Sayfa 195 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 95 145 185 193 194 195 196 197 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5022 adet sonuctan sayfa basi 4,851 ile 4,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu maç öncelerinde çalan parçanın adını bilen var mı? İntikam marşını kastetmiyorum. 30.saniyeden sonra çalan...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=90884

Seven (7!) Nation Army - The White Stripes

http://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY
    Konu GULER tarafından (18.04.2011 Saat 04:50 ) değiştirilmiştir.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı GULER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

güzelmiş ben de indirim bari..
    teşekkürler bu arada

edit: ekleme

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzelmiş ben de indirim bari..
    teşekkürler bu arada

edit: ekleme
    Memnuniyetle renkdas

coren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İtiraf etmek gerekirse iyi oynamıyoruz. Olgun atak yapmakta çok zorlanıyoruz. Topu ileri taşıyacak Colman,Selçuk eski formlarından çok uzakta. Bu maçta Jaja çok iyi top taşıdı ileri. Colman çok pas hatası yapmaya başladı. Jaja-Alanzinho beraber oynayınca orta sahamız defansif anlamda çok zayıf kalıyor. Colman-Selçuk rakibi karşılamada yetersiz kalıyor. Orta sahayı tutmak amacıyla ilk 11 de Ceyhunla başlamalıyız. Sonradan Alanzinho girebilir.

Tüm olumsuzluklara rağmen kazanmasını biliyoruz. Yine Burak sevindirdi bizi. 41 kere maşallah. Bursa yattı falan diyen var hala sağda solda. Utanmadan size herkes yatıyor diyorlar. Kayseriyi nasıl yendiler gördük. Bizim Kayseri maçını gördük. Fener-Konya maçında Konyasporlu futbolcular pas atamıyordu, komik pas hataları yapıyorlardı,bizim maçta küme düşecekleri akıllarına geldi sinirden çimleri yumrukluyorlardı. Eskişehir maçında Eskişehirlilerin bile itiraf ettiği bir gerçek var. Ama karaktersiz herifler hala her maçtan sonra rakibimizi yatmakla suçluyor. Şampiyon olmak için her türlü oyunu oynuyorlar, saha içinde rakibi neredeyse dövecekler. Rakibin bileğine zıplayıp basabiliyorlar. Trabzonspor şampiyon olunca yine ağlıyacaklar ama. Onlar alışık zaten ağlamaya. İsterlerse yine 1-2 dakika şampiyon oldular diye sevinebilirler.

Son olarak taraftarımız muhteşemdi. Burak gol kaçırdı hemen alkışladılar. Umut kaçırdı alkışladılar. Kocaman helal olsun.Her maç aynı taraftarı görmek istiyoruz artık
    Konu coren tarafından (18.04.2011 Saat 05:39 ) değiştirilmiştir.
    Matematik tümevarımsal bir bilimdir ve bu tümevarımsal bilim sonsuz kümeler için geçerli. Bu sonsuzlukları tümevarımsal bir şekilde kavrıyoruz ve kavradığımız zaman da o sonsuzluğu hissediyoruz , sınırsızlığı. Ve bu bize mutluluk veriyor, çünkü ölümü unutuyoruz... Herkes ölümsüz olduğunu hissettiği alanda çalışmak ister. Ben de matematikte kendimi ölümsüz hissettim...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GULER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkürler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Takkeleri düştü kel gözüktü. Hem de öyle böyle değil ayan beyan. Dönen tekerlerine çomağı soktuk. Şu yattı bu kaldırdı martavallarını hem bizi yıpratmak için hem de ortamı sulandırmak ve psikolojik olarak rahatlamak için kullanıyorlar. Yoksa moral/motivasyon olarak bitecekler. Kolay değil 9 maçı son dakikalarda çevirmişiz. Bunu ben bilmiyordum mesela. Kendi aralarında konuşan fbli arkadaşlarımın konuşmalarına kulak kabartınca duymuştum 'adamlar 8 maç oldu son dakkalarda alıyor ya bu ne' diye. Bir maç yetecek bize bence. Bir maç tökezleseler düğüm çözülecek te kasıyorlar işte
    Konu My tarafından (18.04.2011 Saat 06:28 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Belçika

burda bazilari antu ya girip cikiyormus, bende meraktan gittim baktim, simdi anliyorum neden sari kanarya olduklarini, resmen hepsi ku$ beyinli bunlarin kendi pisliklerini resmen bizim uzerimize atmaya calisiyorlar, ilk yaridaki futbolumuzun bunlar yarisini oynamadi, ikinci yari biz kotuyukte bunlar tam dönek , 9puan ondeyken trabzon en iyisi oynuyor hepsi bizi sampiyon ilan ediyorlardi simdi tam tersi hatta bjk gs buyuk konusurken fb bizim sampiyonlugumuzu istiyordu, 29macta belki bir mac iyi oynadilar konusuyorlar, melihe laf atiyorlar burakin golunde gol bagirmis diye, digiturke laf atiyorlar tarafsiz spiker istiyorlarmis, bunlarin macinda degilmi hep kicini yirtan spikerler? antalya, kayseri, konya, kasimpasa, manisa, bu takimlar fenere yatarken sesleri cikmiyor , simdi bursa en az bir puan icin oynadi bize yattilar diyorlar bunlar kadar salak taraftar grubu gormedim, ama hepside buraka nasil sinirleniyorlar haha agliyorlar gecen sene sampiyonluktan etti bu senede edecek diye iclerine korkular girmis

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buca fenerin vansporu olabilir mi ya acaba

Sivas karabuke yenilse, buca canakkale gecilmezleri oynasa

Dusuk ihtimal belki ama yinede fenerin bu macta konsantrasyon sorunu yasayacagini dusunuyorum..

Hele ki eskisehir macini alirsak, kagit ustunde kolay gozuken buca maci onlar icin kabusa donusebilir..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Oyuncularımız ilk yarı gösterdikleri performansın yarısnı sergileseler Bursa'ya 2-3 fark atardık ama kötü oyunumuz devam ediyor malesef.Artık iyi futbol beklenmez galibiyet geliyor ya sen ona bak denilebilir ama yürek ağızda maç seyretmek çok zor çook.
    Burak'ı asıl atanımız olarak saymayarak diyorum ki,
    atanımız da tutanımızda Allaha emanetti,şükürler olsun ki emanetin sahibi bizimleydi ve 3 puanı aldık yoksa yanmıştık.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alanzinho'nun, Engin'in işini yapabilmesi gerçekten çok sevindirici.

Bu takım Bursa gibi ortasahanın 5 ide basan, koşan oyunculardan kurulu bir takıma, 2 mücadeleci ortasaha ile baş edebilmişse ve 2. bölgeyi kendi elinde tutabilmişse.

Mücadelesini alkışlamak gerek.

Bu takıma formda Engin'in gelmesi ile de, kalan bazı bir iki eksikliğimiz de çözülür umarım.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi kötü oyun lakırdılarının geri kaldığı haftalardayız.bir zor maçı daha 3 puanla geçtik.kazanmak,üç puan,kazanma alışkanlığını benimsemek ve şampiyonluk yarışında tutunmak çok güzel.bu maç giray sahanın en iyisiydi.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

the king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sabah ligradyoda kuş beyinlinin biri, ''ivankov 39 da sakatlandı, yerde bile yatmadan koşa koşa dışarı çıktı'' diye yakınıyordu..
    Nothing was ever accomplished with tears..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bursa'yı,delikanlı hoca Ertuğrul Sağlam'ı tebrik ediyorum.fener'e adam gibi oynadılar,geldiler bize de aynısını oynadılar.Bursa'ya başarılar...

Nereden
    Trabzon

Zar zor bir maç daha aldık.3 puan bizim.

L.Burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her hafta maç izlerken dudaklarımı yiye yiye artık ağzım kayboldu Dün yine belki iyi oynayamadık ama pozisyon vermeme açısından baktığımızda çok başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebebide giray-egemen ikilisinin tekrar kavuşabilmesi. Ama giraya gerçekten ayrı bir parantez açmamız gerekli. Ben uzun zamandır trabzon defansında bu kadar hırslı bu kadar istekli bi oyuncu daha görmemiştim. Egemeni zaten biliyoruz. Gladiatörümüz 3 senedir. Ama girayında bu mükemmel performansı hem egemeni hemde bizleri çok rahatlattı. Bence dün mücadele açısından maximuma yakın performansımızı gösterdik. Düşünün artık alanzinho bile hem pres yaptı hemde geride adam kovaladı.
    Güneşi görmeye başladık yavaş yavaş. 5 hafta sonra allahın izniyle tam tepemizde olacak. Bende o gün karabükte 24 yılın acısını cıkaracağım

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

alanzinho'un son dakika presleri şaşırtıcıydı.
    Vurdu, gol olduuuu...

Nereden
    Trabzon

Dün akşam ''Güneş'' doğdu...GİRAY MUHTEŞEMDİ..Onu burdan tekrar tebrik ediyorum..

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Sabahın 08:30'undan beri NTV Spor'da akıl düşmanı Fblilerin saçma sapan sorularını mantıklı bir şekilde yanıtlamaya çalışan Mert Aydın'a buradan teşekkür ediyorum.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angut com a girin,eğlenin...
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaklaşık 25-26 saatlik Trabzon maceram işyerime gelmemle son buldu. İnanılmaz bir yorgunluk ve uykusuzluk var. Ama bu mutluluğu tarif etmek imkansız. Değdi be.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

TSarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

70Ten sonra gömüldük sahaya hele o jaja cıkıp ceyhun gırmesı ve pas hataları bitirdi resmen beni
    adam hiç bi topu buraka atamadı yuh dedim
    alanzinhoda aynen öyle bırakmadı buraka kendı gıtmeye calısıyor boş defanstan zar zor top cıkarttık 1-0 oldu bizim oldu
    demekki neymiş 1-0 olsun bizim olsun
    Bu KαLP Sєπiπ İçiπ 61 Kєгє ...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedense bu maçta golü bulduktan sonra çok rahattım.

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı 61_Asa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70Ten sonra gömüldük sahaya hele o jaja cıkıp ceyhun gırmesı ve pas hataları bitirdi resmen beni
    adam hiç bi topu buraka atamadı yuh dedim
    alanzinhoda aynen öyle bırakmadı buraka kendı gıtmeye calısıyor boş defanstan zar zor top cıkarttık 1-0 oldu bizim oldu
    demekki neymiş 1-0 olsun bizim olsun
    Bilakis, 70'den sonra Bursaspor'un pozisyonu bile yok, Ceyhun girdikten sonra orta sahayı hakimiyetimize aldık.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman dün akşam hiç iyi değildi. Çok pas hatası yaptı. Şenol hoca artık skoru koruma çabasında ki iyisini yapıyor. Son 5 kaldı. Allahın izniyle bir atlatsak şunları.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)