Sayfa 65 Toplam 66 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 55 63 64 65 66 SonuncuSonuncu
Toplam 1646 adet sonuctan sayfa basi 1,601 ile 1,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beşiktaş | Maç Sonucu

drose61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haftalardır bir şey yapmayan adama pansuman olmak da bize düşerdi zaten. dün demba ba'nın attığı gol tam cardozo golüydü aslında da bizim reise pek pozisyon yaratamıyoruz.

orta sahamız yumuşak ve beşiktaş'ın mücadeleci orta sahası bize yine ters geldi.

Atiba'yı alsak ne dersiniz önümüzdeki yıl için? 2 sene sözleşme 1.5 m euro civarı gelir bize ve 2 sene ciddi katkı verir bence.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konya kasimpasa gaziantep puan kaybedilen takimlara bakin vallaha yazik

Ben baskan olsam bunlara para felan vermem lig bitene kadar.

30 hafta olmus daha 50 puanin yok boyle rezillik olmaz.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Insallah uefaya basaksehir ve bursa gider ciddi anlamda en azindan adam kaybettigi maclarda gol pozisyonuna giriyor 3 felan atiyor bizimkisi rezillik haketmiyoruz

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelin iddaya girelim. Eğer ki şb Mitroglouyu almaya çalışırsa İHO varını yoğunu o adama sırf namı yürüsün diye basmazsa bende birşey bilmiyorum. Adamın Trabzonspor başarılı olsun düşüncesinden önce gelen milletin getiremediği adamları ben getireyimde biraz isim yapayım düşüncesi var.
    Mitro yeter ki gelsin, bak şimfi ümitlendim fb ilgilense de Mitro'yu kapsak... fuzuli adamlar almaktan bıktım, tek vuruşla rakibi bitirecek oyuncu sayımız artmalı... Yatabare Waris nedir yaaa gol atmasını bekleyene kadar ölme eşeğim ölme... bir de bunlara göre düzen kurmak gerek yok yaa bunlar kim ki düzeni bunlara göre yapacaksın... al Gignac Mitro düzensiz bile gol atar kazanırsın, işte bize böyle adamlar lazım
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Düşünün evleneceksiniz evinizi döşüyorsunuz oturma takımı bulaşık makinası çamaşır makinası fırın buzdolabı alıyorsunuz, o maddi yüke giriyorsunuz. Sonra çamaşır makinası bozuk çıkıyor. Bulaşık makinası kafasına göre takılıyor, öte yandan oturma takımını banyoda kullanmaya çalışıyorsunuz, buzdolabı sıcakta çalışmam diyor, fırına talip çıkıyor falan...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitro yeter ki gelsin, bak şimfi ümitlendim fb ilgilense de Mitro'yu kapsak... fuzuli adamlar almaktan bıktım, tek vuruşla rakibi bitirecek oyuncu sayımız artmalı... Yatabare Waris nedir yaaa gol atmasını bekleyene kadar ölme eşeğim ölme... bir de bunlara göre düzen kurmak gerek yok yaa bunlar kim ki düzeni bunlara göre yapacaksın... al Gignac Mitro düzensiz bile gol atar kazanırsın, işte bize böyle adamlar lazım
    Orta saha, sol bek, stoper ve kanat sorunları çözülmeden sonuna kadar forvet transferine karşıyım. Sen gol atamayan bir takıma 3 tane topclass forvet istersin anlarım ama sen ligin en fazla gol atan ikinci takımısın.

Antepe 4 tane attında ne oldu? Bursaya 3 tane attın da ne oldu? Bizim gol atmaya değil, karşı takıma oyun üstünlüğü kurmaya ihtiyacımız var. Beşiktaştan dün Töre-Tolgayı çıkar ne yapabilirdi? Herşeyden önce takım olarak oynamaya ihtiyacımız var.
    #TRABZONSPOR#

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bir defans düşün dizleri ile müdafaa yapiyor...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünün evleneceksiniz evinizi döşüyorsunuz oturma takımı bulaşık makinası çamaşır makinası fırın buzdolabı alıyorsunuz, o maddi yüke giriyorsunuz. Sonra çamaşır makinası bozuk çıkıyor. Bulaşık makinası kafasına göre takılıyor, öte yandan oturma takımını banyoda kullanmaya çalışıyorsunuz, buzdolabı sıcakta çalışmam diyor, fırına talip çıkıyor falan...
    biz de bütün sorunları gözardı edip plazmamıza sarılıyoruz, onla teselli bulmaya çalışıyoruz

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya kasimpasa gaziantep puan kaybedilen takimlara bakin vallaha yazik

Ben baskan olsam bunlara para felan vermem lig bitene kadar.

30 hafta olmus daha 50 puanin yok boyle rezillik olmaz.
    Rezillik değil kardeş; utanmazlık, arlanmazlık, kepazelik ve tam bir FİYASKO. Trabzonspor harcadığı para ve topladığı puan ve oyuna bakıldığında :Cem uzanın İstanbulsporu,y.demir örenin beşiktaşı ile birlikte türk futbol tarihinin en büyük FİYASKOLARIDIR.Hacizle malzemelerine el konulan m.idman yurduyla aramızda sadece 5 puan kaldı zıkkım olsun aldığınız her kuruş çakma yıldız parçaları.....
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonra da suçlu o eve gelip "Bu ne biçim ev?" diyen oluyor..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta saha, sol bek, stoper ve kanat sorunları çözülmeden sonuna kadar forvet transferine karşıyım. Sen gol atamayan bir takıma 3 tane topclass forvet istersin anlarım ama sen ligin en fazla gol atan ikinci takımısın.

Antepe 4 tane attında ne oldu? Bursaya 3 tane attın da ne oldu? Bizim gol atmaya değil, karşı takıma oyun üstünlüğü kurmaya ihtiyacımız var. Beşiktaştan dün Töre-Tolgayı çıkar ne yapabilirdi? Herşeyden önce takım olarak oynamaya ihtiyacımız var.
    Tamam ama bizim ligde hiçbir zaman ahım şahım savunmalarla şampiyon olunmadı, sağlam orta saha ve katil golcüler iş yapmıştır...
    Bir de federasyon hakem falan bunları hesaba katıp -10puanla lige başladığımızı unutmayalım... peki bunun önünde kim geçer beton savunma mı katil golcüler mi ? bence golcüler
    geçen sene de en çok gol atanlardandık, pek bir şey ifade etmez bu, yine hücumdakileri beğenmiyorduk... az gol yiyen takımlardandık hatta, kimse savunmamızı beğenmiyordu yine de... kalecimiz kurtarıyordu tabi o da var ayrı mesele
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

vahid hoca daha iyi idi ersun hocadan hic olmazsa yalandan umut sacmıyordu millete ve takımın gercek potansiyelini soyluyordu, hakan arıkan vahid zamanında kalede olsaydı vahid hocanınm takımı gol yemezdi. turgut dogan sahinler anıl tasdemir, gokhan karadeniz, aykut demir, soner aydogdu gordu, hani sampiyonluga oynayacak takım vardı dedi bu takımndan bi cacık olmaz dedi transfer yapmazsanız bu takım sampiyon olmaz dedi, bizim basiretsiz yonetimde illa sampiyon olacak ya ilk sezon allah onu cok seviyorya hemen bastı paraları oraya buraya simdi elde ne var kocaman bir borc ligde 6. olabilmesi bile supheli bir takım.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

UEFA kupasına katılmak bu saatten sonra çok umurumda değil. Türkiye kupası da aynı şekilde (olursa olsun, olmasa da 8. kez almışız)

Ben 8. şampiyonluğu doya doya yaşamak istiyorum.

Ersun YANAL hakkındaki hayal kırıklığım dünkü maçtan sonra tavan yaptı.

Ne yapmaya çalışıyor, anlamıyorum.

4 yıl ard arda başarımız yok ligde, ne kadar acı TS gibi bir camiamız için kardeşlerim, çok uzun bir süre bu yahu

2011 yılından bu yana en ufak bir başarımız yok.

TS amacı 4. olmak, UEFA'ya gitmek değildir. Şampiyon olup o ligde oynamaktır.

Bu taraftarın ne suçu var arkadaş?

O kutsal, nadide formayı giyen oyuncular ve onu yönetenler 47 puanla 7. sıradaki duruma bakarak rahat uyku uyuyabiliyor mu?

Ben TS yenildiğinde saatlerce üzüntüden kendimi yiyorum 7 yaşından beri.

Bize bu işkenceyi çektirenler biraz kendine çeki düzen versin.

Yeter, yeter, yeter.
    Konu Berke6198 tarafından (04.05.2015 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baski var diye diye medya futbolcular hocalar trabzonspor taraftarini resmen uyusturdu cekirdekci yapti..tribun olarak konya mersin bursa hatta eskisehirden beter durumdayiz..baskiyi gidin istanbulda gorun siz sikebahceliler emensikeyi isliklar yuhlar oyundan cikcam oynamicam der gayseyliler selcugu isliklar aglatir trabzona gelince baski var hastirsinlar..kotu oynayan oyuncu turkiyenin her yerinde isliklanir yuhlanir bu tek maclik bisey degildir taraftar 5 6 mac ust uste ayni oyuncunun kotu performansini gorunce yuhalar isliklar bu kadar basit milyonlarca avroyu indiriken bise yok sahada yuruyup protesto edilince baski var hadi ordan ..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baski var diye diye medya futbolcular hocalar trabzonspor taraftarini resmen uyusturdu cekirdekci yapti..tribun olarak konya mersin bursa hatta eskisehirden beter durumdayiz..baskiyi gidin istanbulda gorun siz sikebahceliler emensikeyi isliklar yuhlar oyundan cikcam oynamicam der gayseyliler selcugu isliklar aglatir trabzona gelince baski var hastirsinlar..kotu oynayan oyuncu turkiyenin her yerinde isliklanir yuhlanir bu tek maclik bisey degildir taraftar 5 6 mac ust uste ayni oyuncunun kotu performansini gorunce yuhalar isliklar bu kadar basit milyonlarca avroyu indiriken bise yok sahada yuruyup protesto edilince baski var hadi ordan ..
    Erkan panayırda gibi, üst üste bu kaç maç kötü oynadığı

Taraftar konusunda haklısınız ama bu takım taraftara zerre kadar güven vermiyor ki

Bu takım bizim, inşallah düzeleceğiz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oynayan,oynamayan.
    tüm futbolcularımızı dev bir ekranın karşısına otutturacaksın

Dünkü maçın 90.dakikasını izleteceksin.

nasıl oynadıklarını ,daha doğrusu nasıl mücadele ettiklerini görecekler.

dürüst olacaklar.
    gerçekçi olacaklar.

mikrofonu tek tek her kese uzatıp yorumlarını alacaksın.

kişiliği olan,dürüst olan futbolcu.
    kişiliksiz oyunlarını gördükten sonra,
    taraftarlarımızın bizleri az bile protosto etmişler diyeceğinden adım gibi eminim.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

%100 karşıyım.Hata yapan adamın ayağına her top gelişinde,rakip takımdan çok ıslıklanmasına karşıyım.
    Volkan'ı da küfürlerle uğurlamadı mı bu taraftar ? Şimdi milli takıma yükseldi adam.
    Kime ? Neyi ? Ne zaman ? yapacağını bilemeyen taraftar,amaçsız-karaktersiz futbolcular ve koltuk sevdalısı yönetimler kadar yararsızdır.

Futbolumuz,futbolcumuz ve t.direktörümüz yok yorumlanacak,dün akşam ki oyun için...
    Her hattımızla rezildik !
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

aslında mesaj yazanların çoğu benzer ve aynı düşünüyor son 4-5 sayfadaki tepkileri okudum

futbolcuların ve yönetimin baskıdan şikayet etmemeleri gerektiği hocanın hatalı davrandığı başkanın

verdiği sözleri yerine getirmediği ve bir numaralı suçlu olduğu konusunda büyük çoğunluk hemfikir

artık dayanamıyacam ve yazacam ama bana yazacaksanız lütfen düzgün bir uslüpla gidelim

1- bu maç sadece test maçıydı test maçlarında yapılan hata bu kadar ses getirmemeliydi

2- kazanırken kaybetmek kaybederken kazanmak diye birşey vardır ama biz maalesef kaybederken katladık double kaybettik (futbolcu teknik heyet ve yönetime olan sevgi ve onların kulübe olan sevgisi)

3- kazansak ne olacaktı çok mu önemliydi belkide gelecek yılın takımı için bize yanlış fikir verecekti

4- he amacımız bjk yi yenip şampiyonluktan etmekse önümüzdeki sene için fena bir plan değil çünkü gözüken oki ........fb seneye takımı yenileyecek gs tutmaz bjk en oturmuş takım olup oyuncu satmazsa Bursaspor ile beraber Trabzonsporun en büyük rakibi olacak

5- ilk maçın intikamı olarak bakıyorsak sporda veya futbolda intikama gerek yok iyi ve oturmuş bir takımla galibiyetleri üstüste biz alacaz bu oyuncular içersinde seneye oluşacak kadro için çok oyuncu var (Hakan,Bosingwa,Medjani,Yusuf,Ekici,Aykut.......ha tta Özer,hatta Erkan)

6- Ersun Hoca hata yapmış olabilir yapmıştırda ama bu kadar büyütmeye onu ve oyuncuları küstürmeye gerek yoktu..önümüzdeki sene için Ersun Hocanın diğer hocalardan bir gömlek üstün olduğunu görmemiz lazım sadece Şenol Güneş rakip olabilir

herşeyden öte doğru veya yanlış hocanın bir planı var ve maçta planı uyguluyor bugün tutmaz yarın kendi aldığı oyuncularlada doğruyu bulur bu takım 3-4 aylık bir takım fb 5-6 yıl gs3-4 bjk 2-3 yılda oluşturulmuş takımlar

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

tepkide olsun protestada ama abartmadan küstürmeden baskı konusuna gelince baskı ayarlı olunca faydalıdır aslında ayarı kaçmasa o baskı bizi şampiyonluğa oynatacak o baskı bizim büyüklüğümüzün göstergesi ama maalesef ayar yerini bilmiyoruz baskıyı rakipten çok kendi oyuncularımıza uyguluyoruz

şu kadar para alıyorlar ne baskısı demekle bu iş olmaz aynı parayı aldığınızı düşünün ve söylenenlerin ve yapılanların size yapıldığını ve etkilenmem deyin diyebilirmisiniz
    şuanda baskıya en dayanıklı kişiler fbli volkan ve emre onlardan rakipten baskı gördüğü için etkilenmiyor kendi seyircisinden görsünler etkilenmesinlerde göriyim

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dünkü maçta cok kötüydük ben Gs maçındaki gibi oynayacağımızı düşündüm yanıldım
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Thumbs up

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında mesaj yazanların çoğu benzer ve aynı düşünüyor son 4-5 sayfadaki tepkileri okudum

futbolcuların ve yönetimin baskıdan şikayet etmemeleri gerektiği hocanın hatalı davrandığı başkanın

verdiği sözleri yerine getirmediği ve bir numaralı suçlu olduğu konusunda büyük çoğunluk hemfikir

artık dayanamıyacam ve yazacam ama bana yazacaksanız lütfen düzgün bir uslüpla gidelim

1- bu maç sadece test maçıydı test maçlarında yapılan hata bu kadar ses getirmemeliydi

2- kazanırken kaybetmek kaybederken kazanmak diye birşey vardır ama biz maalesef kaybederken katladık double kaybettik (futbolcu teknik heyet ve yönetime olan sevgi ve onların kulübe olan sevgisi)

3- kazansak ne olacaktı çok mu önemliydi belkide gelecek yılın takımı için bize yanlış fikir verecekti

4- he amacımız bjk yi yenip şampiyonluktan etmekse önümüzdeki sene için fena bir plan değil çünkü gözüken oki ........fb seneye takımı yenileyecek gs tutmaz bjk en oturmuş takım olup oyuncu satmazsa Bursaspor ile beraber Trabzonsporun en büyük rakibi olacak

5- ilk maçın intikamı olarak bakıyorsak sporda veya futbolda intikama gerek yok iyi ve oturmuş bir takımla galibiyetleri üstüste biz alacaz bu oyuncular içersinde seneye oluşacak kadro için çok oyuncu var (Hakan,Bosingwa,Medjani,Yusuf,Ekici,Aykut.......ha tta Özer,hatta Erkan)

6- Ersun Hoca hata yapmış olabilir yapmıştırda ama bu kadar büyütmeye onu ve oyuncuları küstürmeye gerek yoktu..önümüzdeki sene için Ersun Hocanın diğer hocalardan bir gömlek üstün olduğunu görmemiz lazım sadece Şenol Güneş rakip olabilir

herşeyden öte doğru veya yanlış hocanın bir planı var ve maçta planı uyguluyor bugün tutmaz yarın kendi aldığı oyuncularlada doğruyu bulur bu takım 3-4 aylık bir takım fb 5-6 yıl gs3-4 bjk 2-3 yılda oluşturulmuş takımlar

Anlık duygusallık ve asabiyetten uzak, isabetli tespitlerde bulunmuşsun. Olaya bir maç hatta bir sezon olarak bakmayan, ileriyi görebilecek renkdaşlar keşke çoğunlukta olsa... Aynen senin gibi düşünüyor ve yorumunun altına imzamı atıyorum. Tebrik ederim!
    "Şehitler Unutulursa ölür"
    Unutma-Unutturma

Nereden
    Bursa

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu tip entel dantel yorumlara oldum olası uyuz olmuşumdur.
    Trabzonspor'un hiç bir maçı Ersun Yanal gibi samimiyetsiz tiplerin test alanı falan değildir.
    Herkes haddini bilecek. antremanlarda denesinler taktiklerini,rakibin en güçlü kanadını boşaltan hocanının diplomasını yedireceksin.
    Futbol intikam değilmiş,hadi be ordan,futbolun amacı üç beş toy delikanlı kendini eğlendirsin,milyoncukları alsınlardır.Üstüne araba ve kız da cilası.
    Nasıl oldumu böyle?
    Konu Adem Akyüz' tarafından (04.05.2015 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacıosmanoğlu zamanında zirveyi özledik.Kupa 2 ayda gelecek dendi 3 yıl oldu sus-pus oldu.Yazık bu taraftara, yazık her yıl balon transferlere. Ersun Yanal büyük bir yanlıştı, yeter kardeşim her yıl o transferi yapacaz bu sene şampiyon olacağız, büyük başkan dediğiniz mitinglere gitsin, yapabileceği en iyi iş bu.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kusura bakmayın ben taraftara kızdım

özer türübüne oynuyor

taraftar erkanı fatihi yuhalıyor

bize biliç gelse iki haftaya istifa eder gider kimse kusura bakmasın

saha için de oyuncular arasında birlik yok

özer ağlıyor yusuf onunla arkadaş kaprislere giriyor

erkan yuhalanıyor

ya arkadaş özer neden kızıyor kızmaya hakkı var mı
    bjk opaere var bizim özerin iki katı oynadı çıkınca kızdımı
    özer kaç tane top taşıdı

özer oynuyor çıkar mı kimi çıkaracak fatihimi

zaten takımda orta saha yok çift ön libero tutamıyoruz bjk

aklı olan oraya dokunmaz zaten

mecburi yusufu bek aldı zaten akbaş çıkmasa yusuf erkanın yerine girecekti zaten

erkanı neden hiç ediyoruz neden küstürüyoruz

erkan kimse kusura bakmasın özeri ikiye katlar
    ben erkan gibi topçunun takımda her zaman fayda sağlayacağına inanıyorum kim ne derse desin

adam gibi orta sahamız yok dert orta saha dert sol bek dert sağ açık

sağ açıktan bosigwa dışında top getiren yok farkındamı biim taaftarın

takımda orjinal orta saha yok yeller esiyor

aytaçta sakatlandı

medjani defans-fatih kanat oyuncusu orta saha tek orjinal oyuncusu mehmet oynuyor

bana kalırsa b8u takımda ersun bence başarılı oldu diyorum

ersun tosici alacak ne gerek vardı o kadar para verip ishakı almaya

bence tosic başarılı olacak bal görürsünüz

ben ersuna güveniyorum

seneyi bekleyecem

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

futbolu eglence olarak gorun
    bos vakit bulunca seyredin
    mac oynanirken sevinin uzulun ama mac bitince hayatinizda daha onemli seyleri dusunun
    o zaman hic bir problem kalmiyor

diyorum da yapabiliyormuyum
    hayir
    aciya devam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)