Sayfa 76 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 78 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2047 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı YDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın abim gole bir daha bakrsınız orta sahadan sonra hep ofsayt zaten en az bi 30 metre...
    Ofsait olabilir ama o yapılan koşular pas istemek için değil rakibi şaşırtmak için..Rakip her an pas atabilir düşüncesinde kalması için soldan Colman sağdan Murat koşu yaptı ve taktik tuttu..Abimiz de bunu anlatmaya çalıştı sanırım..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı YDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın abim gole bir daha bakrsınız orta sahadan sonra hep ofsayt zaten en az bi 30 metre...
    Ligtv de sorun vardı. Ben de tekrar bakmak için çalıştım. Şimdi açıldı. Evet Murat doğru yerde koşuyor Colman ofsaytte gidiyor
    Ancak bir şey var ki Colman'a sormak lazım. Rakibin hep gerisinde koşuyor yani rakip Umut'a basmaya çalışsa Colman'da rakiple aynı hamleyi yapsa yine ofsaytten kaçmış olur. Yani bilerek yapıyor olma ihtimali de var.
    Konu asimetrik tarafından (20.04.2010 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Artik bir gercek var, Umut Bulut´un yerine saglam bir forvet aldik mi, takimdaki her futbolcunun degeri en az 3 milyon Euro artar!

Umut´un tek pozitiv özelligi defansin arkasina iyi sarkmasi ama ne kendi, ne de baskasina gol attirabildigi icin o da fossss!

Gercekten bir futbolcu, bir takimin kimyasini nasil bozara en iyi örnek Umut!

Mesela simdi Teo elestiriliyor, neye dayanilarak? Bize cezasahasi icinde etkili olabilecek bir santrafor lazim, bu da pekala Teo olabilir. Evet agir olabilir ama Teo cezasahasi icerisinde nereye kosacagini iyi biliyor, topu arkadaslarina aktarabiliyor, verkaca giriyor, gol vuruslari da kötü degil! Yaninda Umut degilde baska biriyle oynadi mi istedigimiz adam olabilir!

Ama benim tercihim kesinlikle o olmazdi, mesela A.Bance!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçta Teo-Murat Tosun ikilisiyle başlamış olmamızı dilerdim. Kötü sonuçlar doğuracak da olsa.

Biz körlere bir kez daha yol gösterilseydi yani ne var.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Engin genelde iyi bir mac cikardi ama penalti pozisyonunda bir defans oyuncu (sagbek) olmadigini ispatladi.

Umut cok sansli bir futbolcu, düsünüyorum...89'daki Kasimpasa atagi gol olsaydi, ona olan tepki cok daha büyük olurdu.

Bir takim bu kadar emegin karsiligini alamiyorsa, bir sorun var demektir...

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw Teo ile oynayamıyor Umut ile pas atmıyor bilerek yapıyor Teo coşarsa yedek kalacak korkuyor..Tek forvet denemeliydik..
    Maçtan önceki yorumum..Bu Umut'un ne kadar saçma bir forvet olduğunu 2 yıldır diye diye dilimde tüğ bitti..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

7-0 bitecek maç umut bulut isimli futbol düşmanı yüzünden bu skorla bitti maalesef

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin genelde iyi bir mac cikardi ama penalti pozisyonunda bir defans oyuncu (sagbek) olmadigini ispatladi.

Umut cok sansli bir futbolcu, düsünüyorum...89'daki Kasimpasa atagi gol olsaydi, ona olan tepki cok daha büyük olurdu.

Bir takim bu kadar emegin karsiligini alamiyorsa, bir sorun var demektir...
    O kadar çok istedim ki o an sinirimden o pozisyonun gol olmasını.

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Engin Baytar sağ bek oynarsa penaltı falan yaptırır ya da kırmızı görür bence
    Maçtan önce yaptığım yorum...

Engin Baytar işte
    Bir lokma ekmeğe,Bir yudum su içmeye,
    Yine de şükretmeye, Razıysan gel benimle..

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut 'Bulut' olacaksın..

Bunlar son çırpınışların...
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Umut senin suyun kaynamaya başladı koçum az daha devam et sen böyle..az kaldı az...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geldiğinden beri attığı gollere, girdiği pozisyonlara bakıyorum da şu ankaragücünün golcüsü Robert Vittek bizim golcülere 3 basar.. bu hafta da 3 golde payı var.. 1 gol attırdı, 1 penaltı ve 1 de direkten dönen şutunu tamamladılar.. sezon sonu umutu falan geçer görürsünüz..
    Not Important..

Cezalı Üye mustafadinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Umudun yerine olsam bu takımda bir dakika durmam,sen canını dişine tak çalış çalış kendini parçala sonra gelsin küfürler hakaretler olmaz Umuda hayran olan birisi olarak gitmesini istiyorum gitsinki arkasından ah vahlar gelsin gitsin atsınki golleri herkes görsün Umudun sözleşmesi sona erdi ve yönetim lütfen yenilemeyin adam bedavaya gitsin bir insana bu kadar haksızlık yapılmaz yazık çok yazık.

Alıntı write_for_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldiğinden beri attığı gollere, girdiği pozisyonlara bakıyorum da şu ankaragücünün golcüsü Robert Vittek bizim golcülere 3 basar.. bu hafta da 3 golde payı var.. 1 gol attırdı, 1 penaltı ve 1 de direkten dönen şutunu tamamladılar.. sezon sonu umutu falan geçer görürsünüz..
    Sevgili kardeşim Robert Vittek dediğin adam kaç liraya mal oldu biliyormusun tam 8 trilyon lira adam Çek Cumhuriyeti milli takımında oynuyor.devre arasında kiralık geldi bize gelseydide bunca zaman başarılı olamasaydı bizim futbol ulemalarımız adamı ne yaparlardı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dakika 10 gereksiz yere kendini birakti yere
    14.dakika atamadi.
    20.dakika umut yine kacirdi. Teoya verebilirdi vermedi.
    21. Dakika teoya vermedi kacirdi
    27. Dakika karsi karsiya kacirdi
    39. Dakika vurdu kaleci cikardi
    44.dakika karsi karsiya teoya vermedi kendi kacirdi
    55.dakika ofsayta dustu ama ofsayt degil
    90+3 karsi karsiya golu kaciriyor donusu kalemizde pozisyon
    90+4 bos kale ve gol
    Dün maçtan sonra Kırılma anlarından tuttuğum Notlar
    Umut Bu daha fazla ne beklenirki,4 senedir aynı 6-7 hoca değişti,3,4 yönetim değişti ama Umut değişmediği halde hala sahada,
    Hele hele Dün akşamki o bencilliği,Israrla ben atayım Arkadaşlarım atmasın mantığı Bu adamı Tamamen itirmiştir benim gözümde.
    Dün yazdım Eğer Bu takımda Umut Israrla oynatılacaksa,
    Şimdiden yazıyorm gelecek sezon lig başlar başlamaz Yönetim İstifa Hoca istifa sesleri Yükselir,
    (Ben Sık sık Hoca ve Yönetim değişmesinden yana olan birisi değilim,Ama Trabzonsporu Çalıştıranların ve yönetenlerin artık Bunu görmesi lazım)
    Neticede Dünkü Maçta Bir grup taraftar Umuun yaptığı bencillikten dolayı
    UMUT DIŞARI diye tempo tuttu,Bir kısım taraftarda Umutu destekleyen tezahüratlar yaptılar,
    Yeter artık Umut bu işi yapamıyorsa ki yapamıyor,Oynatmayacaksın kardeşim bu kadar basit.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burda yapılan Yorumalarda büyük çoğunluk Umutun Dünkü kaçırdığı golleri,Yaptığı bencilliği eleştiriyor.
    Şenol Güneş Maçtan sonra Çok gol kaçırıyoruz.Son golü bile Rahat atamadık diye Umuta bir nevi gönderme yapıyor,Herkes Bu Umutun Yüzünden Nelerin kaçtığını biliyor görüyor,Ama nedense Hala Sahada.İşte Bunu anlamıyorum.
    Umuta verilen Şansı Amatör Oyuncuya versek Şu an Gol rekoru kırardı.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

senol hocanin degisikliklerine anlam veremiyorum ozellikle teo ceyhun degisikligi 60 dakika adam isinsin diye dusunuyoruz oyundan aliyoruz o dakikaya kadar cok gol kacirmis umut degisiklik icin hic dusunulmuyor sezer yerine de oyuna baskasi alinabilirdi. sonucta 3 puan aldik haftaya karsimiza bu kadar acik oynacak bir es es olmayacaktir kacan golleri cok arayabiliriz

Nereden
    İstanbul

bu maçta görülen şu ki..
    forvet hattında sıkıntımız var...
    umut tüm çabasına rağmen büyük takımlarda tek forvet oynayabilecek kapasitede değil..
    teonun ne olup olmadığı henüz anlaşılmadı..
    o nedenle üst düzey bir golcüye ihtiyacımız var..

Nereden
    İstanbul

enginden sağbek olmaz...
    şenol hocada bunu gayet iyi biliyor..
    ama engine savunma öğretme adına iyi bir ders oldu...

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Dün akşam rahat bir maç çıkardık. Umut bencil ve yeteneksiz olmasaydı farklı galip gelebilirdik. dün akşamdan sonra Umut benim gözümde bitmiştir...

Maçta en çok hoşuma giden son dakikalarda bile takım olarak pres yapmamızdı...

Dün akşamda görülrüğü gibi bize acilen 2 tane forvet lazım...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

İnsan yetenekli olursa bencil olur.
    Yani yeteneklerin sınırlı ise takım için oynayacaksın...
    Bu kadar basit.

Ayağının içiyle dürtsen topu iki oyuncumuz pozisyona girecek, koşmadan şöyle bir arkana baksan adamın önüne geçmeyeceksin...
    Kötü sözler söylemiyorum, ama güzel şeyler de söylenmez bu akşam...

En iyisi Gabriç, o var işte...

Alıntı buyukiskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senol hocanin degisikliklerine anlam veremiyorum ozellikle teo ceyhun degisikligi 60 dakika adam isinsin diye dusunuyoruz oyundan aliyoruz o dakikaya kadar cok gol kacirmis umut degisiklik icin hic dusunulmuyor sezer yerine de oyuna baskasi alinabilirdi. sonucta 3 puan aldik haftaya karsimiza bu kadar acik oynacak bir es es olmayacaktir kacan golleri cok arayabiliriz
    Büyük İskender kardeşim haftaya oynayacağımız Eses bizden 5 puan geride bir takım bizi yenmek zorunda Eskişehirde ortalık karışık Rıza yı istemiyorlar 3 maç sonra zaten gidiyor bütün yerel medya ve taraftar Rızaya sallıyor bize karşı ya herro ya merro taktiği ile oynayacaklar yenmekten başka çareleri yok bizim için çok kolay maç olacak İnşaAllah.

Nereden
    İzmir

öncelikle bu konuyu açan arkadaştan ricam konu başlığı değişsin şöyle olsun

TRABZONSPOR 2-umut bulut 0

bir adam bu kadar aciz bu kadar basiretsiz bu kadar beceriksiz ve bu kadar egoist olamaz burda daha öncede yazdım burak ve umut un teo ya karşı bir tutumu var bunu dün akşam bi kez daha net gördüm kimse bana umut iyi niyetli koşuyor falan demesin hadi maç boyunca 5 net gol harcadın hiçbir iş yapmadın dk 89 bir saçma hareket yüzünden dönen top gol oluyordu birde ben bu ceyhun teo değişikliğini anlamadım umut çıksaydı daha iyiydi zaten ceyhun girdikten sonra top bile yapamadık nerdeyse bakın teo nun kalitesini görüyporuz ama bu adamdan umut oynadığı sürece kimse bişey beklemesin zaten maç içinde bir pozisyon sonrası kendide isyan etti

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat, bakis acilarimiz cook farkliSorun ise mentalite farki...
    Top hakimiyetinin mentalitesi mi olur yahu..Alanzinho,Yattara,Colman,Selçuk,Engin..bunla rın hepsi topa hakim adamlar..ne demek istediğimi sanırım anladın..
    Herkese Merhaba

Nereden
    İstanbul

Dünkü maçın ilk yarısının 0-0 bitmesi mucizeden öte birşeydi.. Bunca zaman ben Umut'u savunanlardandım fakat dün gol kaçırmaktan ziyade yaptığı bencillikler insanları çileden çıkardı.. Çok koşuyor olabilir fakat yeteneği, kapasitesi kesinlikle Trabzonspor'da 1 oynamaya müsait değil..

11-12 tane bariz gol pozisyonumuz var, keşke yarısını atabilseydik de Yılmaz Vural hakkatten takla atsaydı..

Şenol Güneş geldiği günden bu yana oyuncu değiştirme seçeneklerini hatalı yapıyor, ne düşünerek yapıyor o da muamma..

Dün takım olarak iyi göründük belki ama Kasımpaşa'nın amatörce oynaması iyi görünmemize etkendi..

Umarım ilerleyen maçlarda şu gol yapma sıkıntılarımızı gideririz..

Bir de Murat Tosun'u, Barış'ı vs. gençleri bir izleyebilsek.. Ama 87 den sonra değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)