Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 118 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 Avrupa Şampiyonu: İSPANYA | Almanya - İspanya: 0-1

Bayramm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Almanlar galibiyet ile basladiklari tüm turnovalarda sampiyon olmuslardi...ama her serinin bir sonu oldugu gibi bu seride burda bitti...
    Uefa yi anlamak cok zor. Ispanyollar Italyayi eledi maca Italyan hakem adadilar..Tipki bizim maca Isvicreli hakem tayin ettikleri gibi--Beckenbauerin lobisi cok kuvvetli...macta hakem Ispanyollarin aleyhine bircok karar verdi...
    En iyi futbol sampiyon oldu... Almanlar bu futbolla kupayi alsalardi kahrim iki kat daha artardi

VIVA ESPANA
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

İspanya hak ettiği aldı . Tebrikler .

Bu arada maç sonunda Ramos'un Puerta'nın resmi basılı olan kıyafeti giymesi çok güzeldi. Övülesi bir davranış .
    Konu Kadir tarafından (30.06.2008 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ispanyolları tebrik ediyorum şampiyon olmayı hak ettiler vede oldu turnuva da güzeldi hem bizim açımızdan hem de futbol açısından

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yenilmeden şampiyon olan 2. takım.Diğeri de Fransa'ydı galiba.
    Almanya da euro96'da yenilmeden sampiyon olmustu...

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Koçum İspanya..

Hakedicek bir oyun oynadıLar.. Farkıda kaçırdıLar.. Torres demiştim..

TebrikLer...
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İspanya'yı bir adım önde görüyorum.Orta sahadaki oyun çok önemli.İspanya orta sahası teknik-pas açısından daha önde ama Almanya orta sahasıda fizik açıdan çok daha önde.Bu nokta maçı çok etkileyecek.Torres ağır Alman savunaması arasında istediği fırsatları bulacaktır.Kalecilerde İspanya çok daha önde.Lehmann'ı hiç iyi görmedim bu turnuvada.Özellikle bizim maçta hiç mi hiç beğenmedim.Çok ağır kalıyor artık.Casillas ise her zamanki gibi harika.Tahmini skor:İspanya:2-1:Almanya
    Tüh sonucu tutturamadım.Koskoca turnuvada iddaa tutturamadım. Gerçi az oynadım ama yine benden başka herkes tutturdu.Benim uğursuzluğum milletimizi etkilemesin diye bizim maçlara elimi sürmedim.Yoksa gruptan bile çıkamazdık.

İspanya ilk 10 dakika hariç eze eze yendi Almanya'yı.Almanya,İspanya'ya bol pozisyon vermesine rağmen belki de en gol olmayacak pozisyon gol oldu.Bunda,Torres'in inatçılığı ve takipçiliği çok önemliydi.O posizyonda da Alman savunmasının en hızlı adamının olması ilginç.Aslında orda Lahm,Torres arkasında kalacak zannetti,topu kaleciye bıraktı.Torres de araya girip aşırttı.

Maçın sonlarına doğru bile Almanya hücum edemedi.Turnuvanın en büyük hayal kırıklarından Gomez'den gol beklemek biraz saçmaydı.İspanya biraz daha sakin olsaydı maç farka giderdi.

Fabregas ve David Silva final maçında iyi oynamayan isimlerdi.İniesta harika oynadı.Ramos'un çıkışları etkiliydi.Almanya'da bir tane oyuncu vasatti bile diyemiyorum.Değerlendirilecek bir oyun oynayamadılar.Bu sefer kalede Rüştü yoktu.

İspanya uzun aradan sonra kupa kazandı.Genç takımlarda çok başarılı olmalarına rağmen bir türlü sonuç alamıyorlardı.Bu sefer şeytanın bacağını kırdılar.Hem de Raul(Raul=Efsane) olmadan...

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

G. Linekeer in haksız çıkcacağını söylemiştim.Tebrikler İspanya...
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İspanya, grup maçlarından final maçına kadar nükemmel bir fuybol ortaya koydu. bir maçta bile kötü oynayıp maç kazandıklarını görmedim, gerçektende hak ettiler ve kupayı aldılar. Tecrübeli futbolcuların da bu şampiyonlukta büyük bir payı var. almanlar bu kupayı hiç haketmediler.

VİVA ESPANA Viva Barça
    Konu Sacit tarafından (30.06.2008 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kupa töreni sırasında bir diyalog.Platini,Alman oyunculara madalyalarını verirken...

Ömer Üründül:Platini ne dedi,çok merak ediyorum.

Erdoğan Arıkan
    :Evet, ne dedi acaba?

Ömer Üründül: (Biraz bekledi)... Olur böyle şeyler.

Ömer Üründül çok mu komik bana mı öyle geliyor.Keşke biz olsaydık finalde.Daha komik olurdu.Gol atsaydık yine o "ghhhhollll" haykırışını yapardı.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cok sükür ikinci memleketim yenildi....

oooohhhhhhhhhh !!!!

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Futbol sadece futboldur. Harika bir maç çıkardı İspanyollar. Ortasahaları çok dinamikti. Torres zaten insan felan değil. Kendinden 10-12cm uzun adamların üzerinden kafa vurmalara , Lahm'a attığı o çalım. Bakınca sıska bir tipi var. Ama inanılmaz güçlü
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kupa töreni sırasında bir diyalog.Platini,Alman oyunculara madalyalarını verirken...

Ömer Üründül:Platini ne dedi,çok merak ediyorum.

Erdoğan Arıkan
    :Evet, ne dedi acaba?

Ömer Üründül: (Biraz bekledi)... Olur böyle şeyler.

Ömer Üründül çok mu komik bana mı öyle geliyor.Keşke biz olsaydık finalde.Daha komik olurdu.Gol atsaydık yine o "ghhhhollll" haykırışını yapardı.
    Ömer Üründül yorumcu falan değildir. Ne dediğini bilmeyen bir şaşkındır bana göre. Maç içerisinde Erdoğan Arıkan İspanya için "orta sahaları çok güçlü değil mi " diye bir şeyler söyledi. Ömer Üründül'de "evet İspanya orta sahasında orta saha özelliğine sahip 4 tane orta saha oyuncusu var" diyerek ne kadar iyi bir "yorumcu (!)" olduğunu bir kez daha kanıtladı. Erdoğan Arıkan'ın da top Torres'teyken arada O'na Fabregas demesi de komikti. Maçı radyodan anlattığını sanmış olması gerek.

Torres'i izlemek gerçekten çok zevkli hiç yılmıyor. Seviyorum bu adamı. İspanyollar Almanları ezdi desek abartmış olmayız herhalde. Futbolun tüm gereklerini yerine getirdiler. Kupayı da hakettiler. İspanya orta sahası hiç bir takımda yok zaten. Bir de bunlar kusursuz oynayınca şampiyonluk kaçınılmaz oldu. Tebrik etmek lazım.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macin bazi bölümlerinde resmen dalga gectiler Almanlarla.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bileğinin hakkı ile aldı ispanyollar maçı.tebrikler...!

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben maçı baştan sona izlemedim ama fernando Tores in golü yetti..
    İspanya hak ederek aldı..Helal Olsun.. Tebrikler...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

almanya gruptan çıkmayı haketmiyordu ama kazayla yine alacaklardı kupayı neyseki karşılarında ispanya vardı ezip geçtiler alay ettiler almanlarla almanlarda bunu hakediyor helal ispanya

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ispanya dalga geçmeseydi ( özellikle iniesta ) 3-4 e kadar çıkardı maç.. almanya gerçekten vasat bir takım.. dünkü almanya'yı görünce birkez daha üzüldüm gerçekten..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"futbol 22 kişinin mücadele ettiği ve sonunda almanların kazandığı bir oyundur."ispanyollara iyi makara oldu bu söz..

hahaha

helal olsun İspanya'ya !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)