Sayfa 76 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1946 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 19. Hafta | İBB: 0 - Trabzonspor: 2 | Bize Her Yer Trabzon

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

tmm abi bi durun ne ettiniz iyiki bi laf ettim alanzinhoya tmm durun taslamayin artik

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 tane net penaltimiz verilmedi,galip geldik diye yumusamamaliyiz.

Bu maci kazanamasaydik bülent yildirim bunun altindan kalkamazdi.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arada kaçırdığım olabilir ama hatırladıklarıma ve kontrol ettiklerime göre 19 lig maçında 12 topumuz direkte patladı...

Burak (İBB ve Kayseri)
    Volkan (İBB ve Karabük)
    Serkan (Manisa ve Ankaragücü)
    Colman (Samsun ve Eskişehir)
    Celustka (Manisa)
    Adrian (Gençlerbirliği)
    Alanzinho (Karabük)
    Cech (FB)
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 tane net penaltimiz verilmedi,galip geldik diye yumusamamaliyiz.

Bu maci kazanamasaydik bülent yildirim bunun altindan kalkamazdi.
    doğru söyluyorsun Cafer nasıl rahat uyuyacaktı bu hakem bunlarda hiçmi ALLAH korkusu yok özellikle Halilin ilk pozisyonu hakemin gözu önunde oldu görmemesinin imkanı yok dediğin gibi birde alamasaydık bu macı o zaman yer yerinden oynardı

Nereden
    Almanya

Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru söyluyorsun Cafer nasıl rahat uyuyacaktı bu hakem bunlarda hiçmi ALLAH korkusu yok özellikle Halilin ilk pozisyonu hakemin gözu önunde oldu görmemesinin imkanı yok dediğin gibi birde alamasaydık bu macı o zaman yer yerinden oynardı
    Hakemler aykut kücücükden cekiniyorlar,gecen sezon aykut un aciklamalarindan sonra lehimize hakem hatasi nedense yapilamiyor.

Yaziklar olsun,simdi de lig tv halilin 2.penalti pozisyonunu göstermedi bile.

Mucahid Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özette görünüyor en son 2. golü attıktan sonra hakemin bakışları çok şeyi anlatıyor aslında
    Ofli - mucahiderdogan

Nereden
    Almanya

Ayrica burakin aykuta kizdigi pozisyonu gördüm ki,kabul etmek mümkün degil.

Ama mac sonunda özür dilediyse problem yoktur.

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tolga hakkında bısey demek ıstemıyorumm ama Onura yazık oluyor onu soyleyebılırımm marek ceh bence sırıtmıyor fena degıl gıray bu takımdakı en yeteneksız oyuncu bence celutska geldıgı gun kı gıbı deıl fakat mucadelesı iyi aykut bu takımın vazgeılmezı olacak goreceksınız colmanın kızdırdıgınnız zaman neler yapabılecegı gordgunuz cunku o hareketı yapmadan once calım attıgı kısyle didişti ama sorunu var onu cozmesı lazım paramıdır yoksa baska bısey mı bılmıorum henrıkee 1*2 mac 90 dakıka oynarsa onu kazanabılırz olcann bu takımınnn orta sahasını daha guclu yaptıgı kesın artık gole yakın 1 oyuncumuz daha var burak yılmaz nedense hakem duduk caldıktan sonra sureklı topa vuruyor ve sarı kartta yemıyor oda takımın buyuklugunden olsa gerek ..adrıan ne zaman patlıcak merak edıorumm su an elımızde patladıgı kesınn hersey bı yana bu takımda sercanı 20 dakıka bıle olsa gormek ıstıyorumm yazık o cocuga
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrica burakin aykuta kizdigi pozisyonu gördüm ki,kabul etmek mümkün degil.

Ama mac sonunda özür dilediyse problem yoktur.
    Burakın o harekettinden sonra cok kızmıştım Buraka ama sonradan düşünunce herkes Burak gibi ruhunu ortaya koysa bu takımı hiç kimse tutamaz tabiki Aykut dah genc daha iyi olacak ama orta Buraka verdiği pasta cok kötuydu musait bir durumda daha iyi pas verebilirdi ama olacak İnşallah Aykut daha iyi dediğin gibi mac sonunda Burak iki defa özürdiledi Şenol hocamız gibi başımızda büyümüz var halleter böyle sorunları

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Olcan gözlerimizin pasını sildi ..Böyle devam eder inşallah

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

Takımın maç sonunda taraftarla kucaklaşmasını batı tribününden izleyen bir taraftar olarak inanılmaz duygusal bir an olarak buldum ve açıkçası çok kıskandım. Her maçımı doğuda izlemiştim, bunda batıda kaldık ve o güzel anı kaçırdık.

Sanki geç kalmış bir şampiyonluk kutlamasıydı. Mükemmel bir andı.

Bir de son golden sonra TOlganın çocuklar gibi sevinerek koşup gelmesi.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada kaçırdığım olabilir ama hatırladıklarıma ve kontrol ettiklerime göre 19 lig maçında 12 topumuz direkte patladı...

Burak (İBB ve Kayseri)
    Volkan (İBB ve Karabük)
    Celustka (Manisa)
    Adrian (Gençlerbirliği)
    Alanzinho (Karabük)
    Cech (FB)
    Inanilir gibi degil. Cogu mactada hep kritik durumda direge vurduk.

34 macta bile bukadar direge vurulmaz.

Sansizlikda oldu bu sezon kim ne derse desin. Biraz sans olsaydi su an rahat 7-8-9 puan fazlaydi,,,hakemleri saymiyorum bile...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

tolga çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

2.golden sonra futbolcular ve teknik heyetin burak yılmazın üstüne atlamaları ve sevinçleri çok güzeldi.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

alabzinho en son nezaman asist yaptı veya gol attı???
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takımı uzun zamandan sonra beğendim.

Adrian dışında tabi.

MÜTHİŞ BİR İNANMIŞLIK VARDI TAKIMDA.Bu böyle devam ederse (ve jaja,stoper transferleri olursa) namağlup bitiririz.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARAF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İBB maçında oyuna girmese kaybedebilirdik...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle 6 7 sayfa geriden okuyarak geldim. Birbirimizle tartışmalar , oyuncuları beğenip beğenmemeler.

Herkesin görüşü ve fikri değerlidir. Karşımızdakini ne kadar çok anlamak istersek o kadar anlayabiliriz. Kimsenin görüşünü yok sayamayız ama biraz da iyi düşünmek lazım. Trabzonspor takımı yapboz oldu adeta. Şenol Hoca bir şeyleri ürettikçe hep olumsuz bir şey çıkıyor karşısına. Şike olaylarıyla takımını kaybetti ama yılmadı. Daha da güçlenmek için elinden geleni yaptı. O kadar formsuz oyuncu varken yine de değerlerinden ödün vermedi. Kurallar konusunda çok katı oldu. Kaldı ki taviz tavizi doğurur mantığıyla çok iyi iş yaptı. Güvenmediği adamı ya da oyuncuyu takıma almadı. Güvendiğinin sonuna kadar arkasından gitti. Bunlar kolay şeyler değil. Biz burda sabahlara kadar tartışsakta elimizde yetki olmadığı için herşey bize hoş geliyor. Şu zamanlarda en çok desteği hakedenlerden bir tanesidir ŞENOL GÜNEŞ. O kadar laf söylendi arkasından. Genç oyuncu oynatamıyor. Transferi 1 ay sonra oynatıyor. Kafaya oynatamıyor. Transfer yapamıyor. Hepsini geçtim geçen sene çalınan ŞAMPİYONLUĞUMUZU da Şenol Hocaya bağlayanlar var.

Biraz elimizi vicdanımza koyalım derim. Herşey bir yana Trabzonspor'un nerelerden nerelere geldiğini görelim. Aymanlardan Erdinçlerden Zokoralara Olcanlara Burak Yılmazlara geldi bu takım. Herşey biranda olmuyor. Zaman zaman diye yırtınmamızın nedeni bu işte. Destek ve güven. Trabzonspor'umuza ve oyuncularımıza bunu gösterirsek bu takım UEFA şampiyonu bile olur. Biz yüreğimizi ortaya koyduğumuzda başaramayacağımız iş yok. Oyuncularımız ligin standartlarının üstünde çoğu. Yeter ki destek verelim. Kötü günlerinde yanında olduğumuzu gösterelim ki oyuncuyu kazanalım. Kötü gününde köstek olursak o oyuncuyu nasıl kazanabiliriz. Henrique Adrian gibi oyuncularda bizim. Onların iyi olmasını hepimiz istiyoruz. O zaman biraz daha destek verelim. Onları sevdiğimizi ve güvendiğimizi onlara belli edelim. Takımdaki hiçbir oyuncu boş değil. Hepsi birbirinden değerli oyuncular.
    Özellikle genç kardeşlerimiz böyle mantıklı, soğukkanlı, isâbetli, telaştan - karmaşadan uzak yorumlar yaptıklarında çok mutlu oluyorum. Ellerine sağlık Ömer kardeşim.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARAF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son golü geçen sezon Gençlerbirliği'ne atmıştı. Son asistini de bu sezon Kayseri maçında Burak'a yapmıştı. Topa vuruşlarını biraz geliştirseydi bir sezonda en az 7-8 golü olurdu. O yüzden istatistiksel olarak kalitesinin çok gerisinde ama sonradan girdiği 5 maçın 4'ünde etkili olup oyunu hareketlendirdiğini de kabullenmek gerekir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Olcan mükemmel transfer,
    Olcan deyince refleks olarak Volkan geliyor aklıma, inanıyorum Volkan da Olcan kıvamına gelecek.
    5-0 bitecek maç şapka dan tavşan çıkmasa 0-0 bitecekti nerdeyse,

-Burak'ın gollerine çok seviniyorum tabi ama başka katkı yapan olmaması içten içten üzüyor beni,
    -Henrike'nin futbolcu olduğundan bile şüphe eder olmuştum şükür düzelmiş,maçı Alanzinho değil Henrik değiştirdi bana göre,
    -Aykut'u çok beğendim,bu çocuk olacak Allahın izni ile,yeter ki şans bulsun,desteklensin,
    -Kaptan yine kritik hamleler yaptı minnettarım kendisine,
    -Çeh mükemmeldi,
    -Çelu tam bir profosyonel hemde yeteneklisinden,
    -Colman el freni ile oynadı ama klasını gösterdi,
    -Alan'ı baya bi kesim beğenmiş ama ben yine isyan ettim kendisine,Olcan'a vermediğine hadi kızmadım diyelim ama gine ilkokul 5. sınıf öğrencisi hızında vurması yok mu deli etti beni,Ersun hoca isterken 1 saniye düşünmeden kakalamak lazım.
    -Adrian adamım benim çok umutluyum ama olmuyor olmuyor
    -Güzel insan Halil de klasının altındaydı,ama inanıyorum çok çabuk düzelecektir.
    -STOPER ŞART

Gol yemeden galip gelmek çok güzel,9 doğurarak olsa bile
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak (İBB ve Kayseri)
    Volkan (İBB ve Karabük)
    Celustka (Manisa)
    Adrian (Gençlerbirliği)
    Alanzinho (Karabük)
    Cech (FB)
    Şikeciler engelleyeceğine direkler engellesin...Bari o cansız bir direk ...Ya diğerleri...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olcan resmen takımın havasını değiştirdi. zaten olcanın bişiler yapacağını şenol gneş de biliyordu ki 3 1 haftalık oyuncuyu daha ik maçta 11 oynatıp 90 dakka sahada tuttu. biliyorsunuzu şenol hocanın pek huyu değildir bu. ama çok şey katacak olcan. artık gerçek bi kanat oyuncumuz var.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir kaç olaydan sonra şundan emin oldum..şenol hoca kim iyi ise onu oynatıyor....o yüzden şunu niye oynatmadı bunu niye oynatmadı demeyin.... oynatmıyorsa bilinki o adam trabzonsporda oynamaz

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak (İBB ve Kayseri)
    Volkan (İBB ve Karabük)
    Celustka (Manisa)
    Adrian (Gençlerbirliği)
    Alanzinho (Karabük)
    Cech (FB)
    halilin gençlerbirliği maçında kaçırdığı var...

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcan'i hep cok begenmis ve takimda istemisimdir, cogumuz istemistir. Bizi haksiz cikarmadi, Allah sakatliktan korusun. Tek tek o iyiydi, su kotuydu demeyecegim am Colman beni sinir etti. Ciplak gozle izlemek ayri birsey, kameranin cekmedigi yerleri de goruyorsun sahada. Colman resmen macin cogunda eli belinde gezindi. Top kaptirdiktan sonraki yalanci bir iki presinden baska hic cabalamadi. Hatta ibb'nin bir ataginda en ileri uctaki adamimiz Colman'di. Donup defansa yardim edecegine, eli belinde seyrediyordu uzaklardan. Kotu futbolcu degil elbet ama akli, yuregi sahada degil sanki.
    Sampiyon TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)