Sayfa 69 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 71 SonuncuSonuncu
Toplam 1764 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aziz Yıldırım

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fENERBAHÇE A.Ş. başkanı aZİZe yILDIRIM'ın, 13.05.2015 tarihinde oynanan fENERBAHÇE A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik tehditi nedeniyle takdiren 100 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 46.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

it rahat durmuyor hiç..

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fENERBAHÇE A.Ş. başkanı aZİZe yILDIRIM'ın, 13.05.2015 tarihinde oynanan fENERBAHÇE A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik tehditi nedeniyle takdiren 100 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 46.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

it rahat durmuyor hiç..
    en az bir yıl ceza vermeleri gerekiyordu , ama nerede hepsi aziz yıldırım'ın kurumları.

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bu sefer Pfdk değil Aziz tribün kapatma cezası vermiş yakında stada kimseyi almayacak
    Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sefer Pfdk değil Aziz tribün kapatma cezası vermiş yakında stada kimseyi almayacak
    kimseden korkmuyorum dedikden sonra aldirmis fb sayfasina girdim biraz egleniyorum azizi en sonunda tasliyarak kovacaklar

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu adını dahil forumda görmek istemiyorum ama nedense nu talihsizligi sürekli yaşıyorum. Bu başlığın adı değişsin bence ya da silinsin bu diyardan edebiyen.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Münkir münafıkın huyu yıktı harap etti köyü

Ölüsüne bir tas suyu dökeninde avradını

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

almanlar öldü denilenler daha uzun yasar derler
    su an bence en tehlikeli zamanlari azizenin
    kayipedecek biseyi kalmadi sayilir, adim adim hapise gidiyor
    sagi solu artik belli olmaz, herzamankinde daha dikkatli hareket etmeliyiz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

bakigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hesap günü geldiğinde yalvaracaksın. O zaman hakkımı helal etmiyorum dediğimde gözlerini göreceğim.
    "İstanbul takımlarını yenmek Trabzonspor'un asli görevidir"

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

full hd vardı bi ara nereye kayboldu
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    full hd vardı bi ara nereye kayboldu
    Uzun süredir yok beddualar yetim kaldı Hayır işi olsa peşin peşin edip öyle giderdi Yaptığı iş hoşuma gitmiyor ama saygı duyuyorum müthiş bir istikrarı vardı
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Full HD bu adami unuttu! Bu basligi görünce gene o it aklima geldi ve sinirlenmeye basladim.

Bela okuya okuya bu mahlukat güclendi sanki.Sistemin bu serefsizi nasil korudugunu hepimiz biliyoruz ve niye yalan konusayim moralim cok bozuk.Bir ilerleme yok ve Bundan dolayi bende biraktim.Belayi biraktim cünkü bir renktas bana azizin her ne kadar serefsiz oldugunu bilmemize ragmen, gende bela okumamami söyledi.Dogru dedi Allah razi olsun.

Genel olarak futbol beni heyecanlandirmiyor daha.Avrupayi ayri tutuyorum Trabzon bana sadece Avrupada tat veriyor.

Neyse burdayken desarj olmamak mümkün degil.

Senden büyük Allah var seni ona havale ediyorum Aziz!
    Gün gelir hayallerin balon gibi patlar.Sende aci cek,sende üzül.Allahtan bul Aziz!!!
    Konu Full HD tarafından (22.07.2015 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Full HD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Full HD bu adami unuttu! Bu basligi görünce gene o it aklima geldi ve sinirlenmeye basladim.

Bela okuya okuya bu mahlukat güclendi sanki.Sistemin bu serefsizi nasil korudugunu hepimiz biliyoruz ve niye yalan konusayim moralim cok bozuk.Bir ilerleme yok ve Bundan dolayi bende biraktim.Belayi biraktim cünkü bir renktas bana azizin her ne kadar serefsiz oldugunu bilmemize ragmen, gende bela okumamami söyledi.Dogru dedi Allah razi olsun.

Genel olarak futbol beni heyecanlandirmiyor daha.Avrupayi ayri tutuyorum Trabzon bana sadece Avrupada tat veriyor.

Neyse burdayken desarj olmamak mümkün degil.

Senden büyük Allah var seni ona havale ediyorum Aziz!
    Gün gelir hayallerin balon gibi patlar.Sende aci cek,sende üzül.Allahtan bul Aziz!!!
    birgün öyle bir darbe yesinki nerden geldiğini bile anlamasın

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birgün öyle bir darbe yesinki nerden geldiğini bile anlamasın
    Amin!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ne yazık ki Aziz Yıldırım denilen, ne idüğü belirsiz birinin Trabzonspor'a verdiği katkıyı mevcut Trabzonspor Başkanı verememiştir. Ne hazin...

Velev çark döner, mapus damları elbet seni de özler. Şike olmaz başka bir şey olur.

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öteki Dünya'da iki elim yakanda olacak Aziz, sana Hakkımı helal etmeyeceğim ..
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Senden daha beteri de varmış be şikeci Azize.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ihonun yanında melek.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sunu cok soyledim ama bir kere daha soyluyorum: Bizim ne Aziz Yildirimla, ne mecnun odyakmazla, ne Fenerbahceyle nede Ibrahim akin veya oteki sikecilerle isimiz davamiz var. Aziz Yildirim zaten ceza yemis. " yaptiysam fenerbahce icin yaptim" demis. DAha ne desin aziz? Bizim isimiz adaletle. Bizim isimiz sikeciye ceza veremiyende. En basta Futbol federasyonu. Oranin basida Demiroren. Uefa ve fifa ondan sonra gelenleri.

Sonra bu ulkedeki mahkemelerle, bu ulkeyi yonetenlerle. Isimiz onlarla. Kupamiz onlarin elinde. Baskan olsam ne aziz yildirim derim ne baskasi. Bu ulkede adalet yok diye bas bas bagririm. Tabi kac gun icinde iceri atarlar oda ayri konu. o zamanda ispat etmis olurum.
    Konu Bayundur Han tarafından (08.08.2015 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu şike davasıyla ilgili tek diyeceğim şu: dünya üzerinde ve ülkelerde bazı meseleler vardır işin içine oligarşik sistem girerse ki dünyanın düzeni böyledir ki bir düzen vardır bu düzeni yıkamazsın.Bu şu demek "Onlar" ne derse o olur.Onlar kim? Oligarşik sistem soylu sahipleri.Bu yaptığım yorumun siyasi partiyle,Türkiyeyle de alakası yok tarihsel ve evrensel bir şey bu. ta fransız ihtilali ve öncesine dayanıyor ve hatta mısıra diyeyim.Büyük balık küçük malığı yutar bunun klubümüz ve Trabzonsporla ilgisi yok ama olay tamamen duygusal ve kontrol ile ilgilidir.Yani Trabzonspor başkanlarını eleştirmeyeceğim tek nokta bu çünkü bu tarz davalar onları aşıyor.Sen de geçsen taraftar olarak sana da izin vermezler o kupayı da vermezler.Biz taraftar olarak yapılan haksızlıkları unutmayız ve tarihte videolarda şurda burda yazılar da gazetelerde hatırlatırız vesaire o ayrı.Somut olarak bence o kupayı bizim stada getirmezler o kadar diyim size.Anca şöyle olur o oligarşik sistemin içinden çok soylu ve çok güçlü yabancı veya Türk bir başkan ki (yabancı olması kupayı daha garanti getirir)gelir yıllar sonra ve networkü çok sağlam deli gibi olur o zaman olur.
    Konu erenslash tarafından (09.08.2015 Saat 07:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerbahçe bizden 1 kupa çaldı biz ise bunun karşılığında fenerin şerefini aldık hehehe bu rezillik azize ve fenere yeter.Biz unutmayacağız ve unutturmayacağız bunu torunlarınıza anlatacağız nesiller boyunca.mazinde bir tarih (2010-2011 sezonu) yatıyor fenerbahçe hehehe

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aziz yıldırım ve işbirlikçilerinin telefonları, görüşmeleri.

Bu andan itibaren teknik takibe alınıp, izlenmeli.

Savcı Mehmet Berk, Zekeriya Öz gibi cesur ve kararlı isimler çıkabilir mi. Pek sanmıyorum. Çünkü emsallerinin başına ne geldiğini gören biri bu davaya girmez. Zira yargı ve emniyet büyük bir tahribata uğradı.

Ama şunu biliyorum ki iktidardan ve FİFA'dan güç alan, yaptığı yanına kar kalan Aziz boş durmayacaktır.

yattarahayranı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rasim Ozan Kütahyalı beraat etcek diyor

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ahmet Çakar a helal olsun. Rasim biraz kıvırdı ama Çakar yapıştırdı geçti. Bravo Hocam. Delikanlı adamsın. En son da dedi Trabzonspor şampiyon dedi. O gunde bugunde aynı seyi diyorum dedi.
    Yalnız trabzonlu sinan engin , sadri Şener üzerinden Ts ye çakmaya azizi yalamaya devam. Allahın kel trolu.
    Sunucu denen musvedde Ertem de diyor ki nerden belli tapeni dogru oldugu. Bu kadar mı yalanır aziz. Ertem rastgele yazı tape diye okunur mu ?

abdulkerim zaten baslarken osmanlıspor yalayayım isimi granti edeyim modu ile basladı. o boktan sikeyle aldigin kupayı al abdul ..........
    Konu cyberentalpi tarafından (25.08.2015 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Çakar a helal olsun. Rasim biraz kıvırdı ama Çakar yapıştırdı geçti. Bravo Hocam. Delikanlı adamsın. En son da dedi Trabzonspor şampiyon dedi. O gunde bugunde aynı seyi diyorum dedi.
    Yalnız trabzonlu sinan engin , sadri Şener üzerinden Ts ye çakmaya azizi yalamaya devam. Allahın kel trolu.
    Sunucu denen musvedde Ertem de diyor ki nerden belli tapeni dogru oldugu. Bu kadar mı yalanır aziz. Ertem rastgele yazı tape diye okunur mu ?

abdulkerim zaten baslarken osmanlıspor yalayayım isimi granti edeyim modu ile basladı. o boktan sikeyle aldigin kupayı al abdul ..........
    Allahınıseversen Trabzonlu deme şu kanı bozuk adama.
    Görünce sinirlerim tepeme çıkıyor.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu yandex olayı enteresanmış, can sıkıcı. biz neler yapabiliriz acaba? boyner hopi diye bi uygulama çıkarmış mesela, anlaşmalı mağazalarda indirmenizi teklif ediyorlar. indirim sağlıyor filan. bizim yöneticiler de kafa yormalı bu işe.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)