Sayfa 1 Toplam 91 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2257 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hattrick | BMN Kupa 13'de Grup Maçları Başlıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart Hattrick | BMN Kupa 13'de Grup Maçları Başlıyor

Bu başlıktan Devam edelim.

Eski başlık ;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3832

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son hafta şampiyonluk maçına herkesi davet ederim.

Çarşı Ankara - TS'Lİ KAPLANLAR

KAPLANLAR Ankara deplasmanında şampiyonluk maçına çıkıyor
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Benimde var Hattrick ama pek anlamıyorum Her hafta 8-1 , 5-0 , 11-3 gibi skorlarla yeniliyor takım
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

EyüpKILIÇ61
    Tebrik ederim.Takımın çok iyi durumda inşallah kazanır veya berabere kalır,üst lige yükselirsin.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uşaklar Bu sezon Bmn cup yapacakmıyız ? geçen sene yanlış hatırlamıyorsam final yapılamamıştı bu işlerle ilgilenen arkadaş bir açıklama yapsa iyi olacak ?
    Kazimişi gzas vorert

Vay Hattrick bende oynuyorumda Ligim biraz düşük seviye o kadar :] 15 Maçtır yenilgi yüzü görmedim beraberlikte yok Maşallah deyin nazar deymesin. sezon bitimine 2 hafta kaldı ben Şampiyonluğumu İlan ettim

Ya beyler siz hangi programı kullanıyosunuz Hattrickte... Ben sadece Hattrick Manager'i kullanıyorum başka güzel var mı Biraz Tavsiye edelim Lütfen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla bu sezon "zor da olsa" şampiyon olacağım.aslında garanti gibi ama "motorun" sağı solu belli olmuyor.bugünki haz. maçında 2 sakatım daha oldu. motor sayesinde revire döndüm bu sezon.Ama motora ve rakiplere rağmen ikinciyle aramda 6 puan var Bekle beni şampiyonluk kupası...Alacağım seni..
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Nereden
    İzmir

Bana kim öğretecek bu oyunu

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

ya ilhan o konuda sana yardımda bulunmak isterim....Ama "oyunu devam ettireceksen"...çünkü anlatmam biraz zaman alır...- tabi bildiğim kadarıyla.%100 biliyorum- diyemem....HT uzun soluklu ve nerdeyse birebir gerçek bir futbol oyunu..mantığını kavramak gerek..Sana en başt asunulan seçeneklerden birini seçmen ve ona göre hareket etmen lazım...Şu an müsait değilim ama msn kullanıyorsan adresimi ekle sana geniş zamanda dilimin döndüğünce birşeyler anlatırım.. ok?
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kim öğretecek bu oyunu
    Üyeliğin varsa sorun yok yardımcı olmaya çalışırız... ben arkadaşı bir türlü üye yapamadım...

Nereden
    İzmir

Oyun hakkında yeterince bilgim var hocam Öğrenmek istediğim transfer yaparken nelere dikkat etmem gerektiği. Takımı nasıl hazırlamam gerektiği vs. Hilesi felan var mı oyunun?

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun hakkında yeterince bilgim var hocam Öğrenmek istediğim transfer yaparken nelere dikkat etmem gerektiği. Takımı nasıl hazırlamam gerektiği vs. Hilesi felan var mı oyunun?
    Yok hile felan bi Manager indiricen hattrick sitesinde var zaten sana epey bi yardımı dokunur. Sonra Adamlara Antreman verirsin şöyle 3-4 hafta tabi bu arada uzman da al 9 tane yardımcı Antrenör felan sonra duruma göre nerde adamın yoksa alırsı adam ama parada çok olmalı.(Tabi bu sorun değil sürekli maç yaparız seninle benyada başkası senin stadda oynarız para kazanırsın...)

Nereden
    Ankara

Alıntı Son Fedaî Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üyeliğin varsa sorun yok yardımcı olmaya çalışırız... ben arkadaşı bir türlü üye yapamadım...
    Oyunu öğretmeyle üyeliğin ne alakası var yahu ağnayamadım ben orasını
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Alıntı EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu öğretmeyle üyeliğin ne alakası var yahu ağnayamadım ben orasını
    Ya aga bilmiyorum Üyelik alamadım ben Arkadaşa alıcaktım 10 farklı mailden denedim olmadı bi türlü üyelik kabul edilmedi ondan yani

Nereden
    İzmir

@ Son Fedaî ,

Bu manager dediğin davayi bulamadım ya :s

Kendimi ezik hissettim.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Aga hattrick sitesine girince topluluk diye bi başlık var (Tabi üyeliğin varsa ) orda programlar başlığı var tıkla bir sürü program çıkıyo maç görüntüleyici felan vs... Menajer yardımcıları var orda Hattrick Manager yazan bi program var ben onu kullanıyorum 1 ay sonra satın al felan diyo ama 1 ay zaten işini rahat görüo... :]
    Konu Son Fedaî tarafından (30.01.2008 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Uşaklar ben ne program nede bişe kullanıyom sadece oyuncu artırıp satmak için oyuncu alırken PSICO TSI programını kullanıyom
    Her Türlü

Uşaklar ben ne program nede bişe kullanıyom sadece oyuncu artırıp satmak için oyuncu alırken PSICO TSI programını kullanıyom
    Valla hiç kullanmadım işe yarıyosa bakabiliriz... Bir de başka Tarayıcı Tabanlı Kitlesel oyun oynayan var mı Tavsiyelere açığımdır ben 10 küsür tane oynuyorum ama belki gözden kaçırdığım vardır

Nereden
    Ankara

Valla hiç kullanmadım işe yarıyosa bakabiliriz... Bir de başka Tarayıcı Tabanlı Kitlesel oyun oynayan var mı Tavsiyelere açığımdır ben 10 küsür tane oynuyorum ama belki gözden kaçırdığım vardır
    İşe yaramaz mı PSICO TSI...oyuncuların ne kadar antremanlı olduklarını görebiliyorsun ve 1-2 haftada artıyor oyuncu ve 100 bine aldığın topcuyu 200 bine satıyorsun vs ....

Bildiğim ama oynamadığım oyunlar:

frikick

dogout-online

o-game

travian

managerzone
    Her Türlü

İşe yaramaz mı PSICO TSI...oyuncuların ne kadar antremanlı olduklarını görebiliyorsun ve 1-2 haftada artıyor oyuncu ve 100 bine aldığın topcuyu 200 bine satıyorsun vs ....

Bildiğim ama oynamadığım oyunlar:

frikick

dogout-online

o-game

travian

managerzone
    Saol Aga Oyunlardan Frikick İle Dogout bilmiodum bi bakayım...PSICO TSI yi de bi deneyelim anlattığına göre çok işe yarar saol... :]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Birde
    müttefik diye bir oyun var..Ben 1-2 yıl önce oynardım da şimdi bıraktım.ama geçen bir arkadaşa daha söyledim baya beğendi...Tamamıyle türkçe yapım bir oyundur....

Ewet aga Müttefiği biliyorum hatırlattığın iyi oldu bi ara bende bırakmıştım canım sııkılınca bi bakarım Benden de tavsiye alabilirsiniz TheCrims,Gladiatus,BiteFigth,MonsterGame,Hükümdarl ar ve daha niceleri :]

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TS'Lİ KAPLANLAR 'a üst ligde başarılar ayrıca bu psicotsi olayı çok işime yaradı tekrar teşekkürler

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aga hattrick sitesine girince topluluk diye bi başlık var (Tabi üyeliğin varsa ) orda programlar başlığı var tıkla bir sürü program çıkıyo maç görüntüleyici felan vs... Menajer yardımcıları var orda Hattrick Manager yazan bi program var ben onu kullanıyorum 1 ay sonra satın al felan diyo ama 1 ay zaten işini rahat görüo... :]
    ya topram,ben onu kurdum da kullanıcı adı şifre istiyor.yazıyorum yanlış diyor.Nasıl olcak o iş?bi yardımcı olabilirsen Çok makbule geçer valla.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)