Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takımımız Bu Haliyle Şampiyonluğa Ne Kadar Yakın.

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Takımımız Bu Haliyle Şampiyonluğa Ne Kadar Yakın.

Trabzonspor bu sene o kadar çok futbolcu aldıki herkesin.beğenisini kazandı herkes lig başlasada trabzonspor'u izlesek diyorlar.Bencede transferde bir numarayız bunları yapmakta büyük bir başarı.yönetime'de teşekkürler taraftar artık şampiyonlu'ğa hasret olduğunu biliyor.Beklenti fazla başkanımız ve yönetim herkesin beklentisi için inanılmaz transferler yaparak lig başlamadan önce taraftara bu takımı şampiyon göreceksiniz.dercesine transfer yapıyor.Lig'in ilk üç maçı çok ama çok önemli takım için emin olalım ilk üç maçı aldıktan sonyra sanmıyorum bizi tutamazlar.Öbür takımlarada bakıyoruz yaptığı trasferler bizimki kadar iyi değil herşey şampiyonluk değil tabiki lig'e trabzonspor olarak tad vermek allah yüzümüzü kara çıkarmasın.
    Konu tsmetu tarafından (13.07.2008 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.
    Ben Buradayım Tehlikenin Farkıdamısınız...

Nereden
    Trabzon

Bu yıl şampiyonluk umrumda değil. Başım dik gezmek istiyorum sadece. İyi futbol oynayalım dördüncü olalım önemi yok. Ha şampiyon olursak elbette güzel olur. Güzel bir yemeğin ardından yenen tatlıya benzer o şampiyonluk.Önce güzel bir yemek yiyelim sonra tatlıya geçeriz

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takmımızın Şampiyonluk Şansı diye zaten başlık var

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eksiklérimiz var.bunlari gidermemiz lazim.
    ben bir sagbek,solacik ve forvete daha ihtiyacimiz oldugunu düsünüyorum.
    sagbeki takim´icinden cözdügümüzü varsayarsak,zaferin de gelecegini hesaba katarsak bir forvete daha ihtiyacimiz var.
    bu da giderilirse,takim sakatliklardan uzak durabilirse sampiyonluga hic olmadigimiz kadar yakin oldugumuzu düsünüyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl şampiyonluk umrumda değil. Başım dik gezmek istiyorum sadece. İyi futbol oynayalım dördüncü olalım önemi yok. Ha şampiyon olursak elbette güzel olur. Güzel bir yemeğin ardından yenen tatlıya benzer o şampiyonluk.Önce güzel bir yemek yiyelim sonra tatlıya geçeriz

Aynen benim düşüncelerim diyebilirim..
    Yaşamak Direnmektir!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

diğer takımların yakın olduğu kadar yakın eğer transferlerimiz tutarsa geldikleri kulüplerde gösterdikleri performansı gösterirlerse onlardan çok daha yakın buna inanı fenerin en büyük kaybı aurello ve deavid ne kadar transfer yapsalarda aurellonun yerini dolduramazlar
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen katılıyorum..
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açılan başlıkla alakalı birsürü konu mevcut zaten.Konu kapatılıyor.Belli bir süre zarfında da kendini imha edecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)