Sayfa 78 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2179 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18.Hafta | Bursaspor 4 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cavanda beni şok etti bu maçta resmen gezindi yahu sahada 3. golde kale alanında olması gerekirken defans çizgisinde olan biteni seyretti ben stoper olsam basardım kalayı valla.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ozere falan laf soylemeyecegim bir daha.yalan da olsa kosmasini bekliyorsun oyuncunun.

Nereden
    Bursa

Bu arada Bursa'nın stadını hiç beğenmedim,çatı çok yüksek ve biçimsiz.Olimpiyat stadı havası vardı,futbol stadı havası vermedi.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep cevap veriyormuşum gibi olacak ama....Sahada o Ekici,Zengin hatta Marin varken istediği kadar bindirse de o topları alamayacaktı...Yoksa maç 2-1 iken Marin'in verkaça girdiği bir pozisyon vardı...Erkan bekledi bekledi...Topu attığında da çok geçti...Marin'in arkasında kalmıştı top
    Hep cevap ver Problem değil
    Bursa'nın 2-0 skordan sonra şuursuzca yüklenmesine ancak Yusuf cevap verebilirdi.Yusuf'un süratine ayak uyduracak Bursa defansı yoktu.Bir kaç kere 3'e 3 yakaladığımız anlar oldu ondada ağır kaldığımız için defansa çabuk döndüler.Yusuf olsa bu anları kaçırmazdı

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozere falan laf soylemeyecegim bir daha.yalan da olsa kosmasini bekliyorsun oyuncunun.
    Bu takımın bizi ne hâle getirdiğini en güzel anlatan cümle bu bence..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

stad gercekten etkili. cok merak ediyorum biz de stadin etkisiyle mac kazanabilecek miyiz? yoksa kendimizi strese sokmaya devam mi edecegiz?

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kulüpte acele ile yapılan bir işin bize fayda getirdiğini görmedim.

Takım kötü sonuçlar aldı Mra gitti, taraftar apar topar Hami gelsin dendi, geldi birkaç maç sonra küfür yedi gitti, sonra apar toparn Ersun gelsin dendi, geldi birkaç maç sonra küfür yedi gitti.

Sağlıklı bir yapılanma olmadığı sürece olmaz tutmaz. Bu sezon benim için ölü bir sezondur. Gelecek sezon takımın başında kim olacak bilemiyorum ama o teknik adamı şuan göreve başlatsak bırak önümüzdeki sezonu 30. haftayı zor görür, yine küfür yer gider.
    .

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serdar Aziz çok iyi oyuncu bakalım kime gider..
    I am not in danger , I am the danger..

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu akşamki bursaspor'un oynadığı futbolda bizim kötü futbolumuz bir yana dursun, stadyumdaki atmosferin etkisi yadsınamaz.

Ne diyelim darısı başımıza .
    Konu Tayfun tarafından (17.01.2016 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.
    .

Nereden
    Bursa

Alıntı gökçay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse kimseyi kandırmasın arkadaşlar. Başkan 50. Yılda şampiyonluk sözü verdi ama düzgün yönetimle ancak 60. Yılda şampiyon olabilirz. Sebebine gelince takımın ekonomisi çok kötü. Eldeki futbolcu kalitesi vasat. Mevcut kadroya en az 3 defans 2 ortasaha 2 forvt lazım ve yıllık kazançları hariç 20 milyon euro para dmek oluyor. Bu takımın alt yapısı yıllarca sadi hocaya emanet edildiği için ordan da pek bişe çıkmaması gayet normal. Sevsek de sevmesek de istesek de istemesek de bu takım küçülmeye mecbur. Hoca olarak sadiden daha iyisi mutlaka bulunur mesela hami olur. Ancak oyuncu kalitemizi arttırmak zor. Genç ve ucuza oynayacak yerli ve yabancı oyuncu grubuyla planlı ve sabırlı bir şeklde orta sıra takımı olup kupada ve avrupa iyi kötü var olup kasamızı doldurmalı ve yüksek borçlarımızı eritmeliyiz. Sonrasında tekrar planlı bir yapılanma en yaşlısı 28 olan oyuncu grubuyla şampiyonluk için mücadele etmeliyiz. Bu iş en az 7-8 yıl sürer ve en erken 10 yıl sonra şampiyonluktan bahsedebiliriz. Bu takımıb başına değil lıceslu kralını bile getirseler hiç birşey olmaz.
    Başkan şamp. Sözünü verdi ama lig adı vermedi galiba. Acaba pttde mi şampiuın olacağız. Sadi ile devam edilirsr bn seneye bu kadro ile şamp. Olacağımıza inanıyorum. Baksanıza soner. Musa. Denşzleri bile oynatmaya başladık. Neden olmasın.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stad gercekten etkili. cok merak ediyorum biz de stadin etkisiyle mac kazanabilecek miyiz? yoksa kendimizi strese sokmaya devam mi edecegiz?
    Stad dan cok taraftarla alakali bence.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı fatih öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep cevap ver problem değil
    bursa'nın 2-0 skordan sonra şuursuzca yüklenmesine ancak yusuf cevap verebilirdi.yusuf'un süratine ayak uyduracak bursa defansı yoktu.bir kaç kere 3'e 3 yakaladığımız anlar oldu ondada ağır kaldığımız için defansa çabuk döndüler.yusuf olsa bu anları kaçırmazdı
    yusuf ta şu durumda altin oluyor dimi

ama şu takimda oynamasi gereken topçu ama açikta bekte değil

onun için şu ustaya nasil ulaşirim

bu yaştan sonra twiter açtiracaklar bana

şu iki transferi yapsa bu yari dönemi geçeriz

muhammet ve güray alinmali

L.Burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazik gunah koskoca Trabzonsporumuzun dusuruldugu hallere bakin. 2-0 one gectigin maci ezile ezile 4-2 kaybediyorsun. Genelde buyuk takimlar kucuk takimlara bu muameleyi yapar. Yazik vallahi billahi yazik.
    Bazi arkadaslar yaziyor su kalsin bu kalsin gerisini gonderelim falanda bu takimi komple yok etmemiz lazim toparlanmak istiyorsak. 1 tane mi isyan eden adam olmaz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf ta şu durumda altin oluyor dimi

ama şu takimda oynamasi gereken topçu ama açikta bekte değil

onun için şu ustaya nasil ulaşirim

bu yaştan sonra twiter açtiracaklar bana

şu iki transferi yapsa bu yari dönemi geçeriz

muhammet ve güray alinmali
    Valla bana göre Yusuf süper topçu olmasada her zaman takımda olması gereken oyunculardan biri.Senede 7-8 maça tek başına damga vuracak kapasiteye sahip.Bjk maçını kazanırsak en büyük pay Yusuf'un olacak buna inanıyorum çünkü tam Yusuf'luk maç.

Nereden
    Bursa

Ekici. Marin. Erkan. Özer. Hiçbiri hızlıda değil on numara da değil. Kanat oyuncusu hızlı olacak. Adam geçecek. Orta yaoacak. Takımda on numara yok. Şöyle jaja gibi bir adam. Adam geçen. Şut atan. Asist yapan. Takıöda forvet yok. Koşan gol atan. Kafa topuna çıkan. Adam geçen. Takımda ön libero yok. Arada frene basan. Takımı yönlendiren. Takımda sol bek sağ bek yok. Asıl işi savunma olan adam geçirmeyen. Bazen atağa çıkıp orta yapan. Takımda stoper yok. Oyun başlatan. Kafa toplarına hakim. Sakin adam geçirmeyen. Takımda kaleci yok. Yan toplara hakim. Oyun başlatabilen. Sonuç biz kendimizi kandırıyoruz. Bu oyuncu kadrosu şamp. Oynayabilecek bir kadro değil. En az 7.8 direk oyumcu lazım. Ama o kadar para imkansız. En az 100 milyom euro yapar. Aslında boşuna heveslenitoruz. Çünkü mrvcut takıma guardiola gelse söverek kovarız. Çok yanlış bir kadro var elimizde. Kağıt üstünde belki hiçbirisi kötü değil ama hiçbiri o aranan oyuncu da değil.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bi mac kaybediyoruz kume dustuk havasi oluyor bi mac kazaniyoruz bu sefer de sampiyonluk hesaplari basliyor

bu sene arada biyerde bitircez kendinizi alistirin

Ahmet Ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezil oldum rezil
    Uğurcan 'Dünyanın En İyisi' Çakır

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ilk 20 dakika gözlerime inanamadım Trabzonsporumuz adına ne oluyor dedi durdum kendi kendime. İlk yarı boyunca oynanan oyuna inanamadım Türkiye ligi mi Premier lig mi diye. Harika seyirlik bir maç oldu. 2. Yarı bizim futbolcular da nooluyor lan bize bu biz değiliz deyip asıllarına döndüler ve Merhaba Süper Lig olduk yeniden. Artık seyretmeyeceğim maçları dediğim kaçıncı maç sonu bu bilmiyorum
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan şamp. Sözünü verdi ama lig adı vermedi galiba. Acaba pttde mi şampiuın olacağız. Sadi ile devam edilirsr bn seneye bu kadro ile şamp. Olacağımıza inanıyorum. Baksanıza soner. Musa. Denşzleri bile oynatmaya başladık. Neden olmasın.
    Bende başkan olsam onları affeder ve oynatırdım. Şu takımın ligde başarılı olması zaten mümkün değil. Bari bunları oynatıp prim yaptıralım ki sene sonu pazarlaması kolay olsun. Hoca olarak sadinin yokluktN orda tutulduğunu düşünüyorum. Az para alıp çalışıyo zaten şampiyonluk iddiası yok dursun takılsın orda denmiştir yüksek ihtimalle. Ancak tek ve en büyük yanlış bı takımın 50. Yılda şampiyon olacağı inancının taraftara aşılanmasıdır. Takım büyük bir enkaz ve çok büyük borç içinde kolay kolay toparlanamaz ve en az 7-8 yıl planlı bir çalışmayla toparlanır. Sonerin musanın oynamasına takılmıyorum fazla. Erkanın mehmetin yumlunun özerin onlardan hiç bir farkı yok.
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her yenilgidem suç hakemin olamaz .bu kadar kolay değil.takımı adam gibi yönetemiyorum demeliydi hoca .git transfer yaptır

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi mac kaybediyoruz kume dustuk havasi oluyor bi mac kazaniyoruz bu sefer de sampiyonluk hesaplari basliyor

bu sene arada biyerde bitircez kendinizi alistirin
    Bu sene şampiyonluk havasına girecek durumda değildir artık bu millet. Sadece kazanırsak sevinir o kadar. Ancak maç kazanmak artık çok zor. En basit anadolu takımları bile bizi ezebiliyorken işimiz çok zor bu ligde.
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadi zaten hatayı en başta mbia yı stoper oynatmakla yaptı aytaç ve okay aynı tip ağır ve yumuşak adamlar salihi ne kadar beğenmesekte bence maça stoper başlamalı mbia ve aytaç ön libero oynamalıydı ayrıca cardozo çıktığında deniz değil muhammet beşir girmeliydi.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

şu deniz sefa ve serdar dan kurtulacakmıyız acaba sanırım serdar gitti darısı diğerleirnin başına
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her yenilgidem suç hakemin olamaz .bu kadar kolay değil.takımı adam gibi yönetemiyorum demeliydi hoca .git transfer yaptır
    aynen. haklısın
    En büyük Trabzon

Nereden
    Uzak Doğu

İlk yarının son 15 dakikası hariç kötü oynamadık. Hatta bence iyi oynadık, özellikle ilk yirmi dakika. Aytaç, Okay ikilisini çok beğendim iyi mücadele edip iyi ısırdılar. Defans hattımız kötüydü ciddi manada. Buraya en az üç takviye şart. Yediğimiz gollerin hepsi bireysel hatadan. Hakem olayına hiç girmiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)