Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gurbetçi Taraftarlarımızın Oralarda Gözlemlediği, Keşfedilmemiş İsimler!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Standart Gurbetçi Taraftarlarımızın Oralarda Gözlemlediği, Keşfedilmemiş İsimler!..

Bu başlıktan geçen dönem açmıştım ama anında kapatıldı.

Buda kapatılsın mühim değil.

Israrla birkez daha açmakta yarar görmekteyim.

Özellikle yurtdışında yaşayan arkadaşlarımızın,bazı başlıklarda kaybolup giden ve daha sonrasında ''ben buna dikkat çekmiştim'' türünden yakınmalarına hepimiz şahit olmaktayız.

Derdim şu;bu arkadaşlarımıza müdahale edilmeden burada keşfettikleri isimleri bizlere ve kulübe duyurmaları.

Neden yeni bir Serkan Çalık bu başlıktan çıkmasın arkadaşlar diyorum ve kilitofobimi yineliyorum

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet çok güzel ve doğru bir başlık... Bu sitede yaklaşık 50'ye yakın gurbetçi var...
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aklima ilk gelen, israrla tekrarliyorum bu adami alalim: Zafer Yelen ( Rostock ).

genis capta bir liste sunabiliriz.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Meydan sizin.Başlık sizin.Sorumluluk sizin.
    İzliyoruz.Takip ediyoruz.Destekliyoruz.
    Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklima ilk gelen, israrla tekrarliyorum bu adami alalim: Zafer Yelen ( Rostock ).

genis capta bir liste sunabiliriz.

Ömer Akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Standart Miralem Sulejmani

Hollanda'nin Heerenveen takimindaki Sulejmani ve onunla çok uyumlu olan Pranjic'i begeniyorum. (Ama özellikle Sulejmani)

Isim: Miralem Sulejmani
    Uyruk: Sirbistan Karadagli
    Mevki: Ofansif ortasaha, Forvet
    Milli maç sayisi: 0 (0 gol)
    Dogum tarihi: 5/12/1988
    Dogum Yeri: Belgrado

http://www.youtube.com/watch?v=AIRlAB7vIFo (Soldaki Pranjic, sagdaki Sulejmani)
    http://www.youtube.com/watch?v=g_Z6gWL6SuM

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buraya bir isim yazılmasının bir işe yarayacağını düşünmüyorum..
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avustruya'dan Cem Atan ve Veli Kavlak.
    Özellikle Cem'e dikkat!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Unterhacking'den ceyhun,Rostock'dan Zafer Yelen ve Fortuna Düsseldorfdan Hamza Cakir alinsin...

forfolos
    Ziyaretçi

Ardahanspor da CemCanŞahinAlioğlu var o alınabilir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında bu liste gizli olmalı sonuçta forum halka açık..
    tatlı bir dert
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

vurgun_kiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

her zaman soyluyorum iyi futbolcu diye Sochaux da oynayan Mevlut Erdinç.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

F.Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi oyuncuymuş

1988 doğumlu futbolcu. avusturya'daki bu arkadaş kendisini Rapid Wien in başarısına adamıştı. 16 küsur yaşındayken birinci ligde sahaya çıkıp, avusturya birincş liginde top oynayan en genç isim olmayı başardı. evet, doğru tahmin ettiniz, ailesi türkiye'den göçmüş avusturya'ya. avusturya'da büyümüş çocuk, avusturya'yı u19'da uçurdu bu yaz. hocası hickersberger tarafından millî takıma çağrılan çocuk, belli ki avusturya futbolunun bundan sonraki on yılına damgasını vuracak. beklentiler kendisinden o kadar yüksek ki, damga vurmasına kesin gözüyle bakılıyor da, millî takım kamplarına hengi futbol devinden katılacağı tartışılıyor. evet, adı devlerle anılıyor bu çocuğun. bizi soracak olursanız, adını duymuş ve yakınlarda temasa geçmişiz ama iş işten çoktan geçmiş, çocuk çoktan kararını vermiş. bakalım bekledikleri gibi çıkacak mı, eğer çıkarsa milletçe bir bardak su içeceğiz korkarım ki.
    Veli Kavlak; 3 Kasım 1988 dogumlu Türk asıllı genc futbolcu...Anne babası Türk...Futbol yasantısını Avusturya'nın Rapid Vien takımında sürdürüyor..16 yıl 6 ay 19 gün ile Avustuya da oynayan en genc oyuncu ünvanını kapmıs...2004-2005 sezonunda sampiyonlugu da yasamıs her ne kadar 2 macta forma giysede...Avusturya milli takım hocası Pepi Hickersberger de napmış etmiş hemen kendi ülkesine kazandırmıs bu genci gecen sene...Su sıralar Avusturya U-20 futbol takımı kadrosunda; 20 yas altı Dunya Kupası organizasyonu için Kanada da..Yarın yarı final macında Cek Cumhuriyeti ile karsılasacaklar...Hocasının gözbebeği, nasıl olmasın ki yetenek abidesi maşallah...Bir bardak su içelim gene anasını satim...
    All gave some;
    Some gave all.

PSN: Abdisson

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu Fatih Terim gece gece beni yine günâha soktu. Millî takıma alamadığı adamlardan bir takım kursak 4-5 yıl sonra Avrupa Kupası alırdık.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta Hansa Rostock Wolfsburg maçını seyrettim ve burada Zafer Yelen ismini zikreden arkadaşlarıma %100 katılıyorum.Gerçekten ilerleyen yıllarda çok önemli bir yıldız olacağını düşünüyorum.Çok iyi bir tekniği var Zafer'in ama alınması zor görünüyor.
    Colmandante

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

size bir tanidik hikaye anlatacam... bahsettigim futbolcu CENGIZ VEISOGLU, 89 dogumlu oflu ve koyumu koyu TRABZONSPOR TARAFTARI, cocukluk arkadasim... cengiz gecen sene bize denenmeye gelmis, ve büyük dahi ZIYA DOGAN ve ÖZKAN SÜMER tarafindan "zamanimiz yok" diye geri cevirilmis... sonrasinda pesinde olan fenerbahceye denenmeye gitmis ve fener beklemeden tamam demis...

imzayi atmadan cengiz "Trabzona 1 haftaligina gidebilirmiyim, babaannem rahatzizlandi" yalanini uydurmus, ve tekrar babasinla kulübe gelmis. babasinin "oglum fenere gitmesin alin burda oynasin yapmayin" demesine ragmen "alamayiz olmaz" seklinde geri cevirilmis...

suan bahsettigim cengiz veisoglu fenerbahce paf takiminda top kosturuyor. ve inaniyorumki yakin gelecekte a takima alinacak,ki yetenegi bagiriyor....

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benden bu kadar biraz kopya oldu ama neyse...

ALMANYA (1.Lig) :

Zafer Yelen (FC Hansa Rostock)

ALMANYA (2.Lig) :

Abdulkadir Özgen (Alemannia Aachen)

FRANSA (1.Lig) :

Mevlüt Erdinç (FC Sochaux)

HOLLANDA (1.Lig) :

Nuri Şahin (Feyenoord Rotterdam)
    Muslu Nalbantoglu (NEC Nijmegen)
    Mehmet Kerem Yilmaz (Sparta Rotterdam)
    Aykut Demir (NAC Breda)

HOLLANDA (2. Lig) :

İlhan Demirci (Stormvogels Telstar)
    Şenol Kök (AGOVV Apeldoorn)
    Ahmet Kılıç (AGOVV Apeldoorn)

BELÇİKA (2.Lig) :

Semih Osman Serbest (KV Red Star Waasland)
    Ahmet Alper Öcal (KVSK United)
    Fatih Çelik (KVK Tienen)
    Müslüm Karabulut (KVK Tienen)

İSVİÇRE (1.Lig) :

Serdal Kül (FC St. Gallen)

İSVİÇRE (2.Lig)

Ali Özcakmak (Concordia Basel)

DANİMARKA (1.Lig) :

Yasin Avcı (AC Horsens)

DANİMARKA (2.Lig) :

Mehmet-Ali Şirin (Köge BK)
    Yasin Kesgin (Köge BK)
    Ibrahim Öksüm (Köge BK)
    Volkan Ceran (Aarhus Fremad)
    Mohammed Abdalas (Fremad Amager)
    Polat Bozkurt (B93 Kopenhagen)

RUSYA (1.Lig) :
    Caner Erkin (CSKA Moscow)

.
    Konu Harun-61 tarafından (05.04.2008 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Eminim bu hikaye doğrudur.
    Serkan Çalık içinde anlatılanlar gibi.

Skandaldır.

Ama skandalın sorumlularına bunlar sıkça hatırlatılmalı.
    Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size bir tanidik hikaye anlatacam... bahsettigim futbolcu CENGIZ VEISOGLU, 89 dogumlu oflu ve koyumu koyu TRABZONSPOR TARAFTARI, cocukluk arkadasim... cengiz gecen sene bize denenmeye gelmis, ve büyük dahi ZIYA DOGAN ve ÖZKAN SÜMER tarafindan "zamanimiz yok" diye geri cevirilmis... sonrasinda pesinde olan fenerbahceye denenmeye gitmis ve fener beklemeden tamam demis...

imzayi atmadan cengiz "Trabzona 1 haftaligina gidebilirmiyim, babaannem rahatzizlandi" yalanini uydurmus, ve tekrar babasinla kulübe gelmis. babasinin "oglum fenere gitmesin alin burda oynasin yapmayin" demesine ragmen "alamayiz olmaz" seklinde geri cevirilmis...

suan bahsettigim cengiz veisoglu fenerbahce paf takiminda top kosturuyor. ve inaniyorumki yakin gelecekte a takima alinacak,ki yetenegi bagiriyor....

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Mehmet Batdal'ı çok beğeniyorum ben Bucada golleri yağdırıyordu... Altayda da çok boş durmuyor...Gelecekte daha da geliştirecektir kendisini...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tosun61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unterhacking'den ceyhun,Rostock'dan Zafer Yelen ve Fortuna Düsseldorfdan Hamza Cakir alinsin...
    katiliyorum.özellikle düsseldorftan hamza cakir kacirilmamali.kendisi de zaten trabzonlu.defansta sagbek ve stoper mevkiinde oynayabiliyor.mutlaka alinmasi gerekir.ceyhun ve zafer i almamiz gerektigini söylemeye zaten gerek bile duymuyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

OLCAY abi sen başlama yine Tita,jaba... diye yeterki
    Serdar kül yıldız olur.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Habu çocuk bize gol attığında buna değil de bunu takıma almayanları sövün! Unutman haa!

Böyle hikayeleri çok duyuyoruz. Nedenini çözemedim hala. Trabzonspor altyapısı fener altyapısından çok daha iyi bir takıma sahip ki bizim beğenmediğimizi aynı zaman zarfında fener beğeniyor.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Habu çocuk bize gol attığında buna değil de bunu takıma almayanları sövün! Unutman haa!

Böyle hikayeleri çok duyuyoruz. Nedenini çözemedim hala. Trabzonspor altyapısı fener altyapısından çok daha iyi bir takıma sahip ki bizim beğenmediğimizi aynı zaman zarfında fener beğeniyor.
    ´malesef biz ayni bu kafayla gidersek serkan calika baktigimiz gibi bakacaz böyle futbolculara.

bu arada simdi baktim, U19 aday kadrosuna cagirilmis... zaten burada mainzdada oynadi.

Trabzonspor icin her mac aglardi, biraksan 24 saat maclari anlatirdi "yattarayi gördünmü, gökdenize bak be dimi ama" dilinden düsürmezdi... heleki fenere olan öfkesini..

ama kader ne diyebilirsin. bazi insanlarin kaderinide böyle ziya gibi özkan sümer gibi adamlar bitiriyor!!

buda attigi gollerden birtanesi: http://youtube.com/watch?v=Wk_7aVyXNzU
    Konu TSezgin61 tarafından (06.04.2008 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

´malesef biz ayni bu kafayla gidersek serkan calika baktigimiz gibi bakacaz böyle futbolculara.

bu arada simdi baktim, U19 aday kadrosuna cagirilmis... zaten burada mainzdada oynadi.

Trabzonspor icin her mac aglardi, biraksan 24 saat maclari anlatirdi "yattarayi gördünmü, gökdenize bak be dimi ama" dilinden düsürmezdi... heleki fenere olan öfkesini..

ama kader ne diyebilirsin. bazi insanlarin kaderinide böyle ziya gibi özkan sümer gibi adamlar bitiriyor!!

buda attigi gollerden birtanesi: http://youtube.com/watch?v=Wk_7aVyXNzU
    Özer Hurmacı fanatik Trabzonsporlu, hemde çok yetenekli ama az kala gs ye gidiyordu. Yattara seneye uçtuğu zaman yerine koyacak adam hazırdı...
    Bu yukarda bahsettiğniz oyuncu da böyle bi vaka...
    Allahım sen bizi oyuncudan anlamayan, oyuncu izleme komitelerinden kurtar...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

S.A. dostlar boateng kardesleri begenmeyenler yukaridaki isimleri hic begenmezler .

10 tane 100 000€ luk futbolcu alsalar en az 3 futbolcu iyi cikar diye düsünüyorum ve bundan da ucuz transfer olmaz .

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vakitleri mi yokmuş? Ne işleri varmış?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)