Sayfa 90 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90 91 SonuncuSonuncu
Toplam 2261 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı umitçebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal ın ağır antremanları bu yavaşlıktakı bırıncı etken..

Ön liberoda fatih ıyı nıyetlı koştu ama bourceaunu yu gerçekten aradık..

Bırde constantın sol bek te ve lıberoya geçtiğindeki iğrenç performansı takımı ılk yarıda bu maçta sabote ettı..Yanı ne yapmaya çalıştı..Ne yapıyor ben anlayamadım..Derdı ne onuda anlamadım...

Ekıcı ve Ozerın de performanslarının bekledıgımız gıbı olmaması zorladı.

Umarız bu kışısel hatalar ve kotu performansları bursada tekrarlamayız..

Ama burdakı takıma bok atan şoyle yarışamayız anca dorduncu oluruz dıyen arkadaşlar...

Uç istanbul takımlarının da en az 7 puanlarının havadan haketmedıklerı şekılde aldıklarını duşundugunuzde bızımle aynı yerdeler..

Ben hıç hak yıerek puan aldıgımızı hatırlamıyorum...Ve hakem hataları ıle kaybettıgımız puanlarda var..

Bu devran hep boyle gıtmez..Cıns cns yorumlar yapıp pusuya yatıp ışler kotuye gıdıncede eleştırıcegıne destekle ya bırlık ol..

Stadyuma gıtmişler..Taraftar değil ki SEYIRCI onlar..Maç ortada.. Ne bır jeyecan ne bır tezahurat.Adamlar desteklemeye gelmemış aman bı pas hatasıolursa soveyım..Mırıldanayaım...Seyırcı bu...

Gol atıp one geçınce bı 5 dakka sevınç bıraz gürültü...Sonra yıne boşş..Kusura bakmayında Çemışgezekspor trubunude bu kadar yapıodur...

Cardozo yu coşturacak constanta ben nerdeyım dıyecek bı taraftar bı var trubunde..Anca eleştir..Ne guzel yaa
    bu güzel yazı arkalarda kalmasın

Nereden
    Ordu

Alıntı talsuv61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim taraftarımızın çoğu ruh hastası...
    Maçta 2-1 öndeyiz Kaleci Fatihte önde olan her takım kalecisinin yaptığı şeyi yapıyor, zamana oynuyor. Yanımdaki herif de durmadan Fatihe bağırıyor, hızlı oynasana ağır olma falan filan. Başkası Salihle dalga geçiyor. Başkası Fatih Atike durmadan sövüyor. Biri Sefaya öbürü Mehmete diğeri Özere gerisi Belkaleme, Medyaniye...
    Millet küfretmeye maça geliyor.Ben futbolcu olsam taraftarın maça gelmesini istemem ki olmaz olsun böyle taraftar.
    bu olay nasıl yıkılacak bilmiyorum işin
    kötü yanı insanlar çocuklarınadamı öğretmiş bu durumu
    düzelmek için kaç nesil geçmesi lazım

yok yok Cardozo çok kötü Kweke süper forvet
    Özer çok kötü engin bekdemir lazım bize
    kaleci serkan süper Fatihten bişey olmaz

bu kadar para harcıyorsan 4. olmayacaksın 1. olacaksın

Yusuf orta yapamıyor
    Constanddan bişey olmaz

elin çöpü her zamanki gibi daha iyi

böyle seyircinin kupasıda çalınır
    oyuncusuda kaçar gider

yalnız şunuda belirtmeliyim
    takıma destek olan taraftarlarda var onlardan ümitliyim ve onları takdir ediyorum
    hatta Fatih Fatih sesleri ile kalecimize destek olan azınlık taraftar sizde olmasanız
    halimiz nice

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu arada Biletli seyirci ne kadardı maçta bilgisi olan var mı?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok afedersiniz kıçı kırık torku konya kadar olamıyoz...adamlar stada seyirci çekiyor...mersin-erciyes maçı vardı mersin seyircisi nasıl takımın arkasında...alper bey inde söylediği gibi bizim stadta sadece futbolcumuz nasıl hata yaparda bizde söveriz derdinde mmaalesef taraftarımız...çok maç izledim o stadta...hiç değişmeyecek maalesef bu durum...hiç unutmam meşhur 5-4 yenildiğimiz gençler maçı vardı 2 gol atmıştı selahattin neden kaleye şut çekiyon diye yuhalamıştı bizim taraftar...ilk yarıyı 2-0 önde bitirmişiz hala takıma söylenenler vardı trübünde...
    t.akyildiz

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şöyle yönetim karar alsa ben akyazıyı yapana kadar bütün maçlarımı İstanbul'a alıyorum dese..

Avni Aker'deki 10.000 -15.000 seyirciden İstanbul'daki 5000 seyirci bile daha çok ateşler takımı yemin ediyorum.

Zamınında Sadri Şener'in düşünüp te İstanbul Tepeüstünde arazi satın alıp antremanları İstanbulda maçları da Sabiha Gökçenden uçakla Trabzonda oynama fikri olduğu ancak Trabzonlu bazı iş adamların buna karşı çıktığını Sdri Şenerin yakın bir arkadaşının özel şöförü söylemişti.

Keşke en azından bu yapılabilseydi. En azından idmanlarda bile taraftar görürdüler
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    Trabzon

Bu durumu düzeltmenin tek yolu var, başarı.
    Millet başarıya endeksli.
    Başka hiçbir şekilde düzelmez.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle yönetim karar alsa ben akyazıyı yapana kadar bütün maçlarımı İstanbul'a alıyorum dese..

Avni Aker'deki 10.000 -15.000 seyirciden İstanbul'daki 5000 seyirci bile daha çok ateşler takımı yemin ediyorum.

Zamınında Sadri Şener'in düşünüp te İstanbul Tepeüstünde arazi satın alıp antremanları İstanbulda maçları da Sabiha Gökçenden uçakla Trabzonda oynama fikri olduğu ancak Trabzonlu bazı iş adamların buna karşı çıktığını Sdri Şenerin yakın bir arkadaşının özel şöförü söylemişti.

Keşke en azından bu yapılabilseydi. En azından idmanlarda bile taraftar görürdüler
    Sadri şenerin yakın arkadaşının özel şoförü. Bu cümledeki tamlamaları bulmak bile dakikalarını alır adamın öyle birşey olamaz ayrıca her sene aynı muhabbet. İki sene önce ist da 4 maç üst üste oynadık ilk maç bile dolmamıştı. Bir maç iki maç gider gerisi gelmez. 2010 senesinde ibb maçında bile az da olsa boşluklar vardı.

Nereden
    Trabzon

Takım İstanbul'da oynasa ve üst üste birkaç yenilgi alsa orda da stat boş kalır.
    Hem de aynı maddi manevi ve psikolojik şartlar olmamasına rağmen.
    Kendimizi kandırmayalım.
    Burda tribün sorununu çözmenin bir yolu var aslında.
    Maratona bir grup lazım.
    Çünkü maratonu organize eden yok. Birkaç kişi farklı yerlerde tezahurat ediyor sonra mecbur susuyor.
    Kale arkası organize etmese bütünlük sağlanmıyor.
    Koy maratona grup millet organize olsun.
    Öyle de bir grup yok maalesef.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım İstanbul'da oynasa ve üst üste birkaç yenilgi alsa orda da stat boş kalır.
    Hem de aynı maddi manevi ve psikolojik şartlar olmamasına rağmen.
    Kendimizi kandırmayalım.
    Burda tribün sorununu çözmenin bir yolu var aslında.
    Maratona bir grup lazım.
    Çünkü maratonu organize eden yok. Birkaç kişi farklı yerlerde tezahurat ediyor sonra mecbur susuyor.
    Kale arkası organize etmese bütünlük sağlanmıyor.
    Koy maratona grup millet organize olsun.
    Öyle de bir grup yok maalesef.

Sorun tam da bu.

Yeni kurulmuş takım lig'te oynadığı son 5 maçın 4'ünü kazanmış, Avrupa'da yoluna devam ediyor ve stat hala boş.

Istanbulda 2-3 yenilgi alınsa belki stat boş kalır ama 2-3 maç alınca de stat dolar ve şuan 2-3 maç almış bir performans sergiliyoruz.

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalan 3 haftada 9 puan alır ilk yarıyı kayıpsız kaparsak yeni gelecek 3 oyuncu ile daha iyi işler yaparız..

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar pozisyon verdiğimiz başka maç hatırlamıyorum.. kaleci fatih birebirlerde fena değil.. ileri çıkışlarında iyi açı kapatıyor.. o yüzden bu pozisyonlarda çıkmalı diye düşünüyorum.. tereddüt yaşadığında adam gelip golü atıyor işte..

aylardır yazıyorum bu defanstan adam olmaz.. medjani-belkalem-avraam üçlüsünden sadece biri oynayabilir o da stoper olarak.. bence o isim medjanidir.. yanına da mutlaka yerli bir stoper konulmalıdır.. medjani- aykut tandemini denemeli ersun hoca çaresiz..
    Attan inip eşeğe bindik!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seyirci gitmesi isteniyorsa sahada takır takır top oynayan bir futbol takımı olmalı. Taraftar küfür etmeye fırsat bulamamalı, çekirdek çitlemeye fırsat bulamamalı. Bu iyi futbolu seri galibiyetler desteklemeli. Ardından taraftara doğru mesajlar ve çeşitli taraftar etkinlikleri, futbolcularla taraftarın buluşması... Bütün bunlar olursa o zaman grup kültürü ve yanlış yönelimler zayıflar ve bütünlük artar. Yoksa kendi çıkarlarının peşine koşan bazı taraftar grupları güçlenir ve tribüne darbe vurmaya devam ederler. Yalnızca Trabzonspor taraftarı olmalı, Trabzonspor bilmem ne taraftar grubu, şu grubu, bu grubu olmamalı. Başkan'ın bizzat kadraja soktuğu dahil. Başta başkan bu bilince varmalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ya Arkadaş ne istanbuludur.Biz İstanbul takımlarına başkaldırmışken takımı alıp istanbula taşıyalım mantığı nedir nasıl bir taraftarız biz.Bu takım iyisiyle kötüsüyle TRABZON şehrinin takımıdır bu tarz söylemleri burda yazıp durmayın allah aşkına nedir yahu bu İstanbul sempatizanlığı.Okadar çok istiyorsanız gidin İstanbul takımı tutun.....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Trabzon

Alıntı fyıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun tam da bu.

Yeni kurulmuş takım lig'te oynadığı son 5 maçın 4'ünü kazanmış, Avrupa'da yoluna devam ediyor ve stat hala boş.

Istanbulda 2-3 yenilgi alınsa belki stat boş kalır ama 2-3 maç alınca de stat dolar ve şuan 2-3 maç almış bir performans sergiliyoruz.
    Futbol zevki yıllardır yok.
    Ben şu son üç yıldır çok az güzel futbol izledim Avni Aker'de.
    İnsan gerçekten bıkıyor. Eziyet çekiyoruz.
    Avrupaya gidiyoruz vesaire ama sadece sonuca da bakılmıyor. Heyecan veren futbol yok.
    Olunca herkes ayağa kalkıyor alkış kopuyor tezahurat başlıyor vesaire.
    Taraftarlık güzel futbol beklemek değildir ama böyle bir gerçek var maalesef.
    Dün bi başlıkta yazmıştım.
    Ahmet Suat hocayla konuşurken dedi ki, biz kupalara o kadar alışmıştık ki ikinci olduğumda beni kovdular.
    Böyle bir milletiz.
    Güzel oyun güzel sonuç bekleniyor. Zaten futboldan soğumuşken en ufak kötü futbolda millet zivanadan çıkıyor.
    Hani Messi falan gelse bu psikoloji ile ona da laf edilir.
    Ona da iki hatada katlanılmaz.
    Bu psikolojiden nasıl sıyrılacağız bilmiyorum.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Dün takımın koşu mesafesi ne kadardı?
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Ordu

Türkiye Spor Toto Süper Lig (2010/2011)
    22.01.2011

22.01.2011 16:00 Hakem: Türkiye Halis Özkahya Trabzonspor

Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

şu maça kaç taraftarın gittiğini bilen varmı

takım şb 8 puan fark atmış Şampiyonluğun bir numaralı adayı
    bu maçı alırsa haftaya şb maçına farkı koruyup moralle gidecek

stad o gün full muydu

(stad ogün ruhsuzdu kaç kişi varsa bu net de) fullmuydu merak ediyorum

yok takım oynarsa yok takım başarılı olursa biraz bahane gibi duruyor da

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu güzel yazı arkalarda kalmasın
    Teşekkürler..

Sizler gibi renkdaşlarımızında olması..Trubundekı taraftar larımız açısından azalan umudumu en azından bır yerde tutmamı sağlıyor..

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gönlünü hoş tutacaksın böyle adamların."

Örnek verebilir misiniz ?
    Lütfen bel altı vurmayalım

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımı İstanbul'da oynatacaksın hemde öyle böyle değil en az bir sezon..Trabzondakilerin aklı başına gelinceye kadar takımı Trabzon'a götürmeyeceksiniz...bu ne yaa her hafta başka bir rezillik...demekki siz futbola da Trabzonspora'da doymuşsunuz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22.01.2011

22.01.2011 16:00 Hakem: Türkiye Halis Özkahya Trabzonspor

Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

şu maça kaç taraftarın gittiğini bilen varmı

takım şb 8 puan fark atmış Şampiyonluğun bir numaralı adayı
    bu maçı alırsa haftaya şb maçına farkı koruyup moralle gidecek

stad o gün full muydu

(stad ogün ruhsuzdu kaç kişi varsa bu net de) fullmuydu merak ediyorum

yok takım oynarsa yok takım başarılı olursa biraz bahane gibi duruyor da
    Stadın doluluğu değil ki tek mesele. O maçta burak 60.dakika civarında oyundan alınırken tribünlerin önemli bir bölümü tarafından yuhalanmıştı.
    Çocuk bakıp, gülmüştü hiç unutamıyorum o anı.
    Kim ne kadar savunursa savunsun bizim seyirciden hiçbir hal olmaz.
    Takım iyi oynarsa maça gidermiş taraftar. Maça gidip en ufak olumsuzlukta yuhalayacaksa takımı, futbolcuyu, gitmesin daha iyi.
    Bizim tribünler takımı itecek, tökezlediğünde ayağa kaldıracak motivasypnu verebilecek yapıda değil maalesef.
    Onlarca maça gitti, bir iki istisnai durum haricinde tribünlerin tek bir ağızdan, tempolu ve heyecanlı şekilde tek tezahüratını duydum o da şikeci fb'ye küfür anları.

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hami ve şotanın oynadığı yıllardan hem maç hemde tribün görüntüleri paylaştım az seyircinin olduğu maçlarımız kupa daki ilk eleme maçlarıydı..http://www.youtube.com/watch?v=EeCEvI_LPoc

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takım iyi oynarsa, maç kazanırsa gideceklermiş. Bak sen. Eğer takım maçları kazanıyorsa zaten sana gerek yok arkadaş. Gelmesen de olur. Sen oraya takımı coşturmak, havaya sokmak, maçı kazandırmak için gidiyorsun.

5 maçta 4 galibiyet almış bir takıma sahip olmamıza rağmen tribünün boş olmasından bahsetmiyorum bile. Yok abi Trabzon seyircisine bu takım gerçekten fazla. Yönetimde olsam ilk yapacağım şey olurdu 3-5 maçı İstanbul'da oynamak.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Taraftarın maça gitmemesinin nedeninin takımın iyi olmasıyla/oynamasıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

1-başkanın siyasi açıklamaları

2-passolig/bedava bilet olayı.

3-şike mevzusu
    Konu omondoles tarafından (16.12.2014 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tribünlerin boş olmasının ana nedeni pasolig
    diğer sebep ise bilet fiyatları idi. bilet fiyatları düşürüldü ve dünkü maçta stadyumun doluluk oranı iyiydi. Tribün olarak sancılı dönemdeyiz ama düzelecek.

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu camianın hakkı olan kupa verilmedikçe ve pasolig olduğu müddetçe o stad dolmazzzzz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)