Sayfa 205 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 105 155 195 203 204 205 206 207 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 5,101 ile 5,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatası İstemiyoruz! Aklınızı Başınıza Alın!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Düşman komple sisteme hakim, futboldaki çete ülkenin en derini

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala futbolcuların bu kadar hakem hatasına rağmen , saçma sapan halem kararlarından sonra sahada nasıl kalabildiklerine anlam veremiyorum. Tamam seyirci yok, hakemi baskı altına almak gibi bir beklentim yok ama kardeşim, yığılsanıza hakemin başına, alsanıza hakemi çemberin ortasına, bırakın sarı kart yiyin lazım değil, ne bu sakinlik?
    Daha agresif olmamız lazım hakeme, daha ısırmalıyız, yoksa burada kouşur dururuz...
    Abi daha ne yapsın topçular???

Bu ülkede dünya tarihine geçecek hareketi KAÇ KEZ yaptı Trabzonspor?

https://www.hurriyet.com.tr/dunya-sa...suyor-40058321

Salihin gösterdiği KIRMIZI KART şehre HEYKEL olmalıydı, o bile çözemediyse (ki çözemedi ve onun intikamı 3 yıldır olanlar) bu işi ancak DEVLET ÇÖZER...

Odaya hakem kapattı-sahada hakem dövdü bu şehir, korkudan ceza veremediler ama yine akıllanmadılar, zira ÇETE KOMPLE FUTBOLUN sahibi...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi daha ne yapsın topçular???

Bu ülkede dünya tarihine geçecek hareketi KAÇ KEZ yaptı Trabzonspor?

https://www.hurriyet.com.tr/dunya-sa...suyor-40058321

Salihin gösterdiği KIRMIZI KART şehre HEYKEL olmalıydı, o bile çözemediyse (ki çözemedi ve onun intikamı 3 yıldır olanlar) bu işi ancak DEVLET ÇÖZER...

Odaya hakem kapattı-sahada hakem dövdü bu şehir, korkudan ceza veremediler ama yine akıllanmadılar, zira ÇETE KOMPLE FUTBOLUN sahibi...
    Abi 2-3 tane spesifik tepkiden bahsediyorsun, yetmez...
    Kısacası bize 3 tane daha Pareira hırsında adam lazım...

Son maçı ele alalım, rakibin elinden seken top bize gol oldu. O sahayı hakeme dar etmek lazımdı ama mıy mıy var kararı bekledik...
    Olmaz...

Hakeme itiraz temasımız çok zayıf...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 2-3 tane spesifik tepkiden bahsediyorsun, yetmez...
    Kısacası bize 3 tane daha Pareira hırsında adam lazım...

Son maçı ele alalım, rakibin elinden seken top bize gol oldu. O sahayı hakeme dar etmek lazımdı ama mıy mıy var kararı bekledik...
    Olmaz...

Hakeme itiraz temasımız çok zayıf...
    Bak Trabzonsporda çözemediğim tek konu bu, NASIL BİR SAVAŞTAYSA takım, asker sürekli teyakkuzda kalırsa gevşer derler, yorgun düşmüşüz, yahu hakem dövdük-hakeme kırmızı gösterdik, daha ne olsun, hangi topçu ne tepki versin? 2011 den 9 sene geçti hiçbir değişme yok

Haklısın, hiçbir İTİRAZ yok Pereira hariç, ölçülü-sert-ayar veren adam yok, geçen yazdım LİDER YOK, tam o konu söylediğin, BENCE ISIRAN TEK ADAM EKUBAN oyun olarak, HEP SAVAŞAN...

Takımların her maçını izliyorum maçı bu adamlar alıyor, dün GS den kötü yusuf istedi-aldı, savaştı takıma enerji kattı, gs de herkes AĞA-ölü gibi

Gaziantep sabah kadar gol atamazdı bize, Maxim savaştı-aldı

Bjk maçını tek başına hep savaşta kalan Stancu aldı

TOPÇU SAVAŞACAK, takımı ateşleyecek
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

oyuncular ya da hakem v.s hepsi bi yere kadar asıl mesele işin siyasi boyutu orada tepki vermedikçe hiç bir halt düzelmez.

Trabzon sahili var mı ? denizden bu kadar koparılan başka bir şehir var mı?

samsun boydan boya sahil ve oldukça canlıdır sahili.

sorgusuz sualsiz ve hesap sormadan oy verirsen sahilini hiç ederler sana 40 yılda stad yapıp lütufmuş gibi önüne koyar ve onda da sözünü tutmaz oraya da çöreklenirler.

hakemler veya tff alayı emir kulu yukardan yeter Trabzonspor'u doğradığınız dense hepsi diz çöküp kabul eder.
    sadece aşk bizimkisi

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyuncular ya da hakem v.s hepsi bi yere kadar asıl mesele işin siyasi boyutu orada tepki vermedikçe hiç bir halt düzelmez.

Trabzon sahili var mı ? denizden bu kadar koparılan başka bir şehir var mı?

samsun boydan boya sahil ve oldukça canlıdır sahili.

sorgusuz sualsiz ve hesap sormadan oy verirsen sahilini hiç ederler sana 40 yılda stad yapıp lütufmuş gibi önüne koyar ve onda da sözünü tutmaz oraya da çöreklenirler.

hakemler veya tff alayı emir kulu yukardan yeter Trabzonspor'u doğradığınız dense hepsi diz çöküp kabul eder.
    Az bile yapiyorlar trabzona azzzzz...samsunu ornek vermissin ona gerek yok suanda karadenizin en rezil sahil sehidi trabzonun..herkes hak ettigi gibi yonetilir millet memnun demek ki..
    Konu gurur6134 tarafından (05.10.2020 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bu sene hakemler belli ki galatasaray'ı yarışta tutmak için var gücüyle çalışacaklar. hem var güçleriyle hem de var'ın gücüyle. başakşehir söz almıştı, sözleri tutuldu galatasaray'la yarışa girdiklerinde istanbul seçimleri vardı resmen aradan çekilin siz yaptılar. bu sene de galatasaray'a birileri yürü ya kulum diyor. fener maçında en az 2 tane kırmızılık oyuncuları vardı kasımpaşa maçında adamlar maçın başından neredeyse foul bulup golü iptal ettiler. başak maçında saçma bi penaltı. ahmet başkana birileri kendisinin söylediği gibi sözler veriyor fakat sözler tutulmuyor. o yüzden susuyor ama bu taktik hiç iyi bir taktik değil. sezon başında söylüyorum inşallah olmaz ama sezon sonunda alıntılarsınız bu sene hakemler gs'yi yarışta tutmak için tüm güçleriyle çalışacaklar. fener'e ya da başakşehir'e de kimse dur demez. bize geçen seneki gibi dur derlerse demeye kalkarlarsa başkanın o tff binasını yıkması gerekir. iş işten geçtikten sonra konuşmanın faydası yok.

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor taraftar dernekleri, Süper Lig'de oynanan maçlarda bordo-mavili takıma yönelik hakem hataları yapıldığı gerekçesiyle tepki gösterdi. Atatürk Alanı'nda bir araya gelen taraftar dernekleri adına basın açıklamasında bulunan Adem Söğüt, geçen sezon Gaziantep maçında Abdülkadir Ömür'ün attığı golün iptaliyle başlayan sürecin, hafta sonu oynanan Gaziantep maçında verilmeyen penaltı ve gollerle devam ettiğini söyledi. Süper Lig'in 3 maçında bariz hakem hatalarının olduğunu öne süren Söğüt, "Belki Trabzonspor sahada istediğimiz futbolu oynayamıyor ama emin olun ki bu puan kayıpları saha dışında kurgulanmış bir operasyonun parçasıdır. Trabzonspor bugün Türkiye’nin en değerli takımı. En iyi futbolcuları kadrosunda bulunduruyor. Ekonomimiz düzeliyor. Futbolcularımız gününde maaşını alıyor. Herkesin örnek aldığı, işlerin yolunda yürüdüğü bir Trabzonspor var. Ancak bu tablo başta İstanbul’daki şer odakları olmak üzere Trabzon’daki yerli işbirlikçilerini de rahatsız ediyor." diye konuştu. Söğüt, kavga ve karmaşa ile kulübün saha içinden uzaklaşmasını isteyenlerin olduğunu iddia etti. Trabzonspor için imtiyaz istemediklerini, temiz futbol ve adalet beklediklerini ifade eden Söğüt, her şart ve koşulda Trabzonspor'un yanında olacaklarını kaydetti. Açıklama sırasında çeşitli pankartlar açan taraftarlar, hakem hatalarını protesto eden sloganlar attı.

bu şike ve suç örgütünün tetikcisi olan fırat aydınus şikebahçeli acun'un kanalında birde şarkı yarışmasına katılmıştı.fırat aydınus'un Trabzonspor'umuzu katletme emirlerini kimlerden aldığı belli şikebahçe camiasının kurduğu şike ve suç örgütünden emirleri alıyor, artık fırat aydınus ile albdulkadir bitigen hakemliği bıraktırılmalı yaptıkları düşmanlıkların bedelini ödemeliler...

Nereden
    Trabzon

MHK- Trabzonspor maçında hakemlerinin arkasında durdu! MHK, Trabzonspor maçında yanlış veren hakemlerinin arkasında durdu... Tüm kamuoyu tarafından yanlış olarak değerlendiren kararlara, MHK "Doğru" dedi...

Fanatik Gazetesi köşe yazarı eski hakem Deniz Çoban, geçen hafta Üst Klasman Hakemlerinin eğitim için İstanbul’da bir otelde yaptığı toplantının içeriğini bugün ki köşe yazısında yazdı. Japp Ulenberg’in de katıldığı toplantıda MHK’nin tartışılan pozisyonlarla ilgili görüşlerini hakemlere aktardığını yazan Deniz Çoban, özelikle Trabzonspor’un maçlarında tartışmalı pozisyonlar için hakemlerin haklı bulunduğunu ifade etti. Deniz Çoban, Trabzonspor’un maçlarında yaşanan pozisyonlar için, “Seminerin ardından, iki çıkarımda bulunmak mümkün…Bunlardan ilki: “En çok tartışılan pozisyonlarda MHK, hakemlerin kararlarını onayladı.” Trabzon kanadının tepkisini çeken, Denizlispor maçında Nwakaeme’nin iptal edilen penaltısı ve yine aynı maçta, Serkan’ın yerde kaldığı, Trabzonsporlular'ın penaltı beklediği pozisyondaki; hakem Volkan Bayarslan’ın devam kararı doğru olarak değerlendirildi. Gaziantep FK maçlarındaki penaltı pozisyonu ve Flavio’nun kırmızı kartında da Aydınus haklı bulundu” ifadelerini kullandı. Buradan da anlaşılacağı üzere MHK'nin hakemlerine sadece açık açık "Trabzonspor'u doğramaya devam edin" demediği kaldı. Trabzonspor camiasınan hakemlere yönelik bu haklı tepkisinin, MHK üzerinde hiç bir etkisi olmadığı da görülüyor...

Bunlar ölmeyi bayılmak zannediyor. Hakem zülmü aynı şekilde devam ederse sert hamleler yapmalıyız.Bu hakem dedikleri tetikçiler nedeni ile kaç Trabzonspor'umuzun kaç şampiyonluğu engellendi.Artık her şey eskisi gibi olmamalı kıyamet kopmalı kan kusmalılar!!!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ülke de ne düzgün ki hakemler düzgün olsun.

denizlispor maraton tribünü loca ya çevirmiş
    Konu Doğukan Uçan tarafından (26.10.2020 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buradaki başlığın adını her gördüğümde alıyor beni bir gülme.

Nereden
    İstanbul

Standart Şeytan yine sahnede

Rıdvan 25 senedir ilk kez hakem maçı aldı fb ye verdi dedi!

Analizlerinizi merak ediyorum, ülkenin en ahlaksız-mefaatçi yalaması 25 yıldır yaladığı çanağa neden tükürdü?

Fb li olarak Utanıyorum dedi, hiç sanmam
    .

https://twitter.com/T24spor/status/1...398799363?s=20

3-4 haftadır hakemler kusursuza yakın maç yönetirken BUGÜN NE OLDU???

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan 25 senedir ilk kez hakem maçı aldı fb ye verdi dedi!

Analizlerinizi merak ediyorum, ülkenin en ahlaksız-mefaatçi yalaması 25 yıldır yaladığı çanağa neden tükürdü?

Fb li olarak Utanıyorum dedi, hiç sanmam
    .

https://twitter.com/T24spor/status/1...398799363?s=20

3-4 haftadır hakemler kusursuza yakın maç yönetirken BUGÜN NE OLDU???
    hocam şeytan rıdvanın açıklamaları başakşehir avukatlığı veya şikebahçe aleyhtarlığı demek değil.

maç resmen hakemler tarafından şikecilere verildi, az boz hata değil net hatalar vardı. dolayısıyla şeytan bu hataları gizleyemezdi, o da geleceğe yatırım yaptı. yarın bir gün şikebahçesi için lazım olduğunda 'bakın ben zamanında başakşehir doğrandı' da demiştim diyip yeniden şikebahçe borazanlığı yapabilmek için.
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şeytan rıdvanın açıklamaları başakşehir avukatlığı veya şikebahçe aleyhtarlığı demek değil.

maç resmen hakemler tarafından şikecilere verildi, az boz hata değil net hatalar vardı. dolayısıyla şeytan bu hataları gizleyemezdi, o da geleceğe yatırım yaptı. yarın bir gün şikebahçesi için lazım olduğunda 'bakın ben zamanında başakşehir doğrandı' da demiştim diyip yeniden şikebahçe borazanlığı yapabilmek için.
    Bir an dedim ki acaba bu yorumu ben yazdım da mı unuttum diye.Harf harf aklımdakileri yazmışsın renkdaş.Olay o kadar büyük ki yalı çocuğunun konuşmalarını tiksinerek dinledim.Şeytan daha tecrübeli

Nereden
    İstanbul

Alıntı LağusKusteli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir an dedim ki acaba bu yorumu ben yazdım da mı unuttum diye.Harf harf aklımdakileri yazmışsın renkdaş.Olay o kadar büyük ki yalı çocuğunun konuşmalarını tiksinerek dinledim.Şeytan daha tecrübeli
    İki yoruma da elinize sağlık, herkes ilk başta HOCAM AMMA KOMPLO yazdın diyordu, karşıdaki çete SAğ-SOL-DİNCİ-DİNSİZ her fraksiyondan ve tek düşman Trabzonspor diyordum.

Güya Rıdvan erola-belöze-koça sapladı sade vatandaşa göre, ama akşamına "Alo Emre abiiii..."deyip gülmüştür, güya Terim fb ye ve Koça sapladı 1-2 senedir, ama geçen sene APAÇIK görüldü, Göksele yolu açtı-yarıştan koptu ve bu sene de emre abiye yolu açıyor, güya Aziz tüp kafa diyordu bjk yi de ŞİKE içine sokup TFF başkanı yaptı,

İsimlere iyi bakın kimisi KOYU CHP li kimi AKP li kimi dindar kimi dinle alakasız, SONUÇ???

Siz siz olun kültüre-inanca KARŞI gelmeyin bu PALYAÇOLARA bakarak, DEĞERLERİNİZE İNANIN, dindar görünüp çalan DİNDAR DEĞİL, solcu görünüp İLKESİZ TUTARSIZ AHLAKSIZ olan solcu değil...

Beraber yiyorlar...
    Konu Tekke tarafından (24.12.2020 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uzun zamandır forumda böyle güzel yazılar okumamıştım. Ellerinize sağlık...

ultras62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli

Hakemler kasıtlı yapmıyor diyorlar ya o lafa inanmıyorum.Birilerinin talimatları gelince hemen maçı onların istedikleri gibi yapıyorlar.Ülkemizde seyir zevki zaten yok passolig den sonra dibe vurmuştu şimdi ise futbol öldü tiyatro izler olduk.Dünya ve Avrupa sıralamasından zaten belli ülkenin futbol durumu.O sebepten izlemekten tiksiniyorum ülke futbolunu.Umarım düzelir
    Tuncelli TRABZONSPOR'LU

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu sene gibi hem de bukadar erken dönemde rezalet bir hakem kitlesi gördüğümü hatırlamıyorum.Bu sene apayrı reziller.
    Bugün inşallah bizi kanser etmezler,malum Terim çok zırladı.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ilk 15 hafta 3 istanbul takımına verilen kararları gördükten sonra bu ülke futbolunun ne denli giderek tarihin karanlık sayfalarına yol aldığını açıkça görmekteyiz. özellikle denizlispor maçında verilmeyen penaltılarımız ve gazişehir maçında bize karşı verilen penaltı her şeye rağmen 6 puanımız bariz şekilde çalınmasına rağmen bizim yönetim adam akıllı çıkıp konuşamadı bile. yazıklar olsun edirne den öteye geçince averaj takımı olmaya devam!! şerefsizler.

Nereden
    İstanbul

Standart Hakemler nasıl isterse,Buradan SAF taraftarlarımıza sesleniyorum:)

Forumda Sergen Okan hoca değil, Erol çöp dediğimde epey genç nesil hücum etmişti

Dün her saniyesinde Sivasın ezdiği sergen Bjk si önce taca çıkan topta 1-0 yaptı devre arası da Sivas 10 kişi kaldı

haberlere baktım Avrupa’da sergen 6. İmiş puan toplamada

Yahu TAKTİK DEDİĞİN kaybolmaz, Terime de uefa verdiler şimdi 30 maçta 3 galibiyeti var dünya yıldızı kadrosuyla

Bu ülkede SİSTEMİN ADAMLARI şişirilir, kanmayın, Trabzonspor a gelirse de çalar-yok eder taş üstüne taş koymaz

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu sene Sergen Hoca'nın hakkını vermekle birlikte "rüzgar" ın arkalarında olacağı bir sezon olacağı ortaya çıktı zannımca.

Ali Koç sezona iddialı girmişti transferlerle, GS kadrosu ve teknik direktörü ile bir adım öne çıkıyordu ancak bjk bu yılın İbb'si olabilir.

Ne demek bu? Hem sahada hem masada güçlü bir kulüp ve takım olmak

Bunda bjk'nin "kuruluş temellerindeki yapısı", camiasında bulunan "etkili" isimler, ülke siyasi konjenktörü de etkili olacaktır.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Arda dün 4. hakeme kafa attı. Hakem cesaret edip kırmızı gösteremedi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

İstedikleri sıralamayı sonunda ayarlamayı başardılar. Lig şimdi başladı diyebiliriz.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakem hatası artık bünyede alışkanlık yaptığı cılız da olsa ses çıkmıyor kimseden,
    gerçi bu işler artık hata değil katliam boyutuna ulaştı bizim için ama uykuya devam!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)