Sayfa 56 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 SonuncuSonuncu
Toplam 1423 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Eskişehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Nereden
    İstanbul

tolunay hocayı eleştirmek için nasılda bekliyormuş insanlar..
    az yavaş olalım..

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Olcanı sağ kanatta oynatmasını içeri katederek sol ayakla şut atmasını istemesine bağlıyorum. Maalesef Olcan bunu sadece birkere yapabildi. Şunu da demek istiyorum , Yasin sağ kanatta oynasaydı Zeki çıktığında Zekinin aaçığını Halilden iyi kapatır ve o golü yemezdik diye düşünoyorum.
    Olcan sol kanatta ters ayakla içeri kat edip şut çekecek yasin sağ kanatta ters ayakla içeri kat edip şut çekecek. Kaç kere yaptılar bunu ? Bu arada uzun boylu pivot santraforumuz da beklesin ki kanattan orta gelecek. Açık oyuncuları hadi içeri kat etti diyelim arkadan bek oyuncuları bindirme kaç kere yaptı ? Bir kaç kez zeki. Peki cech i sıfıra yakın gören oldu mu ?
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman "Kendini yönetemeyenler, diğer insanlara yön veriyor. 'Ben bilirim' diyenlerin olduğu yerde bunlar doğal, Alavere dalavereyi iyi bilen adamlık yoksunları! İyi efendiler iyi... Ortam böyle bir ortam"

Ünal Karaman'ın açıklamaları her şeyi özetliyor.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    İstanbul

Dünkü maçta beni şaşırtan hiçbir şey yoktu.Gruptaki rahatlık nedeniyle çıkan kadroya da,oynanan oyuna da ,skora da şaşırmadım.Tolunay Hocayla çok mücadele eden,maalesef oynamaktan çok oynatmamayı hedefleyen,sert bir takım olacağız.Her rakibi bozabiliriz ama maçı kazanmamız gerekirse yapabileceğimiz birşey yok.İşte sıkıntı burada.Kadro yetersizliği dün açık seçik tekrar ortaya çıktı.Kale ve defansta,oyunun savunma yönünde sıkıntımız yok.Bu kadar abuk bir kadro bile Eskişehir gibi kazanmak zorunda olan,liğin en çok gol atan takımlarından birine neredeyse pozisyon vermedi.Üstelik bu defans hattına eklenecekler var.Ama üretkenliğimiz de sıfır ve işin bu tarafında umut da yok.Yasin tam bir fiyasko,ısrarın da anlamı yok.Madem transfer yapılmayacak,o bölge için Vittek formülü ve gereğinde Emre jokeri ile lig tamamlanmalı.Benim tercihim içerde Vittek,dışarda Emreden yana.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.DEMİRCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolunay hocayı eleştirmek için nasılda bekliyormuş insanlar..
    az yavaş olalım..
    O koltukta oturan kişi saygıyı da, eleştiriyi de, tahammülü de her daim hak eder.
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kımsenın elınde sıhırlı değenek yok aklınızı basınıza devsırın aksamkı macda 1 puana oynadı ts ıstedığınıde alıyordu zekı son anda sakatlanmasa bu grupdan herturlu cıkarız 2lı averajda zaten ondeyız satılmısehırden..senol gunese 2 sene katlandık tolunay hocayı 1 macda harcatmayız herkes aklını basına devsırsın..bu sene zaten mevcut kadroyla kupa dısında hedefımız yok lıgde toplayabıldığımız akdar puan toplayıp sene sonu toplu bır operasyon yapacak tolunay hoca kımse aldığı enkazdan ıyı futbol beklemesın hocanın nemzankı kendı takımını kurar kendı oyuncularını getırır ozaman elestırmeye hakkınız var..

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Dünkü takım sadece savundu o kadar.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Kıvanç Çuvalcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Basari belki bu yonetimle gelmez,

Belki bu teknik adamlarla da gelmez,

Bu futbolcu grubuyla da gelmez,

Ama boyle bir taraftarlik anlayisiyla hicccc gelmez,onu da bilmis olun.

Nereden
    İstanbul

Tolunay Hocanın ofansif anlamda takıma ne katıp katmadığını Gaziantep maçı gösterecek.Belki yine çok hoşnut olmayabilriz maçtan ama ben kendisini yapabildikleri üzerinden değil,şimdilik yapmaya çalıştıkları üzerinden eleştireceğim.
    Konu figirm tarafından (01.02.2013 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İngiltere

Futbolu bir kere elindeki oyunculara gore oynarsin ne bekliyordunuz yani bir anda hoca degisti diye Barcelona mi olucaktik,eskisehire 3-5 atmamiz falan mi bekleniliyordu ne bekliyordunuz ben anlamiyorum sahsen.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Yeter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maçtan bir hâtıra fotoğraf kalsın sayfamızda...

Tv.'den foto: Kadir Yeter. TRABZON.
    Sakaldan çekerek düşürmek 9 kusurlu harekete girer mi?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Aykut'u ilk 11'de görünce Tolunay Hoca sen de mi dedim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakaldan çekerek düşürmek 9 kusurlu harekete girer mi?
    ayıptır arkadas adamın sakalına takılıp durmayın sakal sunnettır..kendınce gol atana akdar saklaıma kesmeyeceğım dıye bırsey ortaya koymus kesmıyor sahada kotu oyunculuğu fızığı kotu bunları elestırınde dıs gorunuse neden takıyorsunuz sıze ne ısterse 1 metre sakalı olsun yeterkı topcu olsun sahada ıstenılenı versın hayret bısey ya..

Nereden
    İstanbul

Alıntı isyan6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayıptır arkadas adamın sakalına takılıp durmayın sakal sunnettır..kendınce gol atana akdar saklaıma kesmeyeceğım dıye bırsey ortaya koymus kesmıyor sahada kotu oyunculuğu fızığı kotu bunları elestırınde dıs gorunuse neden takıyorsunuz sıze ne ısterse 1 metre sakalı olsun yeterkı topcu olsun sahada ıstenılenı versın hayret bısey ya..
    Sakalına takıldığım yok. Sakalını uzatmayı düşündüğü kadar futbolunu düşünseydi zaten sahada başarılı olurdu diyorum
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Alıntı unique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aykut'u ilk 11'de görünce Tolunay Hoca sen de mi dedim.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolunay ın biraz Fatih Terim vari "havalı" tarzı var.
    Terim arkasında iyi kötü birileri var da sevgili Tolunay senin bu havalı halini kim destekleyecek merak ediyorum?

Eskişehir maçında bir fark hissedemedik. 0-0 a yatan takıma, eski bir şikebahçeli golü attı (mesele hala devam ediyor, şikebahçenin artıkları bile bizim formayı görünce ölümüne oynuyorlar, bizim oyuncularda tık yok !), sonra da yalandan kendini yere atıp Aykut u attırdı, kimsenin sesi çıkmıyor.

İlk maç sonucuna göre değil ancak Tolunay ın genel "havalı-bilmiş pozları" ümit vermiyor.

İnşallah yanılırım.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

kürşat şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi herkesin dilinde bir duygusal kırılmadır gidiyor..ne bu..dün tolunay hocada bahsetti..
    futbolcu parasını mı alamıyor..yönetime mi tepkili..ben bunu çıkarıyorum burdan..

Nereden
    İngiltere

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunay ın biraz Fatih Terim vari "havalı" tarzı var.
    Terim arkasında iyi kötü birileri var da sevgili Tolunay senin bu havalı halini kim destekleyecek merak ediyorum?

Eskişehir maçında bir fark hissedemedik. 0-0 a yatan takıma, eski bir şikebahçeli golü attı (mesele hala devam ediyor, şikebahçenin artıkları bile bizim formayı görünce ölümüne oynuyorlar, bizim oyuncularda tık yok !), sonra da yalandan kendini yere atıp Aykut u attırdı, kimsenin sesi çıkmıyor.

İlk maç sonucuna göre değil ancak Tolunay ın genel "havalı-bilmiş pozları" ümit vermiyor.

İnşallah yanılırım.
    Hocam ya isiniz gucunuz mu yok ya Allah askina,psikolog falan misiniz yoksa?Buna basbayagi onyargi derler.Ne yapsin mazlum mu dursun pisirik mi dursun?

Nereden
    İngiltere

Alıntı kürşat şen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi herkesin dilinde bir duygusal kırılmadır gidiyor..ne bu..dün tolunay hocada bahsetti..
    futbolcu parasını mı alamıyor..yönetime mi tepkili..ben bunu çıkarıyorum burdan..
    Ozguven kaybi.

kürşat şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kıvanç Çuvalcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozguven kaybi.
    umarım öyledir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Vurmayın Abalıya!
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Çakıroğlu İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6 ay takımı takip etmeyi bırakabilsek keşke
    aynen aynen

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

antep macindada cok cok birsey beklemeyin... kötü oynasinlar ama kazansinlar o maci... asil ondan sonra baslayacak hersey...

Nereden
    İstanbul

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

evet ben dedigimi tekrar edeyim.

Tolunay hocanın sistem hocası oldugunu dusunmuyorum.Sadece eger kadroyu kendi kurarsa genc,ısıran bir kadroyu motive ederek basarılı olma sansı var.Bu kadro kesinlikle ısıran bir kadro degil.Isırsa bile agzında diş olmayan 60 lık dede gibi ısırır.

Mustafa Hocada ısrar etmemizin sebebi tam olarak buydu.Mustafa hoca elindeki kadroya gore sistem gelistiren,oyuncuların sahaya cıktıkları zaman ne yapacakları tam olarak belli olan ve takımdaslık,yardımlasma duygusu gelismis takım olusturuyor.Elindeki malzemeyi cok iyi kullanıyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)