Sayfa 156 Toplam 159 Sayfadan BirinciBirinci ... 56 106 146 154 155 156 157 158 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3966 adet sonuctan sayfa basi 3,876 ile 3,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor 2 - 5 Trabzonspor

Nereden
    Bursa

Kaya Koca trübün karsılıklı küfüre basladılar sonra bizde basladık hakettiler. Hiçbirşey küfürü ve otobus taslamayı haklı kılmaz yaptıkları terbiyesizlik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Çagman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaya Koca trübün karsılıklı küfüre basladılar sonra bizde basladık hakettiler. Hiçbirşey küfürü ve otobus taslamayı haklı kılmaz yaptıkları terbiyesizlik.
    Ben haklılar demedim yalnız...

Küfrün ve otobüs taşlamanın hiç bir bahanesi olamaz...

Sadece dediğim yaşanan hadiseden rahatsız olan Eskişehirspor taraftarlarının da olduğudur...

Kocaelispor maçında tribün çatısına çıkarak Trabzonspor'un efendiliğine leke süren taraftardan ben rahatsızdım mesela...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bulut61-34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maçtan sonra rakibimizin taraftarını düşman ilan ediyoruz. Bunun sonu neye varacak bilemiyorum.

Küfredilmesini hazmedemiyoruz ama hepimiz aynı şeyş yapıyoruz. Bu küfredenler her taraftar topluluğun içinde var. Bursalı taraftarın belki %90'ı bize küfrederken Eskişehirlilerin %10-20'si küferdiyor. Bu oran takımlara göre değişebiliyor. Yani küfrden kadar küfretmeyenlerde oluyor aynı taraftar topluluğu içinde. Tabi %10'u bile küfretse bunu duyuyoruz.
    Kendi takını desteklemek ve galeyane getirmek , karşı takımında moralini bozmak(düşmanca hislerle olmasa bile) için küfretmekten başka bir şey yapamayan bir kültürün ürünü olarak buna nasıl çare bulabiliriz ki?
    Önce biz küfretmeyip, kendi kapımızın önünü süpürme erdemini gösterebilir miyiz acaba?
    Hiçbir takımın taraftarı ne tamamiyle iyidir ne de tamamiyle kötüdür.

Her hafta maçlardan sonra yeni cephe açıyoruz. Bu kadar çok cephede savaşmak doğru bir şey mi?
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

es08es26 Üye Profili
    Özel mesaj gönder
    Üye mesajı bul
    Badi listesine ekle

Yazar

mehmet
    Yer: eskişehir
    Online Durum: Online
    Mesajlar: 34 Alıntı Cevapla Tarih: Bugün saat 13:54 ben de dün maçtaydım iki saat önceden girdim ilk defa bir şey yapacagım fanatik bir esesli olarak TRABZONSPOR tarfarından kendini bilmez kişilerin ettikleri küfür nediyle özürdiliyorum
    eses1965

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya zaten hep dost dediğimiz takımlar bize darbe vurdu.. Anadolu kardeşmiş.. pöhh.. Külağıma anlatın onu.. Bursa'ya bakın Eskişehire bakın taraftarlı neler diyorlar bize.. G
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    Bursa

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sadece dediğim yaşanan hadiseden rahatsız olan Eskişehirspor taraftarlarının da olduğudur...

Kocaelispor maçında tribün çatısına çıkarak Trabzonspor'un efendiliğine leke süren taraftardan ben rahatsızdım mesela...
    Kaya iyi diyorsunda oradaki olaylar cok farklı ya mac boyunca bir tane küfür etmedik birtane laf sallamadık adamlara bir basladılar bütün stad haydi haydi Allah askına Trabzonun ***** donsun saskına orda koptu hersey yazık diyorum sadece acıkcası ben güzel duygularla gittim oraya daha oncesindede eskisehirde cok kalmıslıgım oldu ama bundan sonra es es hakkında pek iyi düsüncelerim olmayacak bizden bir kişi cıktı catıya bütün taraftar rahatsız oldu es es bütün stad küfür etti 50 100 kişi rahatsız oldu..

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BURASi MiS GiBi HAMSi KOKUYOR

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ip_siz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım ayaklarına bağlanan prangalardan kurtuldu, coştu..
    Ersun prangalarından.
    İkinci yarının ilk 11 haftasında topladığı puanın daha fazlasını son 4 maçta topladı.
    Ikına, sıkına zorla bir gol atmaya çalışan takım son dört haftada 3er 5 er atmaya başladı.
    Üstelik, hep aynı kadro-diziliş ve oyun kurgusuyla vede şişirme toplarla değil, ayağa pas yapıp, değişik varyasyonlarla ve dizilişlerele güzel top oynamaya çalışarak..

Ama, artık iş işten geçti. Prangalardan çok geç kurtulduk. 1-2 hafta öncesinden bunu yapabilmiş olsaydık bile şu anda çok farklı bir yerde olabilirdik.
    Bu hafta ligin sonu ilan edilmiş oldu.
    Şu anki sıralama önümüzdeki hafta sonundada aynı olur.

Kimse Cincona güvenip boşa hayal kurmasın..
    CL ye Sivası gönderecekler. Bütün media ve Federasyon bunda kararlı..

----Ah, ulen Ergün Gürsoy.. Bir kerede bir işe yara.. Memleketine bir kerecik bir faydan olsun be..----

Bütün media ve federasyon akılalmaz bir şekilde Sivas da Sivas diyor..
    CL ye onlar gitsin istiyor. Ligin başından beri.
    Bu takımda ne buldular anlayamadım..
    Madem bunların dini-imanı para, raiting ve tiraj,
    E, o zaman niye illede Sivas.
    Sadece şu kolbastı show'umuz sayesinde trilyonlarca para kazandılar sırtımızdan.
    Aynı zamanda sahip oldukları GSM şirketleri, "kolbastı yaz 0...'ya gönder melodisi sana gelsin" diye tvlere verdikleri reklamlarla ve eğlence programlarında yaptıkları kolbastı raitingleriyle milyon dolarlarca reklam gelirine ulaştılar sayemizde bu kriz ortamında..
    Peki ya Sivas. Onlar sayesinde acaba bir tiraj fazlasına ulaşmışmıdırlar, reklam gelirlerini arttıran bir raiting artışımı olmuştur. veya bir decoder fazladan satabilmişlermidir.
    Ama, yok. "İllede Sivas" diyorlar hala.
    Çözemedim gitti bu işi..
    Bu mesaj sanirim okudugum en gercekci mesajlardan biri.

Tüm Türkiye sivasin 2.ci olmasi icin adeta kulis yapiyor.

Ben de gs nin sivasa yenilecegi ve ligi maalesef 3.cü bitirecegimiz seklinde düsünenlerdenim.

Umarim yanilirim,yanilmayi o kadar cok isterim ki....
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar anlamadığım nokta neden eskişehirle kocaeliye dost gibi yaklaşımda bulunuyoruz. ben kendi adıma kocaeli ve eskişehire futbol şehri oldukları için saygı duyuyorum. ama onlardan ne dostluk ne de düşmanlık bekliyorum. kişsel sempati duyuyoruz diye adamlarla dost olcak değiliz.

tribünde delikanlılık konusunda ankargücü es es den de kocaeliden de önde . attığımız her golde kardeş takımları bursaya sallamamıza rağmen adamlardan 2 senedir olumsuz hiç bir şey duymadık.

eskişehir e de ligde başarılar dilerim. futbol geçmişine saygımız hala var.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kim ne derse desin Trabzonumu kimse çekemiyor... Bu bir gerçek.. Kardeş dediğmiz dost dediğimiz Anadolu takımı dediğimiz takımlara bakın.. Maçlarda bize karşı oynadıklarında her yerlerini yırtıyorlar.. Konya küme düşecek Fenerden 4 yiyor bize gelince aslan kesiliyo.. Bursa'yı yeniyoruz diye adamlar bize düşman kesiliyolar, demediklerini bırakmıyorlar... Eskişehir taraftarı keza öyle.. Kalecisİ Trabzonlu olduğu halde maç sonunda yendiklerinde kendi arkadşalarından daha çok seviniyor.. Takımlardaki her 61 iyenin bize garezi var sanki ..

Kimse yanlış anlamasın hiç bir takım bize yatsın demiyorum.. Çıksın adam gibi oynasın ama sadece bize karşı değil.. Bir hafta önce 90'lardan toplarımızı çıkartıp ertesi hafta üzerine gelen topu yiyorsan, biz yendk diye bizi düşman ilan edip lazları dövelim diye sitende yazı yazıyorsan ben istemiyorum abi kimse dost falan olmasın zaten.. Daha geçen sene Vestel Manisa değilmiydi bizi protesto edip sözde hakem hatalarını bahane edenler ellerinde mendil sallayanlar.. Gördünüz dimi kümeye diye bağıranlar kümede kaldılarmı acaba ???
    Bursaılar!!! Hadi bu haftada Gaziantepi düşman edin bakalım görelim bize geçen hafta giydiriyodunuz ..

Kimse kızmasın ama benim 6 şampiyonluğum, müzemde bu kadar kupam olduğu sürece siz kabul etmesenizde zorunuza da gitse ben BÜYÜĞÜM ve sizler hep bize aşağıdan bakmaya mahkum olacaksınız.. Her seferinde de dersinizi alacaksınız...
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürpriz falan beklemiyorum.

Son hafta en zor maçı biz oynayacağız.

Bjk ve sivas galip gelip ilk 2'yi alacaklardır.

Bir sürpriz olsa bu hafta olurdu.Gs,bjk'den kat kat iyi oynadı,adeta topu kaleye sokmak istemediler.
    Maçı hediye ettiler.
    G.Birliği ilk yarıda 1 pozisyon verdiği sivastan ikinci yarı 15 dakikada 3 gol yedi.
    Yediği 1. golde kamanan ve tum ceza alanı önünde 2'ye 1 kalmışlar.İnanılır gibi değil.Alacağın 1 puanla ligde kalmayı matematiksel olarak garantiliyorsun ama rakibin 2 forvetini kalenin önünde bomboş bırakıyorsun.
    Samet Aybaba'nın maç satacağı hiç aklıma gelmezdi.
    Ama o da ne yapsın.
    Düzen böyle kurulmuş.

Maçlar öncesi arkadaşlarla konuşurken;en zor maçın bizim maç olduğunu,diğer maçların sonucunun belli olduğunu söylemiştim.
    Yanılmadım.
    Samet aybaba mactan sonra ben ve yardimci antrenörlerim ulvi ve gökhan olsaydi sivastan bu kadar komik goller yemezdik dedi.

Maci satanlar bence samet aybaba degil ligde kaldik psikolijisiyle oynayanlardir.

Ama kendi isimizi kendimiz göremedigimiz icin bu sahnelere seyirci kalmaktan baska bir sey yapamiyoruz.

Elaleme güvenirsen güvendigin daglara kar yagar diye bosuna dememisler.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Aldemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarlarımız arasında Eskişehire bu denli kitlesel bir
    sempatinin olduğunu bu maça kadar bilmiyordum.
    Ben de dahil olmak üzere tek tük ilgi var sanardım.
    Maçın öncesi, sırası ve sonrası tek kelimeyle bir kahpelik modeli.
    Puştluk, riyakarlık, kişilik bozukluğu, kahpelik kavramlarını anlatmak için
    Eskişehir ile şu aramızda geçenlerden söz etmek kafidir.
    Aslında kendimize çok kızıyorum.
    Nasıl oldu da bu alçak topluluğu tanıyamadık, ve ne diye sokaklarında
    gezmenin her rakip tarftara nasip olamayacağı Trabzon'da bunlara imtiyaz tanıdık.
    Asıl tahammülsüzlüğüm buna.
    Yoksa 12 sene alt liglerde sürten bir takım sempatimi
    kazanamadıktan sonra neden gündemimde olsun ki.
    Bu sitede Eskişehirli taraftarların yorumlarını okudum.
    Ne diyor dostluk belagataini sürdüren zat.. Efendim siz bakmayın
    taraftarlarımızın yaptıklarına formalarınızı yine giyip gelin.
    Amanda aman lütfetmişler.
    Efendi..
    Biz zaten karşımızdakinin ne hissettiğine bakmaksızın her yerde
    formalarımızla dolaşırız.
    Ama her yerde..
    Yoksa bize her yer trabzon tezahüratını hamasetten ibaret mi sandınız.
    Bize her yer trabzon. Bu bir realite.
    Bu yaptıklarınızdan sonra sizin en çok yüzünüze tükürürüz.
    Üstelik bunu üzerimizde formalarımızla Eskişehir sokaklarında yaparız.
    Hiç kuşkun olmasın.
    Ancak sen, maalesef Trabzonda kendini saklayacaksın.
    Bu seçim sana ait.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu isin Trabzonu da var,Kimseye nasip olmaz Trabzonda hele hele mac gunu rakip takim taraftarinin formayla gezmesi,ne bileyim dosthane ayakustu muhabbetleri.. Adami operler!
    Ama eses hakkini kaybetmistir,Bize hava hos.. Bu taraftar .... Trabzon olamazsin sampiyonu mburasi les gibi hamsi kokuyor melodisini yada Haydi haydi Allah askina duasini unutmaz..
    Konu OFLU tarafından (25.05.2009 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.
    Teşekkürler ADMIN!!!

lazkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yaw uşaklar dedimki siteye girip bakayım yorumlara sakin kafayla millet ne yazmış bakıyorum takmışsiniz eskişehir taraftarına boşverin ne düşünürlerse düşünsünler nasıl tezahürat yaparlarsa yapsınlar biz kendi işimize bakalım sanki bizde yokmu küfür eden taraftar kayseri maçına gittim maçin 10. Dakikası 2-0 öndeyiz tribünlerin coşup şarkılar söylemesini beklersiniz değilmi hayır efendim bizim taraftarın takımla falan uğraştığı yok özellikle numune hastanesi tarafında olan kale arkası öncü olmakla beraber bütün tribünler sivas'a küfrediyor e buna ne yapacaksın

Onun için boşverin eskişehir'in kötü tezahüratına takmaya yoksa siz onları hala kaalemi alıyorsunuz
    Güneş ile dünya arasına ay girince, dünya karanlıkta kalır. ALLAH ile kul arasına dünya girince, kul karanlıkta kalır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi bizim konumuz biraz daha farkli burda,Sivas bize kufretse kimsenin garibine gitmez,cunku sivasla aramizdaki muhabbet belli..
    Ama biz eskisehirspor taraftarini trabzonda agirladik,kafalarina gore sehirde takildilar insanlarla muhabet ettiler dostumuz dedik mactan once sonra tribunlere cagirdik ve bize yapilanlari gorduk dun gece.
    Bizim sitemimiz buna.. Yakismadi.
    Teşekkürler ADMIN!!!

wolf_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ugur6101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    es08es26 Üye Profili
    Özel mesaj gönder
    Üye mesajı bul
    Badi listesine ekle

Yazar

mehmet
    Yer: eskişehir
    Online Durum: Online
    Mesajlar: 34 Alıntı Cevapla Tarih: Bugün saat 13:54 ben de dün maçtaydım iki saat önceden girdim ilk defa bir şey yapacagım fanatik bir esesli olarak TRABZONSPOR tarfarından kendini bilmez kişilerin ettikleri küfür nediyle özürdiliyorum
    eses1965
    bu adam gibi düşünenler azınlıkta ne yazık ki.adamlar kocaeli gibi küfür ederken stadı inletiyorlar.stad inliyorsa kimse demesinki biz etmedik çekirdekçiler küfür etti diye.zaten 20 dk espana yapan adamada 'çekirdekçi' demek hakarettir.biz onları burda öyle karşılamadık.rahat rahat formalarıyla gezdiler.şu ligde kaç takım taraftarı bu şehirde formaları ile maç günü gezebilir.ellerini başlarının arasına alsınlar düşünsünler.

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende böyle bir durum gözlemledim. Hatta inşallah gelecek sene ilk maç Eskişehir de olur ve bizde bunu telafi ederiz gibi söylemlerde var. Ne kadar samimiler gelecek sene, birazda şansları yardımcıları olursa göreceğiz. Ancak bazen çok mu safız, kardeş dediklerimizden boyuna küfür yiyoruz diye de düşünmüyor değilim.
    Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

lazkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tamam tamam o zaman eskişehir'in ligde kaldığına sevinelim yani seneye tekrar trabzon'a gelecekler o vakit deplasmana geldikleri hissini veririz garip gurebaya olur biter sıkmayın canınızı
    Güneş ile dünya arasına ay girince, dünya karanlıkta kalır. ALLAH ile kul arasına dünya girince, kul karanlıkta kalır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bize küfür eden ve taraftarımızın araçlarına taşla saldıran kafalara hangi kelimeyi kullansak azdır...

Bunun yanında yaşananlardan hoşnutsuz olan bir kesim de var...

Bu kesim Eskişehirspor'un ne kadarını temsil eder bilinmez ama en azından böyle düşünenler var ve gördüğüm kadarıyla forumlarında "özür dileriz" adı ile başlık bile açmışlar...

Gelecek sezon herşey daha iyi anlaşılır...

Taşlı saldırıya uğrayan arkadaşlarımıza büyük geçmiş olsun.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yorumlari okudum ve gercekten eskisehir taraftarininda adi oldugunu ve dostumuz olmadigini anladim. bana hic kimse hic bisey anlatamaz,suat denen sahis gelmis burda demogoji yapiyor,aslinda buraya bile almamak lazim boyle insanlari. ulan adiler dakikalarca hep bir agizdan kufur edildi ekranlardan bile cok net duyuldu kufurler. ondan sonra gelip burda hikaye anlatiyorlar.
    sunu anladimki bizim bizden baska dostumuz yok. sen avni akere gel adamlarin futbolcularini mactan sonra tribune cagir ve alkisla sonrada git eskisehirde kufur ye. boyle bisey olamaz. bundan sonra kimse bizden misafir perverlik beklmesin.hepiniz tekrardan avni akere geleceksiniz, ozaman gorecem sizi bakalim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eskiden "Trabzonspor'a şampiyonluk yolunda başarılar" dileriz pankartları açan Eskişehirspor gitmiş, araç taşlayan, maç boyunca küfreden taraftar gelmiş. İlk maçta hakem hatalarına maruz kalmalarına biz de üzülmüştük. Burada hemen hemen herkes "keşke bu şekilde kazanmasaydık" deme erdemini de göstermişti.

Yakışmadı be Es Es. Hiç yakışmadı. Şu lige yükselmene BİZİM kadar sevinen oldu mu be Es Es? Ayıp ettiniz..

Ben yine de seviyorum Eskişehirspor'u. Vardır elbette doğru(!) insanları..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eskisehire giden taraftarimiza tesekkür ediyorum.ayrica ahmet hoca ve futbolcularimizada tesekkürler. bende yillar önce eskisehir deplasmaninda mac seyretmistim.ozamandan bugüne cok sey degismis.ben ozaman acik trübünde mac seyrettim.herhangi bir problem yasamadim. ancak simdiki durum cok farkli sadece eskisehir taraftari degil bütün anadolu takimlarinin biyeri kalkti. bizim icin sorun yok adamina göre muamele yapmasini biliriz. bizimle ugrasan takimlarin suan nerede olduklarini görüyorsunuz. herkes haddini bilecek bilmeyen gidecek.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kadroyu beğenmedim.Ceyhun oynadığı bütün maçlarda kötüydü.Bu maçtada kötü olacaktır saçma sapan hatalar yapacaktır.Dilerseniz bu mesajımı kaydedin maç sonunda tartışalım.

Ayrıca kadro aşırı defansif.Hüseyinle ceyhunun yanyana oynamasına hiçbir anlam veremedim.Ziya doğana sallayanlar Ahmet Özen yapınca müthiş kadro diyor.İsaac dan memnun olmasamda bu takım tek forvet heleki UMUTUN tek forvet olduğu 6 defans ile oynayamaz.Karşınızdaki takım kazanmak zorunda ve 3 forvetle oynuyor.Siz tek forvetle oynuyorsunuz.Ve burda herkes süper kadro diyor.Bu kadro sadece Zorunlu bir kadro.Ve bence kötü kadro.Umarım yeneriz(Lig başından beri ilk kez bir maç için negatif konuşuyorum)
    sen dedin diye bu mesajini alinti yaptim.pesin fikirli olmak hic iyi degilmis dimi arkadasim.ceyhuna bir özür borcun var galiba. iyi kumastan iyi terzi elbise dikebilir.ersun yanal nekadar futbolun icin gelmedigini gösterdi. bakiniz ahmet hocaya adamin hic oynatmadiklariyla neler yapti.hep oynattiklarini nasil kesti.bu konuyu fazla desmeyeyim yoksa mevzu uzayacak.görünen köy kilavuz istemez
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kendilerini bir şey zannediyorlar boşverin es esi bizim kendimizden başka dostumuz yok es es taraftarını ilk kutlayan bizdik ne oldu küfürü yedik kocaeli içinde aynısı geçerli ben artık şunu savunmaya başladım yanlış ve ya doğru koltuk kıracaksın stadlarını kullanılamaz hale getireceksin eminim en iyi taraftar biz oluruz.Es es taraftarı çok pişman ama ben bunu unutmam ve artık benimiçin es es bitmiştir inş seneye küme düşerler hak ettikleri yere giderler onlara son tekmeyi vuran inş biz oluruz
    Konu İskender Çakmak tarafından (25.05.2009 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden "Trabzonspor'a şampiyonluk yolunda başarılar" dileriz pankartları açan Eskişehirspor gitmiş, araç taşlayan, maç boyunca küfreden taraftar gelmiş. İlk maçta hakem hatalarına maruz kalmalarına biz de üzülmüştük. Burada hemen hemen herkes "keşke bu şekilde kazanmasaydık" deme erdemini de göstermişti.

Yakışmadı be Es Es. Hiç yakışmadı. Şu lige yükselmene BİZİM kadar sevinen oldu mu be Es Es? Ayıp ettiniz..

Ben yine de seviyorum Eskişehirspor'u. Vardır elbette doğru(!) insanları..
    Burda yazılanalrı geçtim maç başlamadan önce onlara Çok güzel paslar verdik zeytin dalı uzattık (b)ES ES KARADENİZ ES ES[/B] Diye Tezahürat yapıp onlardan karşılık bekledik ki henüz maçda başlamamıştı ama Bırakn karşılığında bir jesti maç boyu küfür ettiler yetmedi maç çıkışında çakmak para koltuk fırlattılar Bir arkadaşımız orda başından yaralandı yetmedi birde Dışarda Ankara otobüsünü taşlayıp cam kırmışlar artık Es Es e EN ZOR DEPLASMAN TRABZONDUR...Şimdi Bazıları diyecekki tüm Eskişehire mal etmeyin..Ben ve benimle birlikte Eskişehire giden ekip arkadaşlarım BMN |Isparta hiçbir Kötü muameleyle karşılaşmadık ama Maç boyu ve maçtan sorna Ankara BMN ye yapılanalrıda duyunca Es es e olan sempatim sıfırlandı.BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ YOK...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)