Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
113. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

14 12.39%
  • İsmail Köybaşı

20 17.70%
  • Ahmetcan Kaplan

6 5.31%
  • Vitor Hugo

6 5.31%
  • Serkan Asan

1 0.88%
  • Marek Hamšík

7 6.19%
  • Anastasios Bakasetas

7 6.19%
  • Abdulkadir Ömür

10 8.85%
  • Edin Višća

3 2.65%
  • Anthony Nwakaeme

5 4.42%
  • Andreas Cornelius

4 3.54%
  • Dorukhan Toköz

22 19.47%
  • Berat Ayberk Özdemir

0 0%
  • Hüseyin Türkmen

0 0%
  • Djaniny

1 0.88%
  • Fodé Koita

7 6.19%
Sayfa 49 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 SonuncuSonuncu
Toplam 1274 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 37.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Altay | İSTANBUL BORDO MAVİ!

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dolu oldugunda olimpiyattaki doğu tribününü izlemek müthiş keyif veriyor
    sırf orayı izlemek için batidan bilet aldım ve macı degil doği tribününü izledim tek kelimeyle muhteşemdiler
    emegi geçenlere tebrikler

Valla ne ses kaldı ne mecal. Ortaya güzel şeyler çıkaralım diye yırtındık.

Gelgelelim şikayetçi olduğum bir şey de var.

1- Ben Gurbetçi Gençlerle beraberdim doğu üstte. Altay çok ciddi pozisyonlar da yakaladı. Karşı ataklarda ıslıklayarak baskı altında tutmak yerine tezahüratlara devam ettiler. Tabi garantilenmiş bir şampiyonluğun da etkisi var mutlaka.

Genel olarak tribün yönetimi güzel olmakla birlikte, bir çok sefer tribünden ayrı hareket edildi.

2- Haliyle çok sayıda bayan-çocuk taraftar da geldi. Buna rağmen ağıza alınmayacak küfürlü tezahüratlar yapan genç bir grup vardı. Hüseyin abinin (zabun) ikazlarına rağmen ara ara devam ettiler.

Öğreneceğiz...

form.jpg
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftar gruplarında malesef büyük sımkıntı var..

hepsi büyük hatta en büyü olmaya çalışıyor..

maç için söylenecek sözler çokta..Allah'tan lig bitti...

Şampiyonuz

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca'da büyük düşüş var. Başakşehir'deki performansından uzak. Toparlanması lazım. Mental doymuşluktan dolayıdır. Şampiyonluk erken gelince oyuncuda böyle düşüşler olur. Kasımpaşa ve GS maçında attığı kritik goller ve Göztepe maçında Abdüş'e yaptığı asisti unutmadık.
    Cornelius'un gol kralı olması için gol atmasını çok istedim ama olmadı. Çok mücadele etti hatta ikinci devrenin başında çok yaklaştı ancak direğin yanından çıktı.
    Hatay'daki El Kaabi farkı açtı bu hafta
    Canın sağ olsun kral. Seni seviyoruz.
    Benim hatırladığım kadarı ile , viscanın iyi performans verdiği maçlar sayısı 5 falandır .

Onlarda da kritik puanlar kazandırdı ancak , başakşehirden sadece beden olarak satın alınmış gibi. Kafası burada değil .

İleride Cornelius gibi adam varken takımın orta yapamamasını daha doğrusu orta performansının bu kadar kötü olmasına anlam veremiyorum.

Umarım takım biran önce toparlanır ve gerekli takviyeler yapılır .

Aksi halde Cornelius , diğer futbolcuların veremediği performans yüzünden çok fazla eleştirilmeye başlayacaktır .

Ki , ben çoğu kişinin aksine takımın en faydalı oyuncusu olduğunu düşünüyorum .

Nereden
    Almanya

Sampiyonluk gelmis ve takim da mactan önceki gün kelimenin tam anlamiyla yelkenleri suya salmis ancak sahaya cikip yine de birseyler yapmaya calistilar. bundan sonrasi zaten onlar icin sadece yapilmasi gerekli olan seyleri yapmak. yani mac oynamak. bir mac daha kaldi. Gelecek hafta Basaksehir macinin ardindan kupa kutlamalari da bittigine göre ki bence artik olayi tadinda birakmaliyiz yoksa bu bize gelecek yil rehavet olarak dönebilir, ve gelecke yilin planlamasinin uygulanmasina gecilmeli.
    Mac icin söylenebilecek tek sey seyircinin o devasa stadyumu doldurup icinde kalan son ukteyi de oyuncularla birlikte sahada birakmasi oldu. ben bu sampiyonlugu özellikle yerli oyuncularimiz icin cok faydali görüyorum. kollarimizdaki ,bacaklarimizdaki prangalardan kurtulduk. yabanci oyuncular zaten daha az baski hissettiler ve onlar icin burasi sadece ekmek teknesi.bazisi buna cok önem veriyor ve sehri, kulübü icsellestirmis, bazisi da profesyonelce isini yapiyor. Ben detaylari daha iyi analiz edebilmek icin sampiyonluk hikayesinin anlatilacagi filmi merakla bekliyorum.
    takimda mental yorgunluk da olustu gibi ve artik oyunculara, yönetime biraz nefes almalari icin zaman vermek gerekecek. yönetim ve Teknik kadro kisa bir tatilden sonra muhtemelen islerinin basina dönecekler ve oyuncular da yorucu sezonu arkalarinda birakarak temmuz ayina kadar dinlenecekler.

Umarim gelecek yilin olanlamasinda diger takimlarin sampiyon olduktan sonra yapilan hata yapilmaz ve balkondan cok fazla sarkilmaz, ayaklar da yorgana göre uzatilir. Ancak bu demek degil ki gelecek yilin planlamasinda cimrice davranilmali.
    Oyunumuzu gelistirmek, takimi genclestirmek ve kaliteyi de biraz daha yukari cekmek zorundayiz. Perez sakat ve muhtemelen de en erken ekim gibi sahalara dönecek, solbek oyuncumuz kiralik ve muhtemelen onunla da devam edilmeyecek.
    ortasahaya Hamsik´i yedekleyebilecek alternatif bulmak zorundayiz, anladigim kadariyla Edgar geri gelecek ve ben buna cok seviniyorum. Edgar, Ahmet can, Vitor, Hüseyin ve taha sanirim o bölge icin elimizdeki alternatifler. Denswill´in durumunu merak ediyorum ve kalmasinin bize cok fayda saglayacagini düsünüyorum. Hamsik, perez ve Gerwinho ile birlikte uluslararasi deneyimi en fazla uluslararasi deneyime sahip oyuncumuz ve cok iyi profesyonel. böylece o bölge bir anlamda rahat olacagimiz ve kanimca transfer gerektirmeyen bölgemiz.
    Ortasahada Siopis icin bir alternatif gerekebilir ve SIopisin yaptiklarinin yanisira topla biraz daha hasir nesir olan bir oyuncu olsa fena olmaz.
    Waka giderse ki ben düsüncemde Wakanin gittigini varsayiyoyrum, alternatifini bulmak zorundayiz. gerci o bölgede oynatabilecegimiz oyuncular var ancak yine de Waka kalsa dahi iyi bir alternatif, kiyidan köseden bulunup getirilirse cok iyi olur.
    Bakasetas form tutmaya basladi ve yaz kampiyla birlikte güclenip gelecek yila hazir olacaktir. sorun su ki Bakasetas´i dogru kullanabilmemiz icin dogru oyun kurgusunu gerceklestirebilecegimiz onu önde oynatabilecegimiz bir oyun taktigi bulmak zorundayiz ve bunun icin de hamsigin yanina oyuncu gerekli. orada Dorukhan sayet sagbeklerimiz yine sakatlanmazsa lig icin yabanci kuralindan dolayi en iyi alternatif gibi duruyor. Visca gelisinin ardindan bir kac mac inanilmaz isler yapti, en azindan gol ve asist bakimindan katki sagladi ancak son 10 macta yoklari oynuyor., üretkenligini tamamen kaybetti ve Maalesef hoca ondan sahada en son vazgeciyor. bu da aralarindaki uzun yillara dayanan iliskiyle aciklanabilir.

Abdulkadir bu yil taliplisi cikarsa satilir diye düsünüyorum ve satilirsa da tam ondan gercek anlamda faydalanabilecekken gidecek. Cünkü Abdülkadir bana göre su anda tam olarak olgunlasmis durumda ve sampiyonlukla da müthis bir güven yüklemesi gerceklestirdi.
    Cornelius uzun süreli kontratiyla ve inanilmaz frofesyonelligi ile güvenebilecegimiz bir oyuncu. Lakin onun da alternatifini bulmak zorundayiz. Bu Sörloth olursa hem Istanbul takimlarinin güclenmesi önlenir hem de elimizde özellikle türk ligi icin inanilmaz iki iyi silahimiz olur. Ben bircok larinin aksine Koitanin da gelecek yil bize fayda saglayabilecek potansiyelde bir oyuncu oldugunu düsünüyorum. Böylece ileri ucta alternatiflerimiz genclerle birlikte cogalmis olur.
    gelelim takimin en önemli notasina, kacimize. Ugurcan artik gitme vaktinin geldiginin farkinda, biz de bunu biliyoruz. giderken bnize ne kazandiracagi en az kazandirdigi sampiyonluk kadar önemli ve daha da önemlisi alternatifinin kim olacagi! Türkiye liginde seyrettigim bir alternatifi yok gibi. sadece adanaspor kalecisi ona bir alternatif olarak duruyor ancak o da yabanci.
    malataya spor ve kasimpasa (Elmali) solbekleri yerli kontenjanini da düsünürek ligden transfer edilebilecek yerli oyuncular, zaten baska da oyuncu yok piyasadan alip takima monte edebilecegimiz. bir de Adaspordan Vargas. türkyeden alinabilecek oyuncular bunlar ki alinabilecek diger oyunculari devre arasinda aldik.

Ben hala sampiyonluk duygusunu tam olarak tarif edemiyorum. Hala o duyguyu kavrayabilmis degilim ve icimde olusturdugu tarif edemedigim o güzel duyguyu yasiyorum.
    Hocamiza gelince, artik oyun sablununda degisiklige gitmek zorunda. Daha dogrusu oyun sablonunu gelistirmek ve seviye atlatmak zorunda. bu yil gördük ki bir cok takim gelecek yil daha iyi yerler icin mücadele edecek. Benim gelecek yil icin favorilerim antalyaspor, adanaspor, Karagümrük Kayserispor ve Gaziantepspor. Bu takimlar ivmelerini muhtemelen yükseltecekler ve daha iyi takimlar oalcaklar ve bunu da cok istiyorum. Anadolu takimlari ne kadar güclü olursa bu bizim o kadar isimize gelir.
    Istanbul takimlarinin durumu gelecke yil da farkli olmayacak gibi.
    Besiktasin Valerian Ismael ile fenerbahcenin Kartal ve erine düsündükleri J. Jesus ile basarili olmalarini beklemiyorum ve galatasaray zaten hem Maddi olarak hem de yönetimsel olarak bitmis durumda.
    Yapmamiz gereken sadece dogru planlamayla, kurulu düzenin carklarini bozmadan degistirmeden sistemi iyilestirmek, ve mükemmellestirmek olmali.
    Konu blues tarafından (16.05.2022 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artık son maçları görmezden gelmeye karar verdim. sonuçta şampiyon olmuş bir takım. biz her maç güzel futbol bekliyoruz ama sanırım bu performans şu anda normal. şimdi önemli olan önümüzdeki sene. çünkü bir çok oyuncu fizik teknik olarak bitik bir görüntü sergiliyor. bunu şampiyonluk rehavetine bağlıyorum. iyi bir yaz kampıyla tekrar eski seviyeye döneceklerini düşünüyorum

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Penaltıyı neden Cornelius atmadı...Gerçekten aklım almıyor....

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidecek oyuncuya istatistik kastırmak için galiba

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bekledim açıkçası
    Adam gol atmak için varını yoğunu ortaya koydu.
    Yakışırdı atsaydı
    Penaltısız 15 gol çok iyi
    Bir kere de penaltı atsaydı yahu
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı abcabca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidecek oyuncuya istatistik kastırmak için galiba
    Vaka gidici diyosun
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaka gidici diyosun
    Waka son taraftar kozunu da oynadı, gidici bence

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İKöybaşı maçın adamı mı şimdi?
    ne yaptı dün? gerçekten soruyorum, maçta olduğum için ters taraftaki pzoisyonları farkedememiş olabilirim.
    bizim taraftayken tribün bi tezahürat yaptı kendisine, yürürken taça çıkan topun üzerina basıp düştü
    maçta gerçekten ortalama üzerinde birisi yokta ama mesela Dorukhandan iyi ne yaptı, gerçekten farketmedim.
    (bu arada umarım öyledir, ben görmemişimdir)

Nereden
    İstanbul

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İKöybaşı maçın adamı mı şimdi?
    ne yaptı dün? gerçekten soruyorum, maçta olduğum için ters taraftaki pzoisyonları farkedememiş olabilirim.
    bizim taraftayken tribün bi tezahürat yaptı kendisine, yürürken taça çıkan topun üzerina basıp düştü
    maçta gerçekten ortalama üzerinde birisi yokta ama mesela Dorukhandan iyi ne yaptı, gerçekten farketmedim.
    (bu arada umarım öyledir, ben görmemişimdir)
    Son zamanlarda takımdaki oyuncular tarafından çok sevildiğinin fark edilmesinin ve takımın açık ara neşe kaynağı olmasının verdiği sempatinin etkisi vardır muhakkak.

Dün ise diriydi, topla çıkışları vs... Bu konuda Bakasetas ile dikkatimi çeken iki oyuncudan biriydi, Dorukhan girince sayı üç oldu

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Artık maç değerlendirmesi teknik taktik boş.

İstanbul'u Bordo Mavi ye boyayan, dosta mutluluk düşmana kahır veren büyük Trabzonspor taraftarı : Çok asilsiniz vallahi billahi
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

örnek,efendi bir taraftarımız var. eğlence anlayışı modern,ve aynı avrupalı ,amerikalı gibi dünya stadartlarında olmuştur. helal olsundur.
    "Annuit cœptis"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Bu maç çok performans değerlendirmesi yapılmaz . Ancak bu maç, lig genelini ve seneye düşüenece olursak;

UĞURCAN; İki hata yapsa da golde hatalıydı diyemem. adam sert ve çok iyi yere vurdu. yine de topa temas etti, çıkarabilirdi. Sanırım sondan ikinci maçı. Seneye gidecek gibi gözüküyor. Allah yolunu açık etsin. ancak kaliteli yerli bir kaleci bulmak çok zor, Kaleyi yabancı yapmanın yerli kuralında nasıl el kol bağladığını diğer takımlarda gördük
    SERKAN,Asist yapmış olsa da(KK) ,malesef TS un yedek Sağ beki potansiyeli yok
    DORUKHAN; en etkili adamları onun taraftaydı. Zorlandı. ancak bir çok mücadelede hamleleri yerindeydi. ÖZellikle seneye Yerli kontenjanında kadroya ilk yazılacak isim olacak. Mutlaka bu seneiki seviyenin altına düşmemeli.
    AHMETCAN; bence olacak, kumaşı iyi tecrübe kazandıkça iyi bir stoper olabilir. Seneye kadroda olursa çok fayda alırız. Ancak transfer de yapabilir gibi gözüküyor.
    VHUGO; Çok iş düşmedi ancak seneye mutlaka kalmalı, yanına iyi bir adam şart.
    H4; çok iş düşmedi ama her zaman yüreğimiz ağzımızda. Bu tedirginlikle lig bitmez. Yerli olarak daha iyisi olmayacaksa yedek yerli Stoper olarak kalabilir. Yoksa gidip kendi seviyesinde bir takımda kariyerini geliştirsin.
    İKÖYBAŞI, ne diyim?
    HAMSIK; zaman zaman insiyatif almaya çalıştı. Basit oyun aklına çok ihityacımız var. Umarım seneye en azından 60-75 dk tempo yapabilir.
    BAKASETAS: Ne oldu bu adama anlamıyorum? ilk yarı gibi olmayacaksa , iy ibir bonservisle gidebilir. yerine Talisca-Yyazıcı tarz ve klasında biri alınmalı
    AÖMÜR; Bildiğimiz Ömür, topu alıp kısa adımlarla gölgesine çalım atmaya çalıştı. Varlığı da dert, yokluğu da.. Artık genç değil, çok daha fazla mesafe katetmeliydi. Bu sene transfer yaparsa, en büyük eksikliği Yerli kontenjanından hissederiz.
    BERAT; Son maçta fena değildi, bu maçta yorum yazacak bir şeyi yok. Ancak bu performansla seneye bu takımda yer alamaz almamalı. İlk geldiği maçlardaki seviyeye çıkarsa Yerli kontenjanından yedek kalabilir.
    VISCA; Yahu bu adam VISCA mı anlayamıyorum. GS maçından sonra maçı yok. Bu adam bu kadar kötü oynayamaz, yorgun mudur, başka bir sorun mu var anlamıyorum. Ama son haftlaradaki tüm maçların bana göre açık ara performanıs en kötüsü. Seneye böyle olacaksa mevkisinde sağlam hızlı ve süratli bir adam olması şart.
    NWAKAEME; ekstra işler yapmadığı zaman çekilecek gibi değil. Bu tempo ile PTT de bile zor oynar, koştuğunu görmedim. yürüdüğünde de performansı kötü ise çekilmiyor. Geçen rakamlar doğru ise, o paraları o yaşa vermek çok anlamlı değil. ancak maaş artı Maç başı olursa 1 sene daha performans alınabilir. ancak kesin olan bir şey varsa; gitse de kalsa da oraya süratli çok çok iyi bir adam şart.
    Ayrıca Hadi 1. yi geçtim. Yanına gelmiş atmayı isteyen Cornelius a 2. penaltıyı attırmamasına acayip sinir oldum. Sanki babasının çiftliği.
    CORNELLIUS; adamım, her zaman mücadelesini yapıyor. ancak özellikle gol kralı olması için sanki takımda bir istek arzu yok. ben olsam moralim bozulur. Son penaltıyı mutalaka o atmalıydı. Seyircinin Uğurcan diye bağırması anlamsız olsa da yine de Waka nın atmasından daha anlamlı olurdu Uğurcan ın atması.
    DJANINI; bir şey yapmadı. İyi bonservis getirecekse ve yerine çok daha iyisi alanacaksa gönderilebilir. yoksa iyi performanslarını gerçekleştireceği beklentisi ile kalabilir.
    KOITA; ??

Nereden
    İstanbul

Taraftara , dün 3 konuda anlam veremedim .

1. Penaltıyı Corneliusun atması gerekirken , Uğurcan diye bağırması. Ki , taraftar Cornelius diye bağırsa büyük ihtimalle penaltıyı o atardı . Gol krallığını geçtim , bu adamın mücadelesi bunu hak ediyor.

2. Kale arkası tribünü bir marş başlatıyor ancak doğu orta kısım katiyen sağdaki soldakilere uymuyor. İlla o güruh ' un başlattığı marş söylenecek. Bir olmak diye bir tutumları kesinlikle yok.

3. Meşale yakmayı , nasıl tutulacağını , meşale artık ateşe döndükten sonra nasıl söndürüleceğini bilmeyen insanlar meşale kullanıyor . Beceriksizlikleri yüzünden güzelim Trabzonspor bayrağını yaktılar. Fıkra gibi.

Gençlerle neden çıkmadı diye soran arkadaşlara , hocanın dün maç sonundan sonra yaptığı konuşma yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Bende isterdim gençlerle sahaya çıkmasını, koita gireceğine Emirhan ' ın girmesini ancak yapacak bir şey yok .

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltıya kimse itiraz etmedi doğru düzgün. Buradan bile uyanmak lazım duruma. Senin benim bile penaltı ile alakası yok dediğimiz pozisyonda Altaylılar çıldırırdı hakemi döverdi. Bunları düşünmek zor değil arkadaşlar. Penaltı yaptıran adam yalandan bir itiraz etti o kadar. Tekrarlanırken keza öyle. Biz anca istanbulluların gazına gelip haksız yere ittiler filan diye saçma yorumlar yaparız zaten. Kaldı ki leyhe aleyhe bir çok pozisyon oluyor. Ligin genelinde de terazi dengede bizim için. Neyse!

Olimpiyat çok güzeldi. Herkesin ayağına sağlık. Çok keyifli bir gün geçirdik ailem ve ben.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftara , dün 3 konuda anlam veremedim .

1. Penaltıyı Corneliusun atması gerekirken , Uğurcan diye bağırması. Ki , taraftar Cornelius diye bağırsa büyük ihtimalle penaltıyı o atardı . Gol krallığını geçtim , bu adamın mücadelesi bunu hak ediyor.

2. Kale arkası tribünü bir marş başlatıyor ancak doğu orta kısım katiyen sağdaki soldakilere uymuyor. İlla o güruh ' un başlattığı marş söylenecek. Bir olmak diye bir tutumları kesinlikle yok.

3. Meşale yakmayı , nasıl tutulacağını , meşale artık ateşe döndükten sonra nasıl söndürüleceğini bilmeyen insanlar meşale kullanıyor . Beceriksizlikleri yüzünden güzelim Trabzonspor bayrağını yaktılar. Fıkra gibi.

Gençlerle neden çıkmadı diye soran arkadaşlara , hocanın dün maç sonundan sonra yaptığı konuşma yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Bende isterdim gençlerle sahaya çıkmasını, koita gireceğine Emirhan ' ın girmesini ancak yapacak bir şey yok .
    Bayrak değil pankarttı yanan. Biz tam altındaydık az daha yanıyorduk

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün 9 yaşındaki oğlumu ilk defa maça getirme şansım oldu. Formasını giyip yüzüne de 61 yazıp saat 13.00 de yola çıktım. Yol boyunca asılan bayrakları gösterdim durdum . Bayrakları arabalarına bağlayan stada giden taraftarlarımızla kısa kısa konvoy yapıp kornalarla selamlaşıp durduk. Stada girdim oğlumla ilk kez görmüş şaşkın şakın bana bakıyor. İnanın taraftarları gördükçe nasıl gururla gösteriyorum onları. diyorum bak ne kadar büyük bi taraftarımız var. Maçta nasıl bağırıyor Trabzon diye görmeniz lazım. bu sevdayı aşılamak onu yaşamak bambaşka bir duygu. umarım herkesin çocukları da bu duyguyu yaşar. boşuna demedik oğlumda seni sevecek"..
    gerçekten keyif aldık.. hem oğluma trabzonspor sevgisini biraz daha fazla yaşattığım için seviniyorum hem o büyük taraftarımızı o stattı doldurduğunu gördüğüm için seviniyorum. O kadar insan yollara düşmüş gurbet dediğimiz yerde takımını görmek için şehrin bi ucuna gelmiş.
    Allah hepsinden razı olsun . Ayaklarınıza sağlık.
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    İstanbul

valla dostum, ben gırtlağım yırtılana kadar CORNELIUUUUSSSS diye bağırdım.. )

baktım bütün millet Uğurcan diye bağırıyo, bencil waka da topu bırakmayacak, atamayacağına emin olduğum için, bu defa "CORNELİUS, DÖNEN TOPU TAKİP ET, CORNELIUUUSS.." diye bağırdım son gücümle...
    ama duyuramadım

Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayrak değil pankarttı yanan. Biz tam altındaydık az daha yanıyorduk
    Doğu kanadının , tabelaya yakın kısmındaydım. Bağırmaktan , son anda bordo mavi bir şeyin yandığını görünce bayrak sanmıştım

Bayrak değilse problem değil diyeceğim de , senin de söylemiş olduğun gibi aşağıdaki adamların üzerine düşecekti az kalsın .

Neyse ki fark edildi de , aşağıdaki önlem aldılar .

Nereden
    İstanbul

Allah bağışlasın, maşallah

Duyuglarını çok iyi anlayabiliyorum. benzer durumu iki çoğuğum (19 ve 7 yaş) ve yeğenim 5 yaş ile hissettim.
    Büyük olan taraftarı olmamakla birlikte GS ye yakındı, küçüğü TS li ama çok bir şey hissetmiyordu. 5 yaşındaki yeğenim FB li idi. bu şampiyonluk maçı hepsinin yuvaya dönüşünü sağladı
    biz şanssız ve bahtsız bir dönem yaşadık, inşallah çocuklarımız bu cefayı çekmez, bu mutluluğu çok sık yaşarlar.

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün 9 yaşındaki oğlumu ilk defa maça getirme şansım oldu. Formasını giyip yüzüne de 61 yazıp saat 13.00 de yola çıktım. Yol boyunca asılan bayrakları gösterdim durdum . Bayrakları arabalarına bağlayan stada giden taraftarlarımızla kısa kısa konvoy yapıp kornalarla selamlaşıp durduk. Stada girdim oğlumla ilk kez görmüş şaşkın şakın bana bakıyor. İnanın taraftarları gördükçe nasıl gururla gösteriyorum onları. diyorum bak ne kadar büyük bi taraftarımız var. Maçta nasıl bağırıyor Trabzon diye görmeniz lazım. bu sevdayı aşılamak onu yaşamak bambaşka bir duygu. umarım herkesin çocukları da bu duyguyu yaşar. boşuna demedik oğlumda seni sevecek"..
    gerçekten keyif aldık.. hem oğluma trabzonspor sevgisini biraz daha fazla yaşattığım için seviniyorum hem o büyük taraftarımızı o stattı doldurduğunu gördüğüm için seviniyorum. O kadar insan yollara düşmüş gurbet dediğimiz yerde takımını görmek için şehrin bi ucuna gelmiş.
    Allah hepsinden razı olsun . Ayaklarınıza sağlık.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hersey harikaydi be gelen herkesin ayaklarına saglik bu kulupte bu taraftar oldukca bu kulup sonsuza kadar varolacak insallah
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dostum, ben gırtlağım yırtılana kadar CORNELIUUUUSSSS diye bağırdım.. )

baktım bütün millet Uğurcan diye bağırıyo, bencil waka da topu bırakmayacak, atamayacağına emin olduğum için, bu defa "CORNELİUS, DÖNEN TOPU TAKİP ET, CORNELIUUUSS.." diye bağırdım son gücümle...
    ama duyuramadım
    Penaltı kaçıran kişiye bi daha penaltı attırılmaz.
    Örn: TS-GİRESUN maçı son dakikası skor 1-1 Baka tekrarlanan penaltıyı da atamadı.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)