk devre Vsiçasız ve Dorukhan'sız oynuyorduk ve rakiplere 20 puan fark atmıştık,

Sorun onların olmayışı da değil yani bilesiniz
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başından beri yaptığı açıklamaların çoğu tutarsız ve oyalayıcı. Trabzon’da olduğunu unutuyor galiba arada.
    Ben en çok kasımda iyi olacağız açıklamasına takılmıştım.Kasıma kadar ligin rengi belli olur zaten…
    THE NORTH REMEMBERS

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu avci hocam bu haftayi su futbolla alip lider bitirsen ne olacakti allah askina haftaya yine yenilecektin 5 -6 siradasin isik yok isik bu takim ligi bu oyunla goturemez rakip guzellemesi yapmiyoruz gorunen bir gercek var ilk 7 siradaki takimlarin icinde oyun anlaminda en kotu olan biziz onu gectim bizim altimizdaki takimlardan bile daha kotu futbol oynuyor takim sorun bu birak kendini aklamayi artik bu takim kotu ,kotuye kotu denir senin fikstur asil bundan sonra basliyor gorunrn köy kilavuz istemez sonumuz kötu bu futbolla konya basak 8tas şikebahce kimi yeneceksin bu oyunla bir macta fazlamiz var birak allah askina bizle dalga gecmeyi

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 1-0 kazanıp lider olsaydık, bu oyunla yazdıklarımız değişmezdi. Hoca’nın anlayamadığı bu.
    Hoca Trabzonspor taraftarını, pazartesi günü puan tablosuna bakıp mutlu olan istanbul takımlarının hobi taraftarı ile karıştırıyor galiba.

Kusura bakma hocam, ligin 9. Haftasında takımın ne vaat ettiğine sahadaki oyuna bakarız. Son 9 haftası olsa tabela daha önemli olabilirdi.
    Trabzonspor taraftarı olarak takımın geçen sezon şampiyon olmasından ve bu sezon ana kadrodaki 7 oyuncudan yoksun olduğu halde halen ligin tepesinde olan takımdan mutlu olmayan ruh hastası falandır, ya da Trabzonspor tarihini bilmiyordur,en düşük averajla şampiyon olan takım da biziz,en az galibiyet ve düşük puan alarak şampiyon olan takım da biziz, Ahmet Suat Özyacı ve Özkan Sümer de defansif yönleri ağır basan TD olarak tarihimiz altın yıllarını yaşatmışlardı.

Güzel oyun ne kardeşim ya,Trabzonspor tarihinin en büyük kaybedeni Şenol Güneş ve tayfasının bize dayattığı ve bizim DNA mızda olmayan bu saçmalığın peşinde koşanlar ve bugün takıma destek olmak yerine oyuncuyu yuhlayanlara tek bir lafım var,bu takımın yakasından düşün.

Ayrıca bugün bazı oyuncuları yuhlayanlar ile o yuhlanan oyuncu ve bir oyuncunun dahil olduğu bir şeyler söylenti halinde,birileri Abdullah Avcının ayağını kaydırmak ve takım içinde kaos yaratmak için eski bir TD ile gizli kapaklı işlere girmiş deniyor,bu oyuncuların düşük performansını bahane ederek Hocaya saracaklar ve takımı saha dışına çekecekler.

Bunu yapabilirler mi,Ertuğrul Doğan varken ellerini bir yerlerine sokarlar,devre arası yerli temizliği yapacaklar,bu şart oldu.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamsik çıkarken beni niye oyundan alıyorsun diyorsa sıkıntı büyük demektir..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Eskişehir

Haftaya bjk'yi yeneriz. Hocaya çok güvendiğimden değil, bjk stadında bir tılsım var ve hep bizden yana. Biz de boru değiliz, basar geçeriz.

Nereden
    İstanbul

Wakame'ile kontrat yenileme görüşmeleri başladığı ikinci devrenin ilk maçlarından beridir bizim takım top falan oynamıyor.

İçinde bulunduğumuz futbol kalitesizliği ve ısrarla kötü oynamaya devam etmemisin nedeni Wakame'nin yokluğu olduğu bariz ortada. Ben olsam Wakame'yi çağırır ve ona 500 bin Euro daha prim verirdim '' kardeş sen bizi şampiyon yaptın ''diye, extra ödüllendirirdim. Sen gittiğinden beridir, rakip sahaya giremiyoruz bile )))

Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik çıkarken beni niye oyundan alıyorsun diyorsa sıkıntı büyük demektir..
    Bartra'yi da hamsik'i çıkartmasının nedeni göstermek için oyundan aldı ..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadronun maksimumu bu. Kendimizi kandırmayalım. Takımımız iyi değil. Daha iyi isimlere ihtiyacımuz var
    Bunu lig başlarken söylemiştim kadromuz iyi değil oyunculara fazla para vermen iyi oldukları anlamına gelmez bardi gomez,larsen ,eren iyi adamlar değil biz ş.ligine gidecez gidemeyecez muhabbetine kadroyu çok geç kurduk sonuç fiyasko başka hocada gelse bundan iyisi olmaz 2 kanadı ve kanat bekleri vasat olan takım hicbir şekilde zirveye oynayamaz visca ve perez döner devre arasında forvet ve orta açabilen süratli bir sol bek alınabilirse oyun düzelir onun haricinde bu kadrodan HİÇBİR BOK OLMAZ HATAA ŞENOLDA bu kadroya gelmez o bilir neyin başarılı olup olamayacağını.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Avrupa Diğer

Kasimpasa dersine iyi calismis trezege,yi kapat dondurme kanatlar iptal baka ve hamsik uzerine baski uygula ilerde gomez istedigi topuda alamaz ve mac boylece biter bugunun tek tesellisi adamlara ikram yapmadan pozisyon vermeden maci tamamlayabildik bu sezon sampiyonluk giderse fazla beraberlikler sonrasi olabilir

Nereden
    Eskişehir

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor taraftarı olarak takımın geçen sezon şampiyon olmasından ve bu sezon ana kadrodaki 7 oyuncudan yoksun olduğu halde halen ligin tepesinde olan takımdan mutlu olmayan ruh hastası falandır, ya da Trabzonspor tarihini bilmiyordur,en düşük averajla şampiyon olan takım da biziz,en az galibiyet ve düşük puan alarak şampiyon olan takım da biziz, Ahmet Suat Özyacı ve Özkan Sümer de defansif yönleri ağır basan TD olarak tarihimiz altın yıllarını yaşatmışlardı.

Güzel oyun ne kardeşim ya,Trabzonspor tarihinin en büyük kaybedeni Şenol Güneş ve tayfasının bize dayattığı ve bizim DNA mızda olmayan bu saçmalığın peşinde koşanlar ve bugün takıma destek olmak yerine oyuncuyu yuhlayanlara tek bir lafım var,bu takımın yakasından düşün.

Ayrıca bugün bazı oyuncuları yuhlayanlar ile o yuhlanan oyuncu ve bir oyuncunun dahil olduğu bir şeyler söylenti halinde,birileri Abdullah Avcının ayağını kaydırmak ve takım içinde kaos yaratmak için eski bir TD ile gizli kapaklı işlere girmiş deniyor,bu oyuncuların düşük performansını bahane ederek Hocaya saracaklar ve takımı saha dışına çekecekler.

Bunu yapabilirler mi,Ertuğrul Doğan varken ellerini bir yerlerine sokarlar,devre arası yerli temizliği yapacaklar,bu şart oldu.
    Çok güzel özet. Türk takımlarının klasik perfonmans tutma haftaları başlar, biz de ayak uydururuz, en az hata yapan olayı götürür. Sezon bitmeden hoca ve yönetim nezdinde yapılan çok ağır eleştiriler yersiz ve anlamsız.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Dorukhan-visca-peres dönünce uçacağız hikayeside nasreddin hocanın koyun fıkrası gibi oldu..

Diken alacağızda,koyunların yünleri takılacakta, o yünleri satacağızda…
    THE NORTH REMEMBERS

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Geçen sezon şampiyon takımı seyrettik. Her maç muhteşem değildik ama futbolcuların yüzlerinde ifade vardı. Kah sevinme kah üzülme kah şaşkınlık kah öfke.
    Hocanın yüzünde ifade vardı. Ne istediğini bilen, isteyen, inanan, yönlendiren.
    Bu yıl bunların hiçbiri yok. Futbolcuların bıraktım yüz ifadesini birbirlerine bakışı sohbeti yok.
    Bizim geçen sezonki halimiz fenerde var.
    Futbol ritimdir, yakaladın mı fırtınasındır.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya futbol asıl senin anlattığın gibi robotik bir şey değil. Topa dokunup suratına tekme atsa topa dokunmuş devam mı diyeceksin. Ezber yorum.
    topa dokunma olayında istisnalar yok değil

başka bir örnek verelim : kaleci uçarak topu yumrukladı,sonra o yumruk kafaya çıkan oyuncunun suratına geldi,sonuç ne ? oyna devam,eğer bu tarz durumlarda hakemler oyna devam demezse ne olur biliyormusun ? oyuncular penaltı almak için kafalarını yumruk a doğru uzatırlar,bunu yapmakta çok basittir, yani oyuncular topla oynamayı bırakıp penaltı kovalamaya başlarlar,zaten onun için topa dokunmak önemli

tabi topa dokunmanın yetmediği durumlarda var,bunlar genelde tehlikeli hareket içine girerler,çift dalma ,tabanla dalmak,ayağı fazla yukarı kaldırmak vs,bu tarz durumlarda topa dokunmak yetmiyor,

ama malum penaltı pozisyonunda ise böyle bişey yok aga,böyle bişey olmayınca neye bakılıyor,topa kimin önce dokunduğuna,eğer buna bakılmazsa ne mi olur? yukarda dediğim senaryo olur,yani kaleci uçarak topu yumruklar,rakip o yumruğa kafasını sokar ve penaltı, buda saçmalık olduğu için oyna devam deniliyor zaten,ama o kalecinin yumruğu topa değilde rakibe gelirse penaltı,topa önce dokunmanın önemi aga
    Konu jairzinho tarafından (10.10.2022 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

O halde neden eleştirenlere laf sokuyorsun?? demek ki, ortada bir sorun var değil mi? yerli oyuncu temziliği yapacaklarsa aklımıza gelen isimler herhalde Emrehan gedikli falan değildir dimi? O halde, takım top oynamıyor dediğimizde neden kızıyorsunuz. Madem bundan emişnler, neden devre arası bekleniyor, kadro dışı yapsınlar bildikleri birşey varsa, Yok ise de dedikodu yapmaya gerek yok. Ertuğrul Doğan biliyorsa bunları, taraftar ile hoca karşı karşıya gelmesini mi bekliyorlar, Niye tedbir alınmıyor ?? yerine koyacak oyuncumuz mu yok??
    Konu lazibere tarafından (10.10.2022 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Arkadaşlar şu maçta oyuncular arasında anlaşmazlık lafını çok duydum spikerden
    Şu trezegeut ne işe yarar kendi kendine Hint dansı yapıyor bir çalım At bir tane ya

Abartiyorum şu dizlerim kopuk olmazsa şu takımı tek başıma ben Yenerdim. Bu kadar zayıf defans orta sahası vasat
    Ve defansta bu kadar boşluk veren takıma ne bir çalım ne bir organize atak

Şu Monaco yu izlettir adamlar ileride her türlü al ver yapıp geliyor

Biz cornelius çok ariyacaz maxi Gomez ben bir şey görmedim umut ile beraber oynayınca bir forvet ediyor ikisi
    Ayrı ayrı ikisinde bir halt beceremiyor

Cornerius ve waka gibi iki adamı çok arayacaz bu sene

Ya o kadar açık veriyor ki Kasımpaşa maçı izlerken deli oldum waka gibi ayağa hedefe bir pas atamadık

Nereden
    Sakarya

Şunlar ile oynamak yerine iki tane genci şok onlar daha iyi oynar kanatta

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bizim DNA’mız meğersem miskin korkak futbolmuş haberimiz yokmuş.
    Şeytan şey diyordu, Trabzon’da korner kazanınca gol atmış gibi sevinirdik.

Defansif oynadığımız için mi yoksa kalemize bile gelemedikleri için mi o kadar az gol yiyorduk acaba?
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kanat almayıp Yazıcı ve Barthi'yi almak nasıl bir transfer fiyaskosudır..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Sakarya

Geçen sene bu seneden farkımız geçen senede kötü oynadığımız çok oldu ama kazanmayı hep bildik

Bjk maçı adamlar resmen çöktü uzerimize ama iki pas ile son dk coenerius golü attik waka unutamayiz

Birde şans ta var bu işin içinde biraz olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)