Sayfa 14 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bizdeki şansla Sosa golünü atar. Novak da inadına oyuna sokarlar o da golünü atar. Ağaoğlu da imzaları koya koya izler.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yine hafta sonuyla başlayan moral bozukluğu ile haftaya girdik.

Önümüzde zorlu ŞB ve Alanya maçları var.

Alanya tıpkı Başakşehir ve Denizli gibi bize son zamanlarda çok ters gelen bir takım

Bize gülmek haram vallahi

5 maçta 5 puan nedir arkadaşlar

Utancımdan puan durumuna bakamıyorum
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdeki şansla Sosa golünü atar. Novak da inadına oyuna sokarlar o da golünü atar. Ağaoğlu da imzaları koya koya izler.
    Eski topçularımızın bizim maçlarda adeta iki kişilik performans sergilediği makus talihimiz midir yoksa kaderin cilvesi midir bilemedim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müdür hadi abdullah acvı bişey yapmadı tamam vasat hoca oda tamam peki senin methiyeler düzdüğün ünal karamanın ne başarısı var trabzonspor olmasa hangi takımda nasıl görev alacakdı onuda bir anlatta bizde bilellim
    Transfer yasağı olduğu halde ikinci liglerde oynayan a.parmak'ı takıma monte edip hakemler ile şampiyonluğu elinden alınan Ünal hoca mı? Çatır çatır top oynattı takıma daha ne olsun. Avcı koca bir balon.

Sahi bu gs kötü durumda büyük kurtrıcı avcı ile ilgilenirler mi acaba? bjk yaptı o aptallığı hala maaş ödüyor avcı'ya.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Kocaeli

2 maçta net 4 puanımız gaspedildi. (Bjk maçını kazanamazdık) Hocayı tartışanlar o zaman hekeme sallamayacak... Orta sahadaki kilit(sertlik katan, topsuz oyunda olan) adamımız 2 maçta haksız atıldı, 2 maçta oynayamadı.... 9 puanımız olsa bugün başka şeyler konuşulacaktı... Bir de Marcone gibi lider bir 6 numaramız olsaydı...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Hocalık durumdan ziyade yönetimin hoca seçiminde paradan kaçmayıp ,kaliteli sağlam bir kurt yabancı hoca alması gerekiyordu.

newtonu da klupte başka görevde tutması gerekiyordu. Newtonu bu ağır göreve getirip sorumluluğu sıfırdan kadroyla ve çok güçlü olmayan transferlerle kötü duruma sokması yönetimin kabahatidir. adama bu konuda üzülüyorum sadece.

hocalık durum yok mevzusuyla kastım bu benim.

newtonun yerine başkası gelse bu yönetimle başarılı olamaz.hatta yeni yönetim de gelse başarılı olamaz. yerli yönetimlerin hiç biri başarılı olamaz. klup yabancılara satılmalı.
    Konu erenslash tarafından (20.10.2020 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şansla alakası yok ikisi de iyi adam.bizim şu anki mevcut kadromuzda olması gereken oyuncular.salaklık yaptık bu konuda.bizim şanssızlığımız genelde bizden giden dandik oyuncuların bize aslan kesilmeli.bunların ikisi de iyi oyuncular.bize gol atsalar süpriz olmaz.
    Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Annuit cœptis"

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İddaa şikecilere 1.75 oran vermiş. Çok şaşırdım, 1.35-1.40 bekliyordum. Maç saatine kadar düşer, meraklısı varsa şimdiden oynasın.

Bu işin realite kısmı tabi. Gönlümüzden geçen bu sezonki makus talihini bu maçla kıran bir Trabzonspor izlemek. Olası bir galibiyet kırılma noktası olabilir. Acil özgüvene ihtiyacımız var. Bir kıpırdanmaya, bir şoka. Bu olumlu anlamda kazanarak iyi oynayarak olur. Olumsuz anlamda da olası bir kötü sonuç sonrası bazı dengeleri değiştirmek ile olur. Ama bu maç çok şeylere gebe. Bize aldırılmayan 4 puan bu noktaya getirdi. Bu maçla fişimizi çekip ligden tamamen kopartabilirler. Umarım bu maçı alıp kadronun da eksiklerinin dolmasıyla yeniden yarışın içerisinde olacağımızı gösteririz.
    Konu iyattara tarafından (20.10.2020 Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

4-3-1-2 olmalı bence taktiğimiz... kanatlar 4-3-3 te işlemiyor, bari ileride çoğalalım. ömür kanatta eziliyor, ortada iki ara pas atar işe yarar...

perreira ve marlon bindirme yapar kanattan, gerektiğinde ömür de destek olur gezici ortasaha olarak...ortasahayı tutarsak tüm fonksiyonlar çalışır diye düşünüyorum...

perreira edgar hugo marlon
    flavio parmak baker
    ömür/djaniny
    afobe djaniny/ekuban

ile başlar nwakeme, ekuban, diabate, yusuf'u gerekirse 2.yarı oynatırdım.

Nereden
    İstanbul

fener maçında da :

defans aynı,
    ömür flavio baker
    djaniny
    afobe nwakeme

iyi durabilir...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mehteroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-3-1-2 olmalı bence taktiğimiz... kanatlar 4-3-3 te işlemiyor, bari ileride çoğalalım. ömür kanatta eziliyor, ortada iki ara pas atar işe yarar...

perreira ve marlon bindirme yapar kanattan, gerektiğinde ömür de destek olur gezici ortasaha olarak...ortasahayı tutarsak tüm fonksiyonlar çalışır diye düşünüyorum...

perreira edgar hugo marlon
    flavio parmak baker
    ömür/djaniny
    afobe djaniny/ekuban

ile başlar nwakeme, ekuban, diabate, yusuf'u gerekirse 2.yarı oynatırdım.
    Vakeme, Ekuban, Semedo, Flavio artık ilk 11'de sürekli olmalı

Sarı sonradan girmeli
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizde bu ciddiyetsizlik;
    samimiyetsizlik,
    sahiplenme,
    işine saygı,
    bu vurdumduymazlık olduğu sürece,
    1 sonraki hafta oynayacağımız kasımpaşa maçında da en az 3-4 oyuncumuz yine olmaz
    sakatlık olur
    cezalı olur
    hastalık olur
    kovid olur
    olur oğlu olur.

**
    kolay kolay karamsar olan biri değilimdir.
    erzurum maçından sonra başakşehirin ilk gol atacağını ve bizi yeneceğini üzülerek yazmıştım.
    başakşehir maçında hiç hoş olmayan rezil ötesi bir takım vardı.
    kısaca adamlar kedinin fareyle oynadığı gibi dakikalarca top çevirdiler
    bizimkiler baş kaldırmadılar,sinirlenmediler,bizim sahada rakip böyle top çeviremez diye baş kaldırmadılar
    en acısı sineye çektiler.

fb ye büyük ihtimal yenileceğiz.
    ama yenilsek dahi sahada
    kişiliğini ortaya koyan
    samimi mücadele eden
    savaşan,varını yoğunu ortaya koyan
    formasını terleten bir oyuncu grubu görmek istiyoruz.

zaten yukarıda saydıklarımın yarısını sahaya yansıtsalar
    puan alırız oradan.

hayırlısı diyelim.

inşallah gülen taraf biz oluruz.

Not:futbolda rakip analizi o kadar büyük yer alır ki kazanma yolunda oran olarak ciddi bir yol alırsın.
    newton hoca 5 lig maçı +erzurum maçında rakip takım analizi diye bir şey göremedik senden.
    yanılt bizi,utandır bizi....

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen her sey duygusal.
    Herkes Newton bir an once gitse diye bakiyor.
    Herkes basaksehir ve fb yenilsin de postalariz diye bastan sartlanmis.
    Yazik bunca emege. Yaziklar olsun cebini dusunenlere.

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurumsallaşmak adına hoca bir şanstır küme düşsek bile böyle

zamanla düzeleceğini düşünüyorum

yerel medya ve trabzonspordaki yerellerin tavrından anladığım da budur

bu tür şanslar kaçırılmamalı

ne zaman ist medyası ile yerel medya aynı şeyleri söyler kaybetmişizdir

burda bile 2 maça hoca gider diyen yancılar mevcut

ayrıca başak geçen senenin iyi ve bozulmamış kadrolarından biri idi yenilmek çok anormal değil

sonuçda bizden b,ir cacık olmaz

gs napıyor

daha çok şey olur bu ligde ama biz bu çokbilmiş yerel yiyiciler yüzünden bizden bir şey olmaz çünkü

bizi yarış dışı bıraktıklarında

eleştirip yönetimleri zorlayarak para yemeye çalışıyorlar...

hoca sistem oluştura biliyorsa oluştursun

bunu yarışmasa bile desteklemek lazım

elindeki imkanlara da bkmak lazım beklersek olur ama beklemeyiz

buradaki bazı kişiler yüzünden de

her maç öncesi ve kayıp maçlar sonrası gelen tipler nedeniyle buraya gelesim de yok açıkçası

ayaklarım geri geri gidiyor
    Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay trabzonum be ne çok derdin var

trabzonu taşimakla görevli birileri firsat buldu trabzon tökezledi

hemen cukka derdine düştüler başkanin kafasini yiyorlar

avciyi getir takim ne halde ağitlar yakarken

diğer taraftan yandan akacak olmayan trabzonun gelirinden faydalanma derdine düşmüşler

ne yazik ki taraftarimiz da buna destek olur

bari avciyi getirecekler şb maçina getirsinler görelim becerisini
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    Bursa

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurumsallaşmak adına hoca bir şanstır küme düşsek bile böyle

zamanla düzeleceğini düşünüyorum

yerel medya ve trabzonspordaki yerellerin tavrından anladığım da budur

bu tür şanslar kaçırılmamalı

ne zaman ist medyası ile yerel medya aynı şeyleri söyler kaybetmişizdir

burda bile 2 maça hoca gider diyen yancılar mevcut

ayrıca başak geçen senenin iyi ve bozulmamış kadrolarından biri idi yenilmek çok anormal değil

sonuçda bizden b,ir cacık olmaz

gs napıyor

daha çok şey olur bu ligde ama biz bu çokbilmiş yerel yiyiciler yüzünden bizden bir şey olmaz çünkü

bizi yarış dışı bıraktıklarında

eleştirip yönetimleri zorlayarak para yemeye çalışıyorlar...

hoca sistem oluştura biliyorsa oluştursun

bunu yarışmasa bile desteklemek lazım

elindeki imkanlara da bkmak lazım beklersek olur ama beklemeyiz

buradaki bazı kişiler yüzünden de

her maç öncesi ve kayıp maçlar sonrası gelen tipler nedeniyle buraya gelesim de yok açıkçası

ayaklarım geri geri gidiyor
    Trabzonspor'a en çok zarar veren taraftar grubu bu duygusallıkla olaya yaklaşan ve ortaya hiç bir veri koymadan insanlara bir şeyler vaat edenler ve edenleri destekleyen kitledir.
    Newton hangi takımda nerde sıfırdan bir takım-kulüp yönetimi planlamış,kurmuş,işler hale getirmiş ve sonuca ulaşmış.
    Bakın başarılı olmuş diye sormuyorum,nerede hangi takım ile bir yılı geçirmiş en tepedeki yetkili olarak?

Neye dayanarak bizden bu tecrübesiz ve kariyersiz birine inanmamızı istiyorsunuz,yönetimi savunuyorsunuz diye her yapğtığı saçmalığı desteklemek zorunda değilsiniz,önceliğiniz Trabzonspor olsun.
    • Memento mori

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yetki dediğiniz yarım yamalak olmaz. Hoca getiriyorsan kim gelirse gelsin en yetkili o olmalıdır. Daha iyi bir hoca getirip tam yetki verip tecrübesiz biri getirip yetki vermezsen o zaman sana amacını sorar insanlar. Bu kadro son derece eksik bir kadro ve buna rağmen başkan çıkıp şampiyonluk diyor. Yaptığı şey hamasetten başka bir şey değil. Rasyonel mi olacağız gaza mı geleceğiz önce bunun cevabı verilsin. Tony dediğimiz adam bu takım için önemli bunu yalanlayacak değiliz. Eğer sağlıklıysa anca kenarda oynar zira kendisi üzerinde sistem denenecek bir adam değil. O karakterde de değil o tarzda da değil. He üçlü orta sahamız yerine oturur yine denersin istersen ama şu durumda devşirme orta sahalarla bu olmaz bence. Şahsen kamil ile bunu deneyeceğime 3-4-3 oynamak bana daha makul geliyor. Elde iyi veya kötü stoper fazlalığı var. Bunları öylece bekletmektense 3 ünü sahaya sürüp kanatları da beklerden oluşturmak orta sahalardan 2 si sağlam olduğunda onları göbeğe koyup Tony ekuban diabate ömür dörtlüsünden ikisi ile de kanat forvetler yapılabilir. Fakat sen iyi sistem kursan da sahada topçu olmadığında çok bir şey beklememek gerek. Tony yok ekuban yok orta sahalar yok ömür formsuz diabete formsuz semedo hazır değil yani ne olması bekleniyor anlamak mümkün değil. Sabretmezsen değişecek bir şeyin olmadığı kesin. Ama zaman tanır bu aylarca oynamamış oyuncuların fiziken güçlenmelerini beklersen bir umut olabilir. Böyle diyorum ama muhtemel bir fb mağlubiyetinde neler olacağını tahmin etmek zor değil. Eh o zaman da söylenecek bir şey kalmıyor zaten.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer yasağı olduğu halde ikinci liglerde oynayan a.parmak'ı takıma monte edip hakemler ile şampiyonluğu elinden alınan Ünal hoca mı? Çatır çatır top oynattı takıma daha ne olsun. Avcı koca bir balon.

Sahi bu gs kötü durumda büyük kurtrıcı avcı ile ilgilenirler mi acaba? bjk yaptı o aptallığı hala maaş ödüyor avcı'ya.
    Çattı çatır top mu oynadık? İlk yılında evet.. Ininci yılında hayat.. Bireysel yetenekle maç kazanıorduk.. Sörloth Tony Sosa devreye giriyordu... One geçince istisnasis her takım bize baskı uyguluyordu
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Bursa

bu sezonun rezilliğine tüy dikeriz bu maçta. ağaoğlu fanboyları muhasebe cetvellerini ellerine alsın şimdi borç hesaplamaya başlasınlar savunmak adına.
    koca trabzonspor'u yardımcının yardımcısına reva gören, takımın orta sahasını hepsi birbirinden yetersiz sadece 3 (yazıyla üç) adama teslim eden, onları bile becerip oynatamayan, peyük başgan'a selam olsun ! senin büyük başkan olduğun yerde takımın futbol aklı da kamil ahmet olur zaten !

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

———-Uğurcan———
    Jp-Edgar-Hugo-Marlon
    Baker(Parmak)—-Flavio
    Ekuban—Djaniny—Nwa
    ————Adobe————

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski topçularımızın bizim maçlarda adeta iki kişilik performans sergilediği makus talihimiz midir yoksa kaderin cilvesi midir bilemedim.
    ama agoglu uzulmemis sosa ve novakin gidisine
    uzulmez yine uzulecek olanlar biziz

Nereden
    Hollanda

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sezonun rezilliğine tüy dikeriz bu maçta. ağaoğlu fanboyları muhasebe cetvellerini ellerine alsın şimdi borç hesaplamaya başlasınlar savunmak adına.
    koca trabzonspor'u yardımcının yardımcısına reva gören, takımın orta sahasını hepsi birbirinden yetersiz sadece 3 (yazıyla üç) adama teslim eden, onları bile becerip oynatamayan, peyük başgan'a selam olsun ! senin büyük başkan olduğun yerde takımın futbol aklı da kamil ahmet olur zaten !
    +1

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İddaa şikecilere 1.75 oran vermiş. Çok şaşırdım, 1.35-1.40 bekliyordum. Maç saatine kadar düşer, meraklısı varsa şimdiden oynasın.

Bu işin realite kısmı tabi. Gönlümüzden geçen bu sezonki makus talihini bu maçla kıran bir Trabzonspor izlemek. Olası bir galibiyet kırılma noktası olabilir. Acil özgüvene ihtiyacımız var. Bir kıpırdanmaya, bir şoka. Bu olumlu anlamda kazanarak iyi oynayarak olur. Olumsuz anlamda da olası bir kötü sonuç sonrası bazı dengeleri değiştirmek ile olur. Ama bu maç çok şeylere gebe. Bize aldırılmayan 4 puan bu noktaya getirdi. Bu maçla fişimizi çekip ligden tamamen kopartabilirler. Umarım bu maçı alıp kadronun da eksiklerinin dolmasıyla yeniden yarışın içerisinde olacağımızı gösteririz.
    Daha garanti bir şey söyliim, arkadaşlara Fener hissesi 28'ken almalarını söylemiştim tam bir Ay önce, iddiam da şudur mayıs - haziran gibi 50' TL'i görecek.... Şuan hissesi 37 TL... Geçen yıl şampiyonluk yarışına dahil olduğumuz süreçte hisselerimizin nasıl fırladığı malum... Bu saatrn sonra fener ilk üçten kopmaz, alır gider... Borsa severlere duyurulur

Nereden
    Hollanda

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çagdas Atan kendini kanitlayip bu takimin basina geçmeli.
    Yakisir ayrica.
    Tekrar ediyorum bize Trabzonsporlu hoca lazim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    Aynen

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çattı çatır top mu oynadık? İlk yılında evet.. Ininci yılında hayat.. Bireysel yetenekle maç kazanıorduk.. Sörloth Tony Sosa devreye giriyordu... One geçince istisnasis her takım bize baskı uyguluyordu
    ilk seneden bahsediyorum zaten ikinci senesi ilk haftalarda sıkışık fikstür ve sakatlarla yine kötü kadrolarla çıktık maçlara sonrasında hocayı kovdu zaten yönetim.

ünal hocanın eksikleri var tabi herkes gibi ama onunla yakaladığımız kan uyuşmasını hiç bir hoca ile yakalayamadık hele hele adı geçen avcı tam bir insan yönetememe uzmanı hepten iflas ederiz.
    sadece aşk bizimkisi

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çağdaş Hoca konusuna şimdilik katılmıyorum çünkü Alanyada oturmuş bir sistem ve iyi bir menerjer var. Takımın başına kim gelirse gelsin tıkır tıkır top oynuyor zaten Erol, Sergen döneminde de böyleydi, Çağdaş gitsin yerine başkan birisi gelsin yine top oynarlar... Keramet hocada değil transferler ve kurulu sistemde.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Arkadaşlar 1 maçta 4 ilk 11 oyuncun olmadan oynamak zaten başlı başına bir sorundur. Örnek olarak DÜNYANIN en iyi takımı LİVERPOOL, Mane olmadan Aston villadan 7 yedi(tabiki başka faktörler de vardır). Van dik Everton maçında sakatlanınca 10. dakikada defans allak bullak oldu.

Keza tottenham Harry kane ve Son olmadığı maçlarda galibiyet kazanamadılar. Leiscester VArdy olmadığında gol atamadı. Bu kadroların yedek oyuncuları malum bizim ligin içinden geçerler.

Evet bu girişten sonra , takımımız için Waka, Eku ikisinden yoksun çıktığımız maçta (parmak ve flavioyu saymıyorum şimdilik) maç kazanmamız imkansız hale geldi. Ufak bir araştırma ile 1,5 senedir Eku veya Waka nın ikisinin birden olmadığı bir maç yapmamışız.

Yani vaziyet bu haldeyken Newton hoca da değişikliğe gitmek pek akıl karı değil. Teknik ekibine daha geçen hafta gelen istatistikçi, kondisyoner filan var. BUnların sonucunu alabilmek için yarım sezon en azından beklenmelidir.

Diğer bir senaryo olarak ; başkanlık seçiminde yönetim değişmesi durumunda Ünal Hocanın tekrar takımın başına getirilmesi olmalıdır. SAYGILAR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)