Sayfa 1500 Toplam 2735 Sayfadan BirinciBirinci ... 500 1000 1400 1450 1490 1498 1499 1500 1501 1502 1510 1550 1600 2000 2500 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68373 adet sonuctan sayfa basi 37,476 ile 37,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Afrika Diğer

Adam şampiyonluğun kokusunu aldığı yeri kaçırmıyor, direkt imza atıyor.

Helal olsun.

Nereden
    Afrika Diğer

Aklı olan kulüp Toulouse'u, Nordsjaelland'ı filân örnek alır.

Nereden
    Adıyaman

Genç, atletik ve ligimize göre yetenekli oyuncular bulmalıyız. Her ne kadar iki hafta önce dağıtmış olsak bile dönüp bakınca fbde üst düzey belki 1-2 tane oyuncu var ama oyun stilleri çok iyi, başarı getirecek ve taraftarı tatmin edecek bir yapıda. Oyuncuların takımından çıkıp takımın oyuncularını oluşturacak bir yapıya dönmeliyiz. Daha fazla isteyen, daha yetenekli, daha güçlü ve daha hırslı bir takım kurmalıyız.

Bakasetas gibi 3 tane daha topçumuz olsa ligde sahaya çıkmadan birçok maçı kazanırız mesela.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Bulut türkiyeye getirmeye çalışıyor onu. İstanbul takımlarına olmaz çünkü kabardı kadroları. Belki başakşehir �� ama bize kısa boylu forvet lazım değil. Olası bir maxi transferinde düşünülebilir bence. Bize kalıplı sprinter ve güçlü forvet gerek eğer birisi giderse.
    Aslında top saklayan biri lazım kadroda, Shaqiri o görevi görebilirde, 25 milyon € a düşüreceğiz dedikleri için bana oluru yok gibi geliyor.

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başıma bir şey gelmeyecekse ben Shaqiri'ye okeyim lan :F
    Tam bizim liglik topçu aslında, top saklaması şut çekmesi vs. 31 yaşındaymış adam niye yaşlanmıyor bu :d

Kaça oynar acaba yıllık?
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Amerika'dan gelen 2.5 altını istemez bana göre ama adam sıkılmış orada oynanan futboldan. Belki bir şansımız olabilir. bu arada Ahmet Bulut iyi bir menajerdir özellikle ikna konularında.

Bence Maxi Gomez'in gitmesi durumunda bizim işimizi fazlasıyla görür. Hatta beklentimizden fazlasını da verebilir. 31 yaş bence çok iyi bir yaş hem bizim için hem de hocanın istekleri için de.

ama yine de güçlü sprinter ve fizikli bir forvet gerekiyor takıma.

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında top saklayan biri lazım kadroda, Shaqiri o görevi görebilirde, 25 milyon € a düşüreceğiz dedikleri için bana oluru yok gibi geliyor.

Tam bizim liglik topçu aslında, top saklaması şut çekmesi vs. 31 yaşındaymış adam niye yaşlanmıyor bu :d

Kaça oynar acaba yıllık?

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şakir iyi adam ama ben karar verdim 1.75 boyunun aşağısında olup çokta hızlı olmayan adam istemiyorum. Uzunlara bakın biraz yaww
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Umarim serdar gürler sacmaligi yasatmazlar bize
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Nereden
    Giresun

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben çok uzun süredir fransa 2. ligini takip ederim. bize gelen yatabare'ye karşı çıktığımda çok fazla laf yemiştim bir dönem. onun yerine o dönem kodjia ve toko ekambi daha etkili olur demiştim. hatta bedelleri daha uygundu.

bir sonraki sene için alanyasporda oynayan famarayı önermiştim.

umut bozok 17/18 sezonunda gol kralı olduğu zaman yerli kurulı önemsenmediği için çok üstünde durmadık açıkçası ama burada yazmıştım yine.

fransa ikinci ligini drogba gibi bir adam keşfedildiği için çok severim. çok ucuza guingamptaydı. sonra marsilya aldı.

afrikalı futbolcuların ilk durağı fransa ikinci ligi oluyor. madem scout gönderemiyorsun oralara fransa 2. ligini takip et güzelce yıldız adaylarını bulursun.
    mesela

https://www.transfermarkt.com.tr/geo...spieler/729814

https://www.youtube.com/watch?v=efUtobOqG5w
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası Djaniny'yi yollarsak belki Eku'yu alırız diyordum ama herif çaprazı yırtmış
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası Djaniny'yi yollarsak belki Eku'yu alırız diyordum ama herif çaprazı yırtmış
    aşil tendonu gitmiş daha iflah olmaz o.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

bu sezon gol krallığında lider olan Krasso'yu 2 sezon önce yazmıştım. şu an, eğer takımı ligue1e çıkmazsa, hala alınabilme ihtimali var.

Maggiotti 27 yaşında. Tempolu bir orta saha. golcülüğü de iyi.

Morgan Guilavogoi! sağ kanatta prime viscanın uzaktan şutu olmayanını düşünün ama kaleye yaklaşınca affetmiyor. uçta da oynayabiliyor. pres desen sonuna kadar mücadele ediyor.

Livolant solda çok iyi. bu sezon 45metreden volesi var jeneriklik.

daha ismini duymuş olan çok yok. Beninli Ange Chibozo! juventus alt yapısından çıkma.

ama hoca illa ben tecrübeli isterim diyorsa. zamanında olmazı olur ederdi. gael kakuta şu an 31 yaşında.

Konu theo tarafından (03.01.2023 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

atillati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ekuban eylül 2021'den beri insta'ya foto bile atmamış. mental olarak da büyük çöküş yaşıyor kendisi. bu arada 35'lik xhakiri'ye tabiki de okeyim.
    TRABZONSPOR-LAZIO-ATHLETIC BILBAO

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cidden hala Shaqiri ile ilgileniyorlarsa akıllanmamışız hiç. Ben menajer uydurması olduğunu düşünüyorum.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Shagiri arnavut bir ailenin cocugudur yani müslüman evladidir
    35 yasinda degil 31 yasindadir ( buraya yalan yanlis yazanlar icin yaziyorum)
    ayrica bir milli mac sonrasi veya öncesi bizim cok genc oyuncularimizi adeta tek basina yenen adamdir türkcesi de cok iyidir demisti bir programda.
    shagiri ayrica problemli bir yildizda degildir hamsik kadar beyefendidir
    gelelim futboluna shagiri süperligin anasini aglatir malesef gelmez keske gelsede futbolcu izlesek
    bizim yöneticiler armut düs agzima düs modundalar biliyorum para yok fakat shagiri icin her girisime degerdi aslinda.Dua edelimde mucize gerceklesir belki.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrica bir milli mac sonrasi veya öncesi bizim cok genc oyuncularimizi adeta tek basina yenen adamdir türkcesi de cok iyidir demisti bir programda.
    gelelim futboluna shagiri süperligin anasini aglatir malesef gelmez keske gelsede futbolcu izlesek
    bizim yöneticiler armut düs agzima düs modundalar biliyorum para yok fakat shagiri icin her girisime degerdi aslinda.Dua edelimde mucize gerceklesir belki.
    Sakiri ye yemek ismarlayacak para mi biraktilar kulupte. Absurt oyunculara 20 milyon euronun uzerinde para baglandi. İHO doneminden farksiz bir donem yasattilar bize. Alttan gelen yok, alta deger veren yok, geleni gelistiren yok. Yok oglu yok. Efecan a bile fit duruma dustuler o derece.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Şu antalyalı fernando ya devre arası çöksek fena olmazdı, siopisin bi tık üstü 6 noda
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Almanya

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakiri ye yemek ismarlayacak para mi biraktilar kulupte. Absurt oyunculara 20 milyon euronun uzerinde para baglandi. İHO doneminden farksiz bir donem yasattilar bize. Alttan gelen yok, alta deger veren yok, geleni gelistiren yok. Yok oglu yok. Efecan a bile fit duruma dustuler o derece.
    Hocam ben sizler kadar futbolcular piyasada takip etmiyorum
    Güzel derdim sadece trabzonspordur,lakin hocam scoutlar varmis hem IHO zamanindan bügüne yemin ederimki scoutlardan daha ucuz kaliteli oyuncular bulurdum bu kadar az bilgimle.
    bu islerin daha üzücü tarafida scoutlara hic birsey icin birde tonlarca para veriliyordur
    koca trabzonsporumuzun kanini emiyorlar gercekten yazik.
    Trabzonsporumuz yeteneksiz cok futbolcuyum diyenleri zengin ederek göndermistir ve devam da ediyorlar.
    zamaninda baris ataslar baris özbek batuhan artaslan hasan ücüncü daha niceleri say say bitmez bizden aldiklari paralarlada emekli oldular birdaha piyasaya cikamadilar..cok seyler var yazacak cizecek..
    bu arada süperligdede komedi devam ediyor sikecileri koruma talimati verilmistir , biz neyin yarisini hesabini yapiyoruz .
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu antalyalı fernando ya devre arası çöksek fena olmazdı, siopisin bi tık üstü 6 noda
    Fernando + Wright + Borini + Topalli gelsin

Larsen + Djaniny + Denswill + Bardhi gitsin
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Hocam ben sizler kadar futbolcular piyasada takip etmiyorum
    Güzel derdim sadece trabzonspordur,lakin hocam scoutlar varmis hem IHO zamanindan bügüne yemin ederimki scoutlardan daha ucuz kaliteli oyuncular bulurdum bu kadar az bilgimle.
    bu islerin daha üzücü tarafida scoutlara hic birsey icin birde tonlarca para veriliyordur
    koca trabzonsporumuzun kanini emiyorlar gercekten yazik.
    Trabzonsporumuz yeteneksiz cok futbolcuyum diyenleri zengin ederek göndermistir ve devam da ediyorlar.
    zamaninda baris ataslar baris özbek batuhan artaslan hasan ücüncü daha niceleri say say bitmez bizden aldiklari paralarlada emekli oldular birdaha piyasaya cikamadilar..cok seyler var yazacak cizecek..
    bu arada süperligdede komedi devam ediyor sikecileri koruma talimati verilmistir , biz neyin yarisini hesabini yapiyoruz .
    Gecen hafta iki istanbul takimini futursuzca, futbolun tum kurallarini alt ust ederek korumusken, hemen havlamaya baslayan feneri bu hafta koruma altina almamalari olmazdi zaten.

Herseye ragmen bunca aptallik ust uste yapilmasa yine bunlar in ikincilik ucunculuk kavgasini izler izler gulerdik. Sadece bu sezon degil, gelecek sezonlari da dinamitlenmis birseye evirdiler Trabzonspor'u

Nereden
    İstanbul

shaqiri daha önce fırsat transferi dediğim isimdi. para olmadığı için yanaşamıyoruz da demiştim. halbuki bu kadroya çok büyük katkı sağlayacak bir adam. topu tutan topu oyuna sokan oyunu yavaşlatıp hızlandıran bir isim. hamsik sonrası için de büyük yatırım aslında.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    Ankara

Ve abd’de oynamaktadır gibi küçük bir detayı atlamışsınız hocam. Bir futbolcu 31 yaşında abd’ye biye gitsin. Abd’ye giden adam türkiyeye niye gelsin.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Almanya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve abd’de oynamaktadır gibi küçük bir detayı atlamışsınız hocam. Bir futbolcu 31 yaşında abd’ye biye gitsin. Abd’ye giden adam türkiyeye niye gelsin.
    Hocam abd de rahmetli pelede oynamisti almanlarin sultani franz beckenbauerde oynamisti
    abd de oynamak suc degil, iyi para para vermisler gitmis zamaninda.
    hocam eger diyorsan güzelim sahil kenarlarini villalari eglence parklarini birakarak neden gelsin diyorsan bu konuda haklisin,birgün benda zengin olsam miami veya floridaya temeli giderdim hergünü yaz soguk nedir bilmeyen sehirler tam benlik. Saka maka bir yana insallah kaliteli bir transfer eder bizimkiler yavas yavas lig yarisi elden gidiyor bir giresun maglubiyeti bizi uzaklara atacaktir süperligde.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    İstanbul

alacaklarına karşılık gidecek. 1.4 milyon euro alacağını bırakıyor. bonservis yok.

daha önce 1.5 milyon dediğim kouassiydi. sürpriz bir isim gidecek dediğim de.

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu theo tarafından (04.01.2023 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)