Sayfa 42 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1118 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Mümkünse her maç bu kitle olsun Stad'da...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

lig 3.sü dün akşam belli oldu...bjk ile puan farkı 3,5 oldu...bjk ne fb ne de gs'yi yenebilir bizi yense bile geçemiyor...bu akşam da fb galibiyeti dışında her sonuç şampiyonu belli eder...bu akşam 4 maç kala lig sıralaması belli olabilir...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

SARGONALI61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını

Maçı ve Halil'i bir kez daha baştan sona izlemenizi tavsiye ederim.

Lazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Takimda bi yildizlar toplulugu havasi var. Icinden gelerek pas veren yok. Herkes pas verip 3 saniye sonra topu bekleme durumuna geciyo. Dun aksam oynadigimiz seyde bu. Herneyse duse kalka devam hala.

Macta en komik olan colmanin cikartilmasi oldu. Bizim takimda cikan giren standart oldugu icin gene adrianin numarasi kalkti havaya, o ara kulubeden birisi uyandi herhalde colman nerde diye kayip ilani falan verelim Sonra colmani cagirdilar bizde dedik colman oyundamiydi 2. yari colman duyan oldumu?

Yukarda bide halil napmis yazildi. Bizim takima halil gibi topu arkadan gelenler icin tutacak saga sola pas verecek birisi lazim. sevmem ama mehmet yildiz tipi birisi. Dun aksam halil iyi top tuttu.

bence halil onde burak onun arkasinda oynarsa daha hayirli olur
    Konu Lazman tarafından (22.04.2012 Saat 10:35 ) değiştirilmiştir.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını
    .Aynen katılıyorum...Halil aslında klas bir futbolcu ama dediğin gibi çok hantal...Burak ta ki ciğeri Halil e nakletsek Dünyanın sayılı golculerinden olur ama bu bitik haliyle işi zor...ben maçta Halil i çıkarmasını beklerken volkan ı çıkardı...maçın skoru aldatmasın...bence oyuncu değişiklikleri yanlış ve çok geç geldi...Adrian denen futbol fakirini 2nci yarı alanzinho ile değişmeliydi,bjk çok açık futbol oynuyordu,alanzinho 2nci yarı estirirdi bence...
    .....

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

bayan ve çocuk taraftarlarımıza teşekkürler..çekirdek yemedikleri için tribünlerde daha canlıydı..

bizim takımda bişey yok..bjk de hiç bişey yok..gol atan galip gelir diye düşünürken bize nasip oldu..yan hakem 2 ofsayt kaçırdı biri gol olamadı diğerini halil yazdı..halil golden başka birşey yapmadı diye düşünen arkadaşlar başka maça bakmış olmalılar.sahada ne yaptığını bile 2-3 kişiden biriydi....

mustafa ya inanalım -güvenelim..hata da yapabilir ama onda ekmek var..

adrian hakkında düşüncelerim hep iyiydii ama dünkü oynadığı oyunda ciddiyse yazık.hem kendine hem bize yazık.

hoca da malesef formsuz..maç 1-0 bjk defansda 3 kişi bırakıp karga tulumba saldırıyor,olcan oyundan düştü,halil çıktı,adrian pres yapmaz,henrike keza öyle,serkan kanada kaymış tutup göbekten colmanı çıkarmak akıl karı değil..zokara tek kaldı..gol yemediysek hoca şansıdır.
    fenerbahçe dünya pisliğidir..
    her şeyin hesabı sorulur bir gün.....

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Aşk-ı TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu akşam takım ve paylaşımcı oyunu gören birtek ben miyim?
    Ayrıca Halil sakatlandığı için çıkmadı mı?
    Değişiklikler her zamankinden farklı oldu beğenilmesede..
    Bence güzel futbol oynadık takım oyununu izlemeyeli bayağı olmuştu.
    Kazandık mı? Kazandık.

Hakem beni çok şaşırttı adam gibi maç yönetti
    Bu hakem hep adam gibi adamdir
    ama sikeci duzenin hakemleri cuneyt fırat yunus bulent varken bunlara iyi mac verilmez.
    takım oyunu bana gore de oynadik buna en buyuk etken adriandi.

Adrian ve colman yan yana daha takım oyunu oynuyoruz.
    ama halil golunden sonra Tam Alanzinho luk mac olustu.
    Hatta tam volkan senlik.

1-0 dan sonra eminim volkan cıkmamıs olsa alanzinho olsa mac 3*4 olurdu.
    13 Vitor Hugo

SARGONALI61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı esra61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayan taraftarlarımızın amosferine ben çok beğendim....90 dakkaboyunca susmayıp bizlere kadar ulaşan sesleri vardır....yüreğinize sağlık.....

maç başlamasına kısa bir süre kaldığında sahada ilk 11 okunurken bayan taraftarlarımız takımı tek tek futbolcu isimlerini söyleyince LİG TV spikeri;burdanda anlaşıldığı gibi trazondaki bayanlar ilk 11i sayıcak kadar futbol bilgisi var:deyişi... işte bu komikti....
    Maçlara gide gide ve bağırmaktan bacılarımızın sesleri kalınlaşmaya başlamış ve tezahuratlar da daha etkili oluyor.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oyuncularımız taraftar baskısı yşamadıkları için rahat mücadele ettiler bayan ve çocuklar oyun skor önemsemeden coşkuyla destekte bulundular buda takıma olmulu yansıdı bbence

zarge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzondaki kardeşlerimiz kızmasın ama hakikaten bayan taraftarlar daha coşkulu ve takımı iyi yönde motive ediciydi.
    en azından gerim gerim gerilmediler.
    coşkulu sesler duyduk
    Arkadaşlar, alnımızın akıyla hep birlikte bugünlere geldik. Tarih bunu yazar, hiç kimseye borcumuz yok. Biz ilkeli ve dürüstlükle, emek verdik, parayla yapılmayan işleri, biz, emekle yaptık. Destek verdiniz, sağolun. Adalet yerini bulmazsa, ilahi adalet elbette yerini bulur. Hakkınızı Helal Edin...Şenol GÜNEŞ

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik heyetimize rağmen kazandığımız maç oldu bence, şu açık bir şekilde görünüyor ki futbolcuların çoğu Şenol hoca ve ekibini istemiyor, uzakdan bunu görmek zor değil, hayırlısı olur inşallah ama kafa olarak Şenol hoca için ve teknik ekibi için lig çokdan bitmiş hatta bence uzun bir süre futboldan uzak kalmaları lazım ki kendilerine gelsinler.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Nevşehir

ule bu taraftara da takım beğendirmek oyun beğendirmek amma zor be ya..Barçayı Madridi yensek niye 1-0 yendiler 2-0 yenmemiz lazım dı derler..ne çok bilmiş taraftarımız var be ya

Nereden
    Nevşehir

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik heyetimize rağmen kazandığımız maç oldu bence, şu açık bir şekilde görünüyor ki futbolcuların çoğu Şenol hoca ve ekibini istemiyor, uzakdan bunu görmek zor değil, hayırlısı olur inşallah ama kafa olarak Şenol hoca için ve teknik ekibi için lig çokdan bitmiş hatta bence uzun bir süre futboldan uzak kalmaları lazım ki kendilerine gelsinler.
    sayın yöneticim oyundan çıkan kadroya giremeyen dışında hocayı istemeyen futbolcu göremiyorum nasıl bu kanıya vardın merak ettim doğrusu..peki kimi istiyor bu futbolcular hans peter briegel'imi ziya doğan'ımı samet aybaba'yım

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı thepathfinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke her maçı kadın taraftarımız izlese. 10 numara 'taraftar'lık yaptılar. Helal olsun hepsine.

Ben de bu izzlenime kapıldım. Oyuncularımız strese girmedi. Kadınlarımız hiç küfretmedi. 94 dak. susmadı. Erkek taraftar profilimiz de böyle olursa, Avni Aker eskisi gibi cehenneme döner. Dünkü 22.000 kadın taraftarlara alkış....
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Bu görüşe nasıl kapıldınız, size katılmıyorum. İlk yarı dikkatli olsak fark olurdu. TS çok iştahlı başladı maça.

Bu kritik süreçte lütfen takımımıza ve yönetimimize daha çok sahip çıkma zamanıdır.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yöneticim oyundan çıkan kadroya giremeyen dışında hocayı istemeyen futbolcu göremiyorum nasıl bu kanıya vardın merak ettim doğrusu..peki kimi istiyor bu futbolcular hans peter briegel'imi ziya doğan'ımı samet aybaba'yım
    Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu görüşe nasıl kapıldınız, size katılmıyorum. İlk yarı dikkatli olsak fark olurdu. TS çok iştahlı başladı maça.

Bu kritik süreçte lütfen takımımıza ve yönetimimize daha çok sahip çıkma zamanıdır.
    Alıntı Erdinç Barutçu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sonuca nasıl ulaştın anlayamadım kardeşim...Sadece ekrana bakarak bunu nasıl anladın bir ara beni bilgilendirirsen sevinirim

Futbolcuların çoğu oyundan alınma durumlarına tepki gösteriyorlar.
    Futbolcuların çoğu mevkilerinde ki oyun tarzları ile verilen görevi yapmamaktalar.
    Futbolcuların sezon başından beri gerek lig tv'ye gerekse dergiye verdiği röpörtajların hiç birinde en beğendikleri hocalar, teknik adamlar yada kendilerine takımda teknikl heyet dahil kimleri seviyorsunuz sorularının cevapları arasında şenol güneş ve ünal karaman cevabı yok.

Teknik heyetin piskolojik olarak futbolcular ile uzaktan yakından alakası olmadığını, diyalog olarak uzaklaştıklarını düşünüyorum. Mesela şundan eminim şuanda bu konumda şenol güneş değilde herhangi bir hoca olsaydı bakın şartlar aynı ama geçen sene muhteşem bir sezon ve sonrasında böyle bir durumda olsaydı herhangi bir teknik direktör ve gönderilseydi an itibari ile futbolcular arkalarından güzel bir oyun oynarlardı, daha mutlu olurlardı yerine gelen hoca için.

Ve olur mu bilmiyorum ki inşallah olmaz diyorum yinede, şenol güneşi seviyorum, eğer olursa futbolcular böyle demeçler verecektir hocanın gittiğine sevinecektirler, bence çoğu elektrik almıyor teknik heyetle ben bunu seziyorum.
    Konu Emirhan Makul tarafından (22.04.2012 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı ftunsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayan ve çocuk taraftarlarımıza teşekkürler..çekirdek yemedikleri için tribünlerde daha canlıydı..

bizim takımda bişey yok..bjk de hiç bişey yok..gol atan galip gelir diye düşünürken bize nasip oldu..yan hakem 2 ofsayt kaçırdı biri gol olamadı diğerini halil yazdı..halil golden başka birşey yapmadı diye düşünen arkadaşlar başka maça bakmış olmalılar.sahada ne yaptığını bile 2-3 kişiden biriydi....

mustafa ya inanalım -güvenelim..hata da yapabilir ama onda ekmek var..

adrian hakkında düşüncelerim hep iyiydii ama dünkü oynadığı oyunda ciddiyse yazık.hem kendine hem bize yazık.

hoca da malesef formsuz..maç 1-0 bjk defansda 3 kişi bırakıp karga tulumba saldırıyor,olcan oyundan düştü,halil çıktı,adrian pres yapmaz,henrike keza öyle,serkan kanada kaymış tutup göbekten colmanı çıkarmak akıl karı değil..zokara tek kaldı..gol yemediysek hoca şansıdır.

Mustafa Yumlu son 2 maçtır çok iyi oynuyor. İyi bir bekimiz oldu.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sonuca nasıl ulaştın anlayamadım kardeşim...Sadece ekrana bakarak bunu nasıl anladın bir ara beni bilgilendirirsen sevinirim
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerinde oyuncu değişiklikleriyle kazanılan bir 3 puan oldu. Kötü oyuncularımız vardı bu sezon ancak bu kadar.
    Adrian
    Volkan Şen
    Henri
    Jebrin
    Brozekler

bu oyunculara gerek yok gönderilmeliler.
    belki Adrian yedek kulubesi için tutulabilir.
    Konu Vkgz tarafından (22.04.2012 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Nevşehir

Futbolcuların çoğu oyundan alınma durumlarına tepki gösteriyorlar.
    Futbolcuların çoğu mevkilerinde ki oyun tarzları ile verilen görevi yapmamaktalar.
    Futbolcuların sezon başından beri gerek lig tv'ye gerekse dergiye verdiği röpörtajların hiç birinde en beğendikleri hocalar, teknik adamlar yada kendilerine takımda teknikl heyet dahil kimleri seviyorsunuz sorularının cevapları arasında şenol güneş ve ünal karaman cevabı yok.

Teknik heyetin piskolojik olarak futbolcular ile uzaktan yakından alakası olmadığını, diyalog olarak uzaklaştıklarını düşünüyorum. Mesela şundan eminim şuanda bu konumda şenol güneş değilde herhangi bir hoca olsaydı bakın şartlar aynı ama geçen sene muhteşem bir sezon ve sonrasında böyle bir durumda olsaydı herhangi bir teknik direktör ve gönderilseydi an itibari ile futbolcular arkalarından güzel bir oyun oynarlardı, daha mutlu olurlardı yerine gelen hoca için.

Ve olur mu bilmiyorum ki inşallah olmaz diyorum yinede, şenol güneşi seviyorum, eğer olursa futbolcular böyle demeçler verecektir hocanın gittiğine sevinecektirler, bence çoğu elektrik almıyor teknik heyetle ben bunu seziyorum.
    ben şahsen duymadım lig tv de oyuncuların beğendiğiniz teknik adam sorusunda kim ne dedi örnek verirsen sevinirim..dün oyundan çıkan volkan bile gazeteye verdiği demeçte Şenol Güneşin olması Trabzon tercihim için önemliydi dedi..keza giray burak alanzinho halil aykut zokora vs futbolcuların şenol hoca hakkında olumlu övücü açıklamaları zaman zaman basında yer aldı..ha hala senin dediğin gibi şenol hocayı beğenmeyen varsa da işte kapı işte kurpu ağzına tıkarlar turpu sözünde ki gibi çekip gider..bu takımın şenol hoca olmadığı dönemlerdeki halini de gördük..96 da 2004 de 2010 da oynadığımız futbolu hangi hoca oynatmış bir ALLAH(cc) kulu söylesin...hep söylüyorum görüşlere saygı duymakla beraber bu şenol güneş bu taraftara çok bile onları ziyalar sametler brosslar brigeeller paklar

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzondaki taraftarla birilerinin öyle böyle problemi yok yalnız..Neyse ortak payda Trabzonspordu vs. hiç çekemem..Siz saydıradurun bi zahmet..

Nereden
    İstanbul

Yerinde oyuncu değişiklikleriyle kazanılan bir 3 puan oldu. Kötü oyuncularımız vardı bu sezon ancak bu kadar.
    Adrian
    Volkan Şen
    Henri
    Jebrin
    Brozekler

bu oyunculara gerek yok gönderilmeliler.
    belki Adrian yedek kulubesi için tutulabilir.
    -------------
    Ayrıca Şenol Hocaya atıp tutanlarada gülüyorum. Önce insan Şenol Hoca'nın öncesine bir bakar yahu.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı duhan3580 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şahsen duymadım lig tv de oyuncuların beğendiğiniz teknik adam sorusunda kim ne dedi örnek verirsen sevinirim..dün oyundan çıkan volkan bile gazeteye verdiği demeçte Şenol Güneşin olması Trabzon tercihim için önemliydi dedi..keza giray burak alanzinho halil aykut zokora vs futbolcuların şenol hoca hakkında olumlu övücü açıklamaları zaman zaman basında yer aldı..ha hala senin dediğin gibi şenol hocayı beğenmeyen varsa da işte kapı işte kurpu ağzına tıkarlar turpu sözünde ki gibi çekip gider..bu takımın şenol hoca olmadığı dönemlerdeki halini de gördük..96 da 2004 de 2010 da oynadığımız futbolu hangi hoca oynatmış bir ALLAH(cc) kulu söylesin...hep söylüyorum görüşlere saygı duymakla beraber bu şenol güneş bu taraftara çok bile onları ziyalar sametler brosslar brigeeller paklar
    Bence genelleme ile yapılan hataları görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapılan hatalar var afedersinizde bir bakıp yargılamalıyız yapılanları, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptı kim bilir hocaya ne dediler adamcağız ne durumda, vallahi çıkıp konuşsa kimse demez ki hoca neden bunları anlattın, yapılan transferler ile, oynatılan oyun ile şenol güneş haricinde hiç bir teknik adam takımın başında kalamazdı bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kıstas değil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir gelişme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun şoku yaşandı halen daha da yaşanıyor herkes bitmiş tükenmiş durumda farkındayım bu yüzden hakda veriyorum, şenol hoca çoğu kes "daha da uzaklara gideceğim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herşeyi, umarum herşey düzelir, yönetimde ki sığ beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona başlarız.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Volkan Şen'in 2-3 tane iyi oynadığı maç var görece. Nedense bu maçlarda kenara alındı. Anlamakta güçlük çektim dünkü oyuncu değişikliklerini.

Sahada ölü gibi dolaşan Adrian'ın Alanzinho ile değişmesini beklerken Volkan yerine diğer bir ruh gibi adamın yani Henri'nin girişini şaşkınlıkla izledim. Volkan'ı şahsen pek beğenmem ama bence az biraz fayda sağlayacaksak da olmayacak gibi görnüyor artık. Hoca'yı hiç anlamıyorum bazen, ne kadar da sevsem de...

Onun dışında kadın (bayan diye bişey yok çok çirkin bi kelime) taraftarlar yine görece erkeklere göre takıma daha pozitif katkı sağladılar. En azından gereksiz yuhhlamalar,pas hatası sonrası oyuncuyu strese sokmalar olmadı. Bi de durmadan oynamasalar durdukları yerde

Golde hafif ofsayt varmış. Tarafsız bakınca verilebilirdi ama gs-bjk-fb bize atsa verirler miydi ondan emin değilim işte.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    İstanbul

Bence genelleme ile yapılan hataları görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapılan hatalar var afedersinizde bir bakıp yargılamalıyız yapılanları, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptı kim bilir hocaya ne dediler adamcağız ne durumda, vallahi çıkıp konuşsa kimse demez ki hoca neden bunları anlattın, yapılan transferler ile, oynatılan oyun ile şenol güneş haricinde hiç bir teknik adam takımın başında kalamazdı bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kıstas değil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir gelişme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun şoku yaşandı halen daha da yaşanıyor herkes bitmiş tükenmiş durumda farkındayım bu yüzden hakda veriyorum, şenol hoca çoğu kes "daha da uzaklara gideceğim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herşeyi, umarum herşey düzelir, yönetimde ki sığ beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona başlarız.

2010-2011 şampiyonluğu
    Tarihte ilk kez Şampiyonlar Ligi 3.lüğü
    Tarihin belkide en önemli maçı İnter-Trabzonspor
    Eylülde başlatılmış Lig tarihinin en sıkışık takvimli sezonunda lig ve avrupadaki elde edilen kabuledilebilir sonuçlar..
    Daha ne yapacak bu adam.

....
    Ötesinde Volkan Şen Sercan topçu olsalardı Yuvalarından Bursa'dan kovulmazlardı.
    Sen 18 maçta ilk onbire çıkacaksın iki çalımla düzgün bir orta yapmadan taraftarı kandıracaksın topa vurmaya dermanın olmayacak sonra artistlik yapacaksın. Yok öyle
    Ozaman insan Ertuğrul haklıymış diyor işte.
    Konu Vkgz tarafından (22.04.2012 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)