Sayfa 361 Toplam 363 Sayfadan BirinciBirinci ... 261 311 351 359 360 361 362 363 SonuncuSonuncu
Toplam 9054 adet sonuctan sayfa basi 9,001 ile 9,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzlediğiniz Diziler ve Hakkında Yorumlar

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk dizileriyle pek aram olmadığı için yayınlandıktan ertesi gün Börü'yü izlemeye başladım. Verdiği mesajlar ile dikkat çeken içinde keşke aşk meşk olayları dönmeseydi dediğim ama genel anlamda benzeri dizilere kıyasla ortalamanın çok çok üstünde bir dizi.

Yabancı dizilerde ise Peaky Blinders'ı ve La Casa De Papel'i aynı anda tamamladım. Son zamanların meşhur "anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" sözleri bu iki yapım için de geçerlidir tabi La Casa De Papel'i irdeleyen çok oldu sosyal mecralarda haklı oldukları yerler yok değil ama kattığı heyecan yeterlidir özellikle Berlin karakteri için destanlar yazılabilir... her iki diziyi de tavsiye ederim.
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Başlıyorum izledikçe yorum atarım

"We are here to preserve democracy , not to practice it."

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hasan ZAİMOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk dizileriyle pek aram olmadığı için yayınlandıktan ertesi gün Börü'yü izlemeye başladım. Verdiği mesajlar ile dikkat çeken içinde keşke aşk meşk olayları dönmeseydi dediğim ama genel anlamda benzeri dizilere kıyasla ortalamanın çok çok üstünde bir dizi.

Yabancı dizilerde ise Peaky Blinders'ı ve La Casa De Papel'i aynı anda tamamladım. Son zamanların meşhur "anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" sözleri bu iki yapım için de geçerlidir tabi La Casa De Papel'i irdeleyen çok oldu sosyal mecralarda haklı oldukları yerler yok değil ama kattığı heyecan yeterlidir özellikle Berlin karakteri için destanlar yazılabilir... her iki diziyi de tavsiye ederim.
    Börü'deki aşk meşk mevzuları aslında biraz mecburiyet.

Yapımın seyirciyle arasındaki samimiyet bağını kurması için daha kolay bir yöntem yok. Dizideki karakterlerin gerçek hayatta var olduklarını, bizim gibi insan olduklarını, Terminatör/Robocop vb olmadıklarını anlatmanın en etkili yolu.

Hata yapıyorlar, aşık oluyorlar, zaafları var... Salt kahramanlık pompalasa, bugün kimse Börü'yü böyle şevkle konuşuyor olmazdı.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Börü'deki aşk meşk mevzuları aslında biraz mecburiyet.

Yapımın seyirciyle arasındaki samimiyet bağını kurması için daha kolay bir yöntem yok. Dizideki karakterlerin gerçek hayatta var olduklarını, bizim gibi insan olduklarını, Terminatör/Robocop vb olmadıklarını anlatmanın en etkili yolu.

Hata yapıyorlar, aşık oluyorlar, zaafları var... Salt kahramanlık pompalasa, bugün kimse Börü'yü böyle şevkle konuşuyor olmazdı.
    Teknik açıdan ele alırsak dediklerine katılıyorum. İçerik/uygunluk açısından veriliş tarzı belki bir iki tık daha iyi olabilirdi. Tabi birazda bakış açılarının farklılığı alır götürür bu mevzuyu
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

1 nisanda yeni bölümleri ile basliyor

gencligimize geri dönüs...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

bir spor animesi de benden Haikyuu bi deneyin çok iyidir

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://youtu.be/SWOteY_ibRs
    Bakalım Hannah kızımız olmadan ortaya nasıl bir hikaye çıkacak ?

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://www.imdb.com/title/tt0979432/

Boardwalk Empire üzerine dizi var mı? Varsa bilelim yani

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Westworld 2.sezonu başlamış ilgili arkadaşlara duyurulur
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Nereden
    Kuzey Amerika

Özet bir cümleyle başlayayım , bu diziden Masum'dan aldığım tadı aldım.Ben izleyiciye "dinleterek" değil de , "izleterek" bir şeyler anlatan yapımları bir tık daha seviyorum , metinleri efsaneleşmiş yapımlar elbette istisnadır.İki yapım da gerçekten izletiyor kendini , içine çekiyor.İnternet dizileri Türk dizi sektörüne seviye atlattı.Televizyonlardaki gereksiz bakışmalardan,diyaloglardan ve en önemlisi de yapaylıktan uzak,sansür saçmalığının olmadığı,izole , görselliğin üst düzey olduğu işler ortaya çıktı.Şahsiyet de bu yorumları sonuna kadar hak eden bir dizi.
    Mantık /kurgu hatalarına takılıp kalmayı seven birisi değilim , onu da yeterince tartışıyorlar zaten.Onu geçiyorum o yüzden.

Karakterleri tabi ki Haluk Bilginer götürüyor.Masum'da oynadığı role çok benzer bir karakter var ortada , yaşının ve tecrübesinin etkisiyle sırtlamış yine.çok abartılıyor denilir ama ben bu adamda en ufak bir yapmacıklık göremiyorum , sanki günlük hayatının akışının içinden bir kesit alıp diziye koymuşsunuzcasına oynuyor.

Cansu Dere normalde görmeye alıştığımızdan farklı olarak Nevra Komiser rolüyle karşımızda.9.bölüm bitti ben tam olarak alışamadığımı söyleyebilirim.

Müjde Ar yine hakkını vererek oynuyor , hele ki sanırım 8.bölümde bir gönderme vardı ki izlerseniz hatırlarsınız bu yazdığımı

Yan karakterlerle oluşan emniyetteki ofis ortamı biraz Holywood özentisi gibi olsa da özellikle başkomiser rolünde gördüğümüz Necip Memili beklediğimden çok daha iyi oynuyor.

Şebnem Bozoklu ve Ateş de iyi olsa da bence dizi Haluk Bilginer üzerinden yürüyor aslında öyle de olması gerekiyor belki çünkü Agah beyin hastalığı ve işlediği cinayetler işleyişi oluştuyor zaten..

Mekan seçimleri de çok başarılı.Olayın üzerine kurulu olduğu 2 yerden 1.si Beyoğlu.Agah beyin klasikliğine , klişeleşmişliğine ve tabiri caiz ise "eski" insan olmasını anlatabilen , oturduğu çook eskilerden kalma apartmanı , kıyafetleri , çoraplarına, arabasına varana kadar yakışan bir yer olmuş Beyoğlu.

İkinci mekan ise bir Anadolu kasabası olan Kambura.Küçük bir Anadolu kasabası , burda olan burda kalır , "dışarıya" birşey söylemek yakışık almaz anlayışını yansıtan , aslında Anadolu taşrasındaki tutuculuğu da kısmen yansıtan bir yer olmuş.

Bir diğer değinmek istediğim konu müzikler..

Introdan cinayet sahnelerindeki tempoyu arttıran müziklere kadar , zaman zaman Agah beyin hüzünlendiği sahnelerdeki sanat müziği seçimlerine varana kadar kesinlikle çok başarılı..Verdiğim listeyi normal zamanda da açıp dinliyorum.

-> https://open.spotify.com/user/ayyapi...WQd4ywFphevMtx burdan ulaşabilirsiniz.Uzun zamandır bu kadar başarılı müzik seçimlerinin olduğu bir Türk dizisi izlememiştim sanırım.

Şu anda ilk 9 bölümü yayınlandı dizinin ve karakterler iyice oturdu, Kambura vurgusu , Agah beyin rahatsızlığından dolayı yapma ihtimalinin olduğu hatalar ve akış tam olarak oturdu bence.Üzülerek söylüyorum 12 bölüm olacakmış , yani kaldı son 3 bölüm .. İlk 6 bölümü yayınlandıkları zamanda hep peş peşe izlemiştim , 7-8-9 u sadece 1'er gün arayla bekleyerek izleyebildim . Geceleri izlemesi daha zevkli oluyor böyle ışığı kapatın falan kulaklığınızı takın derim , gerim gerim gerilir içine girersiniz dizinin böylece

Finali de merak ediyorum bakalım nasıl yapacaklar..Bu sıralar farklı bir soluk arayanlara bu bağımsız yapım tavsiyemdir Puanım 10 üzerinden 8 , 2 puan da kısa sürecek diye kırdım
    `

Daha yazılırdı da aslında spoiler olur diye sahnelerden örnekleme yapamıyorum maalesef..

Son olarak şuraya introyu bırakayım ne kadar farklı olduğu konusunda bir fikriniz olur.

Konu -Samet tarafından (20.05.2018 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme,düzeltme.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@-Samet eyvallah dostum
    Şahsiyet ile ilgili bugün ofiste bir arkadaş anlatıyordu
    hemen hemen senin yorumlar ile örtüşüyor
    Cansu Dere ne şanslı ki hep iyi bir ekip ve projede rol alıyor
    Ezel de iyi olduğunu söyleyemem
    Netflix üyesi olduğum ilk ay bu muhtemelen ilk haftasonu bayağı bir bölüm bitiririm
    senaryo için Hakan Günday daha öçnce okumadım lakin arkadaşım iyi sağlam bir yazar olduğunu söyledi , onuda ilk fırsatta okuyacağım
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @-Samet eyvallah dostum
    Şahsiyet ile ilgili bugün ofiste bir arkadaş anlatıyordu
    hemen hemen senin yorumlar ile örtüşüyor
    Cansu Dere ne şanslı ki hep iyi bir ekip ve projede rol alıyor
    Ezel de iyi olduğunu söyleyemem
    Netflix üyesi olduğum ilk ay bu muhtemelen ilk haftasonu bayağı bir bölüm bitiririm
    senaryo için Hakan Günday daha öçnce okumadım lakin arkadaşım iyi sağlam bir yazar olduğunu söyledi , onuda ilk fırsatta okuyacağım
    Doğru anladıysam dediğinizi, Şahsiyet için Netflix üyesi olmanıza gerek yok , Puhu Tv 'den direk izleyebilirsiniz internet sitesinden.

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Özet bir cümleyle başlayayım , bu diziden Masum'dan aldığım tadı aldım.Ben izleyiciye "dinleterek" değil de , "izleterek" bir şeyler anlatan yapımları bir tık daha seviyorum , metinleri efsaneleşmiş yapımlar elbette istisnadır.İki yapım da gerçekten izletiyor kendini , içine çekiyor.İnternet dizileri Türk dizi sektörüne seviye atlattı.Televizyonlardaki gereksiz bakışmalardan,diyaloglardan ve en önemlisi de yapaylıktan uzak,sansür saçmalığının olmadığı,izole , görselliğin üst düzey olduğu işler ortaya çıktı.Şahsiyet de bu yorumları sonuna kadar hak eden bir dizi.
    Mantık /kurgu hatalarına takılıp kalmayı seven birisi değilim , onu da yeterince tartışıyorlar zaten.Onu geçiyorum o yüzden.

Karakterleri tabi ki Haluk Bilginer götürüyor.Masum'da oynadığı role çok benzer bir karakter var ortada , yaşının ve tecrübesinin etkisiyle sırtlamış yine.çok abartılıyor denilir ama ben bu adamda en ufak bir yapmacıklık göremiyorum , sanki günlük hayatının akışının içinden bir kesit alıp diziye koymuşsunuzcasına oynuyor.

Cansu Dere normalde görmeye alıştığımızdan farklı olarak Nevra Komiser rolüyle karşımızda.9.bölüm bitti ben tam olarak alışamadığımı söyleyebilirim.

Müjde Ar yine hakkını vererek oynuyor , hele ki sanırım 8.bölümde bir gönderme vardı ki izlerseniz hatırlarsınız bu yazdığımı

Yan karakterlerle oluşan emniyetteki ofis ortamı biraz Holywood özentisi gibi olsa da özellikle başkomiser rolünde gördüğümüz Necip Memili beklediğimden çok daha iyi oynuyor.

Şebnem Bozoklu ve Ateş de iyi olsa da bence dizi Haluk Bilginer üzerinden yürüyor aslında öyle de olması gerekiyor belki çünkü Agah beyin hastalığı ve işlediği cinayetler işleyişi oluştuyor zaten..

Mekan seçimleri de çok başarılı.Olayın üzerine kurulu olduğu 2 yerden 1.si Beyoğlu.Agah beyin klasikliğine , klişeleşmişliğine ve tabiri caiz ise "eski" insan olmasını anlatabilen , oturduğu çook eskilerden kalma apartmanı , kıyafetleri , çoraplarına, arabasına varana kadar yakışan bir yer olmuş Beyoğlu.

İkinci mekan ise bir Anadolu kasabası olan Kambura.Küçük bir Anadolu kasabası , burda olan burda kalır , "dışarıya" birşey söylemek yakışık almaz anlayışını yansıtan , aslında Anadolu taşrasındaki tutuculuğu da kısmen yansıtan bir yer olmuş.

Introdan cinayet sahnelerindeki tempoyu arttıran müziklere kadar , zaman zaman Agah beyin hüzünlendiği sahnelerdeki sanat müziği seçimlerine varana kadar kesinlikle çok başarılı..Verdiğim listeyi normal zamanda da açıp dinliyorum.

-> https://open.spotify.com/user/ayyapi...WQd4ywFphevMtx burdan ulaşabilirsiniz.Uzun zamandır bu kadar başarılı müzik seçimlerinin olduğu bir Türk dizisi izlememiştim sanırım.

Şu anda ilk 9 bölümü yayınlandı dizinin ve karakterler iyice oturdu, Kambura vurgusu , Agah beyin rahatsızlığından dolayı yapma ihtimalinin olduğu hatalar ve akış tam olarak oturdu bence.Üzülerek söylüyorum 12 bölüm olacakmış , yani kaldı son 3 bölüm .. İlk 6 bölümü yayınlandıkları zamanda hep peş peşe izlemiştim , 7-8-9 u sadece 1'er gün arayla bekleyerek izleyebildim . Geceleri izlemesi daha zevkli oluyor böyle ışığı kapatın falan kulaklığınızı takın derim , gerim gerim gerilir içine girersiniz dizinin böylece

Finali de merak ediyorum bakalım nasıl yapacaklar..Bu sıralar farklı bir soluk arayanlara bu bağımsız yapım tavsiyemdir Puanım 10 üzerinden 8 , 2 puan da kısa sürecek diye kırdım
    `

Daha yazılırdı da aslında spoiler olur diye sahnelerden örnekleme yapamıyorum maalesef..

Son olarak şuraya introyu bırakayım ne kadar farklı olduğu konusunda bir fikriniz olur.

Çok güzel bir özet olmuş,başlığı görünce ben de Şahsiyet 'i övmek için bir şeyler yazacaktım ama Samet sağolsun yazmış hepsini.

Bir ekleme yapayım,bölümler 1 saati geçmiyor çok fazla,o yüzden sıkılmıyorsunuz da.İzleyin derim.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Game of Thrones için telif hakkı sıkıntısı var. 6. sezona kadar geldik orda tıkandık kaldık

Bilgisi olan var mı ?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

The Sopranos ?????
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    The Sopranos ?????
    Nasıl diye soruyorsan, kesinlikle izlemelisin.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl diye soruyorsan, kesinlikle izlemelisin.
    Izliyorum 2. sezondayim, Hbo bir muhtesem dostum.
    No one wins. One side just loses more slowly.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

`

Bu yazıyı ilk gördüğümde hemen ilk baştaki Haluk Bilginer resminden sonra okumayı öylece bıraktım. Diziyi dün sabaha doğru bitirdim ve bir kaç yorum yapmak istedim. Ama ondan önce senin paylaşımı okudum. Hemen ilk bölümden sonra diziyi geceleri izleyip bitirmeye karar vermiştim. Ona bile değindin yani. Yazacak bişey bırakmamışsın vallahi.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dip isimli diziye de başladım hemen Şahsiyet'den sonra.

Başta Dip de enteresan geldi bana ama Şahsiyet gibi bir diziden sonra izleyince baya bir sönük kaldı benim için. Dizinin bir çok sahnesinde ambulansın içinde Trabzonspor atkısı olmasına rağmen pek izlemek gelmiyor içimden. Galiba en iyisi önümüzdeki hafta sonu devamını getirmek.
    Konu ibrahim tarafından (20.06.2018 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazıyı ilk gördüğümde hemen ilk baştaki Haluk Bilginer resminden sonra okumayı öylece bıraktım. Diziyi dün sabaha doğru bitirdim ve bir kaç yorum yapmak istedim. Ama ondan önce senin paylaşımı okudum. Hemen ilk bölümden sonra diziyi geceleri izleyip bitirmeye karar vermiştim. Ona bile değindin yani. Yazacak bişey bırakmamışsın vallahi.
    Ne final ama.. Gerçekleri tokat gibi vuran bir final yaptı Şahsiyet.

Türk yapımları arasında en üst sıralarda yerini aldı..

Dizinin planda ilerlemesi ve kalitenin bozulmayarak bitirilmesi de yine saygıyı hak ediyor.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Black Mirror son sezonunu erteleye erteleye aylar olmuş,nihayet izledim.Senaryoyu vasat bulduğum bir iki bölüm hariç;özgünlüğüyle,seyirciye empati yaptırmasıyla,gri karakterleriyle "Vay be" dedirten şahane bir dizi.
    Benim için ilk üç şöyledir,

1 - S2B4 "Beyaz Noel"
    2 - S1B3 "Senin Tüm Geçmişin"
    3 - S3B1 "Dibe Vuruş"

Nereden
    Trabzon

https://twitter.com/empiremagazine/status/1036990994892423171

@Murat' @Yiğit SARI

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kadirgazioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [FONT="]https://twitter.com/empiremagazine/status/1036990994892423171[/FONT]

@Murat' @Yiğit SARI
    Poster offical değil ama çok iyi olmuş. Henry Cavill de iyi yakışcak gibi role.

Nereden
    Trabzon

bizim reyiz'e yazık ettiler.

superman e rolü kendi istediği için mi yoksa Tatlıtuğ avantajından mı verdiler acaba

Nereden
    Kuzey Amerika

download.jpeg

Daha önce verilmiş olabilecek bir tavsiye. Öyleyse kusura bakmasın bilenler.

Diğerleri, tarih meraklıları ve özellikle benim gibi 2. Dünya Savaşı'na ilgisi olanlar devam edebilir

10 küsur bölümlük bir belgesel onun için dizi başlığına yazmak istedim.

Belgeselde renklendirilmiş orijinal görüntüler kullanılmış.Bence en çarpıcı noktası budur. Özellikle geçen bölümde Polonya'daki konsantrasyon kamplarının açığa çıktığı bölümde gerçekten çok etkilendim ve insan olmayı, hırsı, Hitler'in ve Nazi Partisinin zihniyetini bir kez daha sorguladım.

Belgesel yanlış hatırlamıyorsam 13 bölümden oluşuyor , Hitler ve Nazi Partisinin yükselişi, Pasifikte ki Japon tehdidi, Hitler'in Orta /Doğu Avrupa ve Rusya'ya ilerleyişi, Rusların dönüşü, Midway, Çöl tilkisi Rommel, İngilizlerin istihbarat ve radar sistemlerinin gelişmesiyle savaşın seyrinin değişmesi, ABD nin savaşa müdahil oluşu.. Kısacası savaşa dair herşey.

Her bölüm yaklaşık bir olayın kendi kronolojisi içerisinde ilerliyor , örneğin 1. Dünya Savaşı sonrası Alman halkına uygulanan ambargolar içerisinde Nazi Partisinin yükselişi , Hitler'in iktidara gelmesi , Reicshtag yangını bir bölüm, İngilizlerin istihbarat sistemlerinin gelişmesi bir bölüm gibi gibi...

Eğer savaş baştan sona tek bir örgüde anlatılsa belki daha karmaşık olabilirmiş diye düşündüm bir an.

Şu an için 10 küsurlu bölümlerdeyim, son birkaç bölümde müttefikler kesin zafer elde eder diye tahmin ediyorum

İki noktaya degineyim, şu Enigma İmitation Game filmini çok duydum izleyemedim, Dunkirk ü ise sinemada izlemiş biri olarak diyorum ki, şu belgeseli izlerken her iki film de her iki olayda tarihsel gerçekliği ile bütünleştiği için benim gözümde çok daha bir anlamlandı, dolayısıyla bu iki film de bu kapsamda listeye alınabilir. Yani evet müttefikler o sahile sıkışıp kalıyor ama o noktaya nasıl gelinmis onu görmek daha bir hoş oluyor.

Bu arada belgesel Netflix te HD olarak var , İngiliz aksanı olsa da anlaşılır bir dil var.

Ayrıca YouTube da da olması lazım hatırladığım kadarıyla, tabi ona altyazı bulunabilir internetten sanırım.

Bu zamana kadar 2. Dünya savaşı ile ilgili izlediğim en kapsamlı çalışma diyebilirim, daha iyisi veya kapsamlısı varsa öneri olarak bekliyorum.

İyi seyirler.
    Konu -Samet tarafından (15.09.2018 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)