Sayfa 141 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 91 131 139 140 141 142 SonuncuSonuncu
Toplam 3534 adet sonuctan sayfa basi 3,501 ile 3,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 0 -3 şikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

adamlarin eline koz veriyoruz birde sikayet ediyoruz. yok niye 5 miste, 6mista. bizde bu salakligimiza kizdik. beyinsizlik dedik anlatamadik. konyaya seyirci aldirmama meselesi ve pfdkya itirat etmiyebiliriz diyen yönetimimize selamlarimizi sunuyoruz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu arada biz burda bosuna cirpiniyoruz. burada olup bitenleri kimse takmiyor. divan baskani, ve ne kadar baskan varsa trabzonda adalet arayisindan vazgecmisler bile. 6 da verirler 16 da verirler.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a olan oluyor başkasının gıkı çıkmıyor...ne yapılacaksa yapılsın ama bu yönetim ve anlayışla hayatta olmaz...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kurallar bi bize uygulanıyor zaten.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hem de anın da...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

beyler sahaya taş kaya kapı kolu atıldı. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar şimdi görsün ne yaptığını. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalırsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yıldır gerginlik .. şikesininde kupasınında...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri şb nin geçen yıllardaki olaylarını örnek vermiş. hep yanlışı mı örnek almalıyız. iki yanlıştan bir doğru çıkmaz artık anlayalım bunu. adamlar en azında maç sonu yaktılar yıktılar.
    bu işlerin en büyük sorumlusu iho denen şahıstır. insanları resmen birbirine düşman ederek, bu düşmanlık üzerinden prim yapmaya çalıştı.
    taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayı, 1 ay içinde getireceğini vaat etti. artık bu adam takıma zarar verdi.
    o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yıldır takıldık kaldık şike konusuna.
    şu lanet kupa konusuna takılıp kaldığımız için 10 yıl geriye gitti. bakkal dükkanı yönetemeyecek şahıslar verdikleri kupa vaadiyle halkı kandırdı..
    yeni bir sayfa açıp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olması, başımıza ne gelmesi lazım..

biz hariç her kes şuçlu. volkanı zerre sevmem. ama şike konusu farklıdır. adamın evladına küfretmek farklıdır.sizin kundaktaki bebeğinize küfretseler ne yaparsınız? kıvırmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaşamak içindir. gol sevincinin tahriği olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.
    Allah aşkına hiç mi suçumuz yok bizim?. sütten çıkmış ak kaşık mıyız..

el birliği ile futboldan soğuttular insanı yazıklar olsun.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler sahaya taş kaya kapı kolu atıldı. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar şimdi görsün ne yaptığını. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalırsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yıldır gerginlik .. şikesininde kupasınında...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri şb nin geçen yıllardaki olaylarını örnek vermiş. hep yanlışı mı örnek almalıyız. iki yanlıştan bir doğru çıkmaz artık anlayalım bunu. adamlar en azında maç sonu yaktılar yıktılar.

biz hariç her kes şuçlu. volkanı zerre sevmem. ama şike konusu farklıdır. adamın evladına küfretmek farklıdır.sizin kundaktaki bebeğinize küfretseler ne yaparsınız? kıvırmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaşamak içindir. gol sevincinin tahriği olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.

sana yaziklar olsun!
    temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
    birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadım.

Şikebahçe maçında gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeği geçen bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Açıkçası, 5 bin kişinin sahaya dalmasını ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kıl fabrikasını elimle doğrasam, kanını içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Şimdilik ''soft anarşizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajını gittikçe artırarak, ''hard anarşizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanın her yanına yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Şu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalı...

Evlatlarımıza bırakabaliceğimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel değerlerinin yılmaz bekçisi ayaklarıyla malı götüren bu aşağılık camiayı unutmayalım, unutturmayalım...

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana yaziklar olsun!
    temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
    birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!
    asıl sana yazıklar olsun. külübü takımı bu seviyeye çeken. külübe düşmandan çok zarar verenlere , kupa vaadiyle, tarftarın akılya alay geçenlere destek oldunuz tek laf etmediniz.
    söylediklerimdeki gerçeklik insanların nefsine zor gelir belki. bundan sonra ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim. akşam olupta başına yoragan çektiğinde sadece iki dakika düşün. bizim hiç mi suçumuz yok diye.. tabi yapabilirsen.ne düzgün bir kadromuz var nede güzel bir futbol. hep mağdur edebiyatı... 2011 de şike yapıldı kupa gitti. peki 2013? 2014 bunlarda damı şike var dıda şampiyon olamadık. herkes bize düşman herkes hakkımız alıyor v.s.... örtülü ödenekten kulübe paralar oluk gibi akıtırken kimsenin çıtı çıkmıyodu. bayern münihin başkanı hapis cezası aldı vergi kaçakçılığından, evet şb bu şikeyi avrupada yapsaydı çoktan küme düşerdi. ama avrupada örtülü ödenekten para alan takım bir daha futbol liglerine de dönemezdi. .
    ama ben diyorum ki bu kin bu nefret sadece bize zarar veriyor. bunu anlamak için daha başımıza ne gelmesi lazım ??
    bundan sonra cevap yazmayacağım. sevmiyorum ikili tartışmaları. sonuçta kimse kimsenin fikrini değiştiremez.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sayın marcus merk, almanya da böyle olaylar kesinlikle olmaz diyosun ya, işte onun sebebi orda trabzonsporun olmaması değil..
    bizimkiler seni de bizlere benzetti.

İşte fark aşağıda, bizim yöneticilerle, almanların farkı:

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/...ni-istifa-etti

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galiba o tweeti atan polis memuru görevden alınmış. Ama NTV'de haber şöyle sunuluyor: Son günlerde çıkan olaylarda attığı tweetle...
    Yani ayrıntısına girmeden kapalı bir şekilde vermişler haberi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Trabzonspor - şikebahçe | 10.03.2014 - 20.00 | STSL 24. Hafta

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu işlerin en büyük sorumlusu iho denen şahıstır. insanları resmen birbirine düşman ederek, bu düşmanlık üzerinden prim yapmaya çalıştı.
    taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayı, 1 ay içinde getireceğini vaat etti. artık bu adam takıma zarar verdi.
    o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yıldır takıldık kaldık şike konusuna.
    şu lanet kupa konusuna takılıp kaldığımız için 10 yıl geriye gitti. bakkal dükkanı yönetemeyecek şahıslar verdikleri kupa vaadiyle halkı kandırdı..
    yeni bir sayfa açıp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olması, başımıza ne gelmesi lazım..

Volkan'in evladina kufur edildigini duydun mu ? Sen taraftarsin hemi simdi
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Eline mikrofon alıp, alenen ''koyduk'' mu diye böğüren şerefsiz piçin, bizim evlatlarımıza, analarımıza-bacılarımıza küfür etmediğinin garantisi var mı! Onun, değil evladı, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline mikrofon alıp, alenen ''koyduk'' mu diye böğüren şerefsiz piçin, bizim evlatlarımıza, analarımıza-bacılarımıza küfür etmediğinin garantisi var mı! Onun, değil evladı, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!
    biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio
    Bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında TV'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!

Nereden
    İstanbul

En azından bi 5,10 bin kişi sahaya atlasaydı.. Böyle hiç yoktan 6 maç ceza olmadı hiç..

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Bir de, eski Trabzon'lu- Trabzonspor'lu, yeni İstanbul sosyetesi Tolga Zengin var... Efendim bu işlerin çözümü böyle değilmiş falan filan... İki dakka adam ol, kıvırma! Çözüp de gitseydin o zaman! Ananı bahane edip kaçtığın şehirden gerçek gidiş sebebini açıkla önce! Yiyorsa...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Trabzonspor - şikebahçe | 10.03.2014 - 20.00 | STSL 24. Hafta

Trabzonspor canımdan bir parçadır, ona el uzatanın kolunu koparırım. Bana göre karısına tecavüz eden adamın peydahladığı piçe sahip çıkmayla eşdeğerdir tüm bu olanları kabullenmek. Trabzonsporun namusu umrunuzda değilse kapı orada.

Gesendet.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

feneri böle taşla sopayla yenmeye kalkarsanız,20 maç daha yenemeeyiz,en son maçta ilk 10 dk da maraton tribününün vermiş olduğuı destek 90 dk sursun degil fener barceleno cıkamaz ,
    yazık oldu ezik fener zaten sahayı terk etmek için bahane arıyorlardı
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında TV'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!
    yönetimde sizin gibi 5 adam olsa klubumuz dünya klubü olur...destekçinizim...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı deep blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu romantik, hep başkalarını haklı gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceği her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptı senelerdir... Hala, ayıptır,gereksizdir, günahtır, size yapılsa ne düşünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alası yapıldı zaten? Sana yapılmadı mı?

Bir de, basında tv'lerde çıkıp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalılar var... Ulan bu şehrin insanının karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliğiniz var? Altı üstü topun peşinden koşmuşsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanın, dünyanın her yanındaki milyonlarca taraftarımızın cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanları ''anlamaya çalışmak için'' sadece birazcık iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayı yemiş vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduğunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaşının karısına sarkan, hocasının kızına tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puştlar bugün adam olmuş, tv'lerden ahkam kesiyorlar... Alayınızın .............. .....................!!!
    nokta.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yıllardan beri neyin ne olduğunu biliyoruz kimse taraftarımıza bok atmasın bu insanların tırnağı olamaz hiçkimse...
    2010-2011-ŞAMPİYONU TRABZONSPOR-

Nereden
    İstanbul

Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadım.

Şikebahçe maçında gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeği geçen bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Açıkçası, 5 bin kişinin sahaya dalmasını ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kıl fabrikasını elimle doğrasam, kanını içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Şimdilik ''soft anarşizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajını gittikçe artırarak, ''hard anarşizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanın her yanına yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Şu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalı...

Evlatlarımıza bırakabaliceğimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel değerlerinin yılmaz bekçisi ayaklarıyla malı götüren bu aşağılık camiayı unutmayalım, unutturmayalım...
    Abı ben bu ulkedekı kahpelerı gordukce futboldan sogudum ve çok net goruyorumkı bız trabzonspor lular olarak bola kurk cekıyoruz cunku bu ulkenın hemen hepsı serefsız olmus bızı bu ulkede sampıyon falan yapmazlar,türk ırkının ne denlı bozuk oldugunu sadece şu futboldakı adaletsızlıklere bakarak cok rahat anlaya bılırler

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu başlığın ömrünü tamamlamış olması gerekmiyor mu. Sitede en çok konuşulan takım hangisi gibi bir araştırma yapılsa lider olacak takım belli gibi. Hafta sonu Sivasspor - Trabzonspor maçı var, başlık açılmış, bulmakta zorlanıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)