Sayfa 117 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor: 1-2 | Maç Sonucu

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel de yendiler bizi mi diyor ne diyor anlamadım
    Aynen öyle abi, yok Stoch'un attığı golü rüyamda gördüm, çok güzeldi falan filan...

Samet İslamoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altına imzamı atıyorum onun için artık BMN forumda maç başlığına girmek dahi istemiyorum il golden sonra küfür edenlerin tükürdüklerini yaladıklarını görmek ayrı bir zevk ama artık bunları afişe etmek gerekiyor ki forumda fazlalık oldukları anlaşılsın
    Utanacaklarını bilsem afişe edicemde sanmıyorum

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

formu geriye takip ettimde bir sorum olacak forum yöneticilerine
    forum kurallarında
    Genel kurallar
    c) Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler kullanmak da kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.
    şeklinde madde var bu maddenin kullanıcıların mesaj sayısına bakmadan verilmesini rica ediyorum bir futbolcuya Maçı nsattı ihanet etti demek bu maddeyi uygulamayı gerektirir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu konuda bende ciddi derecede şikayetçiyim. Özellikle bazı kişiler var artık nasıl bir hayat yaşadılarsa tüm pesimistlikleriyle ve kompleksleriyle forumu işgal edip olmadık olmadık şeyler yazarak sürekli negatif sinerji yayıyorlar.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bende ciddi derecede şikayetçiyim. Özellikle bazı kişiler var artık nasıl bir hayat yaşadılarsa tüm pesimistlikleriyle ve kompleksleriyle forumu işgal edip olmadık olmadık şeyler yazarak sürekli negatif sinerji yayıyorlar.
    sorma be abi ya

soyle bi ozellik olsada bu negatiflerin mesalarini gormesek

arada bizde umitsizlige kapiliyoruz ama hep negatif hepe elestiri bu nasil bir mantik...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    panik yok

dk 70 i bekleyin

2*1 alırız
    abi kacinci tahmin nasil bir insansin sen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün Gümüşhane'de görevdeydim ve hala içimi boşaltamadım.Dün hiç yaşanmamış gibi benimle sevinci paylaşacak iyi rol yapan bir arkadaş lazım bana
    Bugün pazartesiymiş numarası yapalım nolur ya.
    T R A B Z O N S P O R

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Gümüşhane'de görevdeydim ve hala içimi boşaltamadım.Dün hiç yaşanmamış gibi benimle sevinci paylaşacak iyi rol yapan bir arkadaş lazım bana
    Bugün pazartesiymiş numarası yapalım nolur ya.
    Dün nasıl yendik ama

Az daha plakayı yazdırıyorduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gece hiç uyuyamadım sevinçten.İntikam alma fırsatı yakalamıştık ne güzel.Hazır yakalamışsın vur gitsin işte ya.Neyse canları sağolsun.Böyle hem kızıp kendi kendime de affediyorum ben.
    T R A B Z O N S P O R

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu maçı seyredince geçen yılki çarşı tribününden seyrettiğim maç geldi aklıma. aynı senaryo vardı. gerçi bu maç çok daha ezici oynadık ama olaylar aynı şekil gelişti. ikinci yarı atılan ilk beşiktaş golü, ardından bizim iki golümüz filan... aynı sevinç vs.. süperdi.
    Vurdu, gol olduuuu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnönü’de seyrettim BJK-TS maçını Beşiktaş formam üzerimde, gözüm diğer bir yandan
    Trabzonspor’da.
    Cezalı maç olmasından dolayı kadın taraftarlara açık olan tribünlerde memleketimin
    kadınları Trabzonsporlular, ülkemin kadınları Beşiktaş aşkı ile seyrettiler muhteşem manzaralı
    İnönü’de bu derbiyi.
    Trabzonspor’un kaçırdığı pozisyonlar, hakemin sarı kartlarla bordo mavilerin Beşiktaş kalesine
    gitmelerine koyduğu engellerle “atamayana atarlar” dedirtenAlmedia’nın golü geldi.
    Burak 61. dakika golü ile kendini taraftarına af ettirirkenColman’ın golü skor 2-1 oldu.
    Queresma’nın 90. dakika’da verilmeyen iki kırmızı karta imza atması ile uzatmalarla 94 dakika Trabzonspor
    lehine biten bir maç seyrettik.
    Böyle bir maçta eşit seyirci dağılımının uygulanması gerektiğine seyircisiz maç cezalarına karşı biri olarak inanırken
    İnönü’de hala boy aynalarının olmamasını yadırgamaya devam ediyorum.
    Beşiktaş formamla gittiğim bu maçı anlatırken beni futbolun geneline mesajlarımı ulaştırabilmek
    ise asıl istediğim.
    Futbol aşkı uğruna yapılmayacak yok diyoruz, peki ama
    Beşiktaş’ıma duyduğum aşkın yanına Trabzonspor aşkını koymayı başarıyor olmama neden bu şaşkınlığınız?
    “Futbol aşkı uğruna yapılmayacak yok” diyen siz değil misiniz?
    Futbola ilgi duymayanların ya da ilgi duyuyor gibi yapanların hala var olduğu bir dünyada iki takımın aşkı yaşıyor
    olmamdan mı rahatsızlığınız?
    Beni eleştirirken tek kalpte iki insanın aşkını yaşıyor olmanın ezikliğini hatırlatıyor
    olmamdan mı derdiniz?
    İki kat üzüntüyü, sevinci kaldıramayacak yüreğiniz
    olduğunuzdan mı eleştiriniz?
    Zarar veren holigan olmayıp birden fazla takıma sevgi sözcükleri dağıtabiliyor
    olmamdan mı gelir karın ağrılarınız?
    Trabzon geçen yerde “Borda-Mavi”, İstanbul’da “Siyah-Beyaz” film seyrediyor
    olabilmemden mi kıskançlığınız?
    Uluslar arası arenada ülkemizin futbol takımlarını destekleyemeyip, başka ülke takımlarına alkış tutuyor
    olmanızdan mı hırçınlığınız?
    Yabancı uyruklu futbolcuların gerektiğinde kendi ülke takımlarına karşı oynadıklarında yüreklerini anlayabilme
    yeteneksizliğinden mi korkunuz?
    Anladım sessizliğiniz bir gözü “bordo” bir gözü “mavi” ama dünyayı “siyah beyaz” görüyor olmamda…
    Skor ne olursa olsun mutlu olabilmemden kıskançlığınız…
    Haklısınız benim Karadeniz Fırtınasını arkama alıp Kartalın Kanatları ile nasıl havalandığımı siz nerden bileceksiniz…

Ayşenur Afyon / http://www.maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=163120
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Aydın

Oldu olacak aslanın kuyruğuyla kanaryanın da gagasını taksaymış tam olacakmış anasını satayım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Aydın

Şu adama "maçı sattı" diyenlerin gözüne girsin bu haber.

Burak'ı çıldırtan taciz

09:39 | 06 Mart 2012

BİRKAÇ kendini bilmezin son kurbanı, attığı 30 golle Avrupa kulüplerinin gözdesi Burak Yılmaz oldu. Trabzonspor'un yıldızı, bir gol attığı Beşiktaş karşılaşmasının ardından herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı.

BURAK KİMİ HEDEF ALDI?
    BURAK, 'Milli Takım'da bir sakatlığım olmuştu ve dün 4 şişe serum yedim. Çıkıp oynamak istedim. Bazı şeyleri kanıtlamak istiyordum. Beşiktaşlı olduğumu söylemiştim ama gerçekten çok çirkin mesajlar geldi. Futbolculuğumun ve adamlığımın kesinlikle tartışılmaması gerek. Bunu göstermek istedim. Beşiktaş'a Avrupa'da başarılar diliyorum' dedi.

BEŞİKTAŞLIYSAN OYNAMA
    Önce bu sözlere kimse bir anlam veremedi. Burak'ın Beşiktaş taraftarı olduğunu açıkladığı için kendine tepki gösteren Trabzonsporlu taraftarları hedef aldığı bile zannedildi.
    AKŞAM, Burak'ın isyanının ana nedenini araştırdı. İşin perde arkasında çıldırtan bir taciz yattığı ortaya çıktı. Yıldız futbolcu, bundan bir ay önce TRT'de 'Çocukluktan beri Beşiktaş taraftarıyım. Halen Beşiktaşlıyım. Beşiktaş taraftarıyım ama Trabzonspor için ölürüm' demişti. Bir grup kendini bilmez, Beşiktaş-Trabzon maçı öncesi Burak'ın bu sözlerini hatırlatıp, 'Madem öyle, Beşiktaşlıysan oynama' diye taciz etti. Yani Burak Yılmaz'dan hatır şikesi yapması isteniyordu. Bu taciz, Burak'ı çok zor duruma düşürdü.

AYAKTA DURAMIYORDU
    SLOVAKYA maçından sol dizinde sakatlıkla dönmüştü. Üstüne de ayağa bile kalkamayacak kadar ağır bir gribe yakalanmıştı. Yani, yıldız golcü normal şartlar altında Beşiktaş maçında kesinlikle forma giyemezdi.
    BURAK, böyle bir tacizde bulunulmasını gururuna yediremedi. Tacizi yapanların inadına 4 şişe serumla maça çıktı. O kadar kötü durumdaydı ki 7 şutta sadece 3 isabet ve girdiği üç %100'lük gol pozisyonunda da sadece bir gol atabildi. 90 dakikanın sonunda ise sahada onurlu bir duruşun haklı gururunu yaşadı.

Milliyet
    Murat

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

O lafı Buraka sanırsam bjkliler dedi,yani o kadar bjklisin madem oynama maçta şeklinde.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bencede bjkliler dedi...

Nereden
    Aydın

Alıntı Ömür Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O lafı Buraka sanırsam bjkliler dedi,yani o kadar bjklisin madem oynama maçta şeklinde.
    O lafı Burak'a bjkliler demiş, evet. Ama burada da aleni şekilde kaçırdığı gollerden sonra Burak'ı maç satmakla itham edenler oldu. Yani içimizdeki bjkliler! Ayıptır.
    Murat

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Bu senenin en güzel futbolu şimdiye kadar nerdeydiniz çocuklar ya!!

10 olacak maç 1-2 bitti tebrikler çocuklar...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak eğe 4 şişe serumla çıkmasa Güçlü bir Burak olsa en az 3 gol atardı
    Çok güçsüzdü Topa zor vuruyordu.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Oldu olacak aslanın kuyruğuyla kanaryanın da gagasını taksaymış tam olacakmış anasını satayım.
    Cok guzeldi,nedense ben de hic sempati duyamadim arkadasa desene ki Besiktasliyim canin sagolsun.Trabzonspor yan takim olmaz o-la-maz.Hele de Bordo mavi yi sevenin felsefesinde ve davranislarinda 3 kizkardes olamaz

Nereden
    Aydın

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok guzeldi,nedense ben de hic sempati duyamadim arkadasa desene ki Besiktasliyim canin sagolsun.Trabzonspor yan takim olmaz o-la-maz.Hele de Bordo mavi yi sevenin felsefesinde ve davranislarinda 3 kizkardes olamaz
    Trabzonspor'un fıtratına aykırı. Aynen Sadri Şener ve ekibinin şu zamanda ki yönetimi gibi.
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu adama "maçı sattı" diyenlerin gözüne girsin bu haber.

İfşa etmekte bir beis görmüyorum:

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef Burak Yılmaz bu gece benim için bitmiştir.Kusura bakmasın madem bu kadar bjk'li sezon sonu gitsin oynasın.46. dakikada kaçırdığı gol,sonrasında kaptırdığı toplar,vurdum duymaz oyunu yakışmadı ona.Sen de bu takıma ihanet ettin.Topla bavulunu git...
    Alıntı Hamza Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak aferin kaleciye bakip atiyor. Gozlerime inanamadim. Aferin besiktasli burak. Kimse savunmasin, isterse bin gol atsin benim icin oldun sen.
    Alıntı vatandas61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buragi gorunce ister istemez insan bilerek mi kaciriyor diye dusunuyor. O nasil pozisyondu oyle
    Alıntı Necmi6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak bu kadarda belli etme
    Alıntı sirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak gol atmak istemiyor...
    Alıntı yalniz adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak 29 golün anlamsızlaşıyor...ha gayret...
    Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı
    Ciddiyim,ilk yarida burak i dikkatle izledim resmen zoraki oynadi.

Bjk ye gol atmak istemiyorsan pasa pasa oturursun kenarda ,mac satmazsin...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İfşa etmekte bir beis görmüyorum:
    Ilginc! Bu arkadaslarin bir aynanin karsisina gecip önce kendilerine bakmalarini tavsiye ediyorum! Buraka iftira atmakla elinize ne geciyor?
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yukarıdaki mesajlara şaşırmamak lazım.
    Birçok futbolcu başlığında aynı mesajları farklı zamanlarda görebilrisiniz.
    Stadda futbolcu yuhalayıp, sokakta futbolcuya küfür edip, futbolcuyu dövmeye çalışıp; sonra da '' neden burada futbolcu durmuyor?'', ''neden yıldız futbolcu alamıyoruz'' diye ağlayanlar da aynı kişiler oluyor.
    Hayattan zevk alamama yolunu seçmiş olmaları kendileri açılarından üzücü bir durum.

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay arkadaş, yazık günahtır valla...Adam derse ki yeter ulan kim verirse 5 milyonu gidiyorum ona diye görürüm iftira atanları, yanıp tutuşurlar...

Burak gol kaçırdığında hepimiz az-çok kızmışızdır ama:

1-Bırakında o kadar kredisi olsun Burak'ın...
    2-Bir insanı böyle bir konuda suçlamak, hemde kendi taraftarımız tarafından, yazık, günah valla...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

'Bilerek atmıyor' diyenler, biraz yüz varsa maçın öyküsünü izleyin.

Sonra utanın. Utanma varsa tabi.

Not: Bu tip mahlukatların, iftiracıların forumda yeri yok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)