Sayfa 35 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 45 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?

Nereden
    Avrupa Diğer

Her boşluk döneminde Osman ozkoylu adı geçer. Bence çok rahat bizim takımı çalıştırabilir. Yarın gelsin başlasın.

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

15 yildir tff 1. ligde takim calistiran osman ozkoyluyu millet hoca olarak oneriyor. Madem o kadar iyi hoca neden 15 yilda bir tane super lig takiminin dikkatini cekemedi veya super lige takim cikartamadi. En son bi ara tff 2. ligde hekimoglu trabzon sampiyonluk mucadelesi verirken tff 1. ligden altayfan teklif gelince takimi yarida birakip sezon ortasinda altayin basina gecti. Takimi resmen satti. Oyle bir insan kendisi. Istatistiklerinin iyi olmasi tff 1. ligde surekli iyi takimlarin basina gecmesi. Baska bir sebebi yok. Ayrica fatih tekkenin biz a takima yeni cikmisken abilerimiz bize kotu davraniyordu dedigi isimler bence tolunay kafkas ile osman ozkoylu. Sonra osman ozkoylu su ana kadar 15 yillik hocalik doneminde turk futboluna hangi genc futbbolcuyu kazandirdi.
    iskenderun dç ve elazığsporu alt liglerde şampiyon yapti. kayseri erciyesi bank asya da şampiyon yapti süperlige yükseldi. ayrıca ankaraspordan olaylı şekilde ayrıldığı sezonda ankaraspor süperlige yükseldi.onun takımıydı sonuçta ve ligdede iyi gidiyorlardı. bunlar trabzonsporda hocalık yapmasına yeterlidir diye yazmadım bunları ama şampiyonluklar yaşadı alt liglerin hepsinde
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı MehmeTS_ADANA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iskenderun dç ve elazığsporu alt liglerde şampiyon yapti. kayseri erciyesi bank asya da şampiyon yapti süperlige yükseldi. ayrıca ankaraspordan olaylı şekilde ayrıldığı sezonda ankaraspor süperlige yükseldi.onun takımıydı sonuçta ve ligdede iyi gidiyorlardı. bunlar trabzonsporda hocalık yapmasına yeterlidir diye yazmadım bunları ama şampiyonluklar yaşadı alt liglerin hepsinde
    Tff 1. lig icin soyledim. Sadece kayserierciyesi sampiyon yapmis tff 1. Ligde. O da 2012 - 2013 sezonunda ankarasporda da bir sonraki sezon 2013 2014 sezonunda calisti. 10 yil once bu olaylar gerceklesti. Ona bakarsak mustaf resit akcay da oncesinde tavsanli linyiti kume dusmekten alip tff 1. ligde play offlara cikartti. 1461 trabzonu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de 3. yapti. O takim 1.5 senedir kendi sahasinda yenilmiyordu. Turkiye kupasinda galatasarayi elemislerdi 1461 trabzon. Gruplarda da feneri yenmislerdi. Yakin zamanda da mustafa resit akcay kocaelisporu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de takim ust siralarda play off potasindayken takim birden dususe gecti seri maglubiyetler basladi. Simdi de yine 2. ligde basaksehirin pilot takimi eroksporun basinda buyuk ihtimal onu da sampiyon yapip 1. lige cikartacak ve tff 1. ligde yine o takimin basinda devam edecek. Bi ara ertugrul saglam 2. ligde samsunsporda bunu yapmisti. Takimi 2. ligde baya bi puan fsrkiyla sampiyon yapti sonraki sene tff 1. ligde play offlarda elenip super lige cikamayinca gorevi birakti. Onun haricinde alt liglerde takim calistiran eski oyuncularimiz ve hocalarimiz giray bulak, sadi tekelioglu, fatih akyel (haysiyetsiz), mehmet birinci, muzaffer bilazer, ahmet özen, metin diyadin, bahaddin güneş falan var. Eski oyuncularimizdan sadece bu adam yok alt liglerde takim calistiran. Super ligde de tamer tuna ile yeni kovulan selcuk inan var eski oyuncularimizdan takim calistiran. Osman zeki korkmaz da trabzonlu ama trabzonsporla yollari kesismemis. Salih tekke, Orhan cikrikci ile volkan bekiroglu da fatih tekke nin yardimcilari
    Konu jpositve tarafından (31.03.2023 Saat 02:15 ) değiştirilmiştir.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yani ne diyeyim bilmiyorum. Aykut kocaman eskilerinden kendine yardımcı yapan sözde as hoca. 1 maç kazanmak icraat ise getir beni takımın başına. Ben de sana kazanırım 1 maç ya. Bırakın abi.

Alper Aşçı… Halı, kilim, travel!. İşte bu olayların merkezindeki Atletik… | by Levent Tan | Mar, 2023 | Medium
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani ne diyeyim bilmiyorum. Aykut kocaman eskilerinden kendine yardımcı yapan sözde as hoca. 1 maç kazanmak icraat ise getir beni takımın başına. Ben de sana kazanırım 1 maç ya. Bırakın abi.

Alper Aşçı… Halı, kilim, travel!. İşte bu olayların merkezindeki Atletik… | by Levent Tan | Mar, 2023 | Medium
    Fanatik şikeci medya sorumlusunu gorev basina getiren zihniyetde ayniydi..baskan ortaya cikar cikmaz gorevine son vermisti.bunlar daha iyi gunlerimiz kurumsallık sıfır bunlarda getirdigin hoca radarci aykuta tesekkur edip 2011 ekibindeki şikebahceli adamı icimize sokuyor iddalar vahim kendi klubune bunu yapan tabiri caizse satan adam sana neler yapmaz..trabzonspor kimligi agirligi 2 beden bol gelir bunlara
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı MehmeTS_ADANA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1995-1996 sezonunda seyretmeye doyamadığım tarihimizin en iyi kadrolarından biri olan o kadroda oynayan savaşçı stoperdi Aydın'lı Osman Özköylü

Rakibe adeta bir gölge gibi yanaşır, kene misali bırakmazdı.

Hayali bir gün formasını giydiği Trabzonspor'umuzu çalıştırmak

Açıkçası ben de kendisini bir gün takımımızın başında TD olarak görmek isterim.

Şu an Pendikspor'da da iyi işler çıkarıyor.

Efsanelerimizden biri olan Fatih Tekke kadar bunu hak ettiğini ve fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum. Ha belki zamanı gelmedi ama bir gün mutlaka bize gelmeli
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (31.03.2023 Saat 16:20 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Mecnun'a selam yollayanlar, Göksel'e şükran sunanlardan sonra Aykut'a teşekkür edenlere kaldık. Korkuyorum, biri de çıkıp Aziz'i melek ilân edecek!

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mecnun'a selam yollayanlar, Göksel'e şükran sunanlardan sonra Aykut'a teşekkür edenlere kaldık. Korkuyorum, biri de çıkıp Aziz'i melek ilân edecek!
    Ünal Karaman'ı o röportajdan sonra silmiştim. Trabzonspor'un şampiyonluğunu şikeyle çalan ekibin üyesi Mecnun için Sivas deplasmanındaki maçtan önce Lig TV'ye vermişti o röportajı. "Bu şehir Mecnun başkanı özledi" filan diye geveliyordu. Sanırım o zaman yardımcı hocaydı, Mecnun da bize karşı yapılan şikeden dolayı cezalıydı. Başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü ekran başında.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim halıcılar da göreve dönmüş.
    ( ゚д゚)

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tff 1. lig icin soyledim. Sadece kayserierciyesi sampiyon yapmis tff 1. Ligde. O da 2012 - 2013 sezonunda ankarasporda da bir sonraki sezon 2013 2014 sezonunda calisti. 10 yil once bu olaylar gerceklesti. Ona bakarsak mustaf resit akcay da oncesinde tavsanli linyiti kume dusmekten alip tff 1. ligde play offlara cikartti. 1461 trabzonu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de 3. yapti. O takim 1.5 senedir kendi sahasinda yenilmiyordu. Turkiye kupasinda galatasarayi elemislerdi 1461 trabzon. Gruplarda da feneri yenmislerdi. Yakin zamanda da mustafa resit akcay kocaelisporu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de takim ust siralarda play off potasindayken takim birden dususe gecti seri maglubiyetler basladi. Simdi de yine 2. ligde basaksehirin pilot takimi eroksporun basinda buyuk ihtimal onu da sampiyon yapip 1. lige cikartacak ve tff 1. ligde yine o takimin basinda devam edecek. Bi ara ertugrul saglam 2. ligde samsunsporda bunu yapmisti. Takimi 2. ligde baya bi puan fsrkiyla sampiyon yapti sonraki sene tff 1. ligde play offlarda elenip super lige cikamayinca gorevi birakti. Onun haricinde alt liglerde takim calistiran eski oyuncularimiz ve hocalarimiz giray bulak, sadi tekelioglu, fatih akyel (haysiyetsiz), mehmet birinci, muzaffer bilazer, ahmet özen, metin diyadin, bahaddin güneş falan var. Eski oyuncularimizdan sadece bu adam yok alt liglerde takim calistiran. Super ligde de tamer tuna ile yeni kovulan selcuk inan var eski oyuncularimizdan takim calistiran. Osman zeki korkmaz da trabzonlu ama trabzonsporla yollari kesismemis. Salih tekke, Orhan cikrikci ile volkan bekiroglu da fatih tekke nin yardimcilari
    Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1995-1996 sezonunda seyretmeye doyamadığım tarihimizin en iyi kadrolarından biri olan o kadroda oynayan savaşçı stoperdi Aydın'lı Osman Özköylü

Rakibe adeta bir gölge gibi yanaşır, kene misali bırakmazdı.

Hayali bir gün formasını giydiği Trabzonspor'umuzu çalıştırmak

Açıkçası ben de kendisini bir gün takımımızın başında TD olarak görmek isterim.

Şu an Pendikspor'da da iyi işler çıkarıyor.

Efsanelerimizden biri olan Fatih Tekke kadar bunu hak ettiğini ve fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum. Ha belki zamanı gelmedi ama bir gün mutlaka bize gelmeli

Youtube videosunun aciklama kismina daha detaylı yazıldı. Fatih Teke nin bahsettiği a takima ilk ciktigimzida abilerimiz bize cok kotu davraniyordu. 2.5 sene gozyasi doktum derken kastettigi herifler kesin bu Osman Ozkoylu ile Tolunay Kafkas tir. Genc yetenekler sirf bu takim ici devrecilikten dolayi kaybolup gitti. Bu herif kim bilir trabzonspor altyapisindan cikan kac tane genc oyuncunun kaybolup gutmesine neden olmustur. Benzer seyleri basaksehir altyapisinda Abdullah Avci doneminde Kerem Akturkoglu da yasadi. Ayrica bu adam futbolculugundan ne yapti da trabzonsporda hoca olmayi hak ediyor. Aha yukarida saydim bir dunya trabzonlu teknik direktor var piyasada bu herife gelene kadar. Ayrica adam saglam pabuc degil 2. lig takimini Tff 1. lig takimindan teklif geldi diye sezon ortasinda ulu orta yerde birakip kacti. Daha yukaridaki youtube videosunda da Osman Özköylü basın toplantisinda gidip bir kadina bas bas bagiriyor. Son olarak Fatiih Tekke ile basil bir tutarsiniz. Fatih Tekkenin arabasi kursunlandi. Kulup Fatih Tekkeye izin verdi o dinlemedi ve 2 gun sonra 4-2 kazandigimiz ankaragucu macina cikti 2 gol birden atti. Mactan sonrada benim gorevim trabzonspora hizmet etmek dedi. Ayni sey Osman Ozkoylu nun basina gelse birak maca cikmayi sehri terk ederdi. Futbolculugu doneminde de fenerden falan teklif gelse kosa kosa giderdi. Sanki cok iyi bir futboluymus gibi anlatiyorsunuz kac kez milli takima cagrilip da oynatildi. Birkac kere cagrilip en fazla 2-3 kere oynatilmistir.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id=1995
    Konu jpositve tarafından (31.03.2023 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Sorun teknik direktör değil malesef sorun ekonomik, futbolcular 4-5 aydır maaşlarını alamıyorlar.En basit kendinizden bir düşünün, örneğin çalıştığınız iş yeri size 4 ay boyunca maaş vermesin ve sizde artık patron veya şirketin müdürüne gidersiniz, hayırdır biz neden maaşlarımızı alamıyoruz diye gider patron veya müdür ile konuşursunuz, müdürde sizi oyalayıcı cevaplar veriyorsa, sizde ona göre işe ya geç gelirsiniz ya da yarım yamalak çalışırsınız ve en sonda verin gardaşım paramı ben işten çıkmak istiyorum dersiniz en basit örnek olarak.E şimdi futbolcular insan aynen böyle düşünüyor...

Şimdi bi bakıyorsun futbolcularımız zor maçlarda, gerek Avrupa'da olsun gerek ligde olsun çok başarılı sonuçlar aldılar, çok zor maçlardan derbilerden galip geldiler ve en kötü ihtimal berabere kaldılar.Futbolcularımız alt sıralardaki takımlara yani kolay maç dediğimiz maçlarda genellikle mağlup oldular.İşte futbolcularda maaşını alamadığı zaman tepkisini bu maçlarda gösteriyor.Maç esnasında ya tam koşmuyor ya da yarım yamalak mücadele ediyor tepki olarak..

Yani yeni teknik direktör gelse yine aynı olacak futbolcu maaşını alamadığı zaman bazı maçlarda tepkisni yine aynı gösterecek, transfer döneminde de takım ayrılmak istiyecek, takımda mutsuz olacak.Ekonomik durumu acilen düzeltmek gerek.Bu kadro bu futbolcular kötü kadro değil, 1 veya 2 transfer hatası olabilir.Ama kesinlikle kötü kadro değil sorun tamamen ekonomik...

Çağlar Güleryüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun teknik direktör değil malesef sorun ekonomik, futbolcular 4-5 aydır maaşlarını alamıyorlar.En basit kendinizden bir düşünün, örneğin çalıştığınız iş yeri size 4 ay boyunca maaş vermesin ve sizde artık patron veya şirketin müdürüne gidersiniz, hayırdır biz neden maaşlarımızı alamıyoruz diye gider patron veya müdür ile konuşursunuz, müdürde sizi oyalayıcı cevaplar veriyorsa, sizde ona göre işe ya geç gelirsiniz ya da yarım yamalak çalışırsınız ve en sonda verin gardaşım paramı ben işten çıkmak istiyorum dersiniz en basit örnek olarak.E şimdi futbolcular insan aynen böyle düşünüyor...

Şimdi bi bakıyorsun futbolcularımız zor maçlarda, gerek Avrupa'da olsun gerek ligde olsun çok başarılı sonuçlar aldılar, çok zor maçlardan derbilerden galip geldiler ve en kötü ihtimal berabere kaldılar.Futbolcularımız alt sıralardaki takımlara yani kolay maç dediğimiz maçlarda genellikle mağlup oldular.İşte futbolcularda maaşını alamadığı zaman tepkisini bu maçlarda gösteriyor.Maç esnasında ya tam koşmuyor ya da yarım yamalak mücadele ediyor tepki olarak..

Yani yeni teknik direktör gelse yine aynı olacak futbolcu maaşını alamadığı zaman bazı maçlarda tepkisni yine aynı gösterecek, transfer döneminde de takım ayrılmak istiyecek, takımda mutsuz olacak.Ekonomik durumu acilen düzeltmek gerek.Bu kadro bu futbolcular kötü kadro değil, 1 veya 2 transfer hatası olabilir.Ama kesinlikle kötü kadro değil sorun tamamen ekonomik...
    Maaşların ödenmiyor olması ile ilgili bilgilerin kaynağını paylaşabilir misin dostum?
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Şampiyonu Trabzonspor !

Nereden
    Trabzon

Alıntı Çağlar Güleryüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşların ödenmiyor olması ile ilgili bilgilerin kaynağını paylaşabilir misin dostum?
    Geçen bir kaç gün önce ya 61 saat yada Trabzonhaber'de okumuştum.Şuan baktımda ana sayfada bulamadım.Bulabilirsem kaynağı paylaşırım.Ama şu bir gerçek ekonomik sıkıntı var.Sadece bu değil takımın içinde çok büyük fitne fesat'da dönüyor.yok o bunu dedi yok bu şunu söyledi.şikebahçeli hainler dışarıdan Trabzonspor'un içinde kaos çıkarmak ve istikrarsızlık oluşturmak için çok uğraşıyor...
    Konu deepmavi tarafından (01.04.2023 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ancak boşta olan bir teknik adam için geçerlidir

bencede kalan haftalarda takımı ve oyuncuları tanıması önemli

hem resmi hazırlık maçları oynanmış olur,sistemini ve mantelitesini öğretir takıma,hemde bireysel olarak oyuncuları tanıyabilir

3 yıldır katar arabistan sistemi içinde amiyane tabirle tatil yapan bazı oyuncular misal sergen yalçının fiziksel çalıştırmasını gördükten sonra belkide kendileri ayrılmak isteyecektir

hem yüksek maaş alıp hemde fiziksel olarak tatil yapan bazı oyuncuların ''pabuç artık pahalı'' demelerine yol açar, ve sezon bittiğinde bu oyuncularla yolların ayrılması kolaylaşır

bu takım maalesef yaklaşık 3 yıldır fizik olarak tatilde aga

aslında benzer bir durumu okan buruklu gs de görüyorum, bireysel oyuncularla yol alıyorlar ve süper ligin vasatlığından faydalanıyorlar
    Ligimiz o kadar kalitesiz ki bu ligde başarı elde edememek beni daha fazla üzüyor.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu takımı kimse çalıştırmaz.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

İş sahasında 2 tip idareci ( futbol açısından teknik adam diyebiliriz) var benim gördüğüm ( 17 yıllık kamu tecrübesi).

İşi aksatan ( karakter yoksunu, yavşak, uyanık, tembel..vs. diye anılırlar) adamı 2 tür motive edersiniz:
    1- " Yapacağın işi .... erim" diyip onurunu diğer elemanların yanında rencide edip "hayata döndürmek". ( eleman ve diğerleri üzerinde direk etkide 1 numara)

2- "Aslında sana yakışmıyor, sen yaparsın, aslansın, kralsın..." olumlu motivasyonu.
    ( Bu model kapalı bir ifade aslında. Diğer çalışanları yanlış etkileyebilir ve uyarıyı alanı da iyice yavşatır)

Fatih Terim, Sergen 1. modele örnek, 2. model ise Avcı.

Gel gelelim futbolda bu 2 model bazen direk etkili olamıyor. ( Djanini). Gençler, sözleşmesi zayıf futbolcu piyasa yapmak için kendini düzeltilir ama veteran, "imaj paralı" adamları yönetmek ekstra profesyonellik işler.

Bir de 3. model var. Bunu da filozof adamlar becerir . Şenol Güneş. "insan onuru, ailesi için oynar" , "paranı hak et", " yağmur yağıyor galiba ondan gelmedi ( Dele Alli'ye)" , gibi ayar verici sözlerle hizaya getirirsin.Adam aşağılık biri değilse illaki tepki verir. ( Yine Djanini)

Bizim gibi takımlar için 3. modeli bulmamız lazım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereira geçen ay başında takımına Mateus Uribe'yi istemiş. Nasıl da anlıyor topçudan. Getirin taş gibi kadro kursun.
    ( ゚д゚)

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum her yönüyle berbat bir takım komik bir takım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

iyi bir yabancı hoca ve bu hocanın dandik kadro oluşmaması için hocaya kadro şart

yani bir kadro

baştan kadro kurulacak orası kesin bari adam gibi kadro oluşturan bir yabancı hocayla çalışalım

yazın olsa iyi olur hoca

bunun dışında takımı baştan kurarken üst düzey oyuncular şart

futbolun tadı genel olarak hiç tadı yok bu sene

dandik bütçeyle kadro kurulmaz topçu diye aldığımız adamlara bakarsak gene yanarız

yani bütçe de şart sağlamından
    "Annuit cœptis"

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ulen avcı iyi kötü hocaydı be hiç olmazsa
    işler kötüyken eleştiriyorduk sövüyorduk
    şimdi başımızda hoca yok sinirden sövemiyorum bile
    gerçi başkan da yok
    ellerimizle beş yılda inşa ettiğimiz güzelim hikayeyi nasıl mok ettik biz ya
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Kapatalim kulübü
    Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fanatik şikeci medya sorumlusunu gorev basina getiren zihniyetde ayniydi..baskan ortaya cikar cikmaz gorevine son vermisti.bunlar daha iyi gunlerimiz kurumsallık sıfır bunlarda getirdigin hoca radarci aykuta tesekkur edip 2011 ekibindeki şikebahceli adamı icimize sokuyor iddalar vahim kendi klubune bunu yapan tabiri caizse satan adam sana neler yapmaz..trabzonspor kimligi agirligi 2 beden bol gelir bunlara
    Ya burada bile Ahmet baskani savunma yaa
    Saka bir yana, bu salakliklari geçtik artik bitti daha olmaz saniyordum ama maalesef.............
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Zonguldak

2010-2011 Sezonu İlk Devre Sonu:

Angut Kocaman: Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli

2022-2023 Sezonu 25. haftasında şikebahçe 19. penaltısını kullandı. Bunu kim irdelesin?

Arda Güler o nasıl artistik hareketti öyle? VAR neden devreye girmedi? Penaltı iptal edilmeli hatta hakemi yanıltmaktan sarı kart da verilmeliydi.

Beter ol şikebahçe.

Ah bi de biz vursak Kadıköy'de şunlara tadından yenmez di mi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Orhan AK
    Yusuf Yazıcı
    Peres
    Bartra
    Uğurcan

Mağlubiyetin sorumluları

Bu takım bitmiş. Yazık bize be. Şampiyonluk sevincimiz kursağımızda kaldı.

Bu takım birkaç yıl toparlanamaz. Borç çok.

4.olma hedefimiz kaldı ama o da zor. Başak ve Adana DS izin verir mi? Kayseri'yi de o potaya soktunuz.

Korkarım ki yarın Ankara deplasmanında kupaya da veda etmeyiz.

Tolunay Kafkas çok emin konuştu. Çeyrek finali geçeriz dedi.

Orhan Ak ve ekibinin ya tamam ya devam maçı bence

Ah ED ah. Getirecektin yeni Hoca'yı. Şimdiden takımı tanıyıp çalışmalarına başlamalıydı. İlhan PALUT olabilirdi örneğin. O olmasa Sergen olabilirdi.

Çağdaş Atan favorim. Adam transfer tahtası kapalı olarak bizden sadece 3 puan geride. Kayseri bırakır mı sezon sonu bilemem?

1-Çağdaş Atan
    2-Montella
    3-İlhan Palut
    4-Sergen Yalçın
    5-Fatih Tekke

Tercihlerim sırasıyla bu olurdu.

Orhan Ak hayal kırıklığı ama onun nihai durumu yarın Ankara'da belli olur.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (03.04.2023 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadronun bir iki eksiği olabilir (Özellikle orta saha). Ancak potansiyeli bugünkü konumundan çok daha yüksek. Ümraniye'ye, Kayseri'ye yenilecek kadro mu bu? "Kimse çalıştırmaz" demek, Avıc'nın ve Ak'ın hatalarını normalleştirir.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadromuz öyle tüh kaka değil. 5-6 gelen/giden ile taş gibi devam eder. Bize sağlam iş bilen td gerekli
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)