Sayfa 110 Toplam 111 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110 111 SonuncuSonuncu
Toplam 2764 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

K@HrY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Golcü Gol atar arkadaşlar fazla söze gerek yok. stresmiş şanssızlıkmış taraftar etkisimiş bunlar boş bahaneler insanlar 90bin kişinin önünde oynuyor takır takırda gollerini atıyor. golcüysen yakaladınmı atacaksın kaleciyle karşı karşıya kalıp amatör topçu gibi auta göndermeyeceksin.
    Zambaklar En Issız Yerlerde Açar Ve Vardır Her Vahşi Çiçekte Gurur Bir Mumun Ardında Bekleyen Rüzgar Işıksız Ruhumu Sallar Da Durur, Ne Güzel Seni Bulmak, Bütün Yüzlerde Sonra Seni Kaybetmek, Hemen Her Yerde Ne Güzel Bineceğin, Vapur Kaçırmak Yapayalnız Kalmak, İskelelerde.. DeNiZcİ

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

....farkındamısınız....işler kötü gitmeye başladığından beri...hep taraftarda suç arar olduk ..yok baskı oluyomuş yok futbolcu yuhalanıyomuş bilmem ne ...bunlar tamamen istanbul ve trabzon medyasının uydurmaları..neden mi...

....taraftar olmadan futbolun ne anlamı var..

....taraftar dediğiniz şey yer durumda destek verecekse koyalım oraya 3 tane hoparlör sürekli destek sesleri yükselsin..

....insanlar heyacnlarını paylaşmaya gidiyor stada güzel olanı alkışlamaya kötü olanıda eleştirmeye gidiyorlar...

...dünyanın her yerinde taraftar kendi futbolcusunu hocasını eleştirir ..hele böyle bir durumda bunlar çok normal...

...önümüze bi tarafatar meselesi konmuş yoğrulup duruyoruz....taraftarın hiç mi suçu yok evet var en büyük suçları hermaçda stadı doldurmak...

...şimdi düşünün stadın ful dolup futbolcuların yuhalanmasımı daha iyi çözüm olur...yoksa tribünleri boş bırakıp maça gitmemek hem futbolculara hemde yönetime teknik heyete ...en güzel cevap mı olur....

.....eğerki işlerin böylesine anlamsız bir şekilde kötü ğittiği bir dönemde yine de stadı doldurup hep destek olalım diyorsanız bu hiç bir şeyi çözmez 5 haftadır bu yapılmaya çalışılıyor olmuyor ...olmaz çünkü orası trabzon ..trabzon insanı heyacanlıdır heyecanını baskı altına alıp köreltemez iyi veya kötü bunu dışarı vurmak zorundadır yoksa hastalanır...doğrumu değilmi..?

......yani özetle ..bu taraftar baskı yapıyor meselesi tamamen mantıksız bir yaklaşımdır...

...problem başak yerdedir..ve o yer bellidir...baktığımızda kadromuz gerçekten yetenekli oyunculardan kurulubir takım...hatta bu yıl azda olsa takım olduğumuz maçlarda ne kadar güzel maçlar çıkardığımızı biliyoruz...

...takım olamıyoruz..oyuncular birbirlerine çok uzak..sürekli top kaybı oluyor topa sahip olamayan bir takımın maçları olması çok zordur...heleki forvetleriniz yeteneklerinin çok uzağında bir form çiziyorsa....

....bundan sonraki maçlar tek bir şekilde kazanılır bence ..gençlere şans verilerek ve yüksek motivasyonla...başka şekilde olmaz..

...takımdaki en büyük eksik ilk yarıdaki kazanma arzusu...bunu yediden kazanabilirsek bu yıl ilk 3 de bitirebiliriz...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Kazım Uzunboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin içinizden de aynı şeyleri yazmak geçmiyor mu ?

Cihan abi bunları buraya yazabiliyorsa, şaşırmak değil tebrik etmek gerekir.
    Kazim içimden geçenleri az sonra yazıyorum,sana güveniyorum ceza aldırma bana
    ceza da önemli değil insana bu yakışırmı deme

Kutadgu hocamızı çok sevdiğimiz için belli klas bir stili olduğu için acayibime gitti
    (hak vermiyormuyum,veriyorum)
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selimatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Haftalardır bırakın kazanmayı, gol bile atmakta çok zorlanan bir takımda ısrar ediyorsa...

-Haftalardır kazanamayan bir oyun sisteminde ısrar ediyorsa...

-Burnunun boka battığı her maçta son 15 dk larda sahaya kurtarıcı olarak sürdüğü adamlarla sonraki hiçbir maça tam kadro başlamayı akıl edemiyorsa...

-Karambol son dk golleri dışında maç kazanmaya yönelik hiçbir çözümü ve çaresi yoksa...

-Küme düşme hattındaki takımlar bile A.Akerde sağlı-sollu gelirken, TS um ligin dibindeki takıma sadece tek kanattan hücum yapıyorsa ve ısrarla bu oyun yapısıyla oynayan tek takımsa

-Tüm takımlar maçları 90 dk oynarken, TS için maçlar son 15 dk ya sıkıştırılıyorsa...

-Sivas, BJK, GS 19-20 yaşındaki gençlerle çatır çatır oynarken bizim gençlerde daha siftah yapılmıyor ve forma verilmiyorsa...

-Haftalardır dökülen takımın oyuncu değişikliği dakikasını 70.dk olarak tescil ettiyse...

-10 trilyonluk adamı devre arasında zorla aldırıp, kulübeye mahkum ettiyse...

-60 trilyonluk transferden sonra önümüzdeki sene için yönetime 40 trilyonluk bir liste daha verdiyse...

-Ve o paranın onda birine kurulan takım şu anda ligin zirvesindeyse, daha önemlisi sahada bizden çok daha fazla iş yapıyorsa...

"Ben o hocaya hoca demem" demem ama... Asla TS un Hocası olamaz derim!

Hala Ersun Yanal'ı savunanlara da TS un büyüklüğünü hatırlatırım. Bu kulüp, atarideki futbol oyunlarının sahada denenme alanı değildir!!!

Ya elestirelim eyvallah da mantikli elestirelim lutfen .. 60 trilyonluk transfer yapilmis diyorsunuz hangi 60 milyon.. Tas catlasa 25-30 trilyondur.. Bu da kusura bakmayin sampiyonluga oynayan bir takim icin gayet normal bir rakam.. Fenerin BJK'nin GS'nin harcamalarina bakin, adamlar Kewel'a, Baros'a Yusuf'a Ernst'e Guiza'ya ne vermisler ?? Biz bi Gokhan'a cok para verdik o kadar ?? Kaldiki, gecen sene Gokdeniz'in de gidisinden sonra ligdeki en kotu kadrolardan biri haline gelmistik, unutmayalim haksizlik etmeyelim..

Diyorsunuz ki 19-20 yaslarindaki adamlara sivas, bjk sans veriyor.. bjk'nin kadrosuna bakiyorum kabaca, rustu, g.zan, i.uzulmez, i.toraman, zapo, cisse, hernst, bobo, nobre, holosko, delgado vs.. Hangisi 20 yasinda bunlarin.. sivasin kadrosu, petkovic, sezer, bilica, dagasan, musa, abdurrahman, m.yildiz, kamanan, balili vs. hangisi 19-20 yasinda.. gs oynatiyor bazen o da sakatliktan..

Diyorsunuzki haftalardir kazanamayan kotu oynayan bir oyun sistemi felan.. Sizce bu oyuncularin ilk defa boyle bir yarisin icinde olmus olmalarinin bunda hic mi etkisi yok.. Su anda onumuzdeki yil kazanilacak sampiyonlugun tecrubesi ediniliyor olamaz mi ?

Yedeklere sans verilmiyor deniyor, yeni kurulmus bir kadroda hocanin once iskeleti oturtmak istemesi mi yanlis ? Bugun bu kadar puanimiz varsa biraz ad bu israr sayesinde yok mu ??

Herseyi gunluk basarilara endekslemeyi ne zaman birakacagiz ? ? Biraz da uzun vadede dusunmeye ve sampiyonlugun sadece 2-3 yillik bir istikrarla gelebilecegini ne zaman gorecegiz ?? Hoca Istifa da istifa.. Futbolculari yuhala..

Siz Ersun Hoca'ya Hoca demeyin.. Senol Hoca'ya da demediniz zaten, Vadih Hoca'ya da, Leekens'e de, Urbain'a de, Gordon'a da, Ziya'ya da (Ziya konusunda haksiz sayilmazsiniz ).. Neyse..

Lafim size degil, dusuncelerinize saygi duyuyorum yanlis anlamayin, ama sadece soylemek istedigim takima ve hocaya haksizlik edildigi, ve imzamda da soyledigim gibi 2-3 yil sabredilmesi halinde ancak sampiyonlugun gelecegi..

saygilar..
    İnadına Trabzonspor !

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cihan abi arada yapıyor böyle diye hatırlıyorum.

Gerçi çoğunlukla üstü kapalı oluyordu ama bu sefer biraz daha açmış.

@insan51

Yok abicim sen yine de yazma, bende yazmıyorum zaten.
    Yaşamak Direnmektir!

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serkan Balcı, taraftar baskısına ilişkin ise ''Baskı olmalı aslında. Bu baskı itici güç olmalı. Yani sahada kazanman gerektiğini bilmelisin. Bunu hissetmek futbolcuya olumlu yansımalı. Çok güllük gülistanlık bir ortam da iyi değil, ancak sorun bu baskıyı kaldıramayan oyuncularda. Bazı futbolcularda beklentiler ters tepebiliyor. Bazı oyuncular bunu kaldıramıyor'' diye konuştu.

....serkan balcının dergimize verdiği röpörtaj...işte büyük takım topcusu budur...

...sonuna kadar katılıyorum...

....song ..sylva...egemen...serkan..colman...ve alanzinho..bunlar büyük takım topcusu olduklarını kanıtladılar...

...birde diğerleri var tabi duygusal ama profesyonel olmayan topcular ...gökhan ..umut..yattara ..tayfun...selçuk...tolga...ne olacak bunların hali..

...bende şimdi farkettim gerçekten çok fark var bu iki gurup arasında...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya hala bu kötü oyuna bu kötü takıma bu kötü hocaya bu kadar becerıksız adamlara ragmen hala destek dıyorsanız yuhh derım ...yav ne ıstıyorlar anlamıyorum kardesım günlerce destek verelım dıyoruz morallerı bozmayalım dıyoruz bu takım bızım dıyoruz.hep arkasındayız dıyoruz..her mac 25 bin kişiyle oynuyorsunuz daha ne arıyorsunuz kardesım allah dan belanızımı...sadri baskan kalsın tümünü koyun kapıya...sadri baba senı sevıyoruz bu takım ersunun degıl senın takımındır....

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Trabzonsporumun ruhsuz futbolcuları!!

Adam bu maçı kameraların dakikada bir gösterdiği o güzel çocukların heveslerinin kırılmaması hatırına kazanırdı be!!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapılan mücadeleyi görünce, yazıklar olsun diyorum. Bu kadar isteksizlik olmaz.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Exclamation

Şampiyonluğa oynayan takımda bu kadar mı hırslı oynanır?:hırr

Bu taraftarın size verdiği desteğe yazık.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır marfat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ağlayasım var ağlayamıyorum gulesım var gulemıyorum hakıkaten trajı komık bı olay ..ben trabzonsporu hıc bı sezon ozellıkle evınde bu kadar acız rakıbe posızyon veren bır takım olarak gormedım bundan sonrada gormem kolay kolay..ersun kadar mantalıtesı dar ınatcı ve kaprıslı bıteknık adamda gelmez zaten bu takımın basına ..ben artık her hafta yaptığı yanlısları yazmaktan bıktım burda artık bunlara değınmıyorum zaten herkes bılıo..soylıcem tek sey sudurkı bu kadar kotu bır trabzonsporu ben hıc ızlememmıstım bu seneye kadar oynadığı zaman yenılse bılen zevk veren bı futbolla yenılen bı tarbzonspor hatırlıyorum ben..yapılcak tek sey burdan baskana ve yonetıme seslenıyorum bızı daha fazla kanser etmeden su adamı Allah rızası ıcın uzaklastırın bu takımın basından ya Allah rızası ıcın dıyorum artık yetter ya her maç her maç bu kadar da hata olmazkı ya..kastı yaptığına ınancam artık ya... Bu sezon için bir daha maç seyretmeye gidersem cümle alem yüzüme tükürsün. Şahsen ne sinir hastası, ne mide ülseri ( ki zaten var) ne de (daha fazla) günahkar olmayı istemem.
    Bu kadar ruhsuz, bu kadar sistemsiz, bu kadar kördöğüşü oynayan bir takım daha bu ligde küme düşecekler arasında bile yok. Ayıp kavramının karşılığını Teknik heyete ve sözümona bazı futbolculara sormak gerekir diye düşünüyorum.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ulan kaybedilen puana mı yanayım... Bu kötü gidiş yüzünden gelecek haftalardaki kaderimize mi yanayım... Nereden nereye geldiğimize mi yanayım... Avni Aker in deplasman olmasına mı yanayım... Canımın yanmasına mı yanayım.... Hayatımın b.ktan olmasına mı yanayım... Trabzonspor umun acımasızca ve gaddarca eleştirilmesine hırpalanmasına ve maalesef ezilmesine mi yanayım...

Ulan bir takım,taraftarını bu kadar mı hasta eder delirtir yaw... Ulan herşeye rağmen seviyorum seni be Trabzonspor... Herşeye rağmen ... Ah birde yüzümü güldürsen o zaman ne olur sen ??? Benim gibi düşünen milyonlarca insan olduğunu düşününce en azından bir nebze rahatlıyorum...

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yabancılar Türklerden daha azimli.

Sabır sabır da nereye kadar ???
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

bekirguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ihsan alioğlu ile hayrettin hacısalihoğlu hala Fatih Tekke yi almayacağız diyor mu acaba. Devre arasında Beşiktaştan aydın karabulut ie Fatih Tekke alınsaydı şimdi açık ara liderdik.

Furkan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gönül isterki kazanırız kesin demek ama trabzon bu belli mi olur berabere biter bu maç bizde havamızı alırızz...
    demezz olaydım yhaa puhhhh
    BizLer inandık siz Neredeydinizz ??

hAtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ya şu fatih tekke laflarını bırakın lütfen.Adam Türkiyeye gelmez, gelmicek gelsede trabzonspora zor diyorum.Fatih olduğunda ne yaptık kaç defa şampiyon oldukta şimdi burda çıkıp fatih gelsin diyonuz?Bende o zaman ziya gelsin , şota gelsin diyorum.Gökhan da kesin "fatihi alcaklar benim yerime biraz daha iyi oynayayım da almasınlar diyoudr...
    Karar verin, Şampiyonluğa mı aşıksınız, BORDOMAVİ renklere mi?

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atalarimiz bosuna dememis "Persembe´nin gelisi Carsamba´dan belli olurmus " diye veya buna benzer söylemdi ya...akilda kalmadi bizde!!!

Devre arasinda basbas bagirdik bu takima liderlik yapacak en az bir, hatta iki oyuncu lazim diye...dahada bu takima gol atacak bir adam lazim diye, ben hicbir zaman F.Tekke demedim ama onun özelliklerine sahip bir oyuncu istedim.
    Ha ben zamaninda demistimcimde hic olmadim ama bu forumun büyük yüzdesi icinde diyebilecegim "sakalimiz yok ki..." illa bu musubet yasanacak!!!

Evet takimin en az 3-4 mevki de eksigi var ama hepsi bir sekilde tolore edilir ama Santrafor mevkii asla, görüyoruz iste...

Dün 6 Pas programinda Serdar Bali´nin her lafinin altina imzami atarim.
    Benim icin bu sezon, bu kadroyla ilk 3 büyük basaridir, hemde Sampiyonluk baraji muhtemelen 68 Puan olacakken, sadece cok yazik..su kadroya ister 6 ister 8 milyonluk olsun, bir adam alinmis olsa Puanimiz en az 57 olacakti...hatta ve hatta kendisini cok begenmedigim halde bir Ersen Martin olsa bunu basariridik, o kadar yani!!!!!

Kimse taraftara birsey demesin ve hatta diyemez...evet taraftar destek manasinda belki cok daha iyi olabilir ama bu kadar masum bir Trabzonspor taraftarida bu takimin gecmisinde bir ilktir

jacek cyzıo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

alanzinyo ilk onbirde başlasaydı bu maçı kesin alırdık.yazık çok yazık adam girer girmez gol attırıyordu.
    haramilerin saltanatını yıkacağız.bekle bizi istanbul.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı jacek cyzıo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alanzinyo ilk onbirde başlasaydı bu maçı kesin alırdık.yazık çok yazık adam girer girmez gol attırıyordu.

abi iyi diyorsun da attırıyordu bizi kurtarmıyor. çünkü bizde bu iki forvete gol attıracak adamlar var ama sonunu getirecek adam yok. yani alanzinho çok gzel bir pas atsa da topu içeriye atacak adam yok ?

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be bunu da gördük ya 5. olduk yazıklar olsun

Nereden
    Aksaray

Unhappy

Bu hafta kaç puan kaybetmiş olduk şimdi?

Geçen haftalarda kaybedilen puanları geçtim. Onları unutturmanın başlangıcı olarak görüyordum. Takım silkelenecek diyordum. Gökhan ve Umut'tan biri kenarda oturur umudu taşıyordum. Olmadı.. Canınız sağolsun.

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Huseyin İlkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta kaç puan kaybetmiş olduk şimdi?

Geçen haftalarda kaybedilen puanları geçtim. Onları unutturmanın başlangıcı olarak görüyordum. Takım silkelenecek diyordum. Gökhan ve Umut'tan biri kenarda oturur umudu taşıyordum. Olmadı.. Canınız sağolsun.
    Bu hafta olur abi. Uzulme..
    1

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef artık gelecek yılın planlarına geçmek durumundayım.

Fikstüre bakıldığında ışık var ama takıma bakıldığında hiç yok.
    Hatta Bursa geçer diye korkmuyor değilim.

Artık en iyi ihtimal 3. olabileceğimizi düşünüyorum.
    Seneye acilen bu işler yapılmalıdır;

-Gökhan Ünal Rusya'ya satılmalıdır. Zamanında 8 milyon euro falan önerildiğini hatırlıyorum. Hala milli takım futbolcusu olduğu ve ligde 10 golü bulunduğu için alındığı paralara (6,5 milyor euro) satılabilir diye düşünüyorum.

-Fatih Tekke hemen takıma getirilip kaptan yapılmalıdır.

-Umut da gönderilmelidir, Tekke'nin yedeği Ahmet Sarı ya da Göksu olabilir.

-Sercan, Özer, Murat Ceylan, Orhan Şam gibi genç yeteneklerden alabildiğimiz kadarı alınmalıdır.

-Bekir İrtegün defansa kazandırılmalıdır.

-Hüseyin ile yollar ayrılmalıdır.

Bunlar hangi para ile yapılacak diyorsanız Hes projeleri, Gökhan Ünal'dan gelecek para yeterli olacaktır sanırım.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı nın açıklmalarını izledim de adam takıma destek verin dedi başka bişe demedi... Takım ne kadar kötü de olsa rakip takımlar bizdeki potansiyelin farkında... Anadolu takımlarının başarısını isteyen kişi bu takıma sahip çıkılması gerçeğini savunuyor...

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

madem futbolcular taraftarlarin baskisindan, protestosundan yakiniyor ve bunu kendileri icin büyük problem yapiyor, benim bir önerim var. birdahaki haftaya onlari rahat birakalim bakalim nasil olacak. birkac hafta önce schalke seyircisi bu yapti ve güzel bir protesto oldu.90 dakika hic ses cikarmadan oturdular trübünde.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.