Sayfa 33 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 828 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tuttur.com Cup 3.lük Maçı | Trabzonspor 5-4 Beşiktaş | Penaltılarla Galibiz

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olmuş burda altı üstü hazırlık maçı

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Halil´siz takimin daha hizli sekilde ataga kalktigini görmüstür umarim senol hoca.
    karmil´i ön liberoda denemesi sacmalikti.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'da eleştirecek şey bitmez. Werder maçının ilk yarısını ve bu maçın genelindeki güzel ve istekli oyunu görmeyiz mesela. Bazılarımızın işine gelmez...
    haklisin...

biz vurunca oldurmeliyiz baska yolu yok

Nereden
    Ankara

Ben takimdaki istekli oyunu begendim

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray'i unutmamis

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Ankara

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Gunes sistemi tam anlamı ile çöktü.
    bjk nin coluk cocuk takımını yenemedik ozetle

elimizde patlayan 12 yabancı cabası. Buyuksun senol hoca. Ts yi kac milyon lira zarara soktun. 5 paralık oyun kurabilmis degilsin
    İmmmmmdaaaaatttttt

Nereden
    Avrupa Diğer

Kisa bir özet gecebilecek olan varmi?

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adrian takımın en iyisi bide bu adamı devre arası yollamayı düşünüyodu
    Ondan önce kötüydü ama, ayrica getiren Senol Hoca, Adrian kötü oldugu zaman Senol Hoca elestirildi, kötü adami gönderecekti bu sefer düzeldi, simdide bu adami gönderecekti birde diye elestiriliyor.

..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

..
    Kim ne derse desin,takim eski tas eski hamam bugün takim istekliydi ama bu durum takimin ikinci devrede toparlanacagi anlamina gelmiyor.

Iyi bir stoper ve santrafor alinmadan bu takimda bir cacik olmaz...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin,takim eski tas eski hamam bugün takim istekliydi ama bu durum takimin ikinci devrede toparlanacagi anlamina gelmiyor.

Iyi bir stoper ve santrafor alinmadan bu takimda bir cacik olmaz...
    Tesekkürler, Abdullah nerde oynadi ve nasildi?

Emerson nasil oynadi? Golü nasil yedik?

Takimin öne cikan isimleri?

..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BJK'nin çoluk çocuk takımı ?????????????????????????????????

MC Gregor - Sivok - Toroman - Ersan - Uğur Boral - Oğuzhan - Olcay - Almeida - Hilbert hepsi ilk 11 oyuncusu Beşiktaş'ın. Elinizi yüzünüzü yıkayın bence siz.
    önliberosunda ibrahim ve necip olan takımın bizden fazla puanı var ona yanıyorum, ama adamlar konsantre oldu çok koştular kendilerini adadılar tebrik etmek lazım.ama ederi de en fazla 30 puan.transfersiz zor işleri.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

..
    Takim iyi yolda en acil mevki stoper o alinmadan isimiz zor ama eger alabilirsek ligin 2.yarisinda daha iyi oluruz.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim iyi yolda en acil mevki stoper o alinmadan isimiz zor ama eger alabilirsek ligin 2.yarisinda daha iyi oluruz.
    Stoper sorunu zaten hep vardi. Bamba ayarinda biri sart oraya.

Yanliz forvet alinmazsa ikinci yari birsey yapamayiz ligde, ileride hizli bir isim lazim. Janko yada digeleri ile olacak is degil.

Ama bu kadro Türkiye Kupasi icin yeterli diye düsünüyorum. Zaten önemli olanda o, Sampiyonluk zor.

..

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stoper sorunu zaten hep vardi. Bamba ayarinda biri sart oraya.

Yanliz forvet alinmazsa ikinci yari birsey yapamayiz ligde, ileride hizli bir isim lazim. Janko yada digeleri ile olacak is degil.

Ama bu kadro Türkiye Kupasi icin yeterli diye düsünüyorum. Zaten önemli olanda o, Sampiyonluk zor.

..
    Stoper sart oglu sart forvete de adam lazim ama stopere razi hale geldim.

Mecbur artik Olcan-Adrian-Janko formlarini cok üst duzeyde tutmaliyiz gol yollarindaki sikintimiz baya azalir. Jankoyu begendim bugun iyi isler yapti. Olcan ve Adrianda iyidi.
    Hatta cok elestirdigim Emre Gürali da begendim cocugun beyni hep kalede bugün acikta oynadi.

Ileri dörtlü bu olursa gol yollarinda müthis olmasakda baya rahatlariz.

Ama stoper cok yetersiz mutlaka biri lazim.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk defa oynayan geri dörtlümüze rağmen bu kadar oyun fena değil.

Emre son vuruşlarda berbattı. Biraz övgülerden etkilenmişe benziyor, kötü anlamda.

Takım istekli idi, şaşırdım

Ama Giray ımız yok idi
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

sapara bugün çok istekliydi gitmek istemiyor anlaşılan

zokora yok,colman soru işareti,alper olmuyor(şimdilik),barış-aykut la olmaz

o zaman bu adam kalmalı
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

..
    Genel olarak istekliydik diyebiliriz renktas.
    Ozellikle olcanin istekli oyunu dikkat cekti umarim boyle devam eder kendini buluyo gibi.Volkanda sakatlik sorunlarini halletse iyi olacak,umut veriyor.Adriansa her gecen gun ustune katarak bizi en azindan beni sasirtmaya devam ediyor
    Gobekte soner zamanla oturcak insallah ama partner eksikligi yasiyor o bolgeye iyi bir colman veya alper cok iyi olur.
    Zeki artik sag bek benim diyor
    Stoper de giray ve bambanin yoklugu belli.emerson ise inisli cikisli performanslara devam.
    Kaleyi zaten saymiyorum
    Haa birde emre var gayet istekli ve diri bir goruntu verdi pozisyonlarada giriyor yani halilden baya ustun
    Karmil ise cok urkek geldi bana ama ilk maci dogaldir
    Golcuye de ihtiyac var .

Nereden
    İstanbul

bugün belki zorunluluktan ötürü oynadı fakat sapara ilk 11'de oynamamalı normal süreçte..iyi bir colman ve adrian bu takımın değişmezleri olmalı..volkan'dan çok şeyler beklemeye devam edeceğiz gibi..alanzinho iyi bir alternatif olur yalnızca..emre güral çok istedi aradı pozisyonlara girdi top sürdü dripling yaptı son vuruşlarda şansızdı o da iyi bir alternatif olacak..janko'mu vittek'mi bilemedim açıkcası..
    ne mutlu türküm diyene

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ferhat gitmis

sira barisda duyumlarima gore mersin yada akhisar alcak

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmkanınız varsa geçen sezonun ikinci yarısındaki İBB yani Olcan'ın bizdeki ilk maçını izleyin. Bu haline rağmen arada uçurum var bence...
    O maçtaki Olcan müthişti.Toptan hızlıydı valla.Saçı da uzundu sahada Messivari bir oyuncu vardı.Uzun zaman sonra bir futbolcuya bu kadar heyecanlanmamıştım.Bugün ise gitgide bir Serkan Balcı görmeye başlıyorum.
    Konu Ogün' tarafından (10.01.2013 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O maçtaki Olcan müthişti.Toptan hızlıydı valla.Saçı da uzundu sahada Messivari bir oyuncu vardı.Uzun zaman sonra bir futbolcuya bu kadar heyecanlanmıştım.Bugün ise gitgide bir Serkan Balcı görmeye başlıyorum.
    Bugün Olcan süperdi basmadık yer bırakmadı. Geriye bekine yardıma da gelmeye başladı. Böyle oynarsa başımız gözümüz üstüne.
    7 tertemiz şampiyonluk

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hocanın skandal değişikliğine kadar oyundaki tüm hakimiyet bizdeydi..Ne olduysa Abdullah Karmil'le başlayan Aykut'la devam eden hatalar yüzünden ikinci yarı istediğimiz pas oyununu gerçekleştiremedik..

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hazırlık maçı olması hasebi ile hocamız oyuncuları denedi. Hangi mevkilerde hangi oyuncuyu kullanabilirim diye görmek istedi birde Beşiktaş gibi bir takıma karşı bu değişiklikleri denemek daha iyi fikir verecektir.
    Maç içinde hocamızın aklındaki oyun sistemi zaman zaman sergilendi. Öyle hızlı pas yapıyorduk ki Beşiktaş savunması yer alamıyordu. Bu sistem bir otursa muazzam bir takım oluruz. Tabi işler zaman alıyor birde takımdaki oyuncular birbirini tanıdıkça oturacak işler. Hocamız kadro kuracak ama o kadro sezon sonu bozulmasa keşke. Dikkatimi çeken birşey oldu janko ya tek orta yapıldı oda gol oldu. Bu ceza sahasına orta konusunda birşey yapılmalı.

Emre Güral bence iyiydi pas yaptı koştu mücadele etti. Kanımca bu sefer Hocasının istediği gibi oynadı buda ona formayı getirecektir. İyi bir gözlemci pozisyonlarda iyi yer tuttu. Son vuruşlarının kötü olmasını heyecanına bağlıyorum.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

kürşat şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımı dün beğendim açıkcası..fazla kopukluk yoktu takımda..
    yalnız bir şeye daha tekrar emin oldum fernandessiz beşiktaş sıradan bir takım.gerçekten.
    bizde sorun.ofansif orta saha oyuncularının ceza sahasına koşuları hiç yok..çok gerideler..
    sapara ve alanzinho çok statik oynadı..ilerde çoğalamıyoruz çoğu maç..
    bu sorun halledilmeli..3 kişiyle hucum olmaz..
    soner ön libero dediğimiz pozisyonunda kullanmak lükstür..
    daha çok ofans bölgesinde kullanılmalı..misal alanzinhonun yerinde..
    ki alanzinho o bölgede çok riskli gereksiz top kayıpları başımıza bela olabilir..
    dün zekiyi ve abdullahı çok beğendim aman nazar değmesin..
    son lafım da emreye..
    aşırı güven iyi değildir futbolcu için..
    karşı karşıya pozisyonda laubali fantastik bir vuruş yaptın..
    kolaya git emre..
    ikincisi penaltı vuruşunda kaleciye bakarak attın penaltıyı..
    o da laubali bir vuruştu..kendine çok güveniyorsun..
    senin durumundaki adam topu kaleye yapıştırır..girer girmez o ayrı..

Nereden
    Trabzon

Genel olarak rakibimizden daha üstün oynadık gol pozisyonuna girme konusunda başarılıydık.Genç oyuncuların oynamasıyla fizik olarak daha sağlam görüntü verdik ama son hareketlerde yine bir uyumsuzluk vardı hem genç oyuncuların tecrübesizliği hemde bu oyuncuların bir arada fazla oynamaması son hareketlerdeki verimimizi düşürdü.

Maçın en iyi oyuncusu Olcandı hem savunmada hemde hücumda güzel işler yaptı.Soner-Zeki-Emre de maçta öne çıkan diğer isimler oldu.

Genç oyuncularımızdan biraz bahsedersek;

Soner : Pas konusunda ve ikili mücadelelerde başarılıydı istekli bir oyun oynadı.Orta sahamızın daha dinamik olması için güçlü ve teknik oyunculara ihtiyacımız var bu seviyeye çıkabilecek ilk oyuncu Sonerdir.

Zeki : Maçın başlarında pek ortalarda görünmedi ama maç ilerledikçe özgüveni arttıkça teknik kapasitesi ortaya çıkmaya başladı ikili üçlü sıkıştırmalarda bileklerine çok hakim bir görüntü verip top kaybını azalttı.

Abdullah Karmil : Çok amatörce pas hataları yaptı ama bir şeyler söylemek için erken çünkü iki gün önce bir alt ligde oynuyordu iki gün sonra bir anda birinci ligde bjk karşısında kendini buldu.Yine de soğukkanlı bir görüntü verdi tam bir fikre sahip olmamız için bir kaç maç daha izlemek lazım.

Emre : Girdiğimiz pozisyonların çoğunda o vardı bazen çok kaliteli işler yaptı bazen çok amatörce işler yaptı.Örneğin ilk yarıda dönerek çektiği şut sonra bir kaç kez içeriye doğru girerek zekiye koridor açması sonra ikinci yarıda yine topu indirip uzak köşeye çektiği şut yine iki kişinin arasından dribling yaparak geçerek kanattaki boş oyuncuya topa aktarması maçta yaptığı kaliteli işlerdi.Amatörce yaptığı işler kaleciyle karşı karşıya çok pasif bir vuruş yapması,penaltı atışında laubali bir görüntü vermesi bir kaç pozisyonda yanlış yere koşu yapması eksileriydi.Kısaca özetlersek maçta bu kadar pozisyona girmemizin ilk sebebiydi ama yine bu kadar gol kaçırmamızın da ilk sebebiydi.

Genel olarak maçta gördüğüm artılar özellikle ikinci yarıda sağ kanada yakın yerlerde zeki-soner-adrian emre arasında bir kaç defa dar alanda çok kaliteli paslaşmalar oldu vittekin topları kaptırmasıyla biten paslaşmalardı.Fizik olarak da iyi bir görüntü verdik ama yinede yeterli değil hala takımda zayıf halkaların sayısı fazla.

Eksiklerden bahsedersek takımda sürekli bir oyuncu sirkülasyonu gerçekleştiği için oyuncular birbirini tanımak konusunda sıkıntı yaşıyor örneğin maçta biri savunma arkasına koşarken ayağına atılmaya çalışılıp oyuncunun arkasına düşen toplar veya tam tersi durumlar, kanatta birbiriyle çarpışan oyuncular, topla çıkarken önündeki arkadaşına topu çarptıranlar,boş pozisyondaki oyuncuyu görme konusunda geç kalmalar,yanlış tercihler vs. takım olabilmek demek zaten bu hataların minumum seviyeye inmesi demek bunun içinde istikrar lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)