Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Çılgınlığı - Bütçemiz...Kadro Derinliği mi?

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Standart Transfer Çılgınlığı - Bütçemiz...Kadro Derinliği mi?

Arkadaşlar oldukça renkli bir transfer dönemini geride bırakmak üzereyiz...Tarihimizde belki de ilk defa sezon başı hazırlık kampına transferi tamamlamış olarak gideceğiz...Sanırım Zafer Yelen var şu anda transferi düşünülen bunun dışında şu ana kadar :

Resmen 20 Transfer Yaptık; (BU LİSTE TRANSFER BAŞLIĞINDA 61Emirhan61 NİCKLİ ARKADAŞIMIZIN MSJINDAN ALINMIŞTIR)

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliği OFTAŞ)
    3-)Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Selçuk İnan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)İsmail Özeren – defans - (Ç.Dardenelspor)
    8-)Buğra Erdoğan – defans - (Ç.Dardanelspor)
    9-)Yakup Bugun – kaleci - (Altınordu)
    10-)Sami Büyüktopaç – sol bek – (NEC Nijmegen)
    11-)Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor)
    12-)Necdet Kaba – orta saha (Akçabat Sebatspor)
    13-)Zafer Aydoğdu – defans - (Akçaabat Sebatspor)
    14-)Mustafa Yumlu – defans - (Arsinspor)
    15-)Selçuk Yıldırım – orta saha - (Arsinspor)
    16-)Abdülaziz Solmaz – orta saha - (Pazarspor)
    17-)Eren Görür – forvet - (Pazarspor)
    18-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    19-)Fatih Altundağ-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    20-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)

Bu oyuncuların tamamına ortalama 1 milyon dolar maaş ödeyeceğimizi düşünürsek toplam 20 milyon Dolar sadece maaş ücreti ödedik...Artı bu oyuncuların önemli bir kısmına da yüklü bonservis bedelleri ödedik...

Bu oyuncular dışında takımda geçen yıl da bulunan ve bu yıl da şu ana kadar herhangi başka bir takımla anlaşmadığı için gelecek yıl da kadromuzda bulunması muhtemel :

1 - Tolga Zengin
    2 - Recep Onur Kıvrak
    3 - Jefferson Galvao
    4 - Tayfun Cora
    5 - Serkan Balcı
    6 - Hüseyin Çimşir
    7 - Ferhat Çökmüş
    8 - İbrahima Yattara
    9 - Umut Bulut
    10 - Barış Memiş
    11 - Ergin Keleş
    12 - Adnan Güngör
    13 - Hasan Üçüncü *
    14 - Erdinç Yavuz*
    15 - Daouda Jabi*
    16 - Cem Demir*

* İşaretli olanlar satılması düşünüldüğü halde satılamayarak kadroda kalması ve maaş ödenmeye devam edilmesi muhtemel oyunculardır...

Toplam 16 oyuncumuz daha var...Böylece toplamda 36 oyuncuya ulaşmış durumdayız...Bu oyunculara da ortalama yılda 1 milyon dolar ödeyeceğimizi düşünürsek toplamda 16 milyon dolarda bu eder ki yeni gelenlerin maaşlarıyla birlikte toplam 36 milyon dolar sadece oyuncularımızın 1 yıllık maaşı eder...Bu da eşittir 44 milyon YTL...Buna yeni transferlere verilen ya da verilecek olan bonservis bedelleri dahil değildir...

Şimdi kadro derinliği derken bence çok ciddi ekonomik ve psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz...36 oyuncunun hangilerinin A takımda kalacağı, hangilerinin Pilot takıma gönderileceği, hangilerinin kadro dışı kalacağı büyük bir sorun gibi durmakta...Şöyle ki siz Almanya Hamburg tan getirdiğiniz Fatih e, Unteraching ten gelen Ceyhun a, Hollanda Nec ten gelen Sami ye, ve ya Rostock tan gelmesi Muhtemel Zafere hadi sen Değirmendere de piş gel diyemezsiniz...Adam der ki ben Almanya da Hollanda da pişiyordum ne güzel...Küstürürsünüz...Sonra Türkiye den gelen İsmail, Buğra, Eren ve Abdülaziz gibi oyuncuların da çok yetenekli oldukları söyleniyor...Bu oyuncuların oynayabilmesi için de bazı yıldız ya da Trabzon menşeli oyuncuların kadrodan kesilmesi gerekebilecektir...Bu da kolay kolay gerçekleşmeyeceği için bu oyuncular her ne kadar sivrilse de forma şansları bulmaları hemen hemen imkansız...Mesela Eren ya da Abdülaziz ne kadar sivrilse de Gökhan ya da Umut u yedeğe çekemez...Bunu herkes bilir...Ya da Hüseyin varken aynı mevkide oynayacak olan Ceyhun, Derin Trabzon la ne kadar baş edebilir...Baksanıza yerlinin yerlilerinden Hasan Üçüncüyü yılda sadece1 ya da 2 kez tekmeye kafa soktuğu (!!!) için gönderemiyoruz takımdan...Bir sorun da kalede mevcut...Sylva nın alınmasıyla Onur a 18 dışı göründü gibi çünkü Tolga yı değil 18 in, 11 in dışına bile gönderemezsiniz kolay kolay (Derin Trabzon devreye girer haaa!!!)...Onur a da yazık olmak üzere...Transferler hepimizi çok sevindirip, yeniden heyecan kazandırırken bunları gözden kaçırmak çok yanlış olur...Bu kadar transfer hem bütçemizi zorlayacak hem de şişkinliğe neden olacak...Bu durumda derin kadro her ne kadar bir teknik direktör için avantaj gibi görünse de, Ersun Yanal ın başına iş açacaktır, beklentileri arttıracaktır...Oyuncu seçimleri Ersun Hocamızın başını (Allah muhafaza - Türkiye nin en iyi hocasıdır bence) yakabilir...Bir kaç kötü sonuçta şuandaki transferlerin şokunu yaşayan Derin Muhalefet harekete geçebilir...

Hiç kimse bunu bir eleştiri yazısı olarak algılamasın...Kombinesini almış, formasını sipariş etmiş, tayinin sırf Trabzonsporu izleyebilmek için Rizeye istemiş bir arkadaşınız olarak açıyorum bu başlığı...Transferler herkes kadar beni de umutlandırdı ve havaya soktu ama dün kadroya şöyle bir baktım ve "Halimiz nice olur?" diye sordum kendime...Şimdi bu konuyu kendime değil de diğer forumdaşlara sorayım dedim...Ne yaparız da çözeriz bu sorunları...Pilot takım da çözüm olmayacak gibi görünüyor...Çünkü bu adamlardan hiçbiri pilot takıma gitmek istemez...İşin mali boyutuda cabası...Gökdeniz, Stepanoz, Fatih Tekke, Eller, Marcelinho gibi yıldız oyuncularımızı çok çabuk elden çıkarabilirken, vasat olan ya da vasatın az üstündeki oyuncularımıza alıcı bulamıyoruz ve neredeyse yatarak ya da yılda 1-2 kez tekmeye kafa sokarak sırtımızda kamburun alasını oluşturuyorlar...

ÇÖZÜM ŞART...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

machi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alternatifi bol olan kadrolar her zaman kazanmaya mahkumdur. Böyle mahkumiyeti de Allah takımıma versin
    Ve Kocaeli İsmet Paşa Stadı Kale Arkası Tribünlerinde bir ses yükseliyor "BİZE HER YER TRABZON" Bütün stad bizi izliyor

Eski nickim: machineman61

AĞASARLI

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortalama 1 milyon dolar olmaz heralde, transferlerin 9 - 10 tanesi genç oyuncular..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel ve okunması gereken bir yazı. ve yazının kaleci onurla ilgili olan kısmı en doğru yeri. kaleci transferi çok yanlış oldu. en başından beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yeteneği resmen harcayacağız...
    VERENA (KIRANKAŞ)

logitech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

konu düşünebilir tartışılabilir ama başlık son derece seviyesiz !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

transfer yapılmaz niye yapılmıyor,yönetim istifa!!
    transferler yapılır ki bu kadroya bu kadar degısım sarttır ve alınan oyuncular hepsı yerınde transferlerdır(bana gore) bu seferde cok oldu bu nedır!!
    ne istedigimizi bilmiyoruz bence tam olarak..

para konusuna gelınce maaşlar o kadar tutmaz,cok fazla olmus,ayrıca bu kulubun baskanı,asbaskanı,yonetım kurulu bunları degerlendırıp,inceleye inceleye butceyı denklestırıyordur..

kadro derınlıgıne gelınce;36 kişi tabıkı olamaz,bunlardan gıdecekler olacaktır,bır kısmı da pilot takıma gıdecektır,ersun hoca da bu ısın piridir,neyın nasıl olacagını bılır ve çözüm bulur..
    Efsaneler asla ölmez,sadece şekil değiştirir...Fırtına döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.şampiyonluğa...

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tam böyle bir başlık açmayı düşünüyordum.
    bende aynı görüşteyim. çok fazla para harcadığımızı düşünüyorum ki daha bundan bir kaç ay önce albayraktan yüklü bir borç kaldığı gerekçesiyle ağlıyorduk.

ama öteki taraftan bakıldığına artık böyle birşey yapılması lazımdı. çünkü artık yeni nesilde trabzonspor taraftarı çıkmıyor.mevcut taraftar heycanını kaybetmiş. bu transfer sezonu gerçekten uyuyan bir devi uyandırmıştır. atalarımız ne demiş:
    TATLI TATLI YEMENİN ACI ACI BİR OSURMASI VARDIR.

trabzonspor için hayırlısı olur inşallah..

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten yeni alınanların 7-8 tanesi değirmendereye kiralık verilecek adamlar, aslında öyle fazla bi çokluk yok bence..

Nereden
    Trabzon

ilhan cavcav gibi küçük olsun benim olsun olacana böyle borca girmeyi tercih ederim büyük kuluplerin büyük borçları olur adı büyük çünkü tsnın arkasında bu taraftar oldukça hiçbir borç bizi tehdit edemez

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı oguzkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel ve okunması gereken bir yazı. ve yazının kaleci onurla ilgili olan kısmı en doğru yeri. kaleci transferi çok yanlış oldu. en başından beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yeteneği resmen harcayacağız...
    onurun millete nasıl bu kadar güven sağladığını da anlamış değilim.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Takıma direk olarak katkı yapabilecek 9 oyuncu aldık(Cale , Giray , Egemen , Song , Sylva , Selçuk , Colman , Gökhan ,Ceyhun) diğer gençler ise gelecek için yatırım. Yani transfer çılgınlığı falan değil . Geçen yıl sefilleri oynayan bir takımı tekrar ayağa kaldırmak için bu kadar transfer şart.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öncelikle şunu söylemek istiyorum.Bizim elimizdeki kadro ortalama 25 kişilik bir kadro olacak.Yani o 25 Kişilik kadro her an ilk 11 de oynayacak şekilde kendisini hazır tutacak şekilde antrenmanlarını yapacak.Buradaki uyumu ve özgüveni onlara sağlama işide zaten Ersun Hocanın işi.Ki ben bu konuda Ersun hocaya çok güveniyorum.Senin yazdığın 36 kişilik listeden kafadan 10 kişiyi zaten kadro dışına itebiliriz.Geriye kalanları ise zaten kadromuzda yeri olabilecek her an 11 i zorlayabilecek oyuncular.Ayrıca şuna inanmıyorum yılda 2 defa tekmeye kafa attı diye gönderilemeyen futbolcu sözü bana çok abes geliyor.Her ne kadar hizmet etmiş olsalarda artık Şampiyonluğa oynayacak bir takımda oynayabilecek kapasitesi olmayan yerlinin yerlisi derin devletin en derin adamıda olsa bu takımda kendisine yer bulamayacaktır buna ne Sadri Başkan ve yönetimi nede Ersun Hoca müsade etmez kanısındayım...Ama görünen köyde kılavuz istemez bedavadan bankamatik memuru gibi maaş alacaklarını düşünüyorlarsa ki öyle görünüyor taraftarlar olarak bize görev düşüyor böyleleri en yerlide olsa sahiplenilmemelidir diye düşünüyorum.Birde kaleci sorunu gündeme gelmiş bence Tecrübeli ve kaliteli bir kalecinin alınması gerekliydi defansta oynayan futbolcu arkasındaki kaleciden güven duyuyorsa çok daha verimli olur...
    Bu manada kaliteli olan formunda olan ilk 11 e girer ve bunda derin Trabzon denilen öngörünün etkisi olmaz kanısındayım...Çünki hiçbir kimse bindiği dalı kesmek istemez..
    Onur gibi bir kaleciyide kaybedeceğimizi düşünmüyorum kendi kalitesine güvendiği sürece ve her geçen gün kendini geliştirdiği sürece ummadığı bir anda ilk 11 in değişmezi olarakda karşımıza çıkabilir kanaatindeyim....

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim.bu takım taraftarları en kötü zamanında bile Ersun Hocaya Ve Sadri başkana güvenmişlerdir...Birkaç kötü sonuçta hemen ayaklanma çıkacağını düşünmüyorum...Yapılan transferlerin yarısı aşı tutsa bile bu takımın önünde duracak takım tanımıyorum ben açıkçası...
    Son olarak Başlık biraz nahoş olmuş keşke daha uygun bir başlık olsaydı
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapılan transferlerden sonra kadroda bir şişkinlik olduğu doğru
    Lakin Tranferlerde çok genç oyuncumuz var bunlara verilen transfer ücretleri ve futbolcuya verilen yıllık ücret uçuk rakamlar değildir gibime geliyor...
    Transfer kaynağı konusundada Yönetim bir yerde gömü bulduğu kesin...
    Ya Yöneticilerin her biri klübe belirli miktarda para verdi yada Sayın Bakanımız Faruk Özak Klübü Bir şekilde paraya boğdu...Bunun başka bir izahı yok...
    Bundan sonra yapılması gereken şey Klübün aylık yada yıllık gelirlerinin yükseltilmesinde...Klübü başarılı yapacağız diye borç batağına sürüklemeyeceklerinden eminim...(Bu transferleri yapanlar elbet onlarıda düşünmüştür)
    Trabzonspor klübü diğer istanbul takımlarına oranla geliri az olan klüp,bu gelirin Bir kısmının da artmasında söz taraftara düşüyor...Lisanslı ürünler+maçlara ilgi(bedava biletçilik değil tabikide)+Kombine+İmkanı olanlar üye olarakdan bunları sıralayabiliriz...Ama tabikide bunlar karşılamaya yetmeyecektir...Yönetim yeni maddi kaynaklar sağlamak zorundadır...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

yns_emre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başkan yapıyorsa vardır bir bildigi ve bu 36 oyuncunun en az 16 tanesi genç ve cogu pilot takımagidicek abartmaya gerek yok ve bir sürü oyuncu gönderildi gönderilmeyede devam ediyor..
    7n bitirdin bizi

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep diyorduk kadro baştan aşşa değişmeli her mağlubiyet sonrası bu takımı at çöpe 1-2 adam dursun gerisini yollayın 2.lige demiyormuyduk...Başkanda farkındaydı dedi ben 40 metreden gol yiyen kaleci istemiyorum(Tolga,Konya maçında).Gitti kaleci aldı.Gol atamıyoruz dedik Gökhan Ünal'ı aldı.Defans berbat dedik aldı.Aldıda aldı.Eee daha ne istiyoruz.Bu kadar karışılmaz yönetimin işine.Para varki veriyorlar.Bizede siz ödeyin demiyorlarki bu kadar tartışıyoruz.Ne ödediysek ödedik 20 milyon-50milyon önemli değil.Herşey Trabzonspor için...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu taraftara ne yapsan suç.Bize Nuri Albayrak lazım.Geçen sene çift forvet oynamaya kalksak forvetimiz yoktu, orta saha ön liberolardan geçilmilyodu, defans defans yapmayı bilmiyodu, kalecimiz her mesafeden gol yiyiyodu.
    Tecrübeli bir kaleciye çok ihtiyacımız vardı.Onur'u sırf Fener maçına göre değerlendirmeyin.Belediye maçında da çok kötü hatalar yapmıştı.
    Ersun Yanal'ın hak edene formayı vereceğini düşünüyorum.Bana göre bu sene Hüseyin fazla kadro yüzü göremez.
    Gençleri bilmiyorum ama onların dışında ki tüm yerlilerimiz çok iyi.Bütçeyi de yönetim ayarlamıştır.Hesapsız adım atıcaklarını sanmıyorum.
    Konu Emre B. tarafından (29.06.2008 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu kadar transferle süper lige giren bir takım daha varmıydı bu kadar derinlemesine bir revizyon ne zaman görüldü
    HAMİ_41

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş endişesinde haklı,henüz elden çıkarılmayan ve bir işe yaramıyacağı kesin olan Adnan,Ergin,Ferhat,Serkan,Tayfun gibi adamlar var.Tolga gibi Hüseyin gibi Derin Trabzon destekli oyuncular var.Arada kaynamasına korktuğum Barış ve Umutsuz UMUT var daha sırada...Hüseyin artık bu takımın 11 de oynayamaz.Bu takımın 11 de geçen seneden yalnızca Yattara oynar yedekte Barış bekler ...Bu gün gibi aşikarken arkadaşımın endişelenmesini farklı boyutlara çekmek beni burda da DERİN TRABZON varlığının hortladığı korkusuna itiyor!

Gerçekten özellikle yaşı küçük kardeşlerimin bu başlığa verdiği cevaplar beni daha çok endişelendiriyor...HAYIRLISI BAKALIM!!!
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliği OFTAŞ)
    3-)Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Selçuk İnan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)Sami Büyüktopaç – sol bek – (NEC Nijmegen)
    8-)Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor)
    9-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    10-)Fatih Altundağ-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    11-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)
    12 - Tolga Zengin
    13 - Recep Onur Kıvrak
    14 - Tayfun Cora
    15 - Serkan Balcı
    16 - Hüseyin Çimşir
    17 - Ferhat Çökmüş
    18 - İbrahima Yattara
    19 - Umut Bulut
    20 - Barış Memiş
    21 - Ergin Keleş
    22 - Adnan Güngör
    23 - Hasan Üçüncü *
    hatta buraya 2-3 genç daha ilave edilecektir. diğerleri pilot takıma gitmeye birşey diğeceğini zannetmiyorum ve öyle söylediğin gibi 1 milyon adam başı hayatta düşmez en fazla 500bin dir 26-27 kişilik bir kadroda fazla değildir bence
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu yönetim bilgi bakımından albayrak yönetimine bin basar.fazla kaliteli futbolcu rekabet getirir.küsen küssün.onuda kendileri düşünsün.adamın futbol hayatını biz düşünecek değiliz.yönetimi alkışlamak lazım.satılamayan futbolculara gelince bunlar 2. ligde bile oynayamazlar.kanıt trabzonsporun son 2 sezondaki durumu.az kalsın lig düşüyorduk.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yönetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu söylüyorum. Trabzonspor'a gelen yönetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulübüz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya sürecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gösterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine güveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altıntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni aldığımız oyunculardan 5 veye 6 tanesi pilot takıma gönderilecektir.Eldeki mevcutlardan da 5 veye 6 tanesi şu anda olmasa bile gerede veye almanya kampından sonra takımdan ayrılacaktır.Sonuçta elimizde 24 civarı oyuncu kalacaktır.Bütün sezon için ideal bir sayıdır.Derin Trabzona Ersun Yanal boyun eğecekse bu işi şimdiden bıraksın zaten,bu kadar destek varken kendisine Hüseyini de Tayfunu da gerekirse kadroya almaz.Kim iyiyse o oynayacaktır,naz yapanada kapı gösterilecektir.Aksi durum takımı zaten bitirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu söylüyorum. Trabzonspor'a gelen yönetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulübüz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya sürecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gösterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine güveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Gerçekten ne denmek istediğini anlamaman hayret verici...
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Reha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin de hayrete düsmen gercekten hayret verici.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı Reha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de hayretle karşılıyorum anlaşılamamayı ya da ısrarla yanlış anlaşılmayı...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)