Sayfa 622 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 122 522 572 612 620 621 622 623 624 632 672 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 15,526 ile 15,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu adamcığı -özellikle twitter'da kulüp tweetlerinin altında- bu kadar körleşmiş şekilde savunanları görünce aynı takımı mı tutuyoruz cidden diye kendimi sorguluyorum. Adam koca kulüpte resmen Maho ağa gibi takılıyor, bunun müridleri de "ağam ağzımıza da sıçmiy misen?" diyecek yakında.

Trabzonspor'un bir numaralı kangrenidir kendisi ve ilk gönderilmesi gereken isimdir. İlk gidişinde üzülmemiştim, futbol tarzını sevdiğim biri değil. O gidişinde karakterini de belli etmişti zaten. Yeniden gelmesini hiç istememiştim, çok gol atacağını malum olmasına rağmen. Çok gol atar evet, ama bütün bu olanların olacağı da çok bariz belliydi.

Yerli kaşarlanmış ne kadar futbolcu müsveddesi varsa, acilen posta kutusuna. İlk önce de sen Burak efendi. Bu takımda artık ağalık paşalık taslayacak oyuncu istemiyorum.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendisi çok ağır bir şekilde egolarını yerle bir edecek bir şekilde özür dilemelidir. Sen kim köpeksin kocaman kulübü karşına alıyorsun.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Castillo, Kucka klübe ihtarname gönderdiğinde adamlar haklı demiştim. Gelmiş yabancı ülkeye, öyle veya böyle alacağı parayı da sözleşmeye bağlamış, ödeyeceksin adamın parasını, hiç lamı cimi yok. Yerli oyuncu da ihtarname çekse ona da eyvallah derim ama...Sen 1 ay önce medyaya burak genç oyunculara para veriyor, Sosa'ya paran var mı diye sormuş haberleri yaptırıp peşine de ihtarname gönderirsen karakterin hakkında bize çok net fikirler verirsin. Zaten CSKA'ya gidiyorum deyip soluğu floryada almanla bize karakterin hakkında çok net fikirler vermiştin.

Özkan Sümer hakkında da yaptığı açıklamalar zaten başlı başına faul. Üstelik Özkan Sümer de ben kendisini 2 defa aradım diye demeç verdi. Eeee bu adam sırf sahada normal bir forvetten 3-5 gol fazla atacak diye bunlara göz mü yumacağız? Bu camiadan Şenol Güneşler, Dozer Cemiller, Ali Kemaller, Hamiler, Ünallar, Şotalar, Fatih Tekkeler, Gökdenizler geldi geçti sen kimsin diye sorarlar adama (veya adam gibi adamlara)...

Yönetimin yerinde olsam parasını eksiksiz öder, alınan bonservis bedeline satışa koyarım. Bir kuruş da altına vermem. Takımdan ayrı, tek başına idmanlarına devam etsin.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak kefil olduğu Volkanın parasını herşeye bize. Bir insan birine kefil oluyorsa onun verdiği zararı kefil olan vermeli.Ihtar çekmesini biliyorsa Volkanın masrafını ödesin
    Bu güzel mesaj da burada dursun.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon bittiğinden artık gol atma imkanı kalmayınca insanlar uyanmaya başladı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnstagramda yine birşey deniyor
    Beşiktaş işi yatmış olabilir
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Foto paylaşmaya başladığına göre ya gitmenin ya da kalmanın yolunu yapıyor.
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan başına prim olayı eskiden uygulanan maç başı ücretine göre çok daha makul bir uygulama, lâkin Süper Lig'de galibiyete 37.500 euro yani bugünkü kurla 200 bin lira para alan başka bir futbolcu yok. Usta nasıl böyle bir şeye imza attı hâla aklım almıyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Parasını istedi diye Burak'a kızmıyorum. Kızanların söylediklerini de tasvip etmiyorum.
    Fakat saha dışında fazla aktif bir Burak Yılmaz görmekten de hoşlanmıyorum. Yakışık almıyor.
    Her neyse mesele zaten bu değil. Bence Burak'ın yıllık kazancında indirime gitmesi lazım.
    Şu an totalde 4 Milyon Euro'ları bulan bir ücret alıyor. Bu rakam en azından 3 Milyon Euro'ya indirilmelidir.

Bu kulüp mevcut maaşları ödeyecek kadar zengin bir kulüp değil. Herkesin fedakarlık yapması lazım.
    Kucka ve Sosa'nın da indirim yapması lazım. Aynı şekilde Onur ve Olcay'ın da daha az kazanması lazım.
    Bu kadar uçuk maaşlar olmaz! Bir de yerli oyuncular ile artık TL üzerinden kontrat yapsınlar.
    Bir futbolcuya yabancı para karşılığı olarak 5 Milyon TL öderken şimdi kur yüzünden 9 Milyon TL ödüyorsun.
    Aynı performansa iki kat daha fazla para ödüyoruz! Ne değişti de iki kat zamlı maaş veriyoruz? Böyle bir saçmalık olmaz.
    Türkiye gibi dalgalı kurun olduğu bir ülkede en azından yerli futbolcu ile TL üzerinden anlaşma yapmak zorunluluktur.
    Yerli futbolcularla yabancı para üzerinden kontrat yapma aptallığını artık bırakalım.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hasan Ayvenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu adamcığı -özellikle twitter'da kulüp tweetlerinin altında- bu kadar körleşmiş şekilde savunanları görünce aynı takımı mı tutuyoruz cidden diye kendimi sorguluyorum. Adam koca kulüpte resmen Maho ağa gibi takılıyor, bunun müridleri de "ağam ağzımıza da sıçmiy misen?" diyecek yakında.

Trabzonspor'un bir numaralı kangrenidir kendisi ve ilk gönderilmesi gereken isimdir. İlk gidişinde üzülmemiştim, futbol tarzını sevdiğim biri değil. O gidişinde karakterini de belli etmişti zaten. Yeniden gelmesini hiç istememiştim, çok gol atacağını malum olmasına rağmen. Çok gol atar evet, ama bütün bu olanların olacağı da çok bariz belliydi.

Yerli kaşarlanmış ne kadar futbolcu müsveddesi varsa, acilen posta kutusuna. İlk önce de sen Burak efendi. Bu takımda artık ağalık paşalık taslayacak oyuncu istemiyorum.
    Yazan ellerin dert görmesin , realist düşüncülere her zaman saygı duymuşumdur .
    .

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

34 yaşında, iki çocuklu, evlenmiş boşanmış, 3 kere şampiyonluk görmüş, trilyonlar kazanmış, milli bir futbolcunun ergen tripleriyle uğraşıyoruz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Manyak etti milleti madem yapilaniyoruz gitsin başka takima belki karıştırır orayı da bir rakibimizi saf dış ı bırakmış oluruz .

Sadece bordo mavi .
    bu sene SAMPİYONUZ.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

net bir şekilde gitmeli, takımın üzerinden büyük bir yük kalkar. t.direktör takımı olmak zorundayız.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    net bir şekilde gitmeli, takımın üzerinden büyük bir yük kalkar. t.direktör takımı olmak zorundayız.
    Katılıyorum. Genç futbolcular üzerindeki hegemonyası da kendisiyle beraber gitsin.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sağlıklı bi şekilde kalacaksa kalmasından yanayım, ama haftada 1 antrenmana çıkıp maça çıkacaksa yol verilebilir. Sahada yürüyecek adam lazım değil.

Belki parasını sorun etmiştir, o yüzden ayrılmak istemiş olabilir. Paralar yatınca sıkıntı kalmadı demek ki.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlıklı bi şekilde kalacaksa kalmasından yanayım, ama haftada 1 antrenmana çıkıp maça çıkacaksa yol verilebilir. Sahada yürüyecek adam lazım değil.

Belki parasını sorun etmiştir, o yüzden ayrılmak istemiş olabilir. Paralar yatınca sıkıntı kalmadı demek ki.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    8jk hem bonservis hemde bu maasi veremem diyince u dönüsü yapti

cine gitmek istemiyorsa simdilik sadece basaksehir var, sanirim orayada pek gitmek istemiyor...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8jk hem bonservis hemde bu maasi veremem diyince u dönüsü yapti

cine gitmek istemiyorsa simdilik sadece basaksehir var, sanirim orayada pek gitmek istemiyor...
    Tam istedigi gibi yer Ardası da orda,Onur'u da alırlar,bundan daha iyisi ne olabilir?Baskı yok,stres yok,istedigi gibi takılır işte.
    Ama sanırım orada Adebayor var ve kolay kolay buranın kralı benim ayagı çekemez,rekabete de girecek degil ya koskoca kral?
    • Memento mori

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekke gelirse onunla olan ilişkisi, kalırsa tabi en merak ettiğim şey olur. Tekke ilk tokadı 1. Ay mı atar yoksa daha bekler mi acaba

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

formalı sus işaretli instagram profil fotoğrafı yapmış. yani susun forma üzerimde demek istiyor. bu adamı göndermeye çalışıyolar. her gelen yönetim bir önceki yönetimin planlarını eleştirir ancak kendileride 3 milyonlardan 3.5 milyonlardan aşağı ücret vermezler.. herkes bilirki bu ücretler verilmezse bu oyuncular gelmez ! toz pembe dünyalarında abidik gubudik özkan sümer topçularıyla sezona girersek tam bir bomba patlar avcumuzda. ben kadronun bozulmasını yeniden yapılanmasını felan hiç istemiyorum. hatta sosa kucka bile kalsın kardeşim. her yıl aynı terane sil baştan sil baştan ! hiçbizaman üstüne ekleyerek eksik noktaları gidererek sezona girmiyoruz. hacıosmandan sonra kaleci onur harici komple değiştik ne geçti elimize kaçıncı sıralarda bitirdik ligi ! bıktım artık bi kerede kadro istikrarı sağlansın. burağın aldığı 3.5 göze batıyor o adam o ücretini 2 maçta çıkartıyor zaten asıl sen genel menajer paraları har vurup harman savrulan paraları kes bak bakalım açık kalıyormu ! ne olcak yeni alınacak forvetin çokmu ucuz olacak! sat kardeşim rodayegayı damdoyu koy yerlerine yırtıcı hızlı bi forvet olay bitsin. komple kadroyu gönderip yerlerine alacakları çoluk çocukla küme düşme hattında gezdirecekler ne oldu kaybolan itibar kaybolan para ? bu takım dibi gördümü 1 kişi bile gitmiyo stada. büyük bi hatanın eşiğinde yönetim. özkan sümerle bu iş olmaz

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    formalı sus işaretli instagram profil fotoğrafı yapmış. yani susun forma üzerimde demek istiyor. bu adamı göndermeye çalışıyolar. her gelen yönetim bir önceki yönetimin planlarını eleştirir ancak kendileride 3 milyonlardan 3.5 milyonlardan aşağı ücret vermezler.. herkes bilirki bu ücretler verilmezse bu oyuncular gelmez ! toz pembe dünyalarında abidik gubudik özkan sümer topçularıyla sezona girersek tam bir bomba patlar avcumuzda. ben kadronun bozulmasını yeniden yapılanmasını felan hiç istemiyorum. hatta sosa kucka bile kalsın kardeşim. her yıl aynı terane sil baştan sil baştan ! hiçbizaman üstüne ekleyerek eksik noktaları gidererek sezona girmiyoruz. hacıosmandan sonra kaleci onur harici komple değiştik ne geçti elimize kaçıncı sıralarda bitirdik ligi ! bıktım artık bi kerede kadro istikrarı sağlansın. burağın aldığı 3.5 göze batıyor o adam o ücretini 2 maçta çıkartıyor zaten asıl sen genel menajer paraları har vurup harman savrulan paraları kes bak bakalım açık kalıyormu ! ne olcak yeni alınacak forvetin çokmu ucuz olacak! sat kardeşim rodayegayı damdoyu koy yerlerine yırtıcı hızlı bi forvet olay bitsin. komple kadroyu gönderip yerlerine alacakları çoluk çocukla küme düşme hattında gezdirecekler ne oldu kaybolan itibar kaybolan para ? bu takım dibi gördümü 1 kişi bile gitmiyo stada. büyük bi hatanın eşiğinde yönetim. özkan sümerle bu iş olmaz
    Kulüpte para yok para. Para hiç yok
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulüpte para yok para. Para hiç yok
    Anlatamıyoruz ki. 2023'e kadar kulübe zırnık girmeyecek diyoruz ama anlamak istemiyor bazı arkadaşlar.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

o zaman herkes elini taşın altına koyacak kardeşim. bu kulübün şampiyon olmamasının sebebi taraftardır. başkan uzaydan çıkmıyor taraftarın içinden çıkıyor keza yöneticilerde.hatta altyapıdan gelen futbolcularda taraftardır. herkes sorumlu benim dediği zaman düzelecek. herkes üzerine düşeni yapsa 10 senede geldiğimiz nokta mükemmel olacak. kimse başladığı işin arkasında durmuyorki

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman herkes elini taşın altına koyacak kardeşim. bu kulübün şampiyon olmamasının sebebi taraftardır. başkan uzaydan çıkmıyor taraftarın içinden çıkıyor keza yöneticilerde.hatta altyapıdan gelen futbolcularda taraftardır. herkes sorumlu benim dediği zaman düzelecek. herkes üzerine düşeni yapsa 10 senede geldiğimiz nokta mükemmel olacak. kimse başladığı işin arkasında durmuyorki
    -malı, -meli, yapsa , etse hayat bayram olsa demekle olmuyor. Olan malzeme bu ve temennilerinin olmayacağını sen de biliyorsun. O yüzden Kucka da satılır Burak da Sosa da. Hareket edebilmek için başka hamle yok. Maliyetli ve para edecek oyuncular gidecek yerine maliyetsizini alacaksin ve sansimiz varsa tutmasını bekleyeceksin yapılacak iş bu. Maliyetli olan seçenek denendi olmadı. 2. kez deneme şansımız da yok

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam istedigi gibi yer Ardası da orda,Onur'u da alırlar,bundan daha iyisi ne olabilir?Baskı yok,stres yok,istedigi gibi takılır işte.
    Ama sanırım orada Adebayor var ve kolay kolay buranın kralı benim ayagı çekemez,rekabete de girecek degil ya koskoca kral?
    iyi fantezi

ardanin nerde olacagini arda bile bilmiyor

onurun icin dünyadaki bütün senin gibileri toplasan gitmez, sen yinede hayal et
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekke gelirse onunla olan ilişkisi, kalırsa tabi en merak ettiğim şey olur. Tekke ilk tokadı 1. Ay mı atar yoksa daha bekler mi acaba
    onu bende düşündüm tekke agresif adam hepimiz gibi Burak ı sindirim diyorsa gelsin yarın başlasın ama Burak la iyi geçireyim ayağına sesini cıkartmazsa topu ayağına alan kendi boşken Burak a atarsa sıkıntı
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)