Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LÜEM Noksanlığı (Lisanslı Ürün Edinebilme Merkezleri Noksanlığı )

Charshaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Standart LÜEM Noksanlığı (Lisanslı Ürün Edinebilme Merkezleri Noksanlığı )

Değerli Arkadaşlar.

Manisa'nın ne merkezine, ne ilçelerinde ne de çevre illerinde Ts Club ürünlerine ulaşamıyoruz. Bu konu gerçekten can sıkıcı. Ben Manisa'lıyım lakin TrabzonSpor Gönüldaşıyım. Ürünleri almak için; Kocaeli, İstanbul, Afyon, Trabzona gitmem mi gerek ?

Hadi geçtim: Net üzerinden ürün alalım diyelim. Ts Club ürünlerinin bulunduğu site uzantısında sadece eski sezon ürünleri var. Ki Takımımız Almanya kampında, hazırlık maçlarında yeni ürünlerimizi kullanıyorken, Basında " Formalar elde kaldı, Türkiye'ye geri gelecek. Telefonla Forma satıyorlar! " haberleri çıkmışken. Biz görsel olarka dahi ulaşamıyoruz.

Bir kaç dakika önce bu konu hakkında Yetkililere bir mail geçtim. Cevabını da burada paylaşacağım, ama önce metni verip görüşlerinizi almak istiyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------

Sayın Yetkili.

İki konu hakkında bilgi ve görüşlerinize baş vurmak icab ettiği için sizinle irtibata geçtim.

1. İzmir gibi taraftar yoğunluğu bulunan, Nufüs bakımında Türkiye'nin 3.cü büyük şehri olan bir metropol de ve Çevre illerin deki ( Manisa, Aydın, Muğla vs. ) TrabzonSpor Gönüldaşlarımızın, takımımızın lisanslı ürünlerine ulaşabileceği Ts Club veya ( en azından ) Satış noktaları niçin yoktur ?
    Tekirdağ'da bile taraftarlarımız dilediklerinde ürünlerimize ulaşabilirken, biz niçin bu nimetten mahrum kalıyoruz ?

2. Takımımız Almanya kampına beraberinde Yeni sezon formaları götürmüşken, Hergün 50 bin liralık satış cirosu elde edildiği medya da yer bulurken, Futbolcularımız yeni sezon ürünlerimiz ile maçlara çıkarken, Niçin Ts Club ürünlerinin yer aldığı site düzenlenmiyor ?

Biz ürünlere sadece İnternet üzerinden ulaşma imkanına sahipken, bu olanak niçin elimizden alınıyor ?

Bu konular hakkında çalışmalarınız var ise, veyahut çalışma planlarınız bulunuyor ise bilgilendirilmeyi rica ediyorum.

Saygılarımla

Yusuf KOÇ
    Manisa
    Hâkipayım secdegâh-ı Zümre-i İnsandır...

Yusuf KOÇ

tlotwat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

güzel yazmışsın kardeş ama emin olabilirsinki kısa sürede yönetim bu konuya el atacaktır ama biraz sabır lazım şu anda büyük işler yapıldı kadro baştan aşağı yenilendi stad inşaatı hızlan devam ediyor tv işi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriş yapılıyor bunlardan sonra emin ol sıra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabır lazım

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizde ulaşamadık daha inşallah olimpiyattaki maçta ulaşacağız

Nereden
    Manisa

Alıntı tlotwat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel yazmışsın kardeş ama emin olabilirsinki kısa sürede yönetim bu konuya el atacaktır ama biraz sabır lazım şu anda büyük işler yapıldı kadro baştan aşağı yenilendi stad inşaatı hızlan devam ediyor tv işi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriş yapılıyor bunlardan sonra emin ol sıra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabır lazım
    Yapılsın, bekleriz. Sorun inanın o değil.

Bakın Almanya kampına giderken bir düzine gazeteci götürüldü, ama Resmi Siteden hiç bir eleman götürülmedi.
    Hem yönetim sadece " Yapın! " emrini verecek. Başkan kendi oturup yenilemeyecek siteyi. Veya mağazalrın raflarını kendi dizayn etmeyecek.

Değil mi ama ?

Yusuf KOÇ

yalnız arkadaş çok güzel dile getirmiş konuyu. özellikle site, trabzon dışındaki herkes zaten siteden alıyor ama gel gör hala tık yok.. bakalım ne cevap verecekler. gerçi yönetimimiz güzel gerçekten ilgileniyorlar taraftar mailleriyle sorunlarıyla, örnek olarak ist. maça otobüs kaldırıyorlar ayrıca istanbuldaki önemli yerlerden ek seferler falan.. hayırlısı inş..
    ÖLÜMÜNE BORDO MAVİ

"Of' lu" yuz Elhamdülillah

Nereden
    Manisa

Dünyanın her tarafından Taraftar siteden alıyor haberi. Ama gel görki biz yazılı ve ne idiği belirsiz gazetelerden okuyoruz.

Bu arada cevap geldi. Hemen onu da ileteyim.

Yusuf KOÇ

Nereden
    Manisa

Ben ttmail kullandığım için okunan mailler siliniyormuş. =( İnanın üzgünüm. Ama tam olmamakla birlikte mailkin muhtevası neredeyse şöyleydi: " Yönetimimiz yakın zaman da bu konu ile ilgilenecektir, Görüşmeler ve enerji alanındaki ataklar dolayısıyla bir müddety gecikme yaşanmıştır. vs. vs. "

Yusuf KOÇ

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sorunu da çözeceklerinden adım gibi eminim.
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Fatih Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Telefon açtım Tam 4 Kere Urunleri Net Üzerinden ne zmn temin edebiliriz die 4 kez de verilen cevap en gec 10/08/08 tarihinde hizmetinizde olacak

Ama hala ısrarla siteye girmeme ragmen böyle bir şeyin gercekleşmemiş oldugunu görüyorum....
    Medya tarafından üç büyüklerin taraftarı olmanın empoze edildiği bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi şehrimin takımına sahip çıkmanın onurunu ve gurunu yaşıyorum.

Nereden
    Manisa

Ben umuyorum en kısa zaman da o sorun da çözülecek. Ki çözülmesi lazım. Şart.

Yusuf KOÇ

Mustafa Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Netten forma aldım ama aksaklıklar cok. Online satış konusunda klubümüzün malesef bazı eksiklikleri var. Mesela site. www.trabzonspor.com.tr bir çalısıyor bir hata veriyor..
    Mustafa KARA
    Trabzon ÇayKARA

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Izmirde Tsclup olmamasınıu gectim de en azinda barcın yalıspor ile filan anlasılsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.
    13 Vitor Hugo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Faruk Akhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bayrampasa ya acxsalar bı tane

Nereden
    Manisa

Alıntı kurafspeedy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayrampasa ya acxsalar bı tane

Yahu biz İzmir'de istiyoruz. Onca taraftarın olduğu, Türkiye'nin 3.cü büyükkentinde. Siz yine en azından Esenlerden vs. temin edebiliyorsunuz. Biz hepten mahrumuz.

Yusuf KOÇ

Nereden
    Manisa

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izmirde Tsclup olmamasınıu gectim de en azinda barcın yalıspor ile filan anlasılsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.
    Katılıyorum. En azından Balçova Agora'da veya merkezi olarak Konak, Alsancak gibi bir yerde bir tane olması lazım. Yahu afyonda bile TSClub yok ama, ürün satan alt bayii var. =S

Yusuf KOÇ

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah bu sorunu çözerler.
    Més Que Un Club

Tolga Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İzmir e şart 1 tane ts club yada ürünlerimizin hepsine ulaşabilecegimiz alt bir bayii...

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bencede izmire ve ankaraya 10 ar tane açılması lazım

alicengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart noluyo ya

dun kadıkoye gittim eşime forma alcaz yarın maç varya:adamcaz isyanda bir foırmadan onmilyon kazancaktım yüz milyar zarar oldu diyo inanamadım kaç kişi telefonla arayıp veya oraya gelip soruyomuş.yalanmı soyledi acaba niye yalan soylesinki eski forma var ama siz bilirsiniz dedi yani eskilerden almayın demek isdedi.neyse kulubun sitesindede oranın adresi var o yuzden gitmiştim oraya.kulup ilgilenmiyo yani anlıcanız.bizde biletixten bilet aldık belki olimpiyata tır gelir ordan alırız...saygılar..
    iskefiyeli suci

Nereden
    Manisa

Neden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.

Yusuf KOÇ

alicengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart satamamış!

kulüp ürün getirmemiş o dukkana yollamamış dağıtıcı daha gelmiyomuş.ürünler olsaydı çok satış yapardım dedi çok kişi arayıp veya gelip soruyomuş yeni formalardan ürünlerden varmı diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.)

Nereden
    Manisa

Alıntı alicengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kulüp ürün getirmemiş o dukkana yollamamış dağıtıcı daha gelmiyomuş.ürünler olsaydı çok satış yapardım dedi çok kişi arayıp veya gelip soruyomuş yeni formalardan ürünlerden varmı diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.)
    Yahu AliCengiz abi, ben size maili de paste edeyim: Açarız diyorlar. Ama bu konuda girişim yok. Yok elektirik sektörüne girişlmiş bilmem ne. Hisse senetlerinde artış olmuş ama bu iyi. =)

Yakında açarlar. E Afyonkarahisar'da var. Bizim de olsun. Kötü mü olur ?

Yusuf KOÇ

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nike mağazaları ile bu sorun çözülecek gibi duruyor...

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    Manisa

Nasıl çözecekler ? Nike mağazalarında adamlar kendi ürünlerine yer yetiştiremiyorlar. Kaldı ki bizim ürünler. Pehh.

Yusuf KOÇ

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonspor.com.tr'den eşofman almaya kalktım
    sepete ekle butonu yok
    deli oldum ara tara....
    yok...

açtım telefon c.tesi günü call centerden cvp veren yok
    iş inada bindi...

hafta içi bi daha aradım.
    Genç bi çocuk açtı telefonu
    nayk mal yollamadi, eski ürünler da azaldi indernetten o sebeplan satmiyoruz
    sade dükkanlardan alabilirsiniz dedi
    dedimankaradayım ne olacak...

nayk mal yollayacak
    siteye "sepete ekle" butonu konacak
    ya da ankaraya TsClub gelecek de
    benim de hevesim geçmeyecek de..
    bi iki kuruş kulübe paramız gidecek...

Nasreddin Hoca'nın "Ölme Eşşeğim, Ölme" hikayesine ne kadar benziyor değil mi?????
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)