Sayfa 62 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 SonuncuSonuncu
Toplam 1571 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | M.P. Antalyaspor 2 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi başımıza,çok net kurtarışları olmasa maç kopup gidecekti,
    her ne kadar dönem dönem yüreğimiz ağzımıza gelse de sonu güzel bitti şükürler olsun.
    2 maç 6 puan,Mersin maçında rehavete kapılmaz da puanı 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çıkarız kupa yolunda lay lay lom gideriz.
    365 gün çalışıp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen şeyi zından etmediğiniz için minnettarım Trabzonsporum,tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Yalnız dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
    bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancı kesinlikle yollanmalı,
    bu anlık başarılara aldanırsak 2. yarı perişan oluruz.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalecilerine çok laf attım adam penaltı kurtardı arkadaş.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalecilerine çok laf attım adam penaltı kurtardı arkadaş.
    ama şimdi dürüst olursak sapara'nın attığı penaltıda pek iç açıcı değildi..
    Konu Canberk tarafından (13.01.2013 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

ÜNAL KARAMAN farkı hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koşmayan futbolcular nasıl da azimliydiler dün akşam.

Hayde uşaklar ha boyle devam edun, DİK OYNAYUN gorelum sizi...

outoftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

iyi oyunu genele yaymalıyız sadece 10 dakika oyna 20 dakika seyret olmaz
    öncelikle oyuncuların bir kısmı düzelme yoluna girmiş bu sevindirici
    olcan her gördüğü yerde kaleye vurmayı alışkanlık edindi bu da takımın hücum stratejisini olumsuz etkiliyor
    janko şu ana kadar oynadığı karşılaşmalarda kaleciyle 5 kez karşı karşıya kalmıştır ve sonucu gördük
    vittek şu an oynayabilecek tek forvet emre de maçların devamında oyuna girip kendini gösterebilir
    vittek bir gol attı ve olcana da gollük bir asist yaptı ama olcan kendini geliştirme sorununu aşamamış
    halil ve emerson maçın berbatlarındandı
    serkan ve zeki önlü arkalı oynamalı ikii de hızlı ve hücuma çıkabilecek durumda
    volkan ve halil sağ tarafta yetersiz kalıyor
    emerson cechten iyi mi sorusu bile futboldan anlamamaktır artık
    emerson 20 yaşında futbola başlamış bir futbolcu gibi oynuyor
    bu maçlar sonucunda anladım ki VOLKAN,HALİL,EMERSON,JANKO bizim oyun sistemimizde olamazlar

outoftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi maca gelelim...

Alanzinho 4-5 yildir bu takimin oyuncusu olamadi, isteyeni oldugu an yollanmali cok net. Bugünde hicbirsey oynamadi.

Sapara bizim orta sahamizi tasiyabilecek düzeyde bir isim degil bence. Alanzinho icin gecerli olan seyler onun icinde gecerli.

Ayni sekilde Mustafa Yumlu en iyi yedek olur bu takimda. Yedigimiz ilk gol icler acisi.

Halil iyi niyetli, ama o yavas oyunu takimi olumsuz anlamda etkiliyor, özellikle böyle maclarda hizli oyun sart. Icerde oynayacagimiz hicbir macta olmamali diye düsünüyorum.

Bu dört isim siritan isimlerdi bana göre. Oyunu domine etmekte eksigimiz var, topu oyuna sokmakta, özelliklede Stoperler bu konuda yetersiz, arkadan baslanan ve rakibin kendi yari alaninda oldugu durumlarda cikmakta zorlaniyoruz. Bunlar cok basit seyler, düzeltilmesi cokta zor olmayan seyler, ama halen bir gelisme yok.

Bunun disinda orta sahanin ortasinda Adrian iyi gibi gözüksede, topsuz oyunda yok. Bunu düzeltmedigi sürece belli bir seviyede kalamaz. Onun disinda bildigimiz gibi, Sapara ve Alan'dan daha iyi oldugu ortada.

Kanatlara bakarsak, Emerson Olcan uyumu istenilen seviyede degil. Emerson bugün fena degildi, defansif anlamda kendisini gelistirebilirse degisilmez olur. Olcan istedigi zaman iyi oynayabiliyor, calimlar ve cektigi sutlar olumluydu. Yanliz bu macta cok genis alan buldu, yaniltici olabilir. Diger kanatta Serkan iyi devam ediyor.

Ileride Janko yanliz kaldi. Halil ile uyumu yok, birde Emre ile denenmeli bence. Topu alip gidebilecek bir isim degil Janko. Ama mücadelesi olumluydu, Vittek'den daha fazla kosup mücadele ettigi kesin.

Ha birde attigimiz ilk gole gelicem. Tek pas nelere mal oluyor Bu anlamda kendimizi neden gelistirmiyoruz anlamiyorum. Ücüncü goldeki ara pasida iyidi, Emre daha fazla süre almali, bunda sanirim herkes hemfikir.

..
    orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adında 2 tankla
    oynasaydık antalya bizi ligdeki gibi yapardı.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kınıyorum.her sene dönüş tarihini havuz problemlerine dönüştüren ve takıma 1 senedir bir şey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralıktır.janko konusunda da şunu söyleyeyim adam vittekin 5 katı sahne aldı ve ayağını nasıl çevireceğini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamın milli takım kariyeri yeter.bu arada takımda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayanı göndermek niye anlamıyorum!yeni buraklar umutlar için sanırım...

Ömer_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi başımıza,çok net kurtarışları olmasa maç kopup gidecekti,
    her ne kadar dönem dönem yüreğimiz ağzımıza gelse de sonu güzel bitti şükürler olsun.
    2 maç 6 puan,Mersin maçında rehavete kapılmaz da puanı 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çıkarız kupa yolunda lay lay lom gideriz.
    365 gün çalışıp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen şeyi zından etmediğiniz için minnettarım Trabzonsporum,tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Yalnız dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
    bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancı kesinlikle yollanmalı,
    bu anlık başarılara aldanırsak 2. yarı perişan oluruz.
    abı sapara oynadığı zaman takımın en ıyı 3-4 oyuncusundan bırı oluyor diğer yanda vıttek oynadığında ya asıstı var yada golü.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı outoftime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adında 2 tankla
    oynasaydık antalya bizi ligdeki gibi yapardı.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kınıyorum.her sene dönüş tarihini havuz problemlerine dönüştüren ve takıma 1 senedir bir şey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralıktır.janko konusunda da şunu söyleyeyim adam vittekin 5 katı sahne aldı ve ayağını nasıl çevireceğini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamın milli takım kariyeri yeter.bu arada takımda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayanı göndermek niye anlamıyorum!yeni buraklar umutlar için sanırım...
    Alan'dan bahsediyorsan...Bir iki Futbolcuyu gecip gereksiz top kaptiran yada pas hatasi yapan, ikili mücadelelere girmeyen bir isim. 4-5 senedir bu takimda ama ilk on birde kendine yer edinememis. Bundan sonrada iki üc gol atar hepsi o, zaten yasi 29 olmus, acikcasi ben bir gelecek göremiyorum onun adina. Iyi bir Colman'i hic kimse kesemez, ama kötü oldugunu söylüyoruz zaten.

Vittek-Janko konusuna gelince. Vittek cok durarak oynuyor, Janko ise arkaya gelip top cikartiyor bazen. Orta sahaya kadar geliyor, pres yapiyor, kisacasi mücadele ediyor. Vittek'de o yok. Buda rakip takimin arkada rahat olmasini sagliyor. Son vuruslara gelecek olursak ikiside ayni düzeyde bence, Janko'nun bir eksigi yok.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu ünal karaman etkisini fazla abartmıyormusunuz?
    Konu DNA-TS tarafından (13.01.2013 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Niğde

Alıntı Ömer_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı sapara oynadığı zaman takımın en ıyı 3-4 oyuncusundan bırı oluyor diğer yanda vıttek oynadığında ya asıstı var yada golü.
    Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
    yani ben isimlerden ziyade fazlalıktan sıkıntılıyım,
    hepsini kullanmak imkansız,geride kalan öz güven kaybına uğruyor,
    oynayan ise hoca beni ne zaman kızağa alacak diye düşünüyor kafası rahat olmayınca istediği hareketi yapamıyor.
    Şampiyon olduğumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamıştık nerdeyse,
    şimdi bakıyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi aynı yerin oyuncuları,kanatları saymıyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiğini veremedi.Bence başarısızlığın sebebi baş rol oyuncularının belli olmaması.Sakatlık ceza olmadı diyelim 17 maç Sapara'ya şans verilirmi,mümkün değil verilmeyeceğini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayı taktığım oyuncu yok
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Ömer_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
    yani ben isimlerden ziyade fazlalıktan sıkıntılıyım,
    hepsini kullanmak imkansız,geride kalan öz güven kaybına uğruyor,
    oynayan ise hoca beni ne zaman kızağa alacak diye düşünüyor kafası rahat olmayınca istediği hareketi yapamıyor.
    Şampiyon olduğumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamıştık nerdeyse,
    şimdi bakıyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi aynı yerin oyuncuları,kanatları saymıyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiğini veremedi.Bence başarısızlığın sebebi baş rol oyuncularının belli olmaması.Sakatlık ceza olmadı diyelim 17 maç Sapara'ya şans verilirmi,mümkün değil verilmeyeceğini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayı taktığım oyuncu yok
    orta alanda fazla alternatıflı takımız.beşıktaş ve antalya maçında orta alanda rakıbe karşı barız üstünlüğümùz söz konusuydu.ılk devre orta saha yetersızlığımız can sıkıyordu kendı evımızde bıle basıt takımlara mahkum oynadık.çok şükür derlı toplu orta sahaya kavuştuk.sapara ınanılmaz gayretlı ve başarılı.kendınden gayette emındı dün akşam.pas alışveriştekı koordınasyonu çok ıyı organıze ettı.hocada buna vurgu yaptı.kesınlıkle üzerınde durmalıyız.vıttek jankonun bulduğu şansın beşte bırını zor buluyor ama jankodan daha gayretlı görünüyor.bence vıttek sıstemımıze daha yatkın duruyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimsin ya sen

nerenle izledin maçı

serkanın pozisyonunda arkasında duruyor sadece serkan. hiç darbe yok. faul bile tartışılır

adam sağ ayağının üzerne bırakıyor kendini ve bilek dönüyor. pozisyonu izle de konuş

emerson titaya değil isaac a penaltı pozisyonu yaşadı ve topa müdahale etti. sonuç korner olması gerekirdi avut verdi hakem.

iki penaltıda da en az sarı ama kaleciye kırmızı biile verilirdi. adrian 2 faul yaptı ikisine de kart gösterdi. onların sürüyle aynı tür hareketleri kartsız kaldı

ulan gece gece yazdırdın beni. kuş musun nesin
    Bu nasıl bir seviyedir,seninle aynı görüşte olmak zorunda mıyım.Ayrıca okumadan çalakalem döşenmişsin.Emerson titayı değil,İsaca müdahale etmişmiş.Peki ben ne yazmışım,Tita mı demişim.Okumadan saydırıyorsun,ayrıca o pozisyonda Emerson topa dokunamıyor,İsacın sol ayağına temas ediyor,önce bi zahmet doğru dürüst oku,sonra da doğru dürüst seyret.Emerson topa dokunamıyor.Penaltı değil dersin,senin görüşün der geçerim.Korner dersen,asıl senin seyretmediğin ortaya çıkar.Şimdi söz sende,seviyeni ortaya koyabilirsin,ama bi, zahmet yazmadığım şeyleri yazmış gibi yapıp komik olma.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mustafa yumlu ve celutska'nın arasından ısaac muhteşem bir gole imza attı

ACİL STOPER, ACİL STOPER TRANSFERİ

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2. golde de Mustafa'nın kafasını eğmesine ne demeli .

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Niğde

Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düşünüyorum ben de,
    hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
    yabancı çöplüğü olmasak Juhasz müthiş olurdu.
    Ayzek'in attığı gol de stoperlerin büyük bir hatası yok futbolda var böyle goller,ona kalırsa iyi denilen Antalyanın stoperlerine biz de 3 attık.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. golde de Mustafa'nın kafasını eğmesine ne demeli .
    Evet, bunun gibi daha neler var..

mustafa yumlu ve celutska'nın takım da olmasına katlanamıyorum, bir de ikisi aynı anda sahada oluyorlar bu daha utanç verici

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaynak :habertürkte turgay beşyıldız (spor yazarı )

şuan 8 bin bilet satılmış 11 bin falan bekliyormuş ama kombine falan 15 bin kişi olacakmış,çok iyi rakam.
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Nereden
    Trabzon

Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düşünüyorum ben de,
    hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
    yabancı çöplüğü olmasak Juhasz müthiş olurdu.
    Ayzek'in attığı gol de stoperlerin büyük bir hatası yok futbolda var böyle goller,ona kalırsa iyi denilen Antalyanın stoperlerine biz de 3 attık.
    mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her şey ortaya çıkar.

stoper transferi acil lazımdır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her şey ortaya çıkar.

stoper transferi acil lazımdır
    Vallahi bende katılıyorum ama yabancı işi riskini ve maliyetini göz önünde tutarsak sıkıntı.Bizim beklediğimiz stoper Ömer Toprak, yönetimin hayalini Allah biliyor.

Benim önerim kiralık oyuncu, gençte olabilir sakıncası yok, United-City-Chelsea-Barca gençleri falan ama, ihtimal vermiyorum . . .
    9 # Osvaldo'

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazicimesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÜNAL KARAMAN farkı hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koşmayan futbolcular nasıl da azimliydiler dün akşam.

Hayde uşaklar ha boyle devam edun, DİK OYNAYUN gorelum sizi...
    tabi canım ünal karaman farkı....

futbolcuların kötü halini görüp onları erkenden kampa alan bire bir ilgilenen sorunlarını çözmeye çalışan şenol güneş faktörü değil kesinlikle....

heee ama yenilseydik tu kaka şenol güneş...

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

dün yağmurdan dolayı maç ertelenebilir deniyordu ama harika bir zemin vardı ilk yarı iyi paslaşmamızda çok katkısı oldu
    a.aker de düzelir inşaallah

Nereden
    Ankara

takım koştu, hızlı çoğalabildi, ışık verdi. adrian gol falan attı. dünkü durum çok çok iyiydi.
    YETER DA!

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç başlamadan kadroyu görüp şenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiğe rağmen rahat yendiğimizi gördükten sonra utanmışlardır herhalde.

oyuncu değişikliğini ünal hocaya bağlayanlar, ünal hocayı da şenol güneşin çağırdığını yetkilerinin bir kısımını da devrettiğini görmüyorlar.

dün önlibero özelliği olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi şaşırttı, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hataları ile yediğimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazı arkadaşlar imanını transfere okadar bağlamış ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkını bile vermiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç başlamadan kadroyu görüp şenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiğe rağmen rahat yendiğimizi gördükten sonra utanmışlardır herhalde.

oyuncu değişikliğini ünal hocaya bağlayanlar, ünal hocayı da şenol güneşin çağırdığını yetkilerinin bir kısımını da devrettiğini görmüyorlar.

dün önlibero özelliği olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi şaşırttı, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hataları ile yediğimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazı arkadaşlar imanını transfere okadar bağlamış ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkını bile vermiyor.
    Son cümleye katılmayanı taksimde asmak lâzım O kadar çok lüzumsuz vede olumsuz yazı okudum ki dün hiçmi iyi birşey yapmadık dedim.
    9 # Osvaldo'

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şenol hocam yaptı yapacağını alan ı ön liberoya koydu çok da iyi oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)