Sayfa 2832 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1832 2332 2732 2782 2822 2830 2831 2832 2833 2834 2842 2882 2932 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 70,776 ile 70,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Ünal Hocanın üstündeki tshirt satışda varmı bilenleriniz varmı . Siteye baktım göremedim .
    @a f s seinde bilgin vardır kesin abi. Satışa çıkacakmı satışda yoksa ?
    TSClub da satılıyor 99 TL
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mavi ve Cubuklu forma aldim ikiside cok güzel. Siyah forma henüz almadim. 2 Antrenman Tisörtü aldim onlarda harika. 2 tane de Polo Tisörtü alacagim bakalim. Ürünleri cok begendim.

Nike göre biraz daha dar gibime geldi.

1.80 Boy, kilo 86, Aldigim ürünler L.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61SAAT SPOR SERVİSİ

Trabzonspor’da geçtiğimiz yıl anlaşılan ve 2 ay önce sözleşme imzalanan Macron firması çıkarttığı ürünlerle büyük beğeni toplamıştı.

Forma satışlarında 30.000 rakamını bulan Bordo Mavililerin son açıklanan faaliyet raporunda Muharrem Usta döneminde Macron’dan 4 milyon 725 bin TL avans aldığı ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Trabzonspor’un tedarikçi Macron firması ile 3 yıllık anlaşması bulunuyor.

Eski yönetimin nakit para ihtiyacı için uzun vadede forma gelirindeki payı düşürdüğünü söylenilir miyiz o zaman ?

Dinamit koymuş adam klubün içine
    Yuh artık be kardeşim bu ne biçim başkanlık böyle !
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aklıma takılan bir şey. Yerli oyuncuların formalarının arkasında istediği ismi kullanma hakkı var mı? Mehmet isimli bir futbolcu istediği takdirde Memo gibi gibi bir kısaltmayı formasında kullanabilir mi?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma takılan bir şey. Yerli oyuncuların formalarının arkasında istediği ismi kullanma hakkı var mı? Mehmet isimli bir futbolcu istediği takdirde Memo gibi gibi bir kısaltmayı formasında kullanabilir mi?
    tabiiki
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Terör hiç olmasın, şampiyonluklar çalınmasın.

Ben hala siyah formayı sevemedim. Sahada bordo mavi renkleri görmek istiyorum.

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bende bordo mavi olsun isterim ama beyaz olacagina 100 kere siyah olsun. Bence siyah forma harika hele konclardaki bordo mavi detayi süper.
    Zaten en cok siyah forma satilmis ,demek strateji basarili. Senelerdir o ugursuz beyazlar hem satis olarak hem basari olarak hic bir faydasi olmadi.
    Bu siyah forma rakipleri bile etkiler.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bordo maviyi daima göreceğiz sahada zaten bence aykırı rengi görmekte hiç bi kusur yok. Hatta ticari hamle olarak gördüğüm aykırı renk formayı çeşitlilik anlamında da sahada futbolcuların üzerinde gördüğümde iyi hissettim. Yeniliklere daima açık olmalıyız.

2 bordo mavi + 1 aykırı renk(beyaz dışında herhangi bir renk). Güzel uygulamalarla tabi.

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Satılan forma sayısı 35.000 i geçmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyah forma iyi güzel ama bordo mavi forma her zaman 1 numara

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün stadda çok fazla siyah formali taraftar vardi yeni formalardan en çok satilan siyah sanirim çünkü çubuklu ve maviye göre siyah giyen çok fazlaydi.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tasarımı güzel beyaz formayı siyaha tercih ederim.Macron bize özel güzel bir beyaz forma yapabilirdi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alternatif formaya neden sıcak bakılmıyor gerçekten anlamıyorum. Kappa'nın bize yaptığı ilk turuncu formayı sadece bir resmi maçta giymiştik mesela. Kendi sahamızda oynadığımız Villareal maçıydı. Aynı şekilde bir sonraki sezon yapılan su yeşili formayı da yanılmıyorsam yine sadece bir kere, Skonto Riga ile deplasmanda oynadığımız maçta giymişti. Ts Clup sezonundaki turuncu formayı Fenerbahçe maçı da dahil olmak üzere birden fazla kez giydiğimizi hatırlıyorum. Nike'ın yaptığı gri formayı da bir elin parmağını geçmeyecek kadar giymiştik. Benim hatırlayabildiğim tek maç Bursaspor'a karşı oynadığımız Süper Kupa maçı.

Bence siyah formamız gerçekten çok güzel, üstünde yeterince bordo-mavi detay var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Milan Barcelona maçında iki takım da koyu renk giyince böyle görüntüler ortaya çıktı

Cryptex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

1 ay önce aldığım siyah formanın arkasına mavi font henüz gelmediği için beyaz fontla yazı yazmışlar.Ben de mavi font vardır diye özellikle sormadım.Forma tahmin ettiğinizden daha kötü duruyor.Arkadaki beyaz fontu çıkarmanın bir yolu yok mudur? Çok bilgi sahibi olmadığım için formaya zarar verecek şeyler de yapmak istemedim.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyah forma ile rakibe psikolojik üstünlük bile kurulur be
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bugün forum trabzon a gittim siyah forma kalmamış. Gurbetçilerin, trabzon dışında yaşayan insanların en çok geldiği ağustos ayında formada yok çekiyorlar. Sonra satışlar neden bu kadar az diye söylenmeye gerek yok. Bugün benim gibi kaç kişiye yok dediler acaba?
    Ne zaman gelir dedim 7-8 gün dedi!!!
    Konu Bayraktaroğlu tarafından (05.08.2018 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cryptex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce aldığım siyah formanın arkasına mavi font henüz gelmediği için beyaz fontla yazı yazmışlar.Ben de mavi font vardır diye özellikle sormadım.Forma tahmin ettiğinizden daha kötü duruyor.Arkadaki beyaz fontu çıkarmanın bir yolu yok mudur? Çok bilgi sahibi olmadığım için formaya zarar verecek şeyler de yapmak istemedim.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
    Hafif nemli bir bezi araya koyarak ütüyle almak mümkün diye biliyorum ama hiç uygulamadım. O yüzden kesin bir şey diyemem. Belki terziler becerebilir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün forum trabzon a gittim siyah forma kalmamış. Gurbetçilerin, trabzon dışında yaşayan insanların en çok geldiği ağustos ayında formada yok çekiyorlar. Sonra satışlar neden bu kadar az diye söylenmeye gerek yok. Bugün benim gibi kaç kişiye yok dediler acaba?
    Ne zaman gelir dedim 7-8 gün dedi!!!
    Istanbul'dan haberi olan varmi, umarim burda vardir siyah forma

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

"Arma olsun yeter"ci kafadayım. Marka, model vs pek takılmam. Geçenlerde TsClub'a çubuklu forma almak için gittim. Hiç niyetim yokken siyah forma cezbetti. Gerçekten farklı bir havası varmış.

Alıntı TolgaTopçu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul'dan haberi olan varmi, umarim burda vardir siyah forma
    Bakırköy'de vardı cuma günü.

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif formaya neden sıcak bakılmıyor gerçekten anlamıyorum. Kappa'nın bize yaptığı ilk turuncu formayı sadece bir resmi maçta giymiştik mesela. Kendi sahamızda oynadığımız Villareal maçıydı. Aynı şekilde bir sonraki sezon yapılan su yeşili formayı da yanılmıyorsam yine sadece bir kere, Skonto Riga ile deplasmanda oynadığımız maçta giymişti. Ts Clup sezonundaki turuncu formayı Fenerbahçe maçı da dahil olmak üzere birden fazla kez giydiğimizi hatırlıyorum. Nike'ın yaptığı gri formayı da bir elin parmağını geçmeyecek kadar giymiştik. Benim hatırlayabildiğim tek maç Bursaspor'a karşı oynadığımız Süper Kupa maçı.

Bence siyah formamız gerçekten çok güzel, üstünde yeterince bordo-mavi detay var.
    Alternatif forma diyince... Barcelona'nın turuncu Kappa forması vardı bende. Bir de Real Madrid'in doksanların ikinci yarısında çok az giydiği omuzları yıldızlı forması Murat. İkisi de muazzamdı.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.08.2018 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakırköy'de vardı cuma günü.
    Çok sağolun, hemen bugün bir uğrayayım en iyisi

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben de 2-3 kere mağazadan almaya çalıştım baktım olmuyor internetten sipariş verdim.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

omrsntrk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yaşadığım şehir de Ts Club olmadığından ya şehir dışına çıktığımda alıyorum ya da eşe dosta aldırıp kargolattırıyorum Ama sağlıklı olmuyor beden açısından 7-24 yorumları okuyup taraftarların paylaşımlarını takip etmeme rağmen siyah forma da tongaya düştüm arkadaşa L aldırıp kargolattırdım 92 kiloydum 2 ay önce diyet yapıyorum şuan 85 lere indim genede kılı kılına oluyor hedefim 80 ancak o zaman rahat şekilde olur.Dün Ankaraya seyahat yaptım Ts Club Ankaraya da uğradım Haliyle bütün Macron ürünlerini teker teker inceleyip giyinme fırsatım oldu.Öncelikle çöp team wear Nike dan bizi kurtardıkladı için yönetime teşekkür ediyorum geride kalan 10 senemiz için üzülmemek elde değil Macron anlaşmasını Mehmet Yiğit Alp öncülüğünde Muharrem Usta imzalamış teşekkür etmek lazım.Neyse ürünler hakkında olumlu olumsuz görüşlerimi belirtiyim Evet Macron ürünleri çok güzel çokta kaliteliler ama anlam veremediğim şekilde bedensel sorunlar var Mavi ve Çubuklu formanın L si ile siyah formanın L si arasında abartısız 1.5 beden fark var aynı sıkıntı idman kitlerinde de var yağmurluk ve idman Tşörtü denedim L oldu ama zip jacket giydim XL oldu siz renktaşlarıma önerim denemeden sakın ürün almayın ya da bu söylediklerim fikir sahibi olmanızda eylem olsun.Olumsuz eleştirilerimden birisi beden mevzusu Bir diğer olumsuz eleştirim de formalar için değil ama idman kitlerinin fiyatları olacak.Evet ürünler çok güzel çok da kaliteli ama satış politakası olarak Nike elit kategorisi fiyatı formalar 159 normal ama idman kitleri çok pahalı Boyner de A Milli takım idman kitlerini denedim çok üst düzeyler tabiki Macron o kadar üst düzey değil olmasını da beklemiyorduk açıkçası ama fiyat olarak o düzeyde olduğu için eleştirim fiyat yönünde Ben genede Nike elit le değil de bize yapılan Katalog kitleri baz aldım Nar Çiçeği rengine fahiş fiyatlar verip kalitesiz ürünler giymişiz etmediğim beddua kalmadı bu yüzden Benim 220 TL ye aldığım Nike yağmurluk resmen pazar poşetiymiş Macron un 300 liraya sattığı bordo yağmurluk kalite akıyor bide 361 TL ye satılan yağmurluk var dahada kaliteli zip jacketimiz tşörtümüz maç şortlarımızda çok güzel sadece antreman da giyilen şortun kalitesini beğenmedim Siyah formayı arkadaşa aldırmıştım dünde Çubuklu forma aldım hanım frenlemese saydığım bütün ürünleri almaya elim gitti Son olarak formalarla ilgili görüşlerimi belirtiyim çığır atlamışız Nike la giydiğimiz katalog formalarla değil kıyaslamak elit takımlara üretilen stadyum formasından bile çok güzeller tabiki Elit katagori maç forması değil olamaz da sonuçta fiyat ortada görsellik ise tartışılır ben siyah formayı beğendim beğenmeyen arkadaşlar da oldu herkes zevkine göre yorumda bulunabilir Son olarak bir müjde veriyim sizlere yılbaşından önce Retro hamleleri geliyor sırasıyla geçmişte giydiğimiz güzel formalarımızın Retroları üretilip satışa çıkacak
    Konu omrsntrk61 tarafından (06.08.2018 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)