Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal İçin İmza Kampanyası

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Ersun Yanal İçin İmza Kampanyası

arkadaslar hepimizim malumudurki bu yönetim ersun yanalla calismak icin cok istekli olmadigi mesajini cekinmeden veriyor.büyük bir ihtimalle yollarini ayirmak isteyeceklerdir.taraftarlar ve bordo-mavi net olarak bu duruma seyirci kalmamaliyiz.trabzonspor son yillarda ne cektiyse sürekli degisen futbolcu-yönetim-teknik adam degisikliginden cekti..yeni gelen bir yönetim de olsa sözlesmesi olan ve bizi basariya götürecegine inandigimiz bir hocayi göndermemelidir.bunun icinde bu konuda aktif hale gecip bir imza kampanyasi düzenlesek nasil olur?en azindan kulübe mail yollayip ersun yanalla devam etmenin önemine vurgu yapalim.trabzonsporun sorununun teknik kadro olmadigini ve istikrarin basari icin ön sart oldugunu yönetime hatirlatalim.bu kulübün asil sahibi taraftarlardir.yönetimler ise gelip gecicidir.eger bu taraftar ersun yanali istiyorsa,ki cogumuiz istiyor taraftara karsi bir yönetim anlayisinin yanlisligina vurgu yapalim.önümüzdeki 3-4 hafta icinde karar vereceklerine göre simdiden harekete gecmeliyiz.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Güzel düşünülmüş ama erken tartışmaya açılmış bir konu.

Henüz yönetimin net tavrını bilmiyoruz.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Yönetim fazla mesafeli duruyor ama biraz daha beklemek daha doğru bence. Ama beklenmeyecekse de ilk imza bende olsun
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Trabzon

üstü kapalı olarak o mesajı aldım bende inanmak istemiyorum çünkü bu takımın sorunu hoca değil futbolcu kadrosu yeniden yapılanması lazım hocamız bu takımın idealleri için gayet yeterli bir hoca

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canlar,iyi güzel imza atalım da hangi sıfatla? Mesela ben kulübe üye değilim,ağzımla kuş tutsam kimse beni sallamaz.

Kimsenin umudunu kırmak istemem ama bu iş maille,mektupla,telgrafla biraz zor olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiçbirşey yapılmıyorsa, bireysel olarak kulübe telefon açılır..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

süleyman abi ben üyeyim napmalıyım?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süleyman abi ben üyeyim napmalıyım?
    Bartuğ'cum üyelerin ne yapması gerekir bilemiyorum ama bildiğim şu ki;beni gibileri -üye olmayanlar- pek takan olmaz.

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya abi ne alaka ersun hoca neden gitsin niye isteksiz olsun nerden cıkardınız bunu yaa bırakın bunları da hocamıza yonetmimize destek verin!!!
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1)Super olur. Trabzonun gündemini tutmak için bu forumu çok sıkı takip ediyorlar.

Etkili olcağını düşünüyorum.

2)Ayrıca bızım anketlerimizde çok geniş yer alıyor medyada bu yuzden anasayfada bole bir anketin düzenlenmesi super olur.

Ersun hocanın arkasındayım.

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    Almanya

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya abi ne alaka ersun hoca neden gitsin niye isteksiz olsun nerden cıkardınız bunu yaa bırakın bunları da hocamıza yonetmimize destek verin!!!
    dün aksam mesaj tv de baskan yardimcisi muammer saka aynen sunlari söyledi:ersun yanalla devam etmezsek bu sürpriz olmayacaktir.teknik direktöre destegin anlami cok daha farklidir herhalde...

Nereden
    İstanbul

vallah bende biktim artik bir sezon 4 tane hoca dan elin ingiliz takimi 15 - 20 sene dir bi hocayla calisiyor biz 1 sezonda 3 hoca degistiriyoruz..kesinlikle Ersun Yanal'la devam edilmemeli

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bence medya'da buyuk yer alacak bir yuruyus yapmaliyiz. Ersun Hoca kovulursa demektirki bu yonetimde gecmis yonetim cok farkli degilmis.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün aksam mesaj tv de baskan yardimcisi muammer saka aynen sunlari söyledi:ersun yanalla devam etmezsek bu sürpriz olmayacaktir.teknik direktöre destegin anlami cok daha farklidir herhalde...
    Burada ,

biz zaten Ersunu Yollamayı düşünüyoruz,kimse şok olmasın ?

mı ? yoksa

Ersunu yollarsak taraftar şaşırmaz,zaten taraftarda pek arkasında değil

mi ?

demek istedi ?

izlemedim,o açıdan soruyorum...
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Nereden
    Almanya

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence medya'da buyuk yer alacak bir yuruyus yapmaliyiz. Ersun Hoca kovulursa demektirki bu yonetimde gecmis yonetim cok farkli degilmis.
    ben bu imza kampanyasi olayini destek vermek anlaminda söyledim.bu senin dedigin gibi degisik yöntem ve girisimlerle de olabilir.amac ersun yanalla devam etmenin önemine trabzonsporun asil sahibi olan taraftarlar olarak vurgu yapmaktir.cünkü basarisizliklarda en cok aciyi biz cekiyoruz...

Nereden
    İstanbul

Eklemek istedim.Eğer "BUGÜN" ersun hoca yollanırsa ve eski futbolcularımızdan biri gelirse,

işler kötü gittiğinde(Kİ GİDECEK ! ) Trabzonspor için katlinin fermanı ve son,sağlam darbe!
    ,eski futbolcu için ise adının batırılması olacaktır !

Fakat,

Ersun hocaya , 2-3 yıl en azından sabredilirse,kendisi takımı yeniden yapılandırıp,güzel bir kadro ile veda ederse,ve o sırada eski futbolcularımız,antrenör olarak " PİŞERSE " ondan sonra gelip,başarı yapmaları kendi adlarına daha kolay olacaktır !

Amma,

Şu aşamada Ersun hocanın gönderilir ise , akabinde eski futbolcular + Giray hoca vs vs getirilirse, (Ersun büyük bir yanlış yapmadıkça! ve gönderilecekse , yerine kariyerli bir avrupalı hoca getirilmedikçe!) yönetimden,kendi adıma tüm desteğimi çekeceğim.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Nereden
    Almanya

Alıntı Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada ,

biz zaten Ersunu Yollamayı düşünüyoruz,kimse şok olmasın ?

mı ? yoksa

Ersunu yollarsak taraftar şaşırmaz,zaten taraftarda pek arkasında değil

mi ?

demek istedi ?

izlemedim,o açıdan soruyorum...
    yazmis oldugun birinci sik anlaminda söyledi.ben öyle algiladim.ersun yanalla hedef ve planlarinin uyusup uyusmadigini görmek istediklerini söyledi.ersun yanal ve yönetimin amaci trabzonsporu sampiyon yapmak oldugundan nasil oluyorda hedef konusunda bir görüsme yapilmak isteniyor.benim sahsi görüsüm ersun yanalin aldigi ücreti cok bulan yönetim kendisine aldigi ücrette indirime gitmesini isteyecek.yanal da muhtemeln kabul etmeyeceginden yollar ayrilacaktir.onun icin giderse sürpriz olmaz diyorlar.simdiden bizleri alistirmaya calisiyorlar...

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence cok güzel bir konu. Kesinlikle bir sekilde sesimizi duyurmaliyiz. Yöneticiler birseyler ayarlasa iyi olur..
    Dün mesaj tv'yi bende izledim. Kararsiz gibi gözüküyorlar. Her zaman sezon sonunda oturup görüsecegiz diyorlar. Bu beni endiselendiriyor..
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bende varim yuruyusmu yapilacak imzami toplanilacak mailmi atilacak. Ne olacaksi olsun ben elimden geleni yaparim.

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdilik bi anketle başlanılabilir diyorum ben,yönetim Ersun hocayla devam etmeyi düşünmediğini yada daha katıksız bi şekilde deklare ettiğini gördüğümüzde de imza organizasyonu düzenlenir.İşe yara veya yaramaz orası tartışılır.Kısaca ben varım
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yemin ediyorum,eğer böyle bir şey olursa üyelik kartımı geldiği gibi geri iade edicem,Ne halleri varsa görsünler.İster Giray'ı mı getiriyorlar,ister Hami'yi mi,Tolunay'ı mı hiç farketmez..
    Şimdi "sen Ersun hoca için mi Trabzonsporlusun" diyen öz evlatçılar olabilir..
    Evet yada hayır.
    Hoca gitsin, benim içinde bazı şeyler "çokta tın" olacak..
    Konu Erdem Keser tarafından (07.03.2008 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ya arıyorum arıyorum,bir mantık çerçevesine uydurmak istiyorum olmuyor.Hele ki Ersun Yanalın yerine kendimi koyduğumda ise duvarlar üstüme geliyor sanki...

-Ben Trabzonspor antrenörüyüm.Database'i , Türkiyedeki en geniş hocayım.Bir duruşum,saygınlığım var.Yüksek ya da alçak , iyi ya da kötü bir kariyer yaptıysam,tırnaklarımla yaptım...

-Ziyæn gibi,otele değil,ev tutup Trabzona yerleştim.Bu da en azından 3 yıllık urda durmayı düşünüyorum demek oluyor.

-Takımım rezalet.

-Transfer Oyuncu listem yavaş yavaş şekilleniyor.

Şu yöneticileri İtalyaya yollasam mı acaba ? Bir tane de Rusya da vardı.

Dur Ersun,ne yolluyosun yahu.Bakalım haziranda burda mıyım ?

Yönetim yanlış yapıyor...Yanlış...

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ersun Hoca'dab Daha iyi birhoca bulacaklarına inanmıyorum Hoş Hocayla bitmez bu iş Kadro revizyonu Şart; Yarışta her zaman olan bi trabzonspor Ersun Yenal la Pekala mümkündür. Yeterki o manteletiye futbolculara aşılayabilellim
    Temiz Futbol istiyoruz !!! İnadına TrabZonSpor İnadına Şampiyon !!!

vurgun_kiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

yahu alex fergusson nerdeyse 20 senedir manchesterin basinda, arsene wenger 10 senedir arsenalda mubarek TRABZONSPORA 1 sene ya kaliyor ya kalmiyor tabi burda da secim hatalari var..ersun hoca tabiki kalsin biraz daha belki adam iyi bir cikis tuturur yani umarim..
    Konu vurgun_kiz_61 tarafından (07.03.2008 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

İnşallah Ersun Hocayı göndermek gibi bir hataya düşmezler, adam daha ne yapsın? Ziya'dan kalan döküntülerle bile adam futbol oynatmayı başarıyor, en azından Ziya dönemine göre çok daha pozitif futbol oynuyoruz. Son Konya maçında ceza sahasına 55 orta yapmışız, biz eskiden bu kadar ortayı 5 maçta anca buluyorduk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)