Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rezil bir yarışma programı daha

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Rezil bir yarışma programı daha

Cine 5'te Türk Televizyonlarında yapılmamış bir program başlayacak bu Çarşamba... Adı 'Saklı Kısmet...' Programda erkekler ve kadınlar sadece iç çamaşırları kalacak şekilde soyunacak.

Seray Sever'in sunacağı program,daha önce İngiltere'de 'Nothing to Hide'(Saklanacak bir şey yok) adıyla yayınlanmış ve reyting rekorları kırmıştı.

Program,bir karakol dekorunda çekilecek. 5 yarışmacı sorgu odasına alınacak ve onları tek taraflı aynadan gören karşı cinsten bir yarışmacı önce çeşitli sorular sorarak aralarında eleme yapacak.

Ardından da kalanlardan sadece iç çamaşırları kalacak şekilde soyunmalarını isteyecek ve aralarında seçim yapacak. 1'inci seçtiği adayla o akşam lüks bir mekanda eğlenecek. Çarşamba ve Pazarlar'ı yayınlanacak programın ilk bölümünde erkekler yarışırken 2'nci bölümünde ise kadınlar boy gösterecek.

---------------------------------------------------------------------

Bu konuyu neden mi açtım ?

Kurtlar Vadisi'nin kapanması için elinden gelen herşeyi yapan insanlar bu programa nasıl bir tepki vericek merak ediyorum !!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Krdeş resmen reklam yapmışsın.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İzmir

Yok Renktaş , haberleri okurken çarptı gözüme çok sinir oldum. Merak ediyorum hangi akla hizmet yapıyorlar bunu.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kesinlikle seyredilme rekoru kirar. Elalemin maskaraliklarini almakta üstümüze yok. Ayni Ingiltere'de tarihi eserler inanilmaz sekilde kornur ve saygi duyulur. Onlarin bu huylarini neden almiyoruz acaba. Adam sende !!! Kim kiminle nerde bilmem ne yapmis, kim nerede nasil soyunmus varken kimin umurunda tarihi eserler veya tarih. Cahil insanlarin seyredecegini düsündügüm bir program daha. Eh, isi gücü olmayan, baskalarinin kuyrugunda bit gibi yasamayi kendilerine hayat felsefesi edinmis insanlar icin mükemmel bir program. Dünyada neler olup bitiyor, ülkemiz üzerinde nasil oyunlar oynaniyor, el oglu uzaya üst kurmus senin adimlarini bile takip ediyor, yarin bir gün savassan seni ulasamayacagin bir yerden vuracak vs vs. Belli bir kesimin gözü aydin, hadi bakalim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    İstanbul

Eeee çağdaşlaşıyormuyuz ne.Artık alışmak lazım böyle şeylere.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İzmir

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eeee çağdaşlaşıyormuyuz ne.Artık alışmak lazım böyle şeylere.
    Böyle Çağdaşlaşmanın ben " edit " .. Haysiyet denen bir şey var. Seray Sever gibi bir insandan beklenir böyle şeyler !

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akif ne güzel demiş:

"Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
    Desene hayvan senden daha medeni."

Bunun üstüne laf tanımam

Nereden
    İstanbul

Bunlar daha güzel günlerimiz.Belli medya belli grup.Amaç belli.Uyumaya devam.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İzmir

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akif ne güzel demiş:

Bunun üstüne laf tanımam
    Güzel bir msn nicki =) Sağol renktaş.

Böyle bir yarışma Etik değil. Kurtlar Vadisi'nde Türkiye'nin gerçeklerini görmekten kaçan insanlar çağdaşlaşma adı verilen böyle yarışmalar izliceklerse " edit " .. Başka söze gerek yok.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Akif ne güzel demiş:

Bunun üstüne laf tanımam

Özkan SÜMER

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Televizyonlarda rezil programlardan geçilmiyor zaten bir yenisi daha eklenmiş oldu işte..
    HİÇKİMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDİNDE ARA
    istediğini söyleyen,istemediğini işitir.

Nereden
    Trabzon

Selam;

Erkeklerin soyunması iyi bir fikir gibi durmuyor ama yine de izleyeceğim bilgi için teşekkürler.Şaka Şaka
    Atilla İlhan (Allah rahmet eylesin).Yugoslavya'nın televizyon sayesinde nasıl bölündüğünü izlenme rekorları kıran(!) tv programında anlatmıştı...Televizyon yanlış kullanıldığı zaman uyuşturucu görevi görüyor bence.Her ne kadar benim gözümde Kurtlar Vadisi'ninde vakit kaybından öte bir değeri olmasa da örnekle kıyaslandığı zaman ortada bir adaletsizlik olduğu aşikar...Demokrasi bence bizim toplumumuz için (en azından şu an ) fazla.Sizi bilmem ama ben T.V'yi Vikingler,Voltran,Heidi,Fişini de al Musta Aley zamanında çok daha fazla seviyordum...Şu an 100 den fazla kanal var ama o tat çok uzaklarda kaldı...
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Nereden
    İstanbul

Eskiden Susam Sokağı vardı heyecanla başlamasını beklerdik.
    Özkan SÜMER

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah akıl fikir versinn
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence rekor kırsada yayından kaldırılır gibime geliyor . yabancı bir kanalda görmüştüm ben bu yarışmayı baya şey oluyordu . kadın programlarından iyidir yinede
    şaka bir yana önüne gelen gerekli-gereksiz bir program açıyor para kazanmak için .
    Konu Ozan tarafından (23.04.2007 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

---edit---
    Konu Ömer SEVİNÇ tarafından (23.04.2007 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

deneme amaçlı seray sever konuk-sunucu olsun! ali poyrazoğluyla yayında yaşadıklarından sonra ona yakışır! ar damarı çatlamış, vücudu satmaktan çekinmeyen haysiyetsiz kadın!!!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Trabzon

Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta İran'ın da adı Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takılmadan daha netleştirerek şöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin genişletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaştırmadan içinden çıkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasını da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adı altında memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazır olmadığı yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..İnsanlar ölüyor,yaralanıyor ama kimse hakkını arayamıyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazır mıyız? ya da bizimkinin adı çok seslilik adı altında yozlaşma mı? Edit mi dedin? O kadar şeyi boşa mı yazdım yani
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akif ne güzel demiş:

Bunun üstüne laf tanımam
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta İran'ın da adı Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takılmadan daha netleştirerek şöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin genişletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaştırmadan içinden çıkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasını da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adı altında memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazır olmadığı yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..İnsanlar ölüyor,yaralanıyor ama kimse hakkını arayamıyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazır mıyız? ya da bizimkinin adı çok seslilik adı altında yozlaşma mı? Edit mi dedin? O kadar şeyi boşa mı yazdım yani
    Mesajı editlemiştim aslında ama bukadar yazmışsınız cevap vereyim bari

Öncelikle şunu söyleyeyim. Muhtemelen biliyorsunuzdur gerçi ama demokrasiyle cumhuriyet aynı şey değiller. Atatürk 1923'de cumhuriyeti kurdu ama Terakkiperveri falan saymazsak biz demokrasiye demokrat partiyle birlikte geçtik.

Halkı küçük görmek merkezli düşünceye ben iştirak etmiyorum şahsen. Henüz Türkiye hazır değil lafı bana biraz yanlış kaçıyor. Ne yani Avrupalılar insan da biz hayvan mıyız? Eğer onlar uyum yasalarını uygulayabiliyorsa biz de uygulayabiliriz pekala. Ayrıca işin bir de şu yönü var. Uyum yasalarını getirmek zaten bu. Bunların pek çoğu Avrupadan ithal programlar, hareketler. Eğer "Avrupalılar gibi" olmak istiyorsak bunları yapmak zorundayız. Çünkü onlar böyle. Bakınız söz konusu program bile İngiltereden gelmiş

Çok seslilik konusunda ise şunu söyleyeyim. Ne kadar rezil de olsa şimdiki sistemi tek bir görüşün savunulduğu tek kanala tercih ederim. Eğer bu programların değişmesini istiyorsak pek bir şey yapmamıza gerek yok ki. İzlemeyiz olur biter. Sizin için söylemiyorum ama bir yandan izleyip bir yandan da bunlar olmasın demek yanlış bence. Haa tabi ki medyanın yozlaştırıldığı falan hususunda size katılıyorum. Son derece haklısınız.
    Konu Ömer SEVİNÇ tarafından (23.04.2007 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes bu tip programlara lanet yağdırıyor, yahu peki bu programlar nasıl bu kadar raytıng alıyor anlamadım gitti.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türk kadını ve işsiz insanlar ordusu evde işi gücü olmayan ne yapacak? oturcaz bunları ve türevlerini izleyecek
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

izlemezsiniz olur biter kısmına katılmıyorum. Eğer bir program sadece kendi yayın saati içinde verilirse evet izlemeyiz olur biter. Ama günlerce olay ya da kişilerden bahsedilirse, haberlere bile konu olursa ya da o programı tartışmak için yeni program yapılırsa insanın ilgisini çekmemesine imkan yok maalesef. Hatırlayın tülinleri, canerleri, kaynana semraları hangimiz bunlar için ben tanımıyorum diyebilir. Ve çoğunluğumuz bu sitede erkek ve de iş güç sahibi..

Yani kendimize haksızlık etmeyelim, tek suçlu biz değiliz..

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes bu tip programlara lanet yağdırıyor, yahu peki bu programlar nasıl bu kadar raytıng alıyor anlamadım gitti.
    bilsen ben hic ama hic cine 5 seyretmedim seyretmisem bile 20 dk felan guzel flimler yokkkk ama cine 5 bi kanalı var supersport diye onu syrediyom o sadece 4 buyuklerin macalarını veriyo ts macı oldumu seyrediyom o kadarrrr
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Et pazarını yine hangi kanala kuruyorlar?..

Halka hizmet işte,slogan hazır;

''Pazar,bir uzaktan kumanda kadar yakın size!..''

Bu pazara ''mal'' olacaklara şimdiden Allah'tan ''hidayet'' diliyorum!..

Bu benim yazdığım en çirkin ve seviyesizce görünen yorum belki ama başka söz bulamıyorum ki!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)