Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Neden Oynamıyor? Satılmalı mı?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yattara Neden Oynamıyor? Satılmalı mı?

Bildiğiniz gibi Yattara'nın istikrarsız görüntüsü senelerdir hep aynı

feybe maçındaki güzel görüntüsünden sonra düşüşe geçti. İddialar muhtelif:

- Ödemenin geç yapılması, moralinin düşmesi
    - Çocukları için Fransız okulu olan bir şehire taşınma isteği
    - Afrika Kupası'na katılamamasının yarattığı moral bozukluğu
    - Afrika Kupası'na katılamamasını yöneticilerin araya girmesine bağlaması
    - Yaşının ilerlemesi ve kendini gösterememe endişesi
    - Gelecek sezon Türk vatandaşlığı statüsü kazanacak olması
    - ...

Bence her iki taraf da daha çok yıpranmadan ve dolayısıyla değerlerini yitirmeden bu soruna bir çözüm bulmak şart oldu. Şimdi sırası mı diyenler olabilir. Ama zaten bu konu ertelene ertelene bugünlere geldi. Çözüm ne ise artık uygulamaya koyulmalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

KadrianO Leite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gelecek sene Türk vatandaşı olursa dakka durmaz burda aha bende diyim. Ne kadar kabiliyetli olsada maalesef profesyonelliğin ne olduğunu bilmiyor.

Gün gelir çok ara bu günlerini ama.Bir camia vardır der,yanlış yapmışım der...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Vurun Yattara'ya

Yattara'da böyle ara ara form düşüklüğü hep oldu. Hemen gündeme gönderilmesi geldi. Böyle adamlar kolay kolay kazanılmıyor ama çok kolay kaybediliyor.

Neyse Yattara'nın takımda kalmasını kimseye savunmayacağım Çünkü buna gerek yok. Takımdan gidecek çok oyuncu var..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

yapılacak transferlere göre her şey olabilir ama şu anda o ve gökdenizden başka takımı ileri taşıyacak adam malesef yok. takım iyi oyunculardan kurulursa takımda bununla birlikte ekonomik gelişme gösterir ve oda paralarını alır.iyi kadroyla birlikte avrupa maçlarında daha sık yer alır ve kenidini gösterir,milli takıma daha sık çağrılır bunlar çözülebilir ama çocuğunun okul sıkıntısı biraz işi zora sokuyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

YA ARKADASLAR AATTARA NEDEN OYNAMIYOR!!!!

Guldurdunuz beni gene ya yattara oynasaydi su an Turkiyede degil Afrika Kupasinda Oynuyor Olurdu, bunu hic dusundunuzmu!!!!

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ben soru yanlis yattara neden oynamiyor olmamaliydi.. yattara neden oynuyamiyor diye sorulmasi gerekirdi! adamin yanin da kimler oynuyo önce ona bi bakin sonra yattara niye oynuyamiyor diye bence tartisin!
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vurun Yattara'ya

Yattara'da böyle ara ara form düşüklüğü hep oldu. Hemen gündeme gönderilmesi geldi. Böyle adamlar kolay kolay kazanılmıyor ama çok kolay kaybediliyor.

Neyse Yattara'nın takımda kalmasını kimseye savunmayacağım Çünkü buna gerek yok. Takımdan gidecek çok oyuncu var..
    İlhan Yattara kötü oynayınca dediğin gibi gönderilmesi hemen gündeme geliyor.Fakat iyi oynadığında kimsenin sesi çıkmıyor.Yattara'dan önce takımdan gönderilecek o kadar çok oyuncu var ki saymakla bitmez.
    -1461 TRABZON-

Ercan DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sağ kanatta oynayabilecek gökdeniz var ve şimdi birde barış geldi. Sol kanat transferi yapılırsa ve türkiye dışında bir ülke olacaksa bence satılmalı.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yattara sivasspor macini saymayalim(hava ve saha sartlari) ondan önceki maclarda hep oynadi iyi oynadi FB maci dahil....bi oftasa karsi kötü oynadi diye yaygara cikarmaya gerek yok...haftaya yine iyi oynar...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede yaygara yapmaya gerek yok alan savunması yapınca yattara püfff olduuu başka sorunlarda olabilir ama yattara bizim futbolcumuzdur iyi oynayacğından şüphem yok düzelecektir
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Alıntı Robin_]-[ooD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben soru yanlis yattara neden oynamiyor olmamaliydi.. yattara neden oynuyamiyor diye sorulmasi gerekirdi!adamin yanin da kimler oynuyo önce ona bi bakin sonra yattara niye oynuyamiyor diye bence tartisin!
    Iyi guzelde diyelimki Trabzonsporda kimler yaninda oynuyor ve onun icinde kendi oyununu oynuyamiyor iyi guzelde!!! kendi milli takiminda niye oynamiyor begenmedigimiz jabi milli takimda ama bizce Superrrrr Yattara milli takima cagirilmadi, olay burda .

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sizde Gine milli takımını yaptınız Brezilya..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O arap kulübü gerçekten 10 milyon euro veriyorsa satılmalı. Ama tabiki bu yönetim satmamalı. Aklı başında insanlar satıp parasıyla sağlam iki üç tane adam almalı.

steelturkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takımda kim top oynuyor ki yattara oynasın adamın paslarına karşılık verecek adam yok.fatih ve szmek varken nasıl oynuyodu şimdi nasıl oynuyor.takımın başarını sadece yattaraya bağlamamak gerekir.yattarayla anlaşabilcek bi iki oyuncu olsa o zaman yattara bu takımda deli gib top oynar..
    Football İs My Life

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

şu takımda iyi oyanayan 4-5 oyuncu söyleyebilecek var mı da yattaraya bir ma. kötü oynad diye o eleştiriliyor.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 milyon doların altında satılılırsa yazık olur satılmamalı ama onun kahrını da kimse çekmezz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar takımda adam yok yattara bize kral geliyo fatih smek zamanındada aynıydı 1 maç oynar 3 maç yatar. Zaten hep 1 devre oynardı. Eee kadro kasaplarla dolu olunca yattara kıymetlimizdi şimdi kıymetlidende öte bir şey oldu.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Böyle saçmasapan bir başlık olabilir mi yahu?

Bu nasıl iş böyle?

Şimdi oynamadığı ya da hiçbir zaman oynayamadığı düşünülen Hüseyin, Hasan, Tayfun, Keçeli, Jeferson, Ferhat, Ayman ve hatta Umut için de birer başlık mı açmalıyız?

Bu nasıl bir mantık?

Böylesi bir tartışmayı açmanın, futbolcunun kafasını bulandırmanın, taraftarı salt bir futbolcu üzerinden kutuplaştırmanın anlam nedir?

Bütün sorunlarımız bitti de Yattara m batmaya başladı bize?

Bu başlığın hala burada duruyor olması bile skandal..

Tabii ki bu tamamen benim fikrim..

Bu başlık burada durduğu sürece de tepki gösterme hakkım devam edecektir..

Böyle biline..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben dunkü macta yattaranmin calaim atamadigini fark etttim

futbolcunun görevi elinden gelen herşeyi yapmak ama yattara nasıl bu takıma uyum sağlayamamın peşinde..

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben daha evvel yazmıştım yattara istediği zaman oynayan istemedimi oynamayan şımarık bir futbolcudur takımı fifaya şikayet edipte o takımın başarısı için ter dökmeyeceğini ersunda nuride iyi biliyor kaos olmasa çoktan satılmıştı taraftar baskısından ipi çekilemedi derhal satılmalı şu saatten sonra trabzona faydası olmaz

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle saçmasapan bir başlık olabilir mi yahu?

Bu nasıl iş böyle?

Şimdi oynamadığı ya da hiçbir zaman oynayamadığı düşünülen Hüseyin, Hasan, Tayfun, Keçeli, Jeferson, Ferhat, Ayman ve hatta Umut için de birer başlık mı açmalıyız?

Bu nasıl bir mantık?

Böylesi bir tartışmayı açmanın, futbolcunun kafasını bulandırmanın, taraftarı salt bir futbolcu üzerinden kutuplaştırmanın anlam nedir?

Bütün sorunlarımız bitti de Yattara m batmaya başladı bize?

Bu başlığın hala burada duruyor olması bile skandal..

Tabii ki bu tamamen benim fikrim..

Bu başlık burada durduğu sürece de tepki gösterme hakkım devam edecektir..

Böyle biline..
    Senelerdir böyle bir sorunumuz var. Gözlerimizi kapadığımız zaman, devekuşu gibi kafamızı kumun içine göndüğümüz zaman bu sorun ortadan kalkmıyor. Ben kutuplaşmaya mahal verecek bir yazı yazmadım yukarda. Güzel bir dille bu sorunu tartışalım diyorum ne var bunda bu kadar rahatsız olacak? Ayrıca batma, bu nasıl mantık, skandal vesaire yakışmıyor, kullandığımız kelimelere dikkat edelim. Tartışmaktan korkmayalım. Tartışan değil tartışmayan önünü göremez. Eğer bir futbolcunun performansı bir zirveye bir dibe vuruyorsa bunu tartışmak hakkımız. Diğer bahsi geçen futbolcularda böyle bir durum yok. Hep vasatlar, takım başarısızken daha çok farkediliyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı muchtar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dunkü macta yattaranmin calaim atamadigini fark etttim
    bende FB macinda ROBERTO CARLOSU mafettigini farkina vardim
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Gökdeniz de oynamıyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattarayı kral yapanlar fener maçı hariç hangi maçta çok iyi oynadı bizi bu yıl uefa dan 2 yıl evvel şampiyonlar liginden tek başına etti hangi maçı tek başına aldı ben onun notunu geçen yıl galatasarayla istanbuldaki maçta verdim maç 1,1 ken oyuna girdi tam yattaralık dakikalar dedim g s açık oynuyo yattara aldığı her topu ezmek için uğraştı yattara seyirciye oynayan şımarık biridir asla takımını düşünmez yattara bu işte

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)