Sayfa 58 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58 59 SonuncuSonuncu
Toplam 1473 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 14. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tüm takıma tebrikler. Özellikle Okay ve Hubocan a ve tabii ki Kral. taraftara da ayrı tebrikler. beklediğimden fazla doldu stad.

Rıza Hoca yı net olarak değerlendirebilmek için takımı ikinci yarı görmek gerekiyor. başından beri düşüncem bu. o yüzden çok eleştirmek istemiyorum. ancak mevcut oyunun ve dizilişin ( en son hangisine karar verdi bilemiyorum) sürdürülebilir bir tarafı gözükmüyor. kanat forvete evrilemeyecek (sow gibi, kuyt gibi olmayan) çift santraforla 4-2-3-1 oynamaya çalışıyoruz. Burak ı kanada atamıyorsun verimsiz, Ndoye u kanada atamıyorsun verimsiz, 4-4-2 döneyim desen Yusuf u kanada atamıyorsun verimsiz. castillo da sıfır katkıyla oynadığı zaman üretkenliğin kalmadığı gibi takım defansı geri dörtlü ve Okay ın üzerine kalıyor. bu iş nasıl düzelir bilmiyorum ama alınan galibiyetlerin oynanan oyuna da bir katkısının olmasını bekliyordum. henüz onu göremedim. kötü oynuyoruz.

neyse en az kayıpla mümkünse kayıpsız devre arasına atalım kendimizi sonrasına bakarız.
    There is no spoon...

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nacizane futbolcular hakkındaki yorumlarım

Onur hatalı bir çıkış yaptı onun haricinde kurtardığı pozisyon ise kırılma anıydı. Geri pasları biraz daha ayağa oynayabilse süper olacak

Dünkü maçta bana göre maçın adamı Okay. Tek kelime ile mükemmeldii

Hubocan daha önce neden oynatılmadı bu adam inanamıyorum

Mustafa Akbaş bu kadar eleştiriyi haketmiyor bence elinden geleni yapıyor. En azından ağır değil

Pierra da inanılmaz ileri geri en çok koşan adamlardan biri. Sinirine hakim olsa çok daha iyi olur

Yusuf belki de en kötü maçını oynadı ama buna rağmen 3 net pozisyonu vardı. 1 tanesi gol olsa bu kadar göze batmazdı.

Castillo bu oyunuyla yedek takıma bile almam.

Abdükadir bu takımda olması gereken adamlardan biri. Castillo oynayacağına sonuna kadar Abdüş.

Önazi de bir düşüş var Top ona geldiğinde panik havası var sanki acilen toparlanmalı

Herkes Burak'a söylenmiş ama adam atıyor arkadaş. Kötü oynasın ama gol atsın ben razıyım

N Doye valla aslında ağır bir adam hız yok ama bazen çok faydalı işler yapıyor

Bu takım kalan maçları bir şekilde alsın ister iyi oyunla ister kötü oyunla.. Ama alsın. çok iyi oynayıp ta kzanamadığımız maç çok var sonra kaybettiğimiz puanlara kahroluyoruz. Kötü oyun da olsa 3 puan iyidir. İyi olacağız inşallah

Son sözüm taraftara.. Stada giden herkesin ayağına sağlık. Ama bazen varmısınız yokmusunuz belli değil. Biraz daha çoşku lütfen
    Konu Doğan BULAT tarafından (05.12.2017 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şurada Yusuf için yazılanları okuyorum da inanılması güç gerçekten! Yahu takımın kurgusu RE ZA LET! Ne bekliyorsunuz bu çocuktan? Gol kaçırmış... Ee? Allah'tan stattakiler sizin gibi değildi. İki gol kaçırıp, üstüne korneri de auta vurunca ıslıklanır sandım ama alkışlandı... Hatayı yapmadan doğruyu öğrenemez kimse.

Aferim Yusuf. Devam oğlum!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fikstrü inceledim
    hiç bir şey anlamadım sabah sabah ta anlamak istemedim
    arkadaş ilk devre kalan 3 maçıda alalım
    8 puanlık fark 4 e inecektir diye düşünüyorum
    o zaman da ikinci devre yeniden ilk başlar
    febe, Başak ve Alanya maçlarını ömrüm boyunca unutmayacam (7 puan ulan 7)
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    İstanbul

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

ve tüm forum ahalisini göreve davet ediyorum , buyrun maçtan önceki alınmış screenshot'tır.

Ayrıca aynı şahıs bakınız girmiş olduğu entry'i editlemiş olup şu hale getirmiştir :

-> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920848639
    hHahahahhahahahha Meeeeeeeert!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurada Yusuf için yazılanları okuyorum da inanılması güç gerçekten! Yahu takımın kurgusu RE ZA LET! Ne bekliyorsunuz bu çocuktan? Gol kaçırmış... Ee? Allah'tan stattakiler sizin gibi değildi. İki gol kaçırıp, üstüne korneri de auta vurunca ıslıklanır sandım ama alkışlandı... Hatayı yapmadan doğruyu öğrenemez kimse.

Aspor'daki yorumcu: Yusuf'un morali bozuktu. Demek tribünden tepki geldiyse...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tesekkürler Riza hoca, tesekkürler takim. Okay'i cok begendim. Kral ise farkini tekrar ortaya koydu.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kuzen yazmıştır der geçer. Daha önce de çok gördük Mert'ten bu tür mesajlar. O yüzden takılmaya gerek yok.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kalan maçlarda puan almak önemli evet ama oyunumuzu da biraz geliştirmeliyiz.
    Hoca kazanan kadroyuda bozmuyor ama Kucka,Abdül ve Rodanın daha fazla şans bulması gerekir bence.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maçta Onazi ile Buraka saydırıyordum müthiş bir pas ve güzel bir gol geldi sorun çözüldü mü yenince her şey yoluna girer ama sorunlar hep devam eder
    Burak bildiğiniz mahalle maçlarında bütün topların ona gitmesini isteyen haylaz bir çocuk vermesen topu alıp gidenlerden böyle adamlarla oynamak zordur sahada seni sinir eder bence Yusuf buna sahada sinir oldu Abdülkadir de onu görmüyor ikisinin yaptığı verkaç denemesini göz önüne alın Buraka bakmadılar bile zamanla ona karşı bir cephe oluşacak gol atabileceği yerde Olcaya asist yapması kendi grubunu kurma girişimi bu tipleri iyi tanırım bu çocuk başımıza bela olacak Oysa biraz kolektif oynasa takımda ona oynar
    Rıza hoca bence bu durumun farkında nasıl bir önlem alacak merak ediyorum ben onun yerinde olsa Rodelekayı ikinci yarılar Burakın yerine oyuna alırdım topçuların ona vereceği tepkiye bakardım

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzen yazmıştır der geçer. Daha önce de çok gördük Mert'ten bu tür mesajlar. O yüzden takılmaya gerek yok.
    Dur mübarek eğleneceğiz iki dakika
    Ayağa KALK!

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf, o golleri maç berabere iken ya da yenik durumda olduğumuzda kaçırsaydıda görseydin o tribünleri. tasvip ettiğimden değil taraftarı bildiğimden yazdım bunu.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Şans Trabzonspor'un yanındaydı.

Kalan üç maçta en fazla 2 puan.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha öncede yazmıştım şuanki haliyle nasri falan boş oyuncular, venguer ve charles ten birisi oynamazsa o zaman rakip eksik sayarım. dün venguer muazzam oynadı. 10 adam geçme girişiminin tamamından başarılı olmuş istatistiklere göre buda okay hariç orta sahamızın gölge savunması yaptığının markaj yaparken fiziksel temaslardan kaçtığımızın en büyük göstergesi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçta Onazi ile Buraka saydırıyordum müthiş bir pas ve güzel bir gol geldi sorun çözüldü mü yenince her şey yoluna girer ama sorunlar hep devam eder
    Burak bildiğiniz mahalle maçlarında bütün topların ona gitmesini isteyen haylaz bir çocuk vermesen topu alıp gidenlerden böyle adamlarla oynamak zordur sahada seni sinir eder bence Yusuf buna sahada sinir oldu Abdülkadir de onu görmüyor ikisinin yaptığı verkaç denemesini göz önüne alın Buraka bakmadılar bile zamanla ona karşı bir cephe oluşacak gol atabileceği yerde Olcaya asist yapması kendi grubunu kurma girişimi bu tipleri iyi tanırım bu çocuk başımıza bela olacak Oysa biraz kolektif oynasa takımda ona oynar
    Rıza hoca bence bu durumun farkında nasıl bir önlem alacak merak ediyorum ben onun yerinde olsa Rodelekayı ikinci yarılar Burakın yerine oyuna alırdım topçuların ona vereceği tepkiye bakardım
    Şu maçtan bu kadar alengelli işleri nereden buldun çıkardın pes doğrusu
    Binlerce yorum okudum maç sonu ilk defa böylesini gördüm
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf, o golleri maç berabere iken ya da yenik durumda olduğumuzda kaçırsaydıda görseydin o tribünleri. tasvip ettiğimden değil taraftarı bildiğimden yazdım bunu.
    Şu an önemli olan o desteği tribünden almış olması. Sonraki iç saha maçında bunun verdiği güvenle hareket edecektir.
    Ayağa KALK!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha

bu iste yusuf ve abdülkadirin oyun görüsündeki üstünlügü

orada bütün defans senin gibi buraga konsantre oldu, bizim cocuklarda bunu kullanarak 3 defansin icinden 0 defansif aksiyonlan gecti

futbol adamlari buna "oyungörüsü" diyor

++++ pozisyon gelisiminde bile abdülkadirin capraz kosu yerine yusuf ve buragin arasina kosmasi ilk andan beri buragi hedef olarak kullanmak istediginin göstergesi

normalde oyuncular son vurus yapmak icin kosu yapar, abdülkadir resmen final pasi bana birak kosusu yapti
    Konu selcuk tarafından (05.12.2017 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyse ki o yorumcuyu dinleme ızdırabından kurtulduk bu maç için, resmen adam insanı maçtan soğutuyordu.
    bir daha gelmese bari
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok be kardeş. gs ve başakşehir in fikstürleri o kadar da zor değil. gs zaten alınacak maçları alıyor.
    Abi 4 puanlık fark çok mu ki Başakşehir i yenemezmiyiz içerde
    FB ve BJK maçlarından bir galibiyet bir beraberlik bizi potaya sokmaz mi?
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Trabzon

Bizim açımızdan net skorla kazanmak güzel oldu.3 puanın iyi futboldan daha önemli olduğu bir süreçteyiz iyi skorlar alıp iddialı konuma geldikçe iyi futbolda peşinden gelecektir.

Oyundan bahsedersek her zamanki sıkıntılarımız devam ediyor.Pas yapmakta zorlandığımız için oyun kontrolünü elde tutmakta zorlanıyoruz bu sebeble pas konusunda biraz düzgün takımlar bizi tedirgin ediyorlar her ne kadar net skorla kazanmış olsak da bizim için zor bir maç oldu bireysel oyuncu kalitemizle yine ön plana çıktık.

Takım halinde konsantrasyonumuz iyidi.Bu durum bireysel basit hataların önüne geçti.Hubocan savunmaya direnç kattı.Akbaş oyun bilgisi olarak biraz pasif kalsada mücadelesiyle bu durumun üstünü örtmeyi başardı.Onur iyi bir maç çıkardı.Beklerde geçer not aldılar.

Orta sahaya Okay mücadele anlamında büyük güç kattı.Onazi ise hücuma dönük selçuk-colman sitili pasıyla rakibi çözmemizde önemli iş başardı.Eksiklerden bahsedersek Okay ve onazi pas oyununda çok iyi değiller bu durumda iyi futbolun ortaya çıkmasını engelliyor.

Yusuf ilk yarı etkisiz kaldı ikinci yarıda ise zaman zaman iyi şeyler yaptı.Maçın en net pozisyonlarına o girdi.Maçta şut çekme konusunda ağır kaldı.Normalde şut kalitesi yüksek bir oyuncu burak ve Hugo dan sonra şut kalitesi olarak üçüncü sıraya yazacağım oyuncu Yusuftur.Bugün olmadı ama yarın yine goller bulacaktır çünkü akıllı ve yetenekli bir oyuncu.Abdülkadirle Yusuf pas konusunda iyi oyuncular isteyince çok güzel paslaşıyorlar ama biz takım halinde iyi pas yapamadığımız için onlarda takıma uyum sağlıyorlar.Avrupanın iyi pas yapan takımlarına al koy ikisini hiç sırıtmazlar o zincirin çok rahat parçası olurlar.

Forvet hattından bahsedersek Burak golcülük konusunda müthiş işler yapıyor.Ofsayt konusunda da kendini geliştirdi defans arasında önce paralel koşup sonra dikine koşarak çok akıllı işler yapıyor.Nazar değmez inşallah sakatlık yaşamazsa gol kralı rahat olur.Ndoye ise gol vuruşlarında biraz güçsüz kalıyor ama saha da futbolu bilerek oynayan oyun görüşü yüksek bir oyuncu.Hücum bölgesinde takıma en faydalı işleri kim yapıyor diye sorsalar ndoye derim.

Önümüzdeki maçlar için uyarılar yaparsak orta saha oyuncuları her maç biraz daha yıpranıyor önümüzdeki maçlarda orta sahaya daha fazla direnç kazandırmalıyız forvetler ve defans bölgesi orta sahaya daha fazla yardımcı olmalı açıklarda yardımcı olmalı,yusuf herkesten fazla yardımcı olmalı.

Güzel bir 3 puan oldu önümüzdeki maçtan alacağımız 3 puan bu galibiyeti daha anlamlı hale getirir çünkü önümüzdeki hafta üst gruptan bir çok takım puan kaybedecek.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve tüm forum ahalisini göreve davet ediyorum
    Dekontlar ekran goruntuleri hepsi sahte, hepsi montaj, hepsi kumpas. Bunlar hep Reza nin Ameriga nin Trampin uydurmalari. Milletimiz, forumumuz dis guclerin bu saldirilarina inanmaz. Ameriga ya hizmet etme eeeyyy Samet.

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bildiğin troll diğeri de kendince totem yapıyor.. sonuçta ikisi de işe yaramaz cinsten.
    Yaw senin kasintin hala gecmedi mi kac yil oldu mevzu neydi onu bile unuttum hala laf atma pesindesin. Tamam cok istekliysen ise yarar uyelik kriterlerini yerine getir seni tutan yok ama ayip oluyor. Bizi mi kopariyosun anlamadim ki.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dekontlar ekran goruntuleri hepsi sahte, hepsi montaj, hepsi kumpas. Bunlar hep Reza nin Ameriga nin Trampin uydurmalari. Milletimiz, forumumuz dis guclerin bu saldirilarina inanmaz. Ameriga ya hizmet etme eeeyyy Samet.
    Yaw senin kasintin hala gecmedi mi kac yil oldu mevzu neydi onu bile unuttum hala laf atma pesindesin. Tamam cok istekliysen ise yarar uyelik kriterlerini yerine getir seni tutan yok ama ayip oluyor. Bizi mi kopariyosun anlamadim ki.
    Forumu bırakmana gerek yok,

Kalpli, çiçekli, böcekli, pembe tişört giyip, kafanda huni elinde silindir bir foto bırak buraya artık,

Bak Taksim'e gidip düüt düüt demene de gerek yok, 61 tur atmana da

Hadi bakalım o kadar meydan okumuşsun, bu kadarını da yaparsın artık
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi mi kiracagim, o zaman "aykırı" teknigi artik sonlandiriyorum daha yapmayacagim. Ise yarama orani %90 olsa da daha kullanmayacagim, takim icin iyi oluyor ama biizleeeeeerrr milletin onunde dis guclerin saldirilarina maruz kaliyoruz.

Milletimiz ne derse o, yok size daha aykiri totem motem. Kasimpasa maci oncesi ozel mesajlarla gelmeyin bana ))

Edit: Hava ne gada guzel yaaa Kazanmak guzel sey.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (05.12.2017 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Sizi mi kiracagim, o zaman "aykırı" teknigi artik sonlandiriyorum daha yapmayacagim. Ise yarama orani %90 olsa da daha kullanmayacagim, takim icin iyi oluyor ama biizleeeeeerrr milletin onunde dis guclerin saldirilarina maruz kaliyoruz.

Milletimiz ne derse o, yok size daha aykiri totem motem. Kasimpasa maci oncesi ozel mesajlarla gelmeyin bana ))

Kasımpaşa maçındaki olası bir ters skoru senden bilirim ona göre
    Ayağa KALK!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yapma bunu

haftalardir oh shit pandasina hasretiz...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)