Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal'ın Taraftardan İsteği

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Standart Ersun Yanal'ın Taraftardan İsteği

Alıntı Ersun Yanal Nickli Üyeden Alıntı
    Yanal, sözlerini şöyle sürdürdü: "Oyun içinde yaşadığımız sıkıntılar var. Seyirci konusunda hepimizin yaşadığı sıkıntılar var. Bütün olarak yaşamadığımız bir gerçek. Bugün bir takım seyircinin, takıma tepki göstermesi gerekli sinerjiyi oluşturamıyor. Takım kötü gidince eleştirilir, iyi gidince alkışlanır düşüncesi yanlış bir düşünce. Bunun değiştirilmesi gerekir."
    Tamam kötü gidiyoruz...Beğenmediğimiz futbolcular çok...Yönetim felaket... vs vs
    Bu yönetim varken de kazandığımız zaman futbolcuları tribüne çağırıp çoşuyoruz.
    Takım kötüye sardı mı
    "En büyük taraftar futbolcular sahtekar" ben hiçbir futbolcumuz sahada bilerek oynamadığını düşünmüyorum.Yetenek meselesi.Mesele onu oraya koydurmak zorunda olanda diye düşünüyorum
    Ben futbolcu olsam Avni Aker Dk 86 2-1 yeniliyoruz 86 dakika sahada ter dökmüşüm sonra "En büyük taraftar futbolcular sahtekar". Hangi motiveyle oynarım sahada.O maçta ya da başka bir maçta hangi psikolojiyle şut çekerim kaleye.
    Futbolcularımıza çok ikiyüzlülük yapıyoruz.Beşiktaşı 3-2 yendiğimiz maçında tribünlere çağırdığımız kadro da bu bugün Oftaş'a 2-1 yenilip sahtekar diye adlandırdığımız oyuncularda bu.Ondan sonra
    Yanal Özgüveninizi kaybetmeyin
    Alıntı Ersun Yanal Nickli Üyeden Alıntı
    Yanal futbolcularına hitaben yaptığı konuşmada, bu saat itibariyle birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleri gerektiğini belirterek, "Birbirimize destek olalım. Bu kötü günleri de atlatacağız. Kendinize güveninizi kaybetmeyin, giydiğiniz formanız hakkını verin. Özgüveninizi kaybetmeyin" dediği öğrenildi.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben açıklamaların bu kısımına katılmıyorum ama umutun o golü atmalıydık filan diye bitirdiği son bölüme katılıyorum

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben katılıyorum.
    Bizim taraftarımız belkide dünyanın hiçbir yerinde yok. iyi olunca herkes iyi. ama kötü olunca herkes kötü. Maçı izlediğim yerde adamın teki her hataya bir küfür etti. iyi pas olunca aferin. sende olmazsan ne yapardık. ama hatalı pas atınca aynı adama etmedik küfür bırakmadı. oftaş gol attı. sonraki ataklarda o çok büyük trabzonspor aşığı olanlar hadi oğlum at bi tane daha. at bi tane daha. ondan sonra alayına küfür.
    Futbol da top her zaman sizin ayağınızda olmaz. ve her attığınız isabetli olacak diye bir kanunda yok. Ama bizim taraftar hep biz oynayalım. her topumuz iyi olsun. her kale tutan gol olsun istiyor. eee olmayıncada basıyor tepkisini takım iyi olsada böle olmasada böle.ben hak veriyorum oyunculara ve teknik kadroya. üzerlerinde zaten kazanamamaktan gelen bi güvensizlik var. bu ortamda seyirciyi anlıyorum iyi birşeyler istiyor ama bu istek ters tepki ile takımı daha olumsuz yönde etkiliyor.
    eski seyirci kitlesinin ve takım için tutuşan seyircinin yıllardır olmadığını herkes görmekle birlikte her geçen zaman dilimi içinde daha da kötüye gittiğini görmekteyiz
    Konu hamucera tarafından (20.01.2008 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatası
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir maçı kahveden izliyorum. Maçın henüz 10. 15. saniye civarları. Bir top kaybetti bizim futbolcularımızdan biri. Yanımdaki 15 16 yaşlarındaki velet ayağa fırladı ve maçın oynandığı süre kadar küfretti. İşte ben o an bıraktım bu taraftarı anlamayı

tuğba61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğru söylemiş Ersun hoca nekadar "berbat" da olsalar morallerini bozmamak lazım.
    Başarıya endeksli değiliz, varlığına aşığız. | Bordo&Mavi |

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ersun hoca doğru demiş demesinede son 20 dakika berabere giden macta her ne kadar yorulsalarda en önemli oyuncuların yattara ve barış memişi neden oyundan alıyorsun? zaten kulubende oyuncu sıfatı altında duran adamlar macı değiştirecek yeteneğe sahip değil.
    olayı taktik yani kendi alanında değerlendirmesi gerekirdi ersun hocanın.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mesele kazma kürek meselesi yine.kapasite bu kadar.
    Özkan SÜMER

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umut bugün gol attığında bir adımın eleştirmesi çok zoruma gitti. Adamın cümlesi ''o topa öylemi vurulur..., ne kadar ağar kaldı..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiçim gol.'' Şok oldum yemin ediyorum. Dayı dedim süper gol attı daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda küfür. Yani şu dönemde tarbzonsporda oynamak çok zor. Hoca doğru söylüyor eksiğide var takım öndeykende hatta gol anında bile eleştiriler oluyor.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede hoca haklı tepki gösterilecekse isim belli ayman tayfun mustafa keçeli hüseyin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı muchtar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim
    her zaman aynisi millet baska cümle bilmiyor taraftar takimina sahip ciksin eh cikmiyor mu yani??

her deplasmanda en cok taraftari olan kulüp trabzonspordur..ama deplasmanda mac kazanamiyor...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun hoca kusura bakma ama bu takımın başında sen olmadan da küme düşeriz.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı aruwana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut bugün gol attığında bir adımın eleştirmesi çok zoruma gitti. Adamın cümlesi ''o topa öylemi vurulur..., ne kadar ağar kaldı..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiçim gol.'' Şok oldum yemin ediyorum. Dayı dedim süper gol attı daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda küfür. Yani şu dönemde tarbzonsporda oynamak çok zor. Hoca doğru söylüyor eksiğide var takım öndeykende hatta gol anında bile eleştiriler oluyor.
    Ama gerçekği söylemek gerekirse; vuruşu ağır ağır izle, eğer top ayağına otursa top nereye giderdi.
    Lütfen dikkatle izle. Bence Kim demişse doğru demiş. Pozisyon kaybıda var.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    bu da güzeldi
    Ondan sonra deriz "SZYMEK" niye olumsuz referans veriyor?
    "ELLER" Brezilyalılara ne gbi telkinlerde bulundu?

Bmn Ana sayfasinda bunu okuyan galiba Ersun yanalinda artik kendine ceki duzen vermesinin zamaninin geldiginin farkina varmisdir Ersun yanal bizden ne bekliyorsa en azindan bizde ondan saygi bekliyoruz durumumuz belli biz siradan bir klub degiliz biz Trabzonsporuz.

bu yaziyi yazan Kardesimize saygilar iletiyorum aynen dusunduklerimi duzgun Turkceyle dile getirmis sagolasin KARDESIM.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Yanal açıklamasında ikinci golü bulamayıp, yenilen golün kırılma noktası olduğunu vurguladı.

Taraftar konusunda bir sıkıntı olduğunu dile getiren Yanal, bir bütün olamamanın iyi bir sinerji yaratamadığını, bunun da bir sıkıntı olduğunu vurguladı.

G. Oftaşspor, yıllarca akıllı politikalar uygulamış ve Süper Lig'e bu sene çıkmış bir takım. Rakibi deplasmanda bu sene başında "şampiyonluk adayı" olarak gösterilen Trabzonspor.

Bu maçta yenilen bir golün kırılma noktası olması bile durumumuzu özetliyor. Bu durumda da tahammül sınırı aşılmış oluyor.

Ersun Yanal Milli Takım Sorumluluğu'na kadar yükselmiş başarılı bir teknik adam. Yıllardır bu liglerde çalışıyor ve dolayısıyla çok da iyi biliyor Trabzonspor'u. Bu skorların ardından, biz bir özür bekliyorken, uzunca bir süredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporluların bir maçın son bölümde yaptığı ıslıklı tepkinin sıkıntı doğurduğunu söylüyorsa, biz de hocamıza söylüyoruz:

Hocam tahammül sınırları çoktan aşıldı!

Biz bu olumsuz duruma katkının Ersun Yanal tarafından değil, tutulmayan sözler ve plansız, özensiz, isteksiz yönetim tarafından yapıldığını söylüyoruz; ama bu "sessiz" ortamda dahi verilen küçük çaplı tepkilerin abartılmaması gerektiğini; ancak camianın da tavrını net olarak BİR AN ÖNCE ortaya koyması gerektiğini vurguluyoruz.

Hocam sen başka bir takımda çalışabilirsin ama biz başka bir takıma gönül veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha saygı, biraz daha anlayış lütfen!
    Konu zeleka tarafından (20.01.2008 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ersun Yanal'a sonuna kadar katılıyorum. Taraftar takımına sahip çıkacak. Yönetimi eleştir ama takıma sahip çık. Çünkü sahada oynayan yönetim değil futbolcu. Sen onun moralini bozarsan o futbolcu ne verebilir ki takıma?
    Yanal, Umut'un o golü atması gerektiğini söylemiş. Doğru da söylemiş. Sen Türkiye'nin en büyük takımlarından birinde forvet oynuyorsun ama gol atamıyorsun. Bu olmaz kardeşim. Mücadele etmeni takdirle karşılıyorum ama sadece mücadele yetmez ki. Kendini geliştir, gol vuruşlarını düzelt. Her maçta üzerine bir şeyler koy. Ama Umut bana göre fazla gelişme gösteremedi. Mücadeleciliğine hayranım ama vuruş becerisi çok zayıf. Bize de lazım olan bu. Aslında bana göre Yanal yönetime de mesaj gönderdi. Bu takıma adam gibi bir golcü alınsaydı, ya da olanlar satılmasaydı bu takım şimdi bu durumda kesinlikle olmazdı. Yani Yanal transfer istiyor acil olarak. Başka izahı var mı?
    Maça gidebilen arkadaşlar! Lütfen takıma sahip çıkın. Bu takım küme düşmez diyoruz ama durumumuz her geçen gün kötüye gidiyor. Kötüye giden bir durumu daha da kötüleştirmeyin.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim taraftarda taraftar ruhu yokkk!belkide vardi ama kalmadi!Trabzonun yenildigini görünce ben burda monitore kafa atyiorum sinirden , bizim beles biletlilerde cekirdek yiyo,lan bi tepki versenize sunlara bizim taraftarinda ne oldugu belli degil ya ... farozlular ayri erdogdulular bilmem neler ayri. kesin onlarin aralarinda bile bi fikir catismasi vardir.ayni takimi tutan bi kac gurup olur mu yavv..böyle olursa herhalde bir butun olamayiz biz
    Konu Gürkan tarafından (21.01.2008 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım kuralları
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1-0 önde olan bi takima küfür ediliyorsa o taraftar profilinde bi yanlislik var demekdir...iyi olunca süper kötü olunca küfür hakaret bu kadar basit ...böyle sacmalik olamaz ve olmamalida...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbolcuların evleri yok mu bunlar trabzonda hiç mi gezmiyorlar sözle taciz etsin trabzondaki renktaşlarımız
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

biz bir özür bekliyorken, uzunca bir süredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporluların bir maçın son bölümde yaptığı ıslıklı tepkinin sıkıntı doğurduğunu söylüyorsa, biz de hocamıza söylüyoruz:

Hocam tahammül sınırları çoktan aşıldı!

Hocam sen başka bir takımda çalışabilirsin ama biz başka bir takıma gönül veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha saygı, biraz daha anlayış lütfen!

daha neyi / kimi savunuyorsunuz.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal'ın sözlerine katılıyorum. Maçtan önce stadyum bayram yerine dönmeli diye yazmıştım maç sayfasına. İşte bunun içindi. Hata yapma korkusu körüklendikçe insanı felç eder. Bu dediğim bilimsel bir gerçek. Takıma destek olalım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

vayyyyyyyyy yine seyirci suçlu oldu tabiiiiiiiii herşeyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa öyle süper bi takımın ve bilgisayarın var ki bu seyirci olmasa şampiyonlar liginin tozunu atardın. git işine önce övdüğün o ruhsuzlar ordusuna bak da öyle konuş. geç tribüne tv nin başına da gör. sen herhalde trabzonsporu tanımıyordun. gençlerbirliğine benzemez. o seyirci o tribünlere ekmek parasından kıyıp geliyor. parayı veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasın seyirci de bişidemesin. vay be ne güzel bir düzen. gidin işinize ya. vaybe yüzsüzlüğe bak

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vayyyyyyyyy yine seyirci suçlu oldu tabiiiiiiiii herşeyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa öyle süper bi takımın ve bilgisayarın var ki bu seyirci olmasa şampiyonlar liginin tozunu atardın. git işine önce övdüğün o ruhsuzlar ordusuna bak da öyle konuş. geç tribüne tv nin başına da gör. sen herhalde trabzonsporu tanımıyordun. gençlerbirliğine benzemez. o seyirci o tribünlere ekmek parasından kıyıp geliyor. parayı veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasın seyirci de bişidemesin. vay be ne güzel bir düzen. gidin işinize ya. vaybe yüzsüzlüğe bak
    hoca taraftar suclu felan demeedi...herseyi söyledi su bu felan diye bi ekleme olarak da sunu söyledi 1-0 olan takimin oyuncusuna küfür edilyiorsa ozaman saglikli bi ortam yok demekdi bunda ben bi yanlislik göremiyorum o tarftar suclu demedi zaten...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Konuya ilgi duyan arkadaşlardan ricam,mümkünse son 5-10 yıllık süreçte aldığımız cezaların dökümünü sayfaya aktarmanız.

Herşeyi enine boyuna tartışalım isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)