Sayfa 18 Toplam 104 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2596 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 24.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bursalılar Ömer'in sık sık sakatlandığını ve bu yüzden pek çok maçta takımını eksik bıraktığını söylüyorlardı. İnşallah bu durum bizde de nüksetmez.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

3G maçlarının ilki ve kesinlikle kazanmamız gereken bir maç, benim endişem son maçlarda olduğu gibi yine çok gol kaçması...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgüç türkalp olabilir veya tolga özkalfa.

aytekin durmazı vermesinler de.
    hakemi bildim.

tolga özkalfa verilmiş.

bu hakemle kazanırız diyorum.

tabi ilkyarıdaki gaziantep maçını unutmamak lazım penaltı kazanmıştık ama atamamıştık maç 0-0 bitmişti.
    EN IYISI BIZIZ:

Şahin_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sezonun ilk yarısında yine bu 3g muhabbetleri vardı.. Herkes umutluydu,ama umutlu olan sadece taraftardı sanırım.. Futbolcularımız bu karşılaşmalardan sadece 2 puan alabildi..

Ama ikinci yarıdaki bu 3g maçlarından bende umutluyum! Sanırım Gençlerbirliği ve Antep'i geçeriz,gaysey maçından beraberlik çıkar diye avutuyorum kendimi.
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliği
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maça konsantremiz yine düşük..
    Almamız gereken bir maç.Ligin bitimine daha çok var ve 2. lik şansımız bence devam ediyor.
    Herkese Merhaba

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almamız gereken bir maç.Ligin bitimine daha çok var ve 2. lik şansımız bence devam ediyor.
    iddia ediyorum, yıl sonu bu yazımı unutmayın,

Bizim lider ile puan farkımız 11 değil, 6 ..

Fenerbahçe ligin tepesine çıkacaktır, onunla puan farkımız açılmasın, diğerleri geçici..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet,bazilarimiz ligin bizim icin bittigine bile inaniyor.

Benzer durum avni akerede sirayet ediyor ve takimini atesleyemeyen bir taraftar toplulugu ortaya cikiyor.

Yine de baskiyi sevmeyen oyuncularimizin maca konsantre olmasi cok daha önemli.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Süleyman Eruyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iddia ediyorum, yıl sonu bu yazımı unutmayın,

Bizim lider ile puan farkımız 11 değil, 6 ..

Fenerbahçe ligin tepesine çıkacaktır, onunla puan farkımız açılmasın, diğerleri geçici..
    Fenerbahçe'nin derbilerdeki başarısından dolayı mı böyle düşünüyorsun, Süleyman? Ben de ligi Bursaspor ve Kayserispor'un üzerine bitireceğimizi düşünüyorum. Her ikisinin de kadroları yarışı sonuna kadar götürecek kadar kaliteli değil. Bursaspor için Diyarbakırspor maçı kırılma noktası olabilir. İnşallah o maçta maçtan çok saha dışı olayları konuşulmaz.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Karaağaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'nin derbilerdeki başarısından dolayı mı böyle düşünüyorsun, Süleyman? Ben de ligi Bursaspor ve Kayserispor'un üzerine bitireceğimizi düşünüyorum. Her ikisinin de kadroları yarışı sonuna kadar götürecek kadar kaliteli değil. Bursaspor için Diyarbakırspor maçı kırılma noktası olabilir. İnşallah o maçta maçtan çok saha dışı olayları konuşulmaz.

Fenerbahçe son yaşanan İBB maçındaki hakem hatalarını çok güzel kullanarak, şimdiden hakemleri ve fedarasyonu etki altına aldı, çok değil 5 Aralık 2009 da Aziz Yıldırım Eskişehir maçı sonrası hakem hatalarından Fenerbahçenin hakkını koruyamadığı için istifa etmiş, daha sonra göreve devam etme kararı almıştır, pekii, sonrasında ne oldu,

Fenerbahçe : 3 Ankaragücü :2 ( son dakikada Özer Hurmacının içerden çıkardığı top, gol sayılmadı)

Trabzonspor :0 Fenerbahçe :1 ( Maçın başında, kaleciyle 2 ye 1 kalacağımız pozisyon ofsayt nedeniyle kesildi)

Bu yüzden Fenerbahçeye lehine, diğer takımlar aleyhine çok düdük duyacağız,

Ayrıca, büyük bir fikstür avantajınında unutmayalım,

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Beraberlik daha bizi bekliyor fazla Umutlanmayın...3G'den alacağımız maksimum puan 5'tir..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Almanya

Thomas doll ün sözlesmesini 2 yil daha uzatmasi g.birligini olumlu yönde etkileyecektir.

Ayrica 7 haftadir kazanamamalari onlarin motivasyonunu tavana cikaracaktir.

Bu nedenle bu maci 45 dakikalik degil 90 dakikalik bir futbolla kazanmamiz gerek.

Gizadam34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az önce ntvspor daki altyazı çok hoştu : '' eğer canınızdan çok sevdiğiniz bir takımda oynuyorsanız, sahada değişmeniz çok normal'' söz Engin Baytar a ait..

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thomas doll ün sözlesmesini 2 yil daha uzatmasi g.birligini olumlu yönde etkileyecektir.

Ayrica 7 haftadir kazanamamalari onlarin motivasyonunu tavana cikaracaktir.

Bu nedenle bu maci 45 dakikalik degil 90 dakikalik bir futbolla kazanmamiz gerek.
    bizim maç öncesi thomas doll'un sözleşmesini uzatmalar ilginç hemde 7 haftadır galip gelememişken bu maç öncesi teknik direktöre güvenoyu veriyorlar. motive amaçlı olsa gerek.
    EN IYISI BIZIZ:

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaç gündür Millliyet arşivinden,75 yılından bu yana olan maçlarımızı inceliyorum.Sezonluk duruşumuz nasılmış biraz fikir sahibi oldum.
    6 şampiyonluğun nasıl geldiğini merak edenler,fotoğraf ve yorumlarla bu arşivden takip edebilirler.

Trabzonspor özellikle son haftalara doğru yaptığı ataklarla şampiyonlukları elde etmiş.Takip etmiş,zirveden kopmamış ve liderle olan maç geldiğinde lideri yenip lider olmuş,arkasından şampiyon.
    Konsantre eksikliği denilen şey tarihimiz boyunca hep yanımızda olmuş.3 istanbula içerde dışarda dünyayı dar eden takım,hep ufak maçlarda puan kaybı yaşamış.

Şimdilerde büyük maçlarda da konsantre problemimiz var.
    Ne biliyim işte şu maç bir milat olsun artık.
    Bu takıma lazım olan tek şey,bir düşünce devrimi..

Çıkın yenin kardeşim yahu...ama 3 istanbulu da es geçmeyin,onları da yenin artık..
    Herkese Merhaba

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

ömer aysan ve serkan sağ kanattaki yerlerini alırsa daha işimiz çok kolay olur diyorum,iki oyuncuda defansıf ve ofansıf de çok etkililer ,

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ilk yaridaki 2-2 lik macta, hayatda en hakiki mursitin tursucu hursit oldugunu gormustuk genclerbirligi ile oynadigimiz her mac oncesi bir kusku oluyor bende nedense,.. yillardir hep boyleler, ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir takim, istisnalar haricinde genelde dengeli bir takim olusturuyor cavcav . insallah bir kazaya ugramayiz bu macta

yunusemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahın izniyle bumacta beraberlik serimizi bozup galibiyete ulaşıcazzz skor tahminimide soyliyim 3-1 burak,teofilo,ceyhun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gizadam34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce ntvspor daki altyazı çok hoştu : '' eğer canınızdan çok sevdiğiniz bir takımda oynuyorsanız, sahada değişmeniz çok normal'' söz Engin Baytar a ait..
    bomba laf gerçekten
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor - Karadenizspor hazırlık maçı yok muydu bugün? Hatta ilk yarısı bitmiş olması lazım eğer varsa.

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Üç Maçtır Almamız Gereken Puanları Alamıyoruz Ve Ligde Kan Kaybediyoruz Tamam Buna Kimsenin Lafı Yok,Şenol Hocanın Yaptığı Yalnış Hamleler Ve Oyuncu Tercihleri De Olabilir Ama Bu Takım Üst Üste Maç Kazandığında Alkışlamasını Biliyorsak Böyle Bi Ortamda Da Takımımıza Hocamıza Destek Vermeliyiz Bence Biz Böyle Erkenden ''Yok Şenol Hocaya Güvenmiyorum,O Gönderilsin Bu Gönderilsin'' Demekle Olmuyor Ben Takımıma Da Şenol Hocaya Da Güveniyorum Ve Maça Da Gidip Sesim Kısılana Kadar Takımıma Destek Vericem Kazanıcaz...........

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor - Karadenizspor hazırlık maçı yok muydu bugün? Hatta ilk yarısı bitmiş olması lazım eğer varsa.
    Takımımız, Karadenizspor'la hazırlık maçı oynadı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde oynanan müsabaka takımımızın 3-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Trabzonspor: Tolga, Ömer, Mustafa (Dk. 46 Egemen), Song, Ferhat, Burak (Dk. 56 Serkan), Sezer (Dk. 56 Selçuk), Colman, Barış (Dk. 52 Alanzinho), Murat (Dk. 56 Umut)

Karadenizspor: Erhan (Dk. 46 Zeki), Ferhat (Dk. 52 Mehmet), Fahrettin (Dk. 46 Mustafa Yumlu), Mustafa Akbaş, Kadir, Utku (Dk. 46 Yasin), Zeki, Abdulkadir, Gökhan (Dk. 46 Can), Adem, Emre

Goller: Dk. 34 Pen. Teofilo, Dk. 39 Murat, Dk. 61 Selçuk (Trabzonspor), Dk. 41 Adem (Karadenizspor)

Taner Tonbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımımız, Karadenizspor'la hazırlık maçı oynadı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde oynanan müsabaka takımımızın 3-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Trabzonspor: Tolga, Ömer, Mustafa (Dk. 46 Egemen), Song, Ferhat, Burak (Dk. 56 Serkan), Sezer (Dk. 56 Selçuk), Colman, Barış (Dk. 52 Alanzinho), Murat (Dk. 56 Umut)

Karadenizspor: Erhan (Dk. 46 Zeki), Ferhat (Dk. 52 Mehmet), Fahrettin (Dk. 46 Mustafa Yumlu), Mustafa Akbaş, Kadir, Utku (Dk. 46 Yasin), Zeki, Abdulkadir, Gökhan (Dk. 46 Can), Adem, Emre

Goller: Dk. 34 Pen. Teofilo, Dk. 39 Murat, Dk. 61 Selçuk (Trabzonspor), Dk. 41 Adem (Karadenizspor)
    abi diziliste teofilo eksik ilk 11 de baslamisdi benim bildigim
    #9 Ronaldo Luís Nazário de Lima

Nereden
    Almanya

onur
    ömer giray egemen cale
    serkan ceyhun sezer colman
    umut teofilo.
    Bu kadro oynamali artik sova degil 3 puana ihtiyacimiz var.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hazırlıkta olsa Teofilo'nun (her ne kadar penaltda olsa) ve Murat Tosun'un gol atması güzel.

Bir başka güzellik Selçuk'un golü. Çok güzel bir gol Dk. 61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)