Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yazıklar Olsun ! 9 Yaşındaki Ebru‚ Artık Göremeyecek !

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Angry Yazıklar Olsun ! 9 Yaşındaki Ebru‚ Artık Göremeyecek !

Bursaspor deplasmanına giden kızgın Antalyaspor taraftarlarının mola yerinden taşladığı otomobildeki 9 yaşındaki otistik kızın gözüne cam battı. Minik kızın büyük ölçüde görme kaybı yaşayacağı bildirildi.

Bursaspor deplasmanına giden Antalyaspor taraftarları tarafından taşlandığı öne sürülen 16 plakalı otomobildeki otistik kız çocuğu‚ gözüne giren cam parçaları nedeniyle görme yetisini büyük ölçüde kaybetti.

------
    Alınan bilgiye göre‚ 7 otobüs ve 1 minibüsten oluşan Antalyasporlu taraftarlar‚ öğle saatlerinde İnegöl-Bursa yolundaki bir dinlenme tesisinde mola verdi. Buradan otomobilleriyle geçerken kendilerine laf atan kişilere kızan Antalyaspor taraftarları yoldan geçenlere taş atmaya başladı.

Taşlardan biri‚ Domaniç´ten Bursa´ya giden Şerif Ali Kermen (39) yönetimindeki 16 J 8723 plakalı otomobile isabet ederek‚ sağ arka kapının camını kırdı. Cam parçaları‚ arka koltukta 6 yaşındaki kardeşi ile oturan‚ 9 yaşındaki otistik Ebru Kermen´in gözüne battı.

İnegöl Devlet Hastanesine kaldırılan çocuk‚ ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı. Yetkililer‚ Ebru´nun gözünün görme yetisini büyük ölçüde kaybettiğini‚ kesin durumun bandajlar açıldıktan sonra belli olacağını bildirdi. Doktorlar‚ küçük kızın sol gözünde yüzde 90 görme kaybı oluştuğunu ve kör olma ihtimalinin bulunduğunu belirtti.

Hastanede kızının başında bekleyen anne Fatma Kermen‚ Kütahya´nın Domaniç ilçesine bağlı Aksu köyünde oturan ve evinde yangın çıkan babasına yardıma gittiklerini belirtti. Bursa´daki evlerine dönerken otomobillerine isabet eden taşla üzücü bir olay daha yaşadıklarını anlatan anne Kermen‚ Antalyaspor Kulübü ve taraftarlarından şikayetçiyiz. Özür bekliyoruz dedi.

Bir otomobil fabrikasında işçi olarak çalışan baba Şerif Ali Kermen´in de 10 günlük ücretsiz izne çıkarıldığı öğrenildi. Bu arada‚ jandarma ekipleri‚ olayla ilgili yaşları 19-22 arasında değişen 3 kişiyi gözaltına aldı.

Zanlılardan ikisi‚ ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Şeref Ç´nin (22) ise sorgusunun tamamlanmasından sonra yarın adliyeye sevk edileceği bildirildi.

*
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adi şerefsizler.. Siz taraftarmısınız be. İnsanmısınız siz adi mahluklar..

Daha geçen haftalarda gencecik Karşıyaka taraftarını aynı magandalıktan kaybettik.. TFF uyu sen uyu. Sizede yazıklar olsun. Adi kurum.!

Tüh sizin gibi taraftara ve insanlara..

Minik kardeşimize çok geçmiş olsun.. Yapabileceğimiz birşey olursa her zaman hazırız..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böylelerini ne yapmalı bilmiyorum, maçta olay çıkarıp da bundan zarar gören taraftarlara zerre kadar da acımıyorum...ama devlet devlet olsa bu olayları çıkaranlara göz açtırmaz , hepsinin cezasını verir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ebru'ya Allah'tan acil şifa diliyorum. Biz bu kadar etkileniyorsak ailesinin kızgınlığını, üzüntüsünü düşünemiyorum.

3 kişi gözaltına alınmış, ikisi serbest bırakılmış... Suçlu tek kişi gibi görülse de benzer insanlardan(!) o kadar çok var ki Hepsini Allah'a havale ediyorum
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 yaşındaki Ebru nun suçu ne idi de o taşı fırlattın !?!
    Taşı attın da başın göğe mi erdi?
    Yazıklar olsun....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Taraftarlik bu mudur? Taraftar olmak bunu mu gerektiriyor yani; rakip takimin taraftarlarini taslamakla mi taraftar olunuyor? Peki kim verecek bunun hesabini? Hadi verildi diyelim, kücük kizin gözünü kim geri getirecek? Yazik günah ya insanlik bu kadar mi düstü.. Bu kadar mi nefret dolu insanlar olup ciktik futbol yüzünden.. Deger mi böyle igrenc seylere?

Allah'im Ebru'nun yardimcisi olsun..
    Böyle acizleri de Allah'a havale etmekten baska birsey gelmiyor elimizden ne yazikki

BÖYLE İŞ olmaz olsun böyle taraftarlar yerin dibine batsın hemi yazık ya
    SÜRMENELİ MEHMET...

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bunlar insanlıktan nasibi almamış zavallılar...
    Hiç suçu günahı olmayayın küçücük çocuktan ne istediniz
    ALLAH kardeşimize acil şifalar versin.

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlara hayvan diyecem ama hayvanlara hakaret olur sadece allahından bulsunlar ..

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ALLAH ebrunun yakınlarına sabır ebruya da acil şifalar ihsan eylesin.talihsiz bi durum.

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

söylenebilecek o kadar çok şey varki aslında.Ama ben bunu yapanlara hiç bişey söylemiyorum.Ebru kardeşimize Allah'tan acil şifalar diliyorum.
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçim sızladı.İnsan değil bunlar.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah cezalarini versin yaaaa!!!

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bu teröristler bulunmalı ve müebbet hapisle cezalandırılmalı....

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu teröristler bulunmalı ve müebbet hapisle cezalandırılmalı....
    Attığı taşla otistik kızı kör eden taraftar, tutuklandı

İNEGÖL -AA- Bursa'nın İnegöl ilçesinde attığı taşın otomobilin camını kırması sonucu araçtaki otistik kız çocuğunun görme duyusunu büyük ölçüde kaybetmesine neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Antalyasporlu taraftar, tutuklandı.
    Alınan bilgiye göre, İnegöl-Bursa kara yolunda bir dinlenme tesisinde yaşanan olayın ardından İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yakalanan Antalyasporlu taraftar Şeref Ç. (22), sorgusunun ardından "kasten yaralama ve mala zarar verme" suçlarından adliyeye sevk edildi. Şeref Ç, savcılıktaki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Takımlarının Bursaspor ile yapacağı karşılaşmayı izlemek için dün Antalya'dan 7 otobüs ve 1 minibüsten oluşan konvoyla Bursa'ya gelen Antalyasporlu taraftarlar, maçtan önce İnegöl-Bursa kara yolundaki dinlenme tesisinde mola vermişti. Mola sırasında bir grup Antalyaspor taraftarı, otomobilleriyle yoldan geçerken kendilerine laf attıkları öne sürülen kişilere taş atmaya başlamıştı.
    Taşlardan biri Şerif Ali Kermen (39) yönetimindeki 16 J 8723 plakalı otomobilin sağ arka kapısının camının kırılmasına neden olmuş , kırılan cam parçaları da sürücü Kermen'in arka koltukta oturan 9 yaşındaki otistik kızı Ebru Kermen'in gözüne batmıştı.
    İnegöl Devlet Hastanesine kaldırılan çocuk, ilk müdahalenin ardından ameliyata alınmıştı. Yetkililer, Ebru'nun gözünün görme yetisini büyü k ölçüde kaybettiğini, kesin durumun bandajlar açıldıktan sonra belli olacağını bildirmişti.
    Olayla ilgili Şeref Ç'nin de aralarında bulunduğu Antalyasporlu 3 taraftar gözaltına alınmış, 2 taraftar ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnsanlık diyorum.

Eğitim diyorum.

Yazık, çok yazık.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 gün sonra serbest kaldiktan sonra tutuklansa ne olur tutuklanmasa

o tasi atanida kör edeceksinki ne yaptiginin farkina varsin

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böylelerini ne yapmalı bilmiyorum, maçta olay çıkarıp da bundan zarar gören taraftarlara zerre kadar da acımıyorum...ama devlet devlet olsa bu olayları çıkaranlara göz açtırmaz , hepsinin cezasını verir..
    Katılıyorum sana Cengiz abi. Sanki bu olay, yaşanan ilk vaka! Buna benzer o kadar çok örneğimiz var ki. Üzülerek söylüyorum, bu tür olaylar daha da çoğalacak. Devlet, gerçek anlamda bu konu üzerinde yoğunlaşsa ''Helal olsun'' diyeceğim ama ''Daha çok beklersiniz...'' gibisinden sesler geliyor kulağıma Bu beyinlere karşı tedbir almalıyım, tedbir almalısın, tedbir almalıyız! Başka bir çıkış yolu yok! Ama Türkiye tedbir alma konusunda ne kadar hassas hepimiz biliyoruz. Bu ülkede birimizin başına gelen her neyse, onun da başına gelmesi gerekir ki, ancak o şekilde bazı olumsuz şeylerin önü kesilebilsin. Güler misin ağlar mısın bu duruma ama daha kaç insan zarar görmeli ciddi tedbirlerin alınması için!!!
    Allah'ım, şifasını ve dermanını üzerinden eksik etmesin küçük kardeşimizin...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adamlara ne denir bilmiyorum masum vatandaşa zarar verdiniz onun vebalini nasıl taşıyacaksınız

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlık diyorum.

Eğitim diyorum.

Yazık, çok yazık.
    Olay sadece egitimle bitmiyor bana göre renktas. Son derece egitimli olupta esinin kollarinda sigara söndüren, cocuk tecavüzcüleri insanlar da var. Olay insanin, insan oldugunun farkina varabilmesi. Bir insan egitimsiz de olsa insan olabiliyor ama insan oldugunun farkina varmamissa ne yapsan bos. Bu olaya sebebiyet veren köpeklere oturtacaksin hapis cezasinin en budaklasini. Ülkede ceza yok, olsada caydirici degil.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çok üzücü bir vaka, İnşallah görme kabiliyetini yitirmez, ancak birileri insanlığını yitirdiğini fark etse, böyle vakalar yaşanmaz, Miniğe acil şifalar dilerim.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu tür olaylar sadece futbol taraftarlari arasinda olmuyor.
    Malesef ama malesef hic medeni degiliz.
    En kücük bir bakis veya agiz dalasi sonu ölümle sonuclanan kavgalarla sonuclanabiliyor.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle taraftar olmaz buna taraftar denilmez biz dağdaki adama PKK diyorsak buda şehir PKKsı başka açıklaması yok eğer bu hareketi kendi kızına veya yiyeğine yapsalar adam ordalığı yıkar ama adam çok rahat kendi yapıyor o taş alacaksın adamı karşına dikeceksin o taş öyle atılmaz böyle atılır başlayacaksın taşlamaya bakalım zevkli oluyormu şerefsiz......
    Zirve bizim işimizdir...

Nereden
    Aksaray

diyecek bişey bulamıyorum Allah şifasını versin
    Kapitalizmin zaafı sunduğu nimetlerin eşit paylaşılmamasıdır;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eşit paylaşılmasıdır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunun adına taraftarlık diyemeyiz.Bu olsa olsa vandallıktır, hayvanlıktır, insanlıktan nasibini almamış adiliktir...

Şimdi bu şeref adında aslında şerefi olmayan isim (adına kurban olasın sen), Bursa ve Antalya taraftarları arasında arasındaki bu hayvani husumetten bile haberi olmayan, bu günahsız kızımızın gözünü hiç durduk yere bir taşla kör eden bir yaratığa biz ne demeliyiz? Bu ülkede aslında bunlar için özel kanunlarda çıkarıldı ama uygulayan yok!

Adam 22 yaşında bir başkasının özel malına taş atmayı kendine hak görüyor.Neden? aracın plakası 16... Allah Allah! oğlum size kim öğretiyor bu düşmanlıkları? Tribün kültürü diye diye en sonunda terorist olacaksınız.Yalandan kasmayın sizden tribüncü olmaz, olsa olsa kopuk tayfası olur.Hap içen, esrar çeken, yolda izde her türlü rezaleti yapanlardan taraftar olur mu?

Antalyaspor'un ne günahı var? Sanki size gidin 9 yaşındaki Ebru'nun gözüü çıkarın mı dediler? Kimsiniz? nesiniz? Bumudur taraftarlık? Yahu deplasmana giden adam, gittiği yerde yaşayan insanlara saygı duyar, onların huzurunu kaçırmaz, sessizce gider, geri döner.Hiçbir taşkınlık yapmaz.Hatta gittiği yerde örnek davranışlar sergileyerek takımına olan sempatiyi arttırır.Maçta da 90 dakika takımını destekler.Tartaftarlık budur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)