Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Yeri Arayanlar - Yardımcı Olalım

Nereden
    Asya Diğer

Standart Staj Yeri Arayanlar - Yardımcı Olalım

Merhaba.

Ben Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.

Zorunlu staj munasebetiyle staj yapacak bir firma aramaktayım.

Staj yaptığım firmada sektörü tanımak ve kendimi geliştirmek istiyorum. Özellikle yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir firmada staj yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardım edebilecek ağabeylerimden yardımlarını esirgememelerini istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilecek kardeşleimden bu konu başlığı altında ileti yazmalarını istiyorum. Şimdiden bu mesajı okuyan herkesten Allah razı olsun. Saygılarımla.
    Konu Tunga tarafından (29.05.2007 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az bekle kardeş.bikaç adres var bende.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın ismini değiştirerek biraz daha genelleştirdim.

Bir de ilk mesajı editleyerek kolay anlaşılabilir hale getirdim.

Bu başlığı ve Serbest Kürsümüzü böyle işler için kullanmak çok çok güzel, inşallah üyelerimize bir faydası olur.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    Asya Diğer

Allah razı olsun hepinizden inşallah diğer arkadaşlara da hayırlı ve yararlı olur.

Nereden
    İstanbul

BOĞAZİÇİ YAZILIM AŞ (0216)3617660 İÇERENKÖY www.bogaziciyazilim.com webmaster@bogaziciyazilim.com

BOS BARKODLU YAZILIM AŞ (0216)4423800 MALTEPE www.boscompanies.com info@bosgrup.com

IMS YAZILIM DANIŞMANLIK LTD (0212)2709650 GÜLTEPE www.ims.com.tr

İNFİNA YAZILIM AŞ (0216)3165353 ÜSKÜDAR www.infina.com.tr info@infina.com.tr

PARAGON YAZILIM LTD (0212)2131019 MECİDİYEKÖY

TURKUAZ BİLGİSAYAR LTD (0216)3574666 KOZYATAĞI www.turkuaz.net info@turkuaz.net

VEGA BİLGİSAYAR LTD (0212)3470147 MECİDİYEKÖY www.vega.com.tr onlinestore@vega.com.tr

YA-GE YAZILIM LTD (0212)2758604 MECİDİYEKÖY www.yage.com.tr zehra@yage.com.tr
    Özkan SÜMER

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BOĞAZİÇİ YAZILIM AŞ (0216)3617660 İÇERENKÖY www.bogaziciyazilim.com webmaster@bogaziciyazilim.com

BOS BARKODLU YAZILIM AŞ (0216)4423800 MALTEPE www.boscompanies.com info@bosgrup.com

IMS YAZILIM DANIŞMANLIK LTD (0212)2709650 GÜLTEPE www.ims.com.tr

İNFİNA YAZILIM AŞ (0216)3165353 ÜSKÜDAR www.infina.com.tr info@infina.com.tr

PARAGON YAZILIM LTD (0212)2131019 MECİDİYEKÖY

TURKUAZ BİLGİSAYAR LTD (0216)3574666 KOZYATAĞI www.turkuaz.net info@turkuaz.net

VEGA BİLGİSAYAR LTD (0212)3470147 MECİDİYEKÖY www.vega.com.tr onlinestore@vega.com.tr

YA-GE YAZILIM LTD (0212)2758604 MECİDİYEKÖY www.yage.com.tr zehra@yage.com.tr
    Kardeşim sağolasın. Bu firmalarda tanıdığın birileri var mı acaba? Bu arada bu konuya ileti yazalımda hep yukarılarda olsun di mi yoksa aşağılarda sürünür kimse de göremez.

Nereden
    İstanbul

Tanıdığım birisi yok.Banada liste olarak mail geldi.Telefonla arayarak başvurursan daha ii olur senin için.Mailleri fazla ciddiye almıyolar genelde.Bende bilg. müh. öğrencisiyim fakat kdz ereğlide yapacam stajı.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biri staj mi dedi ne yazik ki bu piyasada staj icinde torpil gerkiyo kardesim bide umidini kirmak gibi olmasin ama gec kalmissin diyebilirm yinede bi arastir staj icin buyuk firmalar genellikle kayitlarini ve ogrencilerini mart ayi itibariyle belirlerler ama bazi arkadaslarim firmalara bizzat kendileri giderek staj yerlerini ayarladilar bende bu yaz staj yapacam allah kolaylik versin hepimize

Nereden
    İstanbul

Erdem büyük firmalarda dediğin gibi öyle ama yazılım şirketleri başvuru tarihini fazla sallamıyo.Çünkü ileri dönük yetiştirecek eleman arıyolar.Çoğu arkadaşım geçen yaz bu zamanlarda başvurdular kimiside iş olarak devam etti.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıdığım birisi yok.Banada liste olarak mail geldi.Telefonla arayarak başvurursan daha ii olur senin için.Mailleri fazla ciddiye almıyolar genelde.Bende bilg. müh. öğrencisiyim fakat kdz ereğlide yapacam stajı.
    Kardeş msn adresin falan varsa paslaşalım oradan. Seninle meslektaş olacağımız göre daha fazla tartışabiliriz. Ben daha yeni staj yapacağım için neyin ne olduğunu da şimdiye kadar pek araştırmadım aslında. Bir yer vardı sattılar beni abi dediklerim oyalayıp bu zamana kadar beklememe neden oldular. Neyse eğer bildiğin taktikler falan varsa daha kolay paslaşabiliriz msnden. Tabi istersen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uluslararası İlişkiler öğrencileri ve mezunları için Ankara'da stratejik araştırma merkezlerinde staj ayarlayabilirim. İlgilenen renkdaşlar ulaşsın...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biri staj mi dedi ne yazik ki bu piyasada staj icinde torpil gerkiyo kardesim bide umidini kirmak gibi olmasin ama gec kalmissin diyebilirm yinede bi arastir staj icin buyuk firmalar genellikle kayitlarini ve ogrencilerini mart ayi itibariyle belirlerler ama bazi arkadaslarim firmalara bizzat kendileri giderek staj yerlerini ayarladilar bende bu yaz staj yapacam allah kolaylik versin hepimize

büyük firmalar mart itibariyle doldurdular evet, eğer tanıdığınız,referansınız yoksa büyük yerlerde stajı unutun. Bizzat gidip konuşmama ve dilekçe vermem rağmen 3 fabrikadan da referans istediler ve başvurumu kabul etmediler

referansı olmayanlar ölsün mü şimdi
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu stad işi o kadar kafamı bozduki başlığı....

STAD YERİ ARAYANLAR OLARAK OKUDUM.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

avukat tanıdığı olan var mı ???

Nereden
    Hakkari

Alıntı .: alper :. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avukat tanıdığı olan var mı ???

Özelden ulaşmaya çalış bana...

Nereden
    Asya Diğer

Yılmak yok. Aramaya devam.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar merhaba... şu an çalıştığım kuruma (İK alanında hizmet veriyoruz); söz konusu alanla ilgili eğitim gören, şirketin lokasyonu olan Taksim'e gelip gitmekte sıkıntı yaşamayacak stajer arkadaşlar aramaktayız... irtibat için özel mesajı kullanabilirsiniz... teşekkür ederim...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba... şu an çalıştığım kuruma (İK alanında hizmet veriyoruz); söz konusu alanla ilgili eğitim gören, şirketin lokasyonu olan Taksim'e gelip gitmekte sıkıntı yaşamayacak stajer arkadaşlar aramaktayız... irtibat için özel mesajı kullanabilirsiniz... teşekkür ederim...
    arkadaşlar merhaba... yukardaki arayışımız devam etmekte olup, Kozyatağı ofisimiz için de stajer aramaktayız... ilgilenen arkadaşlar benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)