Sayfa 103 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2644 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beşiktaş l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 maçtır şöyle göz dolduran futbolu da geçtim Allah için organize atak sonrası pozisyonumuzun olduğunu hatırlayan var mı ?

Böyle bir takım mı yenecekti Beşiktaş'ı ?

Trabzonspor ve Trabzonsporlular kendilerini aldatmasın bu sene kulvar belli. Herkes kulvarında oynasın.

Maçın hakemini yazmasak olmaz. Eyyamcılığın ustası Bülent Yıldırım bana göre art niyetleriyle Cüneyt Çakır'dan sonra zirvede yer alır. *fnrbahç'nin her sıkıştığında imdada çağrılan bir haysiyetli şahsiyettir kendileri. Trabzonspor'u yaktığı maçları tek tek saymaya gerek yok.

* internet ortamında isimleri bir eksik geçsin diye bilerek öyle yazılmıştır.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakemlerden çekiyoruz takım eksik çekiyoruz bir de buna hocanın yaptığı saçmalıklar eklendimi yenilgiden kaçamıyorsun

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı toksoy61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futboldan az buçuk anlayan herkesin "BANKO bjk bu maçı alır" dediği bir maç oldu. sonuç kesinlikle şaşırtmadı. acı gerçek bu.

tek tek futbolcu kalitesini ele alırsak bu takım bundan daha iyi oynamalı diyoruz ama takım olamayışımızın yüzünden bu durumlara düşüyoruz.

açıkçası bjk bizim rakibimiz de ,dengimiz de değil şu anda. Şenol hoca adına sevindim. inşallah şampiyon olurlar. ama görüyorum dünkü hakemin lehimize yaptığı bariz hatalar bjk nın önünü kesmeye çalıştıklarını bana gösterdi.

bizim için önemli olan hafta sonu ki sivas maçı açıkçası. düşme hattından uzak gibi görünüyoruz ama en az 6 puan daha almamız lazım. daha önemlisi küçük şikecilere puan vermemiz lazım. düşme hattındaki bir sivas bizden puan alması bjk maçından daha çok beni üzer.
    Yazıdaki tüm fikirlere aynen katılıyorum,teşekkürler renktaş.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazılması gereken onca şey var ama içimden maça dair bir şey yazmak gelmiyor o kadar bıktım ...
    .

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Yumlu : Penaltı
    Cavanda : Geri pas
    bunun bana göre tartışması bile olmaz,
    hakem denen onursuz alçaklar verilen emirleri yerine getirmeye devam ediyorlar,
    haksızlık bize de yapılmasın rakibimize de yapılmasın,
    adil ve adaletli bir lig olsun istiyoruz biz.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bjk nın bu kadrosuda türkiye standarlarının üstünde kabul edelim ama....
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

bir yerde sıkıntı var yorumlara bakıldığında...tam olarak ne istediğini bilen taraftar çok az...

Hami Hoca'nın yaptığı hatalara ilişkin birçok defa eleştri getirdiğim noktalarda genel "hoca ne yapsın" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nın takımı bjk maçında kazanma isteği fazla olan ve ilk yarı bjk'ye oranla daha baskın olan taraftı..." tespitine ise gülüp geçenler çoğunlukta...Savunurken de köstek olurken de herşeyin aşırısını yapmaya bayılıyoruz....

İkinci yarı fizik-kondisyon olarak iş yapacak 2 bilemedin 1 tane sağlam adam olsaydı bjk kontradan gol yemesi işten değildi ....

bu dakikalara gol sığdıramayan Hami Hoca'nın takımı bjk'nin şampiyonluk mücadelesinde kalmanın verdiği değer, güç ve risk alma duygusu ile saldırması karşısında birşey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikanın ötesine geçemeyen bir takımız...

Nitekim birkaç pozisyonda orta sahalar rahat geçildiği dakikalarda ( ki bu durum bjk için de geçerli ) rakip defans ile birçok defa karşı karşıya kalındı, 4-5 kişi ile kapatılmış bir defans, 2 ye 3 verkaç yapıp göbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakaldığı,
    3-4 metre boş alana, kanatlara kaçıp alan yaratma, oyunu açma ilahesinin ortalıkta dolaştığı dakikalara çok gördük dün gece...

Takımın kapasitesine eleştri getirilebilir, ancak takımın genelinin kazanma arzusu ve hırsına diyecek yok. Hami Hoca'nın Cardozo değişikliği tartışmaya açık, onun dışında çok da fahiş bir hatası veya müdahalesi yoktu maça...
    Konu CEMEFKER tarafından (16.03.2016 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar sıkmayalım canımızı başkanımız söz verdi 50.yılda şampiyonuz ...
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Nereden
    Bayburt

arkadaşlar o değilde artık sivas'a da yenilirsek taraftardan çok ciddi bir tepki bekliyorum..koltuk söküp atma, tesisleri basma gibi..Daha da önemlisi muharrem ustadan artık çok ciddi radikal tedbirler beklerim..bu bizim sığır futbolcu ve teknik kadro tatlı dilden güler yüzden anlamaz..

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yine bir mağlubiyet, yine baş ağrısıyla güne uyanış. akşam stadda yediğimiz soğuk da cabası.

maçın özetini de izledim sabahleyin, geçenlerde douglas sporting lizbonla anlaştı diye haber okumuştum. bence adamı oynatarak piyasasını düşürmeyelim, 2 maç daha izlense kimse almaz bu adamı.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Artık bu hoca işinin suyu çıkmaya başladı.Yönetim bir an önce gelecek sezonun hocası ile ilgili net kararını vermeli ve ona göre hamleler yapmalı.Futbol sadece ekonomi ile dönen bir ticaret hane değil.Bakın Gençlerbirliği'ne,nakit anlamında belkide Türkiye'de ki en zengin ve borçsuz kulüp ama ortada başarı yok.Sadece ekonomiyi düzeltme ile büyük bir takım ve marka değeri yaratamazsınız.Başarı gelmedikten sonra kasanızda ne kadar paranız olduğunun çok bir önemi yok.Hem ekonomiyi sağlam temellere oturtacaksınız hamde sportif başarıyı yakalarsanız marka değeriniz artar.Yönetimi şu ana kadar ekonomik anlamda ne kadar başarılı görüyorsam,sportif anlamda da o kadar başarısızlar.Gelirken planlamaları sadece ekonomi üzerine kurulmuş,sportif anlamda bir programlarını henüz göremedim !

Scout ekibi hoş güzelde ortada takımı yönetecek hoca yok iken,onların yaptıracağı transferler ne kadar etkin bir rol oynayacak acaba ? Sadece iyi oyuncu bulmakla olmuyor bu işler.Oynatılmak istenilen mantaliteye göre oyuncu bulmak esastır.Oyun felsefen ne ise ona uygun oyuncu bulacaksın.Oyuncu istediği kadar iyi ve yetenekli olsun,senin oyun mantalitene uymuyor ise o oyuncudan verim alamazsın.Basit örnekleyelim ; Cardozo'yu almışsın ama kanat oyuncun yok ! Bu oyuncuyu alırken kim itiraz edebilirdi veya etti ? Fakat gelinen noktada adam eleştirilir oldu.Kargalarda ki Gomez'i görüyor herkes,ne kadar gol kaçırıyor ama adama sürekli ortalar yağıyor ve paslar alıyor,gol atınca da başarılı gibi görülüyor.Alın Gomez'i bizim takıma koyun bakalım neler yapabiliyor !

Bir kaç kelamda Hami'ye ; takım olabilecek en iyi düzende iken illaki saçma sapan değişiklik yapmak zorundamısın ? Cardozo'nun sahada neler yaptığını göremediysen bırak bu işi kardeşim ! Sahada dökülen bir Erkan var,madem değişiklik yapacaksın al Musa'yı oyuna çek Yusuf'u,Erkan ın kanadına devam et.Cardozo'yu oyundan alma işi nereden çıktı.Sen hangi maçı seyrediyorsun ? 60 'dan sonra oyundan kopmaya başladık diyorsun birde,kardeşim 63 'de Cardozo'yu oyundan alıp,takıma geldiği günden bu yana tek katkısı olmayan Sefa'yı sürersen koparsın elbette.Tamam td felan değiliz ama Allah'a çok şükür gördüğümüzü sahada anlayacak zeka verilmiş bize.
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Nereden
    İstanbul

Maçın son dakikası olması lazım Gomez depar attı geldi savunmasından top çıkardı ve bu adam Messi ve Ronaldo'dan sonra faal futbolcular arasında en fazla gol atan oyuncu.

Biz hala yürüyecek hali olmayan Cardozo'yu niye çıkardın hoca derdindeyiz !! Adamın yürüyecek hali yok kıçını kaldıramıyor.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yumlu'nun pozisyonu için penaltı diyip,doğrucu Davutculuk mu oynuyoruz?
    Penaltı değildi dediğim için inşallah birilerini kızdırmam Trabzonspor forumunda,pozisyonu izlemesek Mustafa kaleye giden topu kaleci gibi çizgiden çıkarmış sanacağım.
    O kadar kısa mesafede yerde yatarken gelen toptan elini kaçıracak olan insan var mıdır?
    Yenilmişiz,takım berbat,başımızda teknik direktör yok bir de bu ?
    Ayrıca Şenol Güneş'in ne yapıp ne etmeyeceğini ve başarısından duyacağınız mutluluğu burda paylaşmanızın bize ve takımımıza faydası ne?
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Erkan Sezgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık bu hoca işinin suyu çıkmaya başladı.Yönetim bir an önce gelecek sezonun hocası ile ilgili net kararını vermeli ve ona göre hamleler yapmalı.Futbol sadece ekonomi ile dönen bir ticaret hane değil.Bakın Gençlerbirliği'ne,nakit anlamında belkide Türkiye'de ki en zengin ve borçsuz kulüp ama ortada başarı yok.Sadece ekonomiyi düzeltme ile büyük bir takım ve marka değeri yaratamazsınız.Başarı gelmedikten sonra kasanızda ne kadar paranız olduğunun çok bir önemi yok.Hem ekonomiyi sağlam temellere oturtacaksınız hamde sportif başarıyı yakalarsanız marka değeriniz artar.Yönetimi şu ana kadar ekonomik anlamda ne kadar başarılı görüyorsam,sportif anlamda da o kadar başarısızlar.Gelirken planlamaları sadece ekonomi üzerine kurulmuş,sportif anlamda bir programlarını henüz göremedim !

Scout ekibi hoş güzelde ortada takımı yönetecek hoca yok iken,onların yaptıracağı transferler ne kadar etkin bir rol oynayacak acaba ? Sadece iyi oyuncu bulmakla olmuyor bu işler.Oynatılmak istenilen mantaliteye göre oyuncu bulmak esastır.Oyun felsefen ne ise ona uygun oyuncu bulacaksın.Oyuncu istediği kadar iyi ve yetenekli olsun,senin oyun mantalitene uymuyor ise o oyuncudan verim alamazsın.Basit örnekleyelim ; Cardozo'yu almışsın ama kanat oyuncun yok ! Bu oyuncuyu alırken kim itiraz edebilirdi veya etti ? Fakat gelinen noktada adam eleştirilir oldu.Kargalarda ki Gomez'i görüyor herkes,ne kadar gol kaçırıyor ama adama sürekli ortalar yağıyor ve paslar alıyor,gol atınca da başarılı gibi görülüyor.Alın Gomez'i bizim takıma koyun bakalım neler yapabiliyor !

Bir kaç kelamda Hami'ye ; takım olabilecek en iyi düzende iken illaki saçma sapan değişiklik yapmak zorundamısın ? Cardozo'nun sahada neler yaptığını göremediysen bırak bu işi kardeşim ! Sahada dökülen bir Erkan var,madem değişiklik yapacaksın al Musa'yı oyuna çek Yusuf'u,Erkan ın kanadına devam et.Cardozo'yu oyundan alma işi nereden çıktı.Sen hangi maçı seyrediyorsun ? 60 'dan sonra oyundan kopmaya başladık diyorsun birde,kardeşim 63 'de Cardozo'yu oyundan alıp,takıma geldiği günden bu yana tek katkısı olmayan Sefa'yı sürersen koparsın elbette.Tamam td felan değiliz ama Allah'a çok şükür gördüğümüzü sahada anlayacak zeka verilmiş bize.
    adam 50. yılda şampiyonluk dedi, daha ne diyecek? o söylemeden kimse farkında değildi 50. yıl falan. sportif başarı adamın ağzından çıkan ilk şey ama bu başarıyı sağlamak kolay değil.sancılı günleri doğru geçireceksin. adamın belirlediği yol senin bildiğinden farklı demek ki. zaten taraftarın bildiği yolla şampiyon olunmaz. ancak oyuncu hoca değişir, paralar boşa harcanır.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Yusuf'un kaçırdığı %100 pozisyonda Muhammed Demir boş bekliyor. Egositlik yapmasa golü rahatlıkla atar.
    Bence Muhammeti görmedi bile orta açamayan bi adamdan bahsediyoruz

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penaltı değildi dediğim için inşallah birilerini kızdırmam Trabzonspor forumunda,pozisyonu izlemesek Mustafa kaleye giden topu kaleci gibi çizgiden çıkarmış sanacağım.
    O kadar kısa mesafede yerde yatarken gelen toptan elini kaçıracak olan insan var mıdır?
    Ayrıca Şenol Güneş'in ne yapıp ne etmeyeceğini ve başarısından duyacağınız mutluluğu burda paylaşmanızın bize ve takımımıza faydası ne?
    açıkçası ben de penaltı olmadığını düşündüm, sonra çok mu taraflı bakıyorum diye tereddüt ettim. kuralı tam detaylı olarak bilmemekle birlikte yumlu yerde çaresiz gözüktü bana.

Selçuk Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten yapacak yorum bile bulamaz olduk. Her maç sonrası "Allahım kazasız belasız bitsin artık şu lanet sezon" demekten bıktım. Onu da geçtim 29 yaşındayım bu lafı belki 20 sezon için dedim. Olmuyor ya bir şekilde olmuyor ama hakemler, ama şike, ama kalitesiz transferler, ama hoca. ulan bir kere şans bize gülsün ya ne biliyim 90 da maçlar alalım aldığımız adamlar canavar gibi çıksın... Yok arkadaş olmuyor... neyse sözlerimi bitireyim...

"Allahım şu sezon artık kazasız belasız bitsin, bitsin ki önümüzdeki sezonun kazasız belasız bitmesi dualarına odaklanayım"...
    Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiçbiri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiçbir hayale sığmaz. İşte hayatın adaleti.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa her hafta penaltı yaptırabilecek hareketler yapıyor derken bunu kastediyorum. Ya elle, ya iterek kakarak vb.
    Yusuf'u sol beke koyanlar umarım bir kez daha görmüştür neden olmayacağını. Nasıl yerini kaybettiğini. İleride ise zekasını kullanmayıp belki de bencilliği ile birleştirerek Muhammet'i göreceği yerde kaleye şut çektiğini
    Yabancıların (Cavanda, Douglas...) nasıl kaçak güreştiklerini de görmüşüzdür umarım.
    Erkan'ın da o pozisyonda top stop etmeye çalışması akılsızlık. Kaptırdıktan sonra jogging atması ise saygısızlık

Takım saldım çayıra Mevlam kayıra modunda devam ediyor. Hami takımın sahibi değil. Onun kendi dünyası var. O kendi dünyasında yaşıyor

Son sözüm ise dönüp dolaşıp Trabzonlu futbolculara hakaret edildiğini ve kıskanıldıklarını söyleyip başka bir şey söyleyemeyen yorumcu Olcay'a. Gördün mü futbolcularını? Göremezsen eleştiri yaptığımızı da anlayamıyor demeksin. Bu da seni kötü yorumcu yapar. Ya da Trabzon'un "Öz evlat" güruhundansın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig liderine karşı Trabzonspor un bu kadar iyi oynaması bence fazla bile. Bizim takım ligde kaçıncı sırada? Hatta ortada neredeyse takımımız bile yok.

2. yarıda yoruldukları için oyundan düştüler ve beklenen oldu.

Taraftarın desteği ilk yarıda müthişti.

Oyun olarak beklediğimden iyiydiler.
    Siz hangi maçı izlediniz neremiz iyi oynadı.2.yarı adamın kalecisine top gelmedi tüm maç kaleye tek isabetli şut yok....Rezalet.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı karahanbakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç Esteban'ın maçı olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    .

Sent from my iPhone using Tapatalk

sezer sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim gözlemim, yönetim dahil herkes bu sezonun öyle yada böyle bitirerek gelecek sezon için ciddi bir temizlik yapılarak yola devam edecek.

* Sefa girdiğinden beri bir olumlu hareketini görmedim. Kenardan gelen oyuncu bu olmamalı. Seneye gönderilmeli.
    * Yusuf, iyi niyetini sürekli bencilliği ve kendini yere atmalarıyla ortadan kaldırıyor. Ufak bir temasta dahi bacağı kopmuş gibi yuvarlanıyor. Baskıyı kaldıramıyor.
    * Erkan, yetenekleri sınırlı. Etrafındaki adamlar kaliteli olsa belki bu kadar sırıtmaz. Bazı maçlarda yokları oynasada bazen sorumluluk alıyor.
    * Cardozo, bence dün akşam çıkarılması çok büyük hataydı. Kanatları olmayan takımda ne yapması beklenebilir ki.. Sezon sonu zaten gidici ama gidici olduğunu bile bile mucadele ediyor helal olsun. Gerçekten yüksek karakterli bir futbolcuymuş.
    * Muhammed, bu sene Muhammedi konuşmak istemiyorum. Kaliteli ancak etrafındakiler kalitesiz. Haliyle o da varlık gösteremiyor.
    * Marin, bir türlü sazı eline alamıyor. Bir Mehmet Ekici değil.
    * Özer, öz evlat olmakla ilk 11 garanti olmuyor. İyi bir yedekten ötesi şimdilik olmaz.
    * Musa, gönderin gitsin. yoruma bile ihtiyaç duymuyorum.
    * Aytaç, ayağında topu çok tutuyor ve genelde hep sola oynuyor. sağdaki boş adamları es geçiyor.
    * Okay, kendini biraz daha geliştirmeli.
    * Douglas, bu adamı kim hangi gözle izledi hayret ediyorum. Dün ki maçta bir kaç müdahelesi oldu şarşırdım. topun önüne atmalar filan ancak yanlışları doğrularını götürüyor. Mutlaka gönderilmeli. Uğur bu adamın 10 kat daha iyisi.
    * Mustafa, İyi mi desem kötü mü desem bilemiyorum. Ne eksi ne tam gibi saçma bir ikilem içindeyim. Daha iyisi alınacaksa tabii ki yedeklere yazarım.
    * Muhammed Beşir, bence bu çocuk kazanılmalı. Hami hoca çok yanlış yapıyor kadroya almayarak.
    * Cavanda, pimi çekilmiş bomba. Çok iyi oynarken dahi heran bir çılgınlık yapabiliyor. Ne kadar iyi olursa olusun dengesiz olduğu için güven vermiyor.

bu sene daha fazla stres yapmamak lazım. olabildiğince desteklemek lazım takımı. malzeme bu mecbur bunlardan yemek yapacaz sezon sonuna kadar.

seneye herşeyin daha farklı olacağı görüşündeyim lakin Muharrem Usta'nın geçmiş dönem açıklamalarında cümle aralarını iyi okumak lazım.

Bizim federasyonda lobi yapmamız gerekiyor. Lobi yapamadığımız sürece şampiyonluk yalan arkadaşlar. Günümüz futbolu masada oynanıyor sahaya yansıması vuruyor. o sebeple masa başında güçlü olmalıyız ki zaferler gelsin.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Güzel kardeşim be ve benim yaşımdakiler şimdiye kadar ne vaadler duyduk inanamazsın ! Bu iş sadece vaadle olmuyor,icraat ister.Ben mevcut durumdan bahsettim,mavcut durumda henüz somut bir şey yok ortada.

Biz neden toplum olarak birilerini ya körü körüne savunuyor yada yeriyoruz bir türlü anlamıyorum.Doğru yapılana doğru,yanlış yapılanı da eleştirmemiz gerekirken,sürekli olarak ya körü körüne savunma içgüdüsüyle hareket ediyoruz yada tamamı ile reddediyoruz.Toplumsal olarak gerçeklerden yola çıkmadığımız sürece bir yerlere varmamız maalesef mümkün değil.Gelen her Yönetimin bildiği bizlerden farklı ama ortada 1984'den sonra 1996 ve 2011 hariç bir başarı yoksa orada ciddi bir sıkıntı var demektir.Koskoca 32 yılda sadece 3 tane başarıdan bahsedebiliyor isek kimlerin neler bildiği aşikar ortada dır ! 1996 da ki travmadan sonra başkan olan MAY ben olsaydın o sezon şampiyonduk diyen insan takımı dağıtıp nelere neden olduğunu da gördük ! Şimdiye kadar gelen başkanların cidden bir planlamaları ve bildiği olsaydı takım bu hallerde olmazdı.
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın şu aşamada sportif olarak yapabileceği fazla bir şey yok. Çünkü futbolcular ortada. Transfer sezonu kapalı ve kulüp borç içinde. Bu açmazdan çıkmak için sabır lazım.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir yerde sıkıntı var yorumlara bakıldığında...tam olarak ne istediğini bilen taraftar çok az...

Hami Hoca'nın yaptığı hatalara ilişkin birçok defa eleştri getirdiğim noktalarda genel "hoca ne yapsın" ile savunurdu...

"Hami Hoca'nın takımı bjk maçında kazanma isteği fazla olan ve ilk yarı bjk'ye oranla daha baskın olan taraftı..." tespitine ise gülüp geçenler çoğunlukta...Savunurken de köstek olurken de herşeyin aşırısını yapmaya bayılıyoruz....

İkinci yarı fizik-kondisyon olarak iş yapacak 2 bilemedin 1 tane sağlam adam olsaydı bjk kontradan gol yemesi işten değildi ....

bu dakikalara gol sığdıramayan Hami Hoca'nın takımı bjk'nin şampiyonluk mücadelesinde kalmanın verdiği değer, güç ve risk alma duygusu ile saldırması karşısında birşey yapamaz hale geldi...

Zaten fizik ve kondisyon olarak bitik bir TS var...Yani 60-70 dakikanın ötesine geçemeyen bir takımız...

Nitekim birkaç pozisyonda orta sahalar rahat geçildiği dakikalarda ( ki bu durum bjk için de geçerli ) rakip defans ile birçok defa karşı karşıya kalındı, 4-5 kişi ile kapatılmış bir defans, 2 ye 3 verkaç yapıp göbekten delecek hamle yapmaya taakati yetmeyen ,herkesin birbirine bakakaldığı,
    3-4 metre boş alana, kanatlara kaçıp alan yaratma, oyunu açma ilahesinin ortalıkta dolaştığı dakikalara çok gördük dün gece...

Takımın kapasitesine eleştri getirilebilir, ancak takımın genelinin kazanma arzusu ve hırsına diyecek yok. Hami Hoca'nın Cardozo değişikliği tartışmaya açık, onun dışında çok da fahiş bir hatası veya müdahalesi yoktu maça...
    9 maçta 7 mağlubiyet alan bir şahsın hoca olarak orada durmasının en ufak faydası Nedir?Sokaktan bir labut getirip koysak aynı işlevi yapmaz mı?Hami diyor ya kıt aklıyla: Dünyanın en iyi hocası bu takıma gelse ne değişecek ???Akıllı bir gazetecide çıkıp demiyorki ey hami,bu takım değiştirilemeyecek kadar kötüyse sen niçin geldin? Sebep neydi senin gelmende?Paraya çok mü ihtiyacın mı var dı?Ya da sokakta bir labutda mı bulamadılar yerine koyacak?
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bızım taraftar cok bılıyor ya ondan..adam yerde yatarken kollarını sırtının arkasına alcaktı heralde..kollar acık degıl dogal pozısyonda top carpmıs ne olcak..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)