Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Gerçek Taraftar

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart İşte Gerçek Taraftar

--------------------------------------------------------------------------------
    İşte TS'nin gerçek fanatiği
    Sevim Ayşe Kantarcı… 79 yaşında Trabzonlu, tam bir Trabzonspor fanatiği, Trabzonsporla yatıyor, Trabzonsporla kalkıyor… Çünkü o Trabzonspor'un en eski kadın üyesi. 1967 tarihinde Trabzonspor üyeliğini alıyor ve hala büyük bir onurla sürdürüyor.

Trabzonspor'u anlatırken gözleri doluyor, geçen güzel günlerin ardından yaşanan bu sıkıntılar Trabzonspor gibi Sevim Hanımı da çok üzmüş çok yıpratmış. Trabzonsporla birlikte çok şeyler görmüş Sevim hanım, başarılar, ödüller, şampiyonluklar yaşamış. Yinede umudunu yitirmemiş takımına duyduğu güven ve saygı onu daha da güçlendirmiş. Adeta sahiplenmiş Trabzonspor'u tabii ki Trabzonspor'da onu…

Sevim Ayşe Kantarcı'yı Trabzonspor'un Olağanüstü Divan toplantısında görüyoruz. Gururla oturuyor sandalyesinde ve coşkuyla alkışlıyor konuşmacıları. Herkese gülücükler dağıtıyor, herkesle merhabalaşıyor… Bu onun ilk katıldığı kongre değil ama kendisi bu kongrenin diğerlerine göre çok daha farklı olduğunu söylüyor. Sevim Ayşe Kantarcı'nın tek isteği ise Trabzonspor'un bu kötü günlerde hiçbir şey karşısında yılmaması…

ÇOCUKLUĞUMDA ÜYE OLDUM
    İlk önce İdmanocağı'na üye olduğunu söyleyen Sevim Ayşe Kantarcı, “Çocukluk döneminde İdmanocağı'na üye oldum. Seneler sonra İdmanocağı ve güç kulübü birleşince bizim Ocaksporla olan üyelik kayıtlarımız direk olarak Trabzonspor'a geçti. Yani kuruluşundan bu yana Trabzonspor'un Divan üyesiyim. Çocukluktan beri Trabzonspor'a hayranım. Bizim ailemizin tamamı sporcudur. Amca çocukları, hala çocukları, kardeşler hepimiz birer Trabzonspor tutkunyuz” dedi.

TRABZON'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ
    Trabzonspor'da o günlerden bu güne çok şeyler değişti diye iç çeken Sevim Ayşe Kantarcı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Biz Trabzonspor profesyonel olmadan önce bile Ankara'da maçlara giderdik. Takımımıza iyi günde de kötü günde de destek olurduk. Burada oynanan tüm maçlara birer fanatik edası ile gittim. Çocukluğumdan beri Trabzonspor ile iç içe olduğum için iyi kötü çok şey gördüm çok şey yaşadım. Yaşanılanların arasında en güzeli ise şampiyonluklardı. Çocuklarımı da Trabzonspor üyesi yaptım. Onlarda şimdi divan üyesine kadar çıktılar. Ben gözümü Trabzonspor ile açtım yine Trabzonspor ile kapatacağım” diye konuştu.

TRABZON'A YAKIŞIR ADMLAR ALINMALI
    Eskiden yönetimde bir tutarlılık bir istikrar vardı diye konuşan Sevim Ayşe Kantarcı, “Şimdiki yönetime gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Sadece Başkan'dan bir şey rica ediyorum. Trabzonspor yönetimine yer ve isim yapmış olan o kadar çok Trabzonlu kişi var ki! Bu kişiler ölesiye Trabzonsporlu ve bu uğurda canını feda edecek insanlar. Başkan biraz etrafına baksın ve onlardan birkaç tanesini yönetime alsın. Her şey o zaman çok farklı ve güzel olur. Bizim başka bir şeyimiz yok sevincimizde üzüntümüzde Trabzonspor” şeklinde konuştu.

BEN BİR FANATİĞİM
    Ben Trabzonspor fanatiğiyim takımımın bu şekilde sözlerle yıpratılmasına dayanamıyorum diye konuşan Sevim Hanım, “ Uzun süredir şampiyon olamıyoruz çünkü güzel idare edilip yönetilemedik. Ben yıllardır bu divan toplantılarına katılıyorum. Yıllardır hep aynı şeyler konuşuluyor. Hiç kimse kusuru üstüne almıyor. Yönetimde birlik yok. Yenildikleri an içlerindeki kini kusuyorlar birbirlerine savaş açıyorlar. Ama yenilsekte kazansakta Trabzonspor bizimdir bunu unutuyorlar. Bu Divan toplantısı diğerlerine göre daha sakin geçtiği için farklı oldu. Umarım Trabzonspor iyi ve güzel günlerine en kısa zamanda kavuşur” dedi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    başka söze gerek yok
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

taraftarların sadece karşılıksız sevgi ile olmuyor. taraftarlık sorumluluk duygusnu içinde barındıran bir olgu. gerektiğinde tepkini koyup olayların gidişatını değiştirmek gerekiyor. ki şuan içinde bulunduğumuz durum bunu gerektiriyor. yani sorumluluk alıp ziya doğan denen karacahili trabzondan bi şekilde def etmenin zamanıdır.
    taraf

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ıyıde nerde kım o hanı da
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun kendisine

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler
    resmi var mı teyzemizin?
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Ne söz düşer anlatmaya.yakışmaz yaşlı deyip oynatmaya.başlayayım ben kraliçem karşısında yazılarımla soytarı olmaya.
    Ninem yalnız mı kaldın
    Arkana Taraftrı mı Aldın
    Senin de gözün aydın
    Kaç sene kaç ay saydın
    Şampiyonlukdur seninde muradın

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Sayın değerli Bmn üyleri ve değerli yapımcılarımız size duyduğum Trabzonspor bağlılığından ve bu taraftar yakınlığından dolayı sizin önderliğinizde ve bu güzel taraftarımıza da verilmesi gecikmiş olan en güzel şeyi hediye etmenizi diliyorum.

DİKKAT:Önümüzde yapılacak Kongrede bu güzel ve tecrubeli hanımıefendiyi BAŞBAKAN ADAYI olarak değil bizzat TRABZONSPORA BAŞKAN görmek istiyorum.

Paranın her yerde geçmeyeceğini bazen gönullerin bilikteliğiyle işde gerçek taraftarın sesine kulak vermenizi diliyorum.Bir gönul ki kuruluşundan bu yana Şampiyonluk yaşamış ve bunu Siz değerli gençlerinde görmesini arzulyan Hanımefendiyi Hiç tereddut etmeden dediğim mevkiye getirmeniz dileğiyle saygılar.

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Helal Olsun Valla

S@K@RON_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Bravo ne Diyelim...

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ellerinden öperim NİNEMMM..
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler
    resmi var mı teyzemizin?
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ellerinden opuyorum nenem
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal olsun nenecuguma...allah basımızdfan eksık etmesın
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun teyzemize...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TARAFTAR`LIK bu dur ilk önce TRABZONSPOR ondan sonra sonuclar...TRABZONSPOR SEVGISI sonuna kadar...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

tuğba61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vaay bee çok hoş bişey.. helal olsun

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

35 derec ateşle evden kalktım 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sırf maçı izlemek için Bronşit olmazsam iyidir
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    35 derec ateşle evden kalktım 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sırf maçı izlemek için Bronşit olmazsam iyidir
    hadi hadi kıskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kaçmıştım taksiye atlayıp olimpyat stadına gitmiştim abimler fln telefonda ağzına geleni saymıştı ama napim beni almadan gitmeselermiş ztn trafik sıkışınca herkes başıma toplanmıştı helal olsun kızum sana tek başina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok demişlerdi ben daha fanatikim yani hıh bide biletsiz kapıda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun değdi 5-0 almıştık maçı ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uğuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artık radyodan idare ediyoruz
    "Türklüğün vicdanı bir, dini bir, vatanı bir.
    Fakat hepsi ayrılır, olmazsa lisanı bir..."

HarekeTSİRAsi bizumdur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ellerinden öpüyorum teyzeciğimin...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal be nineme...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Nuray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi hadi kıskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kaçmıştım taksiye atlayıp olimpyat stadına gitmiştim abimler fln telefonda ağzına geleni saymıştı ama napim beni almadan gitmeselermiş ztn trafik sıkışınca herkes başıma toplanmıştı helal olsun kızum sana tek başina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok demişlerdi ben daha fanatikim yani hıh bide biletsiz kapıda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun değdi 5-0 almıştık maçı ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uğuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artık radyodan idare ediyoruz
    Kıskanmak ben ? )

Teyzeme laf yok hem. O bir tane Ayrıca senin olayda bombaymış
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benide artık 70 yaşlarına gelince tebrik edersiniz... :P

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Affet bizi Ayşe teyze

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nufus kağıtlarında trabzon yazıpda gırtlağını başka renkler için parçalayanlar sana bakıp kendinden utansınlar nenecim
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)