Sayfa 37 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 35 36 37 38 39 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1060 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (V) | Kızılyıldız 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı amour_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verim almadık fazla ama en azından orda olduğunu hissettiriyordu sağ kanatta adını duyuyormusun.
    Solda da adını duyuyorum sadece. Onun yerine her 2 kanatta kim oynarsa çok daha iyi oynar ondan.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine mi yenildik? Deplasmanda neden yeniliyoruz Avrupa'da?
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızıl haftaya monacoya yenilmez
    Frenc de bizi elek eder
    4.lük HO.
    İyi geceler
    Monaco bilerek yenilmezse, rahat yener
    Ferenç 1. olmayi garantiledi, çok kasacaklarini sanmiyorum, alip 9p ile bitirip 3. oluruz gibi duruyor
    Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olacak en kötü şey oldu,
    biz yenildik
    fre-mon berabere bitti
    Yok diger maçin öyle bitmesi iyi bile oldu aslinda, hattâ Ferenç yense de olurdu
    Ferenç 1.ligi garantiledi 2li averaji aldi Monaco'dan, e Monaco son maç maçi vermezse kesin yener
    Biz her sonuçta 90% 3.bitiririz, yalandan yere 2.bitirmekten çok daha iyidir onu söyleyeyim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atamazsan cezalandırılırsın ilk yarı 4 tane cepheden boşa çekilmiş şutu var hamsikin. Bardi nefis asist yaptı onu da kaçırdı. Maçın suçlusu varsa bu kaçıran hamsik ve golde hataları olan Umut, eren ve adamını kaçıran bartradır. Net abi hocayı ne suçluyorsun? Larsen berbat gibi oynadı kabul ama net bir hatası vs. olmadı.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı wakaeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbil lider çıkıyor
    sivas lider çıkıyor
    fener lider çıkıyor

sen?
    akbil kesin olmasa da kesin gibi evet, ama konferans
    Sivas da ayni sekil, zor takim yok, yine de saygiyi hak ettiler
    fb desen bizden kolay gruptaydiler, aek makarna ile oynamadik biz

Bizim ayibimiz ise bu aksam yenilmek oldu, 1p al dön hiçkimse bir sey diyemezdi, rezil de olmazdin dalga konusu da olmazdin
    Yoksa yüksek olasilikla son maçi alip 9p ile 3.olup konferansta yolumuza bakacagiz

ayrica fb kesin 1.degil, son maç kiev'e fark atacaklarini sanmam ama rennes atabilir makarna'ya, o durumda rennes 1. olur genel averaja kalacak olay
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atamazsan cezalandırılırsın ilk yarı 4 tane cepheden boşa çekilmiş şutu var hamsikin. Bardi nefis asist yaptı onu da kaçırdı. Maçın suçlusu varsa bu kaçıran hamsik ve golde hataları olan Umut, eren ve adamını kaçıran bartradır. Net abi hocayı ne suçluyorsun? Larsen berbat gibi oynadı kabul ama net bir hatası vs. olmadı.
    Hamsik çok üzdü ya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Hamsik o kadar ağırlaştı ki tekniğiyle rakibe karşı kazandığı mesafeyi bile elde edemiyor artık. O zaman da hızlı hücum yapamıyoruz. Yanındaki Bakasetas da öyle. O da ağırlığını kotarmak için sırtını rakip kaleye dönüp arka direğe saçma sapan toplar atıyor anca. Bire bir pres yapan herkes bu orta sahanın ritmini rahatlıkla bozar.

Trezeguet sağda sadece oyunu genişletmek için oynuyor. Çizgiye basıp top alıyor ve rakip defansın hareket etmesini sağlıyor ama devamı hem onda hem takımda yok. Topu aldın da ne oldu?

Bartra yorumları doğru yani katılırım. Barcelona'daki Eric Garcia gibi. Pas tekniği var ama rakip ceza sahanda yoğunlaşınca vasat biri.

Orta saha ağır, kanatların yok, forvetin buharlaşmış. Valla bunlara rağmen 2-1'e kadar yine iyi oynadık.

Gomez cezalı, Umut'tan başka forvet yok. Visca sakatlandı diye yerine bir tane kanat yok. Kanatsız oynuyoruz kaç maçtır. Beklerini dinlendiremiyorsun. Geçen sezonun şampiyonluk primleri ve bu seneki alacaklar yeni ödeniyor. Saha içi, saha dışı iyi saçmalıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Larsen ne zaman iyi oynadı ki?
    Takımın en zayıf halkası desem haksızlık etmem sanırım.

Nereden
    İstanbul

Aylardir hazir olmayan lahtimi macin son bölümünde nasi hazir oldu?
    Bu cocuk muhtemelen eldeki en iyi sag kanatken neden sans verilmedi?
    Omur ve djaniny denen ptt topcularinin yapip lahtiminin yapamadigi ne olabilir?

Visca sonrasi aylardir sag kanatsiz oynuyoruz.
    Sadece su sebepten kovulmali hoca.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

İnanılmaz bir sezon oluyor. Geçen sene koca sezon boyunca 5 mağlubiyet almamış takım bu sene bu rakama çok kısa sürede ulaştı. Müthiş başarı!

Antalyaspor deplasmanı mağlup
    Adana demirspor deplasmanı mağlup
    Kopenhag deplasmanı mağlup
    Monaco deplasmanı mağlup
    Ferencvaros deplasmanı mağlup
    Kızılyıldız deplasmanı mağlup

ben uzun yıllardır böyle bir tablo görmedim.

İşin daha da tuhaf olan tarafı hepsinde neredeyse 2 den fazla gol yiyerek yenildik.

Trabzonspor diye bir takım yok bu sene başından beri. Şu tablo daha iyi anlatılmazdı.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Her şeyden önce 3 yönlü bir eleştiri lazım

1- Avcı : Aklı selim , sakin karar verebien Hoca gitti yerine anlamsız hatalar yapan biri geldi. Nedense kaldıramadı hem lig hem avrupayı. Anlamsızca fazla yorulup sonuç alamıyoruz.
    Mesela bugun 2. kez geriye düşene kadar hamle yapmadı. Oysa kazanmaya oynasak , şu sivas kadar bile olamayan takımı yenebilirdik.
    Birde iyi top kapan siopis neden oynamıyor. 2. yarı çok işe yarayabilirdi. En azından top kapan birisi olurdu

2- Oyuncular: Ben gerçekten 2 oyuncuya dayanamıyorum.
    I:- Djaniny Bu kadar mı beceriksiz olunur. Bu kadar mı adam geçemez bir oyuncu. Bu kadar katkısız olduğu gibi kaptırdığı toplarla negatiflik yaratır.
    II: Abdüş: Gerçekten Yusuf Erdoğan daha verimlidir. Son bir iki maçta azıcık aşık görsem de bu yıldız adayı yahu. Futbol becerileri bitmiş. Tranzon bunu 5 üstü bir paraya satarsa büyük iş bitirmiş olur.

Bir de genel anlamda bir düşüş var oyuncularda. Hugo , Hamsik (50 Dk) Bardhi ve kısmen Baka hariç herkes formunun gerisinde.

3 : YÖNETİM Yani ne gerek vardı. 3-4 nokta transferle çok iyi bir takım olurduk zaten.(
    13 Vitor Hugo

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızılyıldız köy takımı değil. Köy takımı olan biziz. İyi yaptığımız tek şey slogan atmak
    1.Köy takımı dedikleri takımın şampiyon kulupler kupası şampiyonlugu ve dünya kulupler şampiyonlugu var bizimkilerin avrupada çeyrek finali yok.2.Gayet iyi oynadık hamsik ihtiyarı 1 metren kaleye vuracagına kazmaca abanıp direğe vurdu maçın anasını belledi.3.Milletin Avcıyı kötülemek ve hayal satmak için söylediği gibi hiçte iyi takım değiliz forvetimiz yokkkk 2 bekimiz vasat stoperlerimiz savruk batra kötü bir stoper ben olsam huseyinle devam ederim.4.Sağ kanadınız yok.Adam avcıyı kovun diyor kimi getirelim işsiz ünalı ihtiyar sadiyi hocalıktan bir haber hamiyi loser tolunayı,felsefe yapmayı bile beceremeyen kötü hoca bile diyemeyeceğim futbol gfakiri Mra 'yı her takımdan kovulan shotayı kimi getirecen sen hemşerim senin gibi umutsuz vakayı 38 yıl sonra resmi şekilde şampiyon yapmış hocayı kovun..Sebep avrupadan elenmiş daha önce final mı oynuyordun çeyrek finali bile gördünmü mesela bu turu geçişeydin ş.liginden gelen hangi takımı eleyebilecektin beşiktaşlı şenonuluzda gitti hemende transfer istemiş bjk den hani kadrosu çok iyi diyordunuz ya beğenmemiş şenol efendi.
    Konu nakzo tarafından (28.10.2022 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı Wakayeme Cornelius Visca olmayınca oyununun gol getirmediğini anlamalı. Şapkadan tavşan çıkaran Wakayeme sayesinde durağan oyunda bile gol atabiliyorduk. Bu kadro daha hareketli bir futbol istiyor ve ısrarla durağan oynuyoruz.
    .....

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Larsen ne zaman iyi oynadı ki?
    Takımın en zayıf halkası desem haksızlık etmem sanırım.
    Kendi kalesine atmayınca veya rakibe gollük pas vermeyince ben iyi oynamış sayıyorum. Normalde Serkan olsa kesmişti bunu o safhada.

Ama genel oyuna bakıyorum. Hatayı yapanlar kimler belli kaçıran kim belli. Bir canini var kurtarıcı diye giren. Eskiden top ayağına yapışırdı şimdi dolanıyor kendini yere atıyor. Bunların sebebi hoca falan değil. Tamam oynatmasaydı diyoruz ama şampiyon ekipten bunlar. Ömür'ün geçen sezon videolarını açın izleyin piyasa değeri 9.5 m şu an. Nasıl olmuş hatırlayın. Mecbur abi hoca da bunlara katlanmak zorunda biz de.

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle olmuyordu dostum. Monacoda yenince 3 takım 10 oluyordu ve yine ferenç lider oluyordu. Yani yenmek tek çare gibiydi.

Yazık oldu yenilmeyi kesinlikle hak etmedik.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    berabere kalsaydık, Averajın +3
    son maç Ferenci yensen nasıl Ferenc lider olacak?

Nereden
    Erzurum

Kendi kalesine atmayınca veya rakibe gollük pas vermeyince ben iyi oynamış sayıyorum. Normalde Serkan olsa kesmişti bunu o safhada.

Ama genel oyuna bakıyorum. Hatayı yapanlar kimler belli kaçıran kim belli. Bir canini var kurtarıcı diye giren. Eskiden top ayağına yapışırdı şimdi dolanıyor kendini yere atıyor. Bunların sebebi hoca falan değil. Tamam oynatmasaydı diyoruz ama şampiyon ekipten bunlar. Ömür'ün geçen sezon videolarını açın izleyin piyasa değeri 9.5 m şu an. Nasıl olmuş hatırlayın. Mecbur abi hoca da bunlara katlanmak zorunda biz de.
    Çok kötü bir bek larsen hatta Trabzonspor tarihindeki en kötü sag bek diyebilirim serkan yedekte durur as adamımız iyilestigi an bunu postalasınlar vasat herif.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz bir sezon oluyor. Geçen sene koca sezon boyunca 5 mağlubiyet almamış takım bu sene bu rakama çok kısa sürede ulaştı. Müthiş başarı!

Monaco deplasmanı mağlup

İşin daha da tuhaf olan tarafı hepsinde neredeyse 2 den fazla gol yiyerek yenildik.

Trabzonspor diye bir takım yok bu sene başından beri. Şu tablo daha iyi anlatılmazdı.
    Geçen sene avrupa oynadın mı bu kadar maç yaptın mı romaya 2 maçtada yenildim ilk ciddi takıma yenildin kapasiten bu bu kadar.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefa da devam etmemiz zaten zor 2. Olsan ş.liginden gelecek takımlarla oynayacaksın orda belki shaktar diğerlerini eleme şansın yok zaten o yüzden 3. Lük iyi biraz takım puanı kazanırız biraz da para yani üzülecek çok birşey yok yola devam

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    berabere kalsaydık, Averajın +3
    son maç Ferenci yensen nasıl Ferenc lider olacak?
    3 takımda 10 oluyordu monaconun da son maç kizilyildizi yenmesiyle. 3 lu averajda birbirleri ile oynadıkları maça bakıyor. Ferenc 7 puan biz 6 oluyordu yine lider onlar oluyordu yani.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

kasım ayı kasım ayı dedi hoca ee geldik kasım ayına bu takımda gr ışık yok sihirli dokunuşu nasıl yapacak hoca bu ruhsuz takımla??
    visca gelince herşey değişecek mi? messi mi ronaldo mu anlamadım.

olmuyor olmayacak arkadaşlar durağan oyunla ruhsuz oyunla bu hücum hattından performans beklemeyin.
    resmen hoca takıma artık fren yaptırıyor.

trabzon tayfası hoca üzerinde yusufun da gelmesiyle etkisini arttırdı. yoksa akıl mantığa yatmaz hocanın sezon başından beri hiç bir işe yaramayan u-14 takımında ancak oynayabilecek cılız birini kurtarıcı diye sahaya atmasını.

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 takımda 10 oluyordu monaconun da son maç kizilyildizi yenmesiyle. 3 lu averajda birbirleri ile oynadıkları maça bakıyor. Ferenc 7 puan biz 6 oluyordu yine lider onlar oluyordu yani.

genel averaj biliyordum, sonuncu ile oyanan maç hesaba katılmıyorsa, doğru. bu durumda haklsın

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonun konusu kaptırilian toplar sanirim. Çoğu maçta hiç alakasız pres bile olmadan doğru düzgün toplar kaptiriyoruz. Kimi takım atıyor dağıtıyor kimi kaçırıyor. Yenilgilerin çoğunun arkasında bu saçma kayıplar var. Geçen sene yoktu mesela bu iş.

Bunun üzerine ileri uçta da etkisiz olmamız bu sezonki kötü sonuçları getiriyor. Ya hata yapmadan 1 0 alacaksın ya da on alanda daha çok üretip 3 2 alacaksın. İkisini de yapamıyoruz bazen. Özellikle zor deplasmanlarin çoğunda gol yiyoruz ilk dakikalarda.

Pivot forvet mi dersin santrfor mu ne dersen artık. İleride topu saklayacak sağa sola oyunu yonlendirebilecek tehdit oluşturacak adam lazım. Umut da maxi de ceza sahası golcüsü. E giremiyorsun ki içeri nasil atacak bu adamlar? Bu tip adamlar özellikle tek başına kalınca bizim oyunumuzda yetersiz görünüyor. Umut ne kadar çaresiz kaldı önde bugün misal.

Bir Dr bu dhaniny sonradan girer bir hareket getirirdi oyuna. Bir iki çalım ver kaç filan oyuna etki ederdi. Adam bitmiş yahu. Her topu eziyor bu aralar.

Kanat yok oyun tarzına uygun forvetin yok. Beklerin çoğu zaman yetersiz kalıyor. E napacaksin ki?

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocanın hiç bir suçu yok

kaliteli kadro olmaması. kadronun yoksunluğunun kurbanıdır

sorumlu başkandır.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kardeşim dedik : Trabzonspor kadro kurbanı. hocayı boklamak kolay tabi işin kolayı. kadroda ne kadar hırsı olmayan adam varsa toplanmış kaliteli nokta atışı diye alınan transferler de dandik.çünkü nokta atışı transferler yapmadık. kimse bunu anlamıyor. yönetim nasıl kadroyu kuramam diye diye sanki özel çaba sarfetti. bu kadroyla da büyük beklentilere girmemek lazım. abi kadro derinliğin yok + ana kadronda yetenekli oyuncun yok gibi. çalımcın yok. yok oğlu yok. düz topçu alırsan böyle olur .al sana şimdi nokta atışı ama yersen...
    Alıntı Surmeneli_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasım ayı kasım ayı dedi hoca ee geldik kasım ayına bu takımda gr ışık yok sihirli dokunuşu nasıl yapacak hoca bu ruhsuz takımla??
    visca gelince herşey değişecek mi? messi mi ronaldo mu anlamadım.

olmuyor olmayacak arkadaşlar durağan oyunla ruhsuz oyunla bu hücum hattından performans beklemeyin.
    resmen hoca takıma artık fren yaptırıyor.

trabzon tayfası hoca üzerinde yusufun da gelmesiyle etkisini arttırdı. yoksa akıl mantığa yatmaz hocanın sezon başından beri hiç bir işe yaramayan u-14 takımında ancak oynayabilecek cılız birini kurtarıcı diye sahaya atmasını.
    Konu erenslash tarafından (28.10.2022 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Monaco deplasmanı mağlup

Hocam uzun yıllardır böyle tablo görmedim derken? Ünal hoca öncesi takım düşmemeye oynuyordu. Ünal hocadan sonra avcı öncesi de diplerdeydik. Yani çıok da uzun yıllar olmamış
    Konu serdaracıl tarafından (28.10.2022 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)