Sayfa 16 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 26 66 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenileceğimiz aşikar fakat burada önemli bir durum söz konusu. Fenerbahçe oturmuş bir takım değil. Güzel futbolu kenara bırakıp sert ve kısır bir futbol anlayışı ile maçı beraberliğe boğabiliriz. Daha önce daha kötü kadrolar ile Fenerbahçe ile berabere kalmıştık.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

güzel laflar derin laflar karından knuşmak ismin arkasında durmak ve sürekli eleştirmek elit oldu güzel

ben lafla yürümem işe bakarım

biz bu takımda bütün topçuları ortalama 2.5 m eurolara oynayıp da kümeye lafları ile içeri giren takımlar seyrettim

ne zaan gelmişlerdi

şampiyon takım dağıtıldığında

şimdide onların nerede ise ezici az miktarına kupa almış şampiyonluğu çalınmış adamlar oluşturan bir yönetim var

statikoca calınmış evet ha işinize gelmiyor ise diyelim ki ikinci oldular

bu arada 3 futbolcu fiyatına takımkurulmuş

olur ya da olmaz

ben saahayı önemsemiyorum

ekonomik düzelmeyi önceliyorum

geçen sene gördük bu senede göreceğiz ki

onca harcama ile bunca harcama arasındaki tek fr

trabzonsporun dha güçlenmesi

ve aslkların daha çok bağırması olacak

sığ tartışma

sürekli istemek tir

ve sürekli isteyenler aslında rakiplerin ekmeğine yağ sürenlerdir

trabzonspor şampiyon olamayabilir ve olamayacaktırda lig deki tüm parametrelerin gösterdiği bu dur

derin düşünebilen herkes

aslında hedefin güzel futbol ve onurlu duruş olması gerektiğini söylerler

borç para ile el malzemesi ile evlenilmez

güçlenirsin borçsuzlanırsın eyvallahın kalma

o zaman sizle beraber isterim

şu anda değil

şu anda iho gibi şamp büyüme safsatası ile boş açılanın hem prasını yerler hemde tepe taklak dökerler

yerel medya ile istanbul basınının bizimle şu anki derdi şampiyonluk vs değil

borçlaro bitirme ile ilgilidir

biraz beklerseniz bu takımda ne kadar para edecek adam çıkar görürsünüz

ama niyet başka ise bilemem

anlatmaya çalışıyoruz...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

Nereden
    Balıkesir

bu yönetim sonuç olarak bize şimdiye kadar

nerede ise derbi yenilgisi göstermedi şu yada bu şekilde maddi ferahlık ve sürdürüle bilirlik sağladı

ikincilik ve kupa veri açılmamayı başararak

nasıl bu kadar çabuk karşılarına geçebiliyorsunuz ki

sığ yada derin düşünün bakalım

neye hizmet ediliyor...

bana tek bir Allahın kulu bile şu anki yerel basın ve istanbul yalakalarının tff si ve basını ile lehimize hareket ettiklerini söyleyemez

söylemlerede inanmam

çünkü tek bir kuruş menfaatim olmaz

şampiyonluk vız gelir tırıs gider yeterki ekonomik düzlüğe çıkalım

bu yöntim bunu yapıyıor

yanlamaya başladıkları gün

sizden çok eleştiririm...
    RİLKE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maçta net 4 puanımız gaspedildi. (Bjk maçını kazanamazdık) Hocayı tartışanlar o zaman hekeme sallamayacak... Orta sahadaki kilit(sertlik katan, topsuz oyunda olan) adamımız 2 maçta haksız atıldı, 2 maçta oynayamadı.... 9 puanımız olsa bugün başka şeyler konuşulacaktı... Bir de Marcone gibi lider bir 6 numaramız olsaydı...
    Forumda mantikli seyler okumak kadar guzel birsey yok.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenileceğimiz aşikar fakat burada önemli bir durum söz konusu. Fenerbahçe oturmuş bir takım değil. Güzel futbolu kenara bırakıp sert ve kısır bir futbol anlayışı ile maçı beraberliğe boğabiliriz. Daha önce daha kötü kadrolar ile Fenerbahçe ile berabere kalmıştık.
    iş sahada bitecek olsa haklısın

saha dışını da değerlendirmek lazım
    RİLKE

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş sahada bitecek olsa haklısın

saha dışını da değerlendirmek lazım
    Bu konu hakkında fikirlerimi daha önce dile getirmiştim. Bazı hakemlerin gerçekten eyyamcı oldukları aşikar. Gözünün önündekini çalamayan Ümit Öztürk'ün hakemliğe devam etmesi utançtır. Ben hakemden bağımsız bir şekilde sahada oynadığımız oyunun yetersiz olduğunu görüyorum. Futbolu bir bütün halinde takip ediyorum. Fenerbahçe'nin bütün hesaplarını takip ederseniz hakemlerin bu sene Galatasaray yanlısı olduklarını ve dikkat etmeleri gerektiğini dile getiriyorlar. Galatasaray sayfalarında ise Fatih Terim ile hesaplaşma olduğu dile getiriliyor. Beşiktaş ise en arsızı. Bizi yendikleri maçın ilk yarısı hakeme demediklerini bırakmadılar. Çarşı taraftar grubu sayfaları bile hakem bütün takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullanıyor diyorlar. Hakemlerin bazılarının eyyamları yüzünden adalet sağlanamıyor. Orta yol şöyle bulunuyor. Fenerbahçe ve Galatasaray'a ufak maçlarda lehlerine her şey veriliyor. Alehine ise zor kararlar çıkıyor. Aynı maçlarda bize adil olmaya çalışıyorlar. Hakemlik bir durum olmayacaktır maçta. Benim şahsi düşüncem.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesele Avcı'nın gelip gelmemesi değil aslında mesele Ağaoğlu'nun Trabzonspor teknik direkötürlük koltuğunu hababam stajerlere teslim edip ayağa düşürmesidir...Trabzonspor'u küçültücü davranışlarla yönetmeye çalışan Ağaoğlu'na ve onun şakşakçılarına gıcığım...

Biz kulüp olarak daha iyi bir teknik direktörü ve daha iyi bir kadroyu hak ediyoruz..Ağaoğlu tipindeki yöneticileri Anadolu takımlarının taraftarları bile içselleştirmez kabullenmez ama bakıyorum ki Trabzonspor'un büyüklüğünden ve tarihinden nasibini almamış bazı taraftarlarımız hala Ağaoğlu'nun sıçtıklarını sıvama derdinde..
    kardeşim bu forumda gerçekleri söyledinmi olumsuz sun uyumsuz sun antipatiksin burada devamlı kafanı devekuşu gibi kuma gömeceksin şakşakçılık yapacaksın ben burda ünal karaman sporlulur la az mücadele etmedim ben her zaman şu koşulu savundum şahıslar geçici trabzonspor kalıcıdır ama burda bazı adamlar kurumun değil şahısların peşindeler ya gördüğünü her zaman söyleyeceksin ama burada bazı adamlar buna katlanamıyor ya ahmet ağaoğlu kötü bir başkan ve kötü bir yönetici daha bunu saklamaya savunmaya ne gerek var.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım hıcbır yerde yuzumu guldurmuyor.Ne ligde ne borsada..Hep husran hep husran
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    İstanbul

serdar ali çeliker yazmış ağaoğlu abdullah avcı hocaya sezon başında ekibinde bir kaç tane trabzonlu olsun dedi hoca. o hatayı bir kez yaptım diyor başkan diyorki taktik işlerine karışmam ama tesislere geliriz diyor hoca diyorki ben uygun gördüğüm zaman gelirsiniz diyor ve anlaşma olmuyor kaynak vole işte bizim takımın durumu içler acısı ahmet efendi klübe hoca değilde kukla arıyormuş ve kuklayı bulmuş edie newton.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halilhodzic baya gülünç bir kadroyla 0-0 a kitlemeyi başarmıştı
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Ahmet ağaoğlu ve yönetimin sonuna kadar arkasindayim bunuda burdan açıkça söyleyelim yanlış anlaşılmayalım. Hoca tercihinde yanılıyor yanılmaya devam ediyorlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maçta net 4 puanımız gaspedildi. (Bjk maçını kazanamazdık) Hocayı tartışanlar o zaman hekeme sallamayacak... Orta sahadaki kilit(sertlik katan, topsuz oyunda olan) adamımız 2 maçta haksız atıldı, 2 maçta oynayamadı.... 9 puanımız olsa bugün başka şeyler konuşulacaktı... Bir de Marcone gibi lider bir 6 numaramız olsaydı...
    Alıntı Dawsofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halilhodzic baya gülünç bir kadroyla 0-0 a kitlemeyi başarmıştı
    Ersun da sacma sapan adamlarla beraberlik aliyordu.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

4C29D5A6-E2FD-459E-B314-73729FD21ADA.jpg
    Şu görüntünün izahı olamaz
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakatlık olmasın diye antreman da yapılmıyor her halde..Bugün normal şartlarda antreman olurdu..
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

newton bu ligi bilmiyor muhtemelen championchip gibi falan diyor kafasında yardımcısı fethiyede tanıştığım ingiliz amcalara benziyor. bu ligi tanıyan bir antrenör ile daha iyi transfer ve oyun oynardık çağdaş atan bile iyi oyun için her şeyi yaparım diyor maç içinde 3 4 taktik deniyoruz diyor. ingilizler antrenör yetiştiremez zaten hocaları berbat portekizli ve alman hocalar daha iyi. newtonu derhal göndermek lazım çok dedik bir tane portekizli hoca bulup newton yardımcısı olsaydı. baker ve flavio gibi ik tane ptt topçumuzun olması da elimizi kolumuzu bağlıyor. transferler zaten berbat ötesi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Cezalı Üye gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar ali çeliker yazmış ağaoğlu abdullah avcı hocaya sezon başında ekibinde bir kaç tane trabzonlu olsun dedi hoca. o hatayı bir kez yaptım diyor başkan diyorki taktik işlerine karışmam ama tesislere geliriz diyor hoca diyorki ben uygun gördüğüm zaman gelirsiniz diyor ve anlaşma olmuyor kaynak vole işte bizim takımın durumu içler acısı ahmet efendi klübe hoca değilde kukla arıyormuş ve kuklayı bulmuş edie newton.
    Serdar ali celiker denen azılı trabzon dusmanini referans alip buraya yorum yapmak neyin nesidir..damat devlet kolluyordu bizi onun laflarina bakarsak..

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar ali celiker denen azılı trabzon dusmanini referans alip buraya yorum yapmak neyin nesidir..damat devlet kolluyordu bizi onun laflarina bakarsak..
    kardeşim ben yazıyı gördüm buraya aktardım serdar ali çeliker i referans almam ne söylediği de çok öenmli değil ama ben ateş olmayan yerden duman tütmez diyorum bu abdullah avcı olayında bit yeniği olduğu belli.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Otomobilin lastiğini, diferansiyelini, şanzımanını falan. İşte o zaman orada iskeleti bozmuş olursunuz. Sıkıntı yaşarsınız. Bizim planımız, programımız değişeceğini de zannetmiyorum. En fazla 1 oyuncu göndeririz, o da yerini doldurabileceğimiz" dedin ....Hemde sadri ve senol gibi takımı 2011 de sanki sikeyi biz yapmış gibi dagıtan iki tane varlık karşında acı bir örnekken ve bunların yaptığı bu rezillik 10 senemize ve en az 700 milyon tl zararımıza maglolmuşken sende aynısını yaptın hiç sıkılmadan yaptın.Hoca diyede 50 lik ingiliz stajyeri başımıza sardın ve sıvamaya devam ediyorsun bu sene bu takıma ligde tut ve bir daha bu camiaya adın anılmamak üzere futbolla alakanı kes tv de yorum bile yapma 65 yaşındaki annem bile senden daha iyi biliyor futbolu.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Sene sonunda bunu dedik zaten hocam. Newton'u getirip istediği şekilde davranmak istiyordu Başkan. Bu yeni bir şey değil. Bazı arkadaşlar da "oo Newton hoca, Chelsea, EPL" diye kendilerini kandırıyordu.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla izin olayı geçen sezonun devre arasından itibaren başladı. Yani bu sezona özgü değil. Normal şartlarda maçların ertesi gününde yapılan rejenerasyon antrenmanının akabinde takımlar 1 gün izin yapar. 2 gün izin olması için maç aralığının fazla olması lazım. Ha diğer taraftan oyunculara her gün idman yaptırdığınız takdirde sürantrene olma ve sakatlanmaların yaşanma riski de artmaya başlar. Dolayısıyla günümüz antrenman tekniklerinde artık her oyuncu için ölçümler yapılıp, gerektiğinde farklı gruplar halinde idman programı uygulanıyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otomobilin lastiğini, diferansiyelini, şanzımanını falan. İşte o zaman orada iskeleti bozmuş olursunuz. Sıkıntı yaşarsınız. Bizim planımız, programımız değişeceğini de zannetmiyorum. En fazla 1 oyuncu göndeririz, o da yerini doldurabileceğimiz" dedin ....Hemde sadri ve senol gibi takımı 2011 de sanki sikeyi biz yapmış gibi dagıtan iki tane varlık karşında acı bir örnekken ve bunların yaptığı bu rezillik 10 senemize ve en az 700 milyon tl zararımıza maglolmuşken sende aynısını yaptın hiç sıkılmadan yaptın.Hoca diyede 50 lik ingiliz stajyeri başımıza sardın ve sıvamaya devam ediyorsun bu sene bu takıma ligde tut ve bir daha bu camiaya adın anılmamak üzere futbolla alakanı kes tv de yorum bile yapma 65 yaşındaki annem bile senden daha iyi biliyor futbolu.
    reis bilmem okudunmu ama ben burada çok defa yazdım ben sorunun hocadan çok kadroda olduğunu düşünüyorum şuanki mevcut kadroya jurgen kloopp da gelse çok bir şey değişmezdi evet newton da sezona iyi başlamadı ama bence asıl sorun hoca dan ziyade kadronun vasat ve kalitesiz oluşu transfer edilen marlon-flavio-diabate-baker-afobe bence sıradan anadolu takımı topçuları bu kadro ya hangi hocayı getirirsen geitir çok bişey değişmez .

Nereden
    Erzurum

reis bilmem okudunmu ama ben burada çok defa yazdım ben sorunun hocadan çok kadroda olduğunu düşünüyorum şuanki mevcut kadroya jurgen kloopp da gelse çok bir şey değişmezdi evet newton da sezona iyi başlamadı ama bence asıl sorun hoca dan ziyade kadronun vasat ve kalitesiz oluşu transfer edilen marlon-flavio-diabate-baker-afobe bence sıradan anadolu takımı topçuları bu kadro ya hangi hocayı getirirsen geitir çok bişey değişmez .
    Abi zaten kadroyu mahfetti şampiyonluğa oynayamayız bari küme korkusu yaşamayalım ede newton bu takım düşürür avcı felan hikaye harhangi bir türk deneyimli hoca bizi ligde bırakır seneye hugo ve son aldıgımız forvet hariç hepsinin gönderileceğini düşünüyorum zaten bu seneyi atlatmamız lazım.

Özgür KARADENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarin sabah,basin toplantisinda ugurcana neden takimin iki gün izin yaptigi sorulacak mi.?

Nereden
    Erzurum

Alıntı Özgür KARADENİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarin sabah,basin toplantisinda ugurcana neden takimin iki gün izin yaptigi sorulacak mi.?
    Takım o kadar vasat ve fizik kondisyon yerlerde adamlardan kurulu ki hoca daha sakatlık olmasın diye antreman yatırmıyor buna eminim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Fanatik34<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->'e beynini kullanmalisin dedigim icin biri 1 hafta ceza verdi de yoktum o yüzden.

Bu sürecte yazilanlari okudum.

BMN'nin yazar kalitesi gercekten diplerde. Insanlar takma isimlerle gelip sövüp sövüp gidiyor. Cözüm önerisi sifir. Tek dedikleri bilmem ne zaman bu futbolcunun les oldugunu söylemistim, cöp oldugunu söylemistim, Agaoglu defol, Newton defol, bilmem kim defol demek.

O yüzden bu tip arkadaslarin daha cok kudurmasi icin umarim fenerbahce denen kulüp bu maci kazanir.

Nasilsa tek meziyetleri küfür etmek salya sümük.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)