Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

erik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oGÜN DÜN ÇILDIRTTI BENİ.
    Selam olsun tüm Trabzonsporumlulara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ogünün bizim maçımızda yorumcu olarak işine anlamadım.Sanırım atv nin gıcıklık yapası tuttu. Kurtar yetmezmiş gibi maç boyu, bir de ogünü dinlemek zorunda kaldık.Bu adamların Trabzonporla ilgili bir etkinlikte olmasını hiç istemiyorum.

Alıntı Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bordomavi.net mail adresine düşen bir mesajı aktarmak isterim. Buyrun;

Sanırım yıl 1995'ti, o zamanlar orta okul 2 sınıftaydım. Herkes pop müzük şarkıcılarını severdi, ben Abdullahı... Her Trabzonlu gibi hayalimdi bordo mavi formayı giyip o sahada onun gibi mücadele edebilmek; ama sağlaktım asla Abdullah olamayacaktım!Bir gün Abdullahın bir söyleşisini dinledim:sol kanat oyuncusunun çok değerli olduğunu ve bu nedenle oğlunun sağ ayağına sandalye beğlayıp ona top yuvarladığını söylüyordu.Bu beni de umutlandırmıştı topumu aldım , doğru sokağa...Birkaç hafta her gün yalnız başıma bir duvarın karşısına geçtim sol ayağımla duvara şut çektim.İnanmayacaksınız belki ama o yıldan sonra hep sol açık oynadım(orta okullar arası turnuvada Seyfi Demirsoy ilk. okulu futbol takımı ile 32 takım arasında Samsun şampiyonu olduk ve ben o takımın sol açıgıydım)

Yıl 2009 ben artık bir öğretmen oldum ama hala sol açık oynuyorum ve hala F.B ye gittiğinde ağlattığı ve hayal dünyası yıkılan o küçük çocuk yüzünden kızıyorum...
    Bugün bir açıklamasını okudum 'evime panzerle gidiyordum' demiş! BİZİM ONLARI SEVDİĞİMİZ KADAR SADECE ŞEHİTLER VATANINI SEVER... Beni binler o kadar sevse hemen gider bir panzer satın alır bunun için de sevinçten bayram ederim...

Hüseyin ŞENTÜRK
    bunu da gözden kaçırmışım S.demirsoy benim ilkokulum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hey gidi Apo.
    Nasıl severdim seni biliyor musun?
    Kimden bahsettiklerini sorduğum iki insanın "Türkiye'nin en iyi futbolcu kim Hasan?" diye karşılık verdiklerinde hiç tereddütsüz "Abdullah" diyecek kadar emindim senden.
    14 yaşında ilk defa Avni Aker'de izledim seni.
    Kayseri'li futbolcular sürekli faul yapıyorlardı ama sana faul yapıldığında tribünlerden yükselen inanılmaz uğultu hala kulaklarımda. Sadece ben değil bütün Trabzonspor'lular çok seviyordu seni. Sana bir şey olacak, incineceksin, canın yanacak, sakatlanacaksın diye korkuyorduk.
    Sana dokunanı yakardık inan.

"Fener şampiyon oldu Hasan" diyen Fener'li arkadaşım arkasından "keşke siz olsaydınız be" diye ekledi. Bu herkesin ortak temennisiydi sanki. Ama olmamıştı.

O malum maçtan sonra yaşadığım şaşkınlık, üzüntü ve hayal kırıklığı sonradan büyük bir kırgınlığa dönüştü.
    Sadece Trabzonspor'dan değil futboldan, hayattan soğumuştum. Fener'e gidişinden haberim bile olmadı.

Eğer o yıl şampiyon olsaydık ne Mehmet Ali Yılmaz gelirdi, ne sen giderdin, ne de Ogün'e dayak atılma haberini tv'de izlerken hayatımın en büyük utancını yaşardım.

Ve ben seni gazetedeki "ben artık laz oldum daa" yazılı fotoğrafınla hatırlardım.

Yazık oldu her şeye.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

Mahmut Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Alıntı ismail tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın emre iskender imza atmak kolayda 1996 yılını yaşadınmı bilmiyorum ama ben 96 yılından nefret ediyorum hami ogün apo trabzondan heryıl 800 bin dolar civarı para alırdı trabzona ne verdi şuan herbirinin milyon dolarlık serveti var ben 25 yıldır bu takımın taraftarıyım bursada şunu yaşadım trabzonda bunu yaşadım inönüde dayak yedim kadiköyde taşlandım ya ben ne kazandımda taraftarda suç arıyorsunuz
    Emin ol Abdullah ve Ogün'ün aldıklarından fazlasını biz Hasan üçüncülere, Mustafa Keçeli'lere verdik. Evet yine söylüyorum Trabzonspor'un hiçbir futbolcusu takoz Recep kadar para almıyordu o zaman. Zaten büyük çoğunluğu boş mukaveleye imza atıyordu. Asbaşkan Kenan İskender idi. Hala gözümün önünde canlanıyor o transfer dönemleri. Abdullah'a Apo Fenerbahçeye gidiyormuşsun ne diyorsun ? Apo '' Evet gençken gittiğim seçmelerde Fenerbahçe tesislerinde eski kramponlarımı bırakmıştım onları almaya gideceğim'' diyordu.

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ogün Fenerliydi de Apo Trabzonsporluyum dese inanırım. Fenere gitmeleri ise tam bir yıkımdı. Bugünkü Tekke nin Beşiktaş a gitmesi hiç tepki çekmedi onlarınkinin yanında.

Toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ogün'ü, Abdullah'ı bilmem de Mehmet Ali Yılmaz Trabzon'u az kalsın sıradan bir takıma dönüştürüyordu. Onursal Başkan dediğimiz adam Trabzonspor'a bilerek veya bilmeyerek en çok kötülük yapan adamdır. Hangisini sayıyıyım bilmem, 96'nın o muazzam kadrosunu hiç yoktan elden çıkarıp o kutsal formayı Seyit Cem gibi, Tansel gibi, Oliviera, Tetteh gibi sıradan bile diyemeyeceğimiz oyunculara giydirdi.Borçsuz aldığı kulübü milyonlarca dolar borca soktu sonra da yalandan yere sanki bütün bu kötülükleri o yapmamış gibi Trabzonspor'u kendine borçlu gösterdi. Kendisini Trabzonspor'dan büyük gördü. ama sonra ne oldu bugün adını hayırla yadeden bile kalmadı. Hak ettiği değeri buldu.

HIRCINBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bende kızgınım

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

1996da 14 yasindaydim,,,simdi dusunuyorum da anlam veremiyorum..96 sendromu da ne..bu mali yilmaz o kadroyu niye dagitti da sacma sapan adamlarla doldurdu takimi...96da sampiyon olamadiysak 97de olurduk.

61Cem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha gencim ama o süreci çok iyi hatırlıyorum magazin programı vardı sporcularla ilgili falan bu konuya ilgim oldu hep uzun yıllar boyunca benim çıkarımım şu Apo da Ogünde inanılmaz yıpranmıştı Ts de.Kurtulmak isterlerdi ama dedikleri gibi May bunları haberleri olmadan satmış.

Aponun eş durumu falan gitmiş adam kendini kurtarır gibi ama bugüne kadar bence hep o Trabzon efsanesinde yaşadı ben Apo'nun fb ye yaranmak için çok büyük şeyler söylediğine hiç rastlamadım zaten o dönemler modaydı futbolcular bi kulübe gittiklerinde onlara taraftara yaranır şeyler söylemek zorundaydı işler daha amatördü son 7-8 yıldı gelişti değişti bizde işler.Apo hep Trabzonsporluydu bizle tanıştıktan beri adamın içine işlemiş o efsane belli.

Ogün'e ise nefret gelmiş yaşananlardan sonra adam halen tiksiniyordur Trabzonspor'dan her lafından icraatından belli.Ogün'ün gördüğü şu beni dövüp rezil ettiler sonrada postaladılar bu saatten sonra Ts ile hiç bi bağım yok.Fb içinde kendine yer edinmek için yırtınan bi zavallı olmuştur ne diyelim yazık.

Taraftar apo'un hakkını yiyor bence.
    Hırsız çok,polis çok,adalet yok.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Bazı arkadaşlar geçtiğimiz senelerde bilip bilmeden yazmış çizmiş.vay efendim MAY 96 kadrosunu dağıtmış!

MAY şampiyonluğu kaçırdığımızın ertesi senesi başkan oldu.defans cengiz dışında herkesi kadroda tuttu.

Bir sonraki sene 97-98 sezonundada Ogün,Abdullah,Tolunay,Hami,Ünal gibi kemik oyuncularımız yine takımdaydı.görüldüğü üzere MAY kadroyu aldığı gibi gayet muhafaza etmiş.2 sene kadroyu bozmamış.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı 61Cem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha gencim ama o süreci çok iyi hatırlıyorum magazin programı vardı sporcularla ilgili falan bu konuya ilgim oldu hep uzun yıllar boyunca benim çıkarımım şu Apo da Ogünde inanılmaz yıpranmıştı Ts de.Kurtulmak isterlerdi ama dedikleri gibi May bunları haberleri olmadan satmış.

Aponun eş durumu falan gitmiş adam kendini kurtarır gibi ama bugüne kadar bence hep o Trabzon efsanesinde yaşadı ben Apo'nun fb ye yaranmak için çok büyük şeyler söylediğine hiç rastlamadım zaten o dönemler modaydı futbolcular bi kulübe gittiklerinde onlara taraftara yaranır şeyler söylemek zorundaydı işler daha amatördü son 7-8 yıldı gelişti değişti bizde işler.Apo hep Trabzonsporluydu bizle tanıştıktan beri adamın içine işlemiş o efsane belli.

Ogün'e ise nefret gelmiş yaşananlardan sonra adam halen tiksiniyordur Trabzonspor'dan her lafından icraatından belli.Ogün'ün gördüğü şu beni dövüp rezil ettiler sonrada postaladılar bu saatten sonra Ts ile hiç bi bağım yok.Fb içinde kendine yer edinmek için yırtınan bi zavallı olmuştur ne diyelim yazık.

Taraftar apo'un hakkını yiyor bence.
    yanlış hatırlıyorsun renkdaşım, hanımları magazin programlarında boy gösteriyorlardı o dönemde.Gidiş süreçlerini hatırlamıyorum ama fenere gittikten sonraki mutlulukları görülmeye değerdi.O nedenle hiç de zorla gitmiş,kovulmuş,gönderilmiş izlenimi vermıyorlardı.Demekkı yüzleri gülerken içleri kan ağlıyormus

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı FATİH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar geçtiğimiz senelerde bilip bilmeden yazmış çizmiş.vay efendim MAY 96 kadrosunu dağıtmış!

MAY şampiyonluğu kaçırdığımızın ertesi senesi başkan oldu.defans cengiz dışında herkesi kadroda tuttu.

Bir sonraki sene 97-98 sezonundada Ogün,Abdullah,Tolunay,Hami,Ünal gibi kemik oyuncularımız yine takımdaydı.görüldüğü üzere MAY kadroyu aldığı gibi gayet muhafaza etmiş.2 sene kadroyu bozmamış.
    evet haklisin kadroyu muhafaza etmisti ama gel gor ki takoz recep gibi feti gibi istanbul artiklarini aldi ki bu surecten sonra siradanlasma basladi. fenerde kadroya giremeyen serkan ozsoy bile Trabzonspor formasi giydi. o zamana kadar transferde bir prestijimiz vardi iyi kotu ama onun yonetimi ile prestij ayaklar altindaydi. lickinler, kalitvinsevler serefimoskiler neler neler. MAY in ilk baskanlik donemlerini bilmem. emegi gecmistir, Allah razi olsun hizmetleri icin ama son donemi nuri albayrak donemi ile kafa kafaya yarisir , sonucu da fotosel belirler.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla o zaman fb ve gs ye transfer olan ogün abdullah ve tolunay
    ve bugün gs ye transfer olan engin,selçuk ve umuta bakıyorum
    aradaki fark ogün abdullah ve tolunay bu şerefizlerin yanında meğersem melekmiş,,,

adamlar hiç değilse kaçarak gitmedi,para kazandırdı,avrupa diye tutturmadı,döneklik yapmadı,mertçe ben fenere gidecem dediler çok da istememelerine rağmet satıldılar para kazandırarak gittiler,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla o zaman fb ve gs ye transfer olan ogün abdullah ve tolunay
    ve bugün gs ye transfer olan engin,selçuk ve umuta bakıyorum
    aradaki fark ogün abdullah ve tolunay bu şerefizlerin yanında meğersem melekmiş,,,

adamlar hiç değilse kaçarak gitmedi,para kazandırdı,avrupa diye tutturmadı,döneklik yapmadı,mertçe ben fenere gidecem dediler çok da istememelerine rağmet satıldılar para kazandırarak gittiler,
    Ogün,Abdullah ve Tolunay uzun yıllar bu takıma hizmet vermişlerdi,artık taraftar olarak onları benimsemiştik.Rakiplerimize transfer olmaları herkesi üzmüştü. Öte yandan burak,selcuk ve enginin bu takımdaki geçmişi uzun bir zaman almıyor,aksine hepsi dünkü çocuk ve trabzonspor için çok fazla anlam ifade etmıyorlar.Trabzonsporda onlar ıcınn cok bır anlam ıfade etmedığınden de az bıraz palazlanınca soluğu hayallerının takımlarında aldılar.Bu nedenle bu adamlar geldiklerınde kafalarında gıtmeyı planlayan trabzonsporu da amacları doğrultusunda kullanan varlıklardır.Üzülmememk kızmamamk gerek

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ogün Temizkanoğlu 3. lig ekiplerinden Gölcükspor'un başına geçti.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

İlker Gazioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da forma giymiş önemli futbolculardandır Ogün ve Abdullah. Özellikle Abdullah benim en sevdiğim futbolculardandır. Trabzonspor'lu olmama dolaylı yoldan etkisi olmuş olabilir. İlkokul yıllarında maalesef G.Saray taraftarıydım. Her yaz Trabzon'a gidince dayılarım ve amcam beni Trabzonspor'lu yapmak için bayağı çaba gösteriyorlardı. Hazırlık maçlarına bile götürüyorlardı beni. Bir gün büyük dayım beni ikna etmeye çalışırken , 18 yaşında bir oyuncu aldık , bak göreceksin çok iyi futbolcu olacak , gel Trabzonsporlu ol demişti bana. Dayım 18 yaşında kimsenin tanımadığı bir futbolcu ile kandırmaya çalışıyordu beni o futbolcu Abdullah Ercan'dı. Tabi bende pek etkili olmadı bu yöntem ama yavaş yavaş kayıyordum o tarafa zaten çokta geçmedi 1991 yada 1992 yılında Trabzonsporlu oldum . Yani hemen hemen aynı dönemlerde Trabzonspor saflarına katıldık Abdullah'la. O sonralardan Fener'e gitse de benim için hep özel bir oyuncu olarak kaldı hala da öyledir.
    Konu İlker Gazioğlu tarafından (22.02.2013 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor’un efsane isimleri Ogün ve Abdullah’dan şok açıklamalar..

Bu ay yayımlanan Trabzonspor dergi çok ses getireceğe benziyor..Çünki Trabzonspor başarılı futblcuları Abdullah Ercan ve Ogün Temizkanoğlu nasıl Fenerbahçe’ye gittiklerini ilk kez kamuoyuna açıkladılar..

Trabzonspor takımın yıldız oyuncusu iken 1999 yılında Abdullah Ercan ile birlikte F.Bahçe’ye transfer olan Ogün Temizkanoğlu, Trabzonspor’un ekim ayı dergisine o dönemin perde arkasını ayrıntıısı ile paylaştılar..

Sarı-Lacivertli takıma giderek büyük tepki toplayan eski oyuncu, “Herkes beni F.Bahçe’ye gitti diye biliyor. Fakat ben gitmek istemedim, gönderildim. Herkesin bunu böyle bilmesini istiyorum. Hatta sezon bitmeden dönemin başkanı Mehmet Ali Yılmaz, beni ve Abdullah’ı, Fenerbahçe’ye sattı. Yapacak bir şeyimiz yoktu. Biz bu transferi istemedik..Yönetim kafalarına göre bizi sattı” dedi.

Hatırlacağa üzere 1996 yılında kaybedilen şampiyonluk sonrası Trabzonspor başarılı oyuncularını kaybetmişti.. Özellikle Abdullah ve Ogün’ün Fenerbahçe’ye satılması ise olay olmuştu..Trabzonspor takımın dağılması sonrası küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalmış, Başkan Mehmet Ali Yılmaz’da kulübe haciz yollamış ve görevi bırakarak Başkanlıktan çekilmişti..

İşte o açıklamalar…

BİZİ SUÇLU GÖSTERDİLER..

Ogün Temizkanoğlu, “Ben Trabzonspor’da doğdum ve büyüdüm kaptanlığa kadar yükseldim. Ayrılıklar, transferler olabilir. Bunlar futbol dünyasında olağan şeylerdir. Ama giderken de ardında soru işareti bırakmayacaksın. Beni hem habersiz gönderdiler, hem de taraftarın önüne suçlu gibi attılar. Bana göre yanlıştı” diye konuştu. 96′da Fenerbahçe’ye son maçta kaptırılan şampiyonlukla ilgili olarak ise Temizkanoğlu, “0 yıkımı bir futbolcu olarak hiçbir zaman atlatamazsınız. Hala içimde. Düşündüğüm zaman bile üzülürüm” şeklinde konuştu.

BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADIM..YAŞIYORUM..

Ogün Temizkanoğlu, “Aradan 17 sene geçmiş ama unutmak mümkün değil. Futbol hayatımın en üzüntülü olayı oydu. Bir futbolcunun yaşayabileceği en güzel hediye şampiyonluktur. 0 jenerasyon şampiyonluğu fazlasıyla hak etmişti. Ama olmadı işte. Belki kendimize aşırı güvendik. Fazla özgüven de inanılmaz bir hata yapmamıza sebep oldu. Kısmet ama şuan konuşurken bile o üzüntüyü yaşıyorum” dedi. Temizkanoğlu ayrıca, “1461 Trabzon bana göre Trabzonspor için bulunmaz bir altyapıdır. Sonuna kadar kullanılmalı ve Trabzonspor oyuncu bazında buradan beslenmelidir” dedi.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Aradan geçmiş neredeyse 15 sene.Abdullahın karısı Nazlı hanımın spor gazetelerinde ''İstanbula gitmek istiyoruz'' laflarını unutmak na mümkün.hele Ogünü fenere gittiği hafta bağdat caddesi şaşkınbakkalda çok görüyordum yüzünden gülücüklerin eksildiğini hiç görmedim!
    Ogünü hiç sevmem.Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum.Abdullah karakterli insan.satıldıklarında ikiside 30 yaşlarındaydı.7.5 milyon dolar iyi paraydı.ayrıca malum kadroyu M.A.Yılmazın dağıttı saçmalığına inanmıyorum.Şota kariyerini düşünmüştü Ajaxa gitti.Ogün ve Abdullah 99 senesinde şikebahçeye gitmişti.yani 96 yılından sonra 3 sene daha takımdaydılar.Haminin Schalkeye 98 yılında attığı güzel goller Schalkeye transferine neden olmuştu.malum kadro bir gün dağılacaktı 3 sene sonrada dağıldı.bu oyuncular ve bir çok süper star unutulmamalıki M.A.Yılmaz zamanında alınmıştı takıma.tabiki aldı diye satması gerekmiyor fakat Trabzonspora ruhen ve madden verecek birşeyleri kalmadımı satacaksın yapacak bir şey yok.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu arada Abdullah Ntvspor öğlen haberlerinde yorumculuğa başladı
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Halit M. MOLLASALİHOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

M. Ali'yi sevmem ama bana Abdullah'in yapmaya çalistigi sey "kivirmak" gibi geiyor...
    O dönemki demeçlerini hatirliyorum halen..
    M.A.Y'in kabadayi oldugunu da Tolunay söylediginde farkettiysen kusura bakma ama bir az dikkatsiz izlemissin Trabzonspor'u [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Ne kadar şanslısınız. Sizin zamanınızdaki forum yöneticileri klüp çalışanlarına isimle hitabı saygısızlık olarak görmüyorlarmış.

Şimdi nerdeeee böyle hoşgörülü yöneticiler ?...

.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

15 yıl sonra Selçuk Burak ve Sadri Şener diye tartışılacak mı acaba ?
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

Ogün şu an TRT 3'te.

Büyük oğluna hangi takımlısın diye sordular, anında tabiki fenerbahçe dedi. Stüdyoda alkış koptu, ben küfür kıyamet saydırırken spiker peşinden ikiz çocuklarına sordu. Uşaklar Trabzonspor diyince hem stüdyo hem ben aynı anda sessizliğe büründük...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    Konu ibrahim tarafından (03.05.2013 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski Trabzonsporlu ne hallere düştü
    Eski milli futbolcu Abdullah Ercan'a eşi tarafından zina ve kumar gerekçesiyle açılan boşanma davasında, mahkeme gelir tespiti istedi. Ercan'ın 20 bin lira aylık geliri ve Etiler'de bir dairesi olduğu saptandı

Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray formalarını giyen ve Türk futbolunun gördüğü en önemli sol beklerden 'Sarışın Türk' lakaplı eski futbolcu Abdullah Ercan'ın boşanma davasında yeni gelişme... Mahkeme eski futbolcu yeni teknik adan Ercan'ın gelirinin incelenmesini istedi.

5 MİLYON LİRA TALEP EDİYOR
    Süreç, Abdullah Ercan'ın 19 yıllık eşi Nazan Tülin Ercan'ın yaklaşık 5 ay önce 'zina ve kumar' nedeniyle boşanma davası açmasıyla başlamıştı. Nazan Tülin Ercan, eşinden 5 milyon lira tutarında manevi tazminat, oğlu ve kendisi için 15'er bin lira aylık nafaka talep etti. Abdullah Ercan ise eşinin açtığı boşanma davasına cevap vermek için 1 aylık süre istedi. Davaya bakan İstanbul Aile Mahkemesi de çiftin ekonomik ve sosyal durumlarının incelenmesine karar verdi.

AYLIK GELİRİ 20 BİN LİRA
    Polis tarafından yapılan incelemede, Abdullah Ercan'ın Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde teknik direktör olarak görev yaptığı ve aylık 20 bin lira aldığı belirtildi. Ercan'ın üzerine İstanbul-Etiler'de bir daire olduğu da tespit edildi.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray'da oynayan "Sarışın Türk" lakaplı eski futbolcu Abdullah Ercan'ın hayat öyküsü ders çıkırılacak tarzdan.

Ercan, "Futbol hayatım bitince para kesildi. Para bitince evlilik de bitti" diyerek eşinden 1 milyon lira manevi tazminat talep etti. Ercan, eşi Nalan Tülin Ercan'ın üzerine kayıtlı Trabzon'da 5 arsa, Bolu, Mengen ve Babahızır'da bulunan arsa ve evler, Rumelihisarı'nda 1 daire ile otomobiline tedbir koydurdu. Nazan Tülin Ercan ise daha önce Abdullah Ercan'a "kumar ve zina" iddiasıyla 5 milyon lira maddi, 5 milyon lira manevi tazminat, 30 bin lira kendisi, 15 bin lira da oğlu için nafaka talebiyle boşanma davası açmıştı. Şu an Türkiye Futbol Federasyonu'nda antrenörlük yapan Ercan, boşanma dilekçesinde şu iddialara yer verdi:

HAR VURUP, HARMAN SAVURDU'
    Futboldan 5 milyon dolar kazandım. Bu parayı eşim, çocuğum ve eşimin ailesine harcadım. Eşim, paraları har vurup harman savurdu. İşsiz kaldığım dönemlerde kredi çekerek geçindim. Ancak eşim lüks yaşamından ödün vermedi. Her yıl 2 ay Bodrum, 15 gün Amerika tatilleri yapmaya devam etti. Evimin ve ailemin ihtiyaçlarını karşılamak için geçen yıl 400 bin lira kredi kullanmak istedim. Banka eşimin imzasının olması gerektiğini belirtti. Eşim, "100 bin lira hesabına EFT yapılacak" şeklinde sözleşme yaparak imza attı. Eşimin babası tefecinin eline düştü. Babasını kurtarmak için tefeciye 100 bin dolar verdim.
    Annem ve kız kardeşim evime gelemiyordu. Evime ailemin dışında herkes girebiliyordu. Evim kafe gibiydi.
    Kumar oynamıyorum.

'500 LİRAYLA GEÇİNİYORUM'
    Antrenörüm. 20 bin lira alıyorum. Başka gelirim yok. Her ay banka kredisi ve kredi kartlarına 10 bin lira veriyorum. Oğlumun okul taksiti olan 3 bin 700 lira, özel ders ücreti yıllık 5 bin lira, özel şoför, harçlık ve telefon faturası ödeniyor. Aylık benzin parası 600 lira, site aidatı bin 500 lira. Maaşımın 19 bin 500'ü masraflara gitmektedir.
    Eşim para bittikten sonra beni yabancı gibi gördü. 5-6 yıldan beri aramızda karı-koca hayatı kalmamıştır. Aynı evin içinde farklı insanlarız.
    Kız arkadaşım var. İnsanın kız arkadaşının olması zina sebebi değildir. Kız arkadaşımı eşim bilmektedir. Bana "Para getir de ne yaparsan yap" ve "Eve getir, tanıştır" demiştir. Beni arkadaş edinme konusunda serbest bırakmıştır. Sürekli para istemektedir.

Evlilik birliğimiz eşimin sorumsuz davranışları yüzünden bitmiştir.
    Konu ilhan tarafından (15.11.2013 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)