Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Yıldır Sahipsiz Bir Takımımız Var Haberiniz Var mı? İHANETE DEVAM!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart 2 Yıldır Sahipsiz Bir Takımımız Var Haberiniz Var mı? İHANETE DEVAM!

Bir başkan düşünün ki ; seçilmeden önce onu tanıyan yoktu. bir gün çıkıyor ve "iki yıldız alacağım - stat yaptıracağım - şampiyonluk göreceğiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasıl çekeceğini birisi söylemiş ona!... en yakın danışmanları belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kişi başkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarı bu adama sahip çıkıyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceğinden adları gibi eminler.

bu adamın sözlerini tutmayacağını - her defasında bahaneler bulacağını - bir dediğinin bir dediğini tutmayacağını kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düşündüğünü zannetmeye devam ededuralım biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çıktı ... hem de nasıl çıktı! su yüzünden de yukarılara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasındaki kavgalara... neler neler...

bunları aylarca yazdk konuştuk zaten.

ve bir başkan düşünün!

maçlara gitmeyen bir başkan. trabzonspor başkanı olmasına rağmen elimizin parmaklarını geçmeyecek kadar bırakın trabzonsporumuzun maçlarına gelmeyi kulübe gelmeyen başkan!

bu takımın başında 3.sınıf insanlar var!...

bu takımın başında bir baş yok!

bu takımın başında maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakası olmayan - ısmarlama haberlerle gazetelerde "şunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller değil artık! yalanlar var! zaman değil artık oyalama var!

beceriksizlik değil! ARTIK İHANET VAR!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

tuğba61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok güzel bi yazı. Pısırık başkan istemiyoruz artık takıma kendi çocuğu gibi sahip çıkacak adamlar lazım.
    Başarıya endeksli değiliz, varlığına aşığız. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altıntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimse Trabzonsporun şampiyonluğunu düşünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasıl satıldığını çok çarpıcı bir şekilde görüyorsunuz.Taraftarın belli bir bölümü satın alınmış diğerleride onlara ses çıkaramıyor

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir başkan düşünün ki ; seçilmeden önce onu tanıyan yoktu. bir gün çıkıyor ve "iki yıldız alacağım - stat yaptıracağım - şampiyonluk göreceğiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasıl çekeceğini birisi söylemiş ona!... en yakın danışmanları belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kişi başkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarı bu adama sahip çıkıyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceğinden adları gibi eminler.

bu adamın sözlerini tutmayacağını - her defasında bahaneler bulacağını - bir dediğinin bir dediğini tutmayacağını kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düşündüğünü zannetmeye devam ededuralım biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çıktı ... hem de nasıl çıktı! su yüzünden de yukarılara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasındaki kavgalara... neler neler...

bunları aylarca yazdk konuştuk zaten.

ve bir başkan düşünün!

maçlara gitmeyen bir başkan. trabzonspor başkanı olmasına rağmen elimizin parmaklarını geçmeyecek kadar bırakın trabzonsporumuzun maçlarına gelmeyi kulübe gelmeyen başkan!

bu takımın başında 3.sınıf insanlar var!...

bu takımın başında bir baş yok!

bu takımın başında maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakası olmayan - ısmarlama haberlerle gazetelerde "şunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller değil artık! yalanlar var! zaman değil artık oyalama var!

beceriksizlik değil! ARTIK İHANET VAR!
    bunu anlayan birilerinin olması güzel.ilk günden bugüne albayrak konusndaki şüphlerimi dile getirdim.bazı arkadaşlar gerek forumda gerek yüzyüze kızdılar bana.ben de ne de olsa başkanımızdır.belki iyi niyetlidir diye pek de ağır eleştirmiyordum.ama gerçek ortada.savunan ya kördür ya da albayrak dedim bir çok kişi kızdı.hala diyorum.çünkü iyi niyet olduğuna inandırılmam lazım.bunun için bir iki küçük hareket yeterdi ama öyle bişey yok.

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak Geldiğinde
    (haşa)Başımıza Peygamber Gelmiş Gibi Bir İzlenim Nasıl Oluşmuştu
    Anlayamadığım O
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

piyon başkan istemiyoruz. hükümetin ulusoyu devirme planıyla başa gelen albayrak emeline ulaşıyor ama biz git gide uçuruma doğru sürükleniyoruz. Trabzona bundan öncede siyaset bulaşmıştı ama hiç bu kadar siyasetin içinde olmamıştık.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir yazı altınaimzamı atarım

tuğba61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyasetle alakası yok.. Tutturulmuş bi siyaset karıstı falan çok yanlış. (siyaset karıstı diyenlere diyorum alıntı yapmamısım )
    Konu tuğba61 tarafından (10.01.2008 Saat 01:35 ) değiştirilmiştir.
    Başarıya endeksli değiliz, varlığına aşığız. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altıntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım 2 senedir değil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insanı tarafından bilinçli ve sistemli bir şekilde sabote ediliyor

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

evet dogru cumle bu galiba "piyon baskan istemiyoruz"
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 yıl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporlulukları tuttu.....

bi şey demedik beceremediler tarihimizin en başarısız dönemini yaşattılar bir 2. lig takımına yenilmediğimiz kalmıştı onu da yaptılar dün.....

bana onların iyiniyetli olduğunu inanadıramaz. gökdenizle yattara dışında takımda adam kalmadı hala transfer yok. demekki umurlarında değil.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

evet piyon başkan istemiyoruz !!! belkide bu başkanlar farklı bir durumda takımımıza başkan oluyorlar ama sonra her nedense kulüp ile birlikte Trabzon daki bir takım karanlık kişilerin piyonu yada oyuncağı oluyorlar....

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ya Kimse Kusura Bakmasın Bu Takımı Sahipsiz Bırakanlar bizleriz taraftarlar. Hep yaz çiz başka bir şey yok.Biri geliyor şöyle yürüyüz yapacaz falanda hep lafta yani olan hiçbir halt yok 40 yıllık tarihin en kötü 2 sezonunu yaşıyoruz ama taraftar tıs yani Yuh olsun Yazıklar olsun Sizin Trabzonsporluluğunuza başkada bir şey demiyorum kim üstüne alınmak istiyorsada alınsın.

Tiksindim artık hep protesto yapalım da yürüyüş yapalımda yazan anketlere katılmaya VALLA yazıklar olsun bize.

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporlulukları tuttu.....

bi şey demedik beceremediler tarihimizin en başarısız dönemini yaşattılar bir 2. lig takımına yenilmediğimiz kalmıştı onu da yaptılar dün.....

bana onların iyiniyetli olduğunu inanadıramaz. gökdenizle yattara dışında takımda adam kalmadı hala transfer yok. demekki umurlarında değil.
    dün akşamki maçta gökdeniz de vardı yattara da ..... eğer sen bunlara adam diyorsan gerisini düşünmek bile facia....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı değirmendere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki maçta gökdeniz de vardı yattara da ..... eğer sen bunlara adam diyorsan gerisini düşünmek bile facia....
    ilk yarıda onlar olmasaydı bugün büyük ihtimalle kasımpaşanın konumunda olurduk. benim eleştirdiğimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sıçramıyor.....

ilk yarıda onlar olmasaydı bugün büyük ihtimalle kasımpaşanın konumunda olurduk. benim eleştirdiğimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sıçramıyor.....
    peki ne yapalım ? buyur sen öner bir şeyler. yıldız dediğimiz topçular kalmıyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçıyorlar diyebiliriz. bak işte yattara da gitmek istiyor şimdi ne yapalım kalması için gidip ayaklarınamı kapanalım ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

peki ne yapalım ? buyur sen öner bir şeyler. yıldız dediğimiz topçular kalmıyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçıyorlar diyebiliriz. bak işte yattara da gitmek istiyor şimdi ne yapalım kalması için gidip ayaklarınamı kapanalım ?
    Ömer Rızanın bile bu takımda durmak istememesi takımın ne halde olduğunun resmidir..... siz büyük takım olursanız oyuncu gelir sizin ayaklarınıza kapanır....

aynı yattara şampiyonluğa oynadığımız zaman şimdi aldığı paranın yarısına oynuyordu gıkıda çıkmıyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalırsa o zaman yönetim ne iş yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onları.....

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

aynen öyle...
    burda gıkını çıkarmayan , üç kuruşa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herşeyimizsin" diye bağıran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldıran ve adına taraftar denilen bu tarz gerizekalılar olduğu sürece bunların yaptıkları az bile...
    yarın albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapılsn çıkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayısınız la, başkan ne yapsın" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde bişey yapamazsınız..şenol güneşin bi sözü vardı: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarınki o hesap..trabzonda dışlanacak olan şey ilk önce satılmış taraftardır..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arası bu böyle değildi...protesto bi başladımı avni aker yıklırdı...stadın dışına çıkardı , taşardı..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk başarı diye lanse ettiği 3.olursak..
    kimliğimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadığın halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayı ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayı HAİNLİK ten başka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardım edende yalakalık edende haindir.

Alıntı mavinisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse Trabzonsporun şampiyonluğunu düşünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasıl satıldığını çok çarpıcı bir şekilde görüyorsunuz.Taraftarın belli bir bölümü satın alınmış diğerleride onlara ses çıkaramıyor
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Nereden
    İstanbul

Yönetimin her söylediği yalan , hepsi bu klüp tarihinin en kötü yöneticileri, yaptıkları tek olumlu şey yok, sportif başarısızlık dışında yönetimsel olarakta dibe vurduk rezil olduk (Ersen martin olayı, kaçan oyuncular, hacıosmanoğlu- sayitoğlu olayı ve daha birçok olay). Hepsi bi yere kadar kabul edilebilir ama bu yalanlara dayanamıyorum, çünkü bunlar karakter problemidir ve bu takıma yönetici olanların karakterli insanlar olmaları gerekir ne yazıkki bu değerimizi de kaybettik 5. sınıf insanları klüp yönettirmeye çalışarak.

"2. sınıf rum takımlarına yenildik , küme düşmemeye oynadık, yaşamadığımız rezillik kalmışmıydı demekki kalmış bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarın çıkıp konuşacak 5 transfer düşünüyoruz diyecek ve sonrasında da dengeleri bozmayalım taransferden vazgeçtik diyecek bir Zeyyat kafkas'ımız, brezilyalara gidip sambacılarla takılıp gelecek ne halt yemeye oralara gittiği bilinmeyen Kanca'larımız Baturoğulları'mız, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takımdan uzaklaştırıp kendisini anlatan bir onursal başkanımız, galip olduğumuz bir maçta sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmuş taraftarlarımız, gerçek taraftarın içi kan ağlarken mağlubiyetler sonrası gülüp oynayan futbolcularımız var.
    Ve sonuçta dibe vurmuş bizden başkasının Büyük olarak görmediği (bence haklılar da artık) rezil olmuş bir takım var ortada., yukarıda bahsi geçen durumdan sonra da bundan başkasını beklemek sürpriz olur zaten".

Nereden
    İstanbul

Alıntı zeki gursoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle...
    burda gıkını çıkarmayan , üç kuruşa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herşeyimizsin" diye bağıran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldıran ve adına taraftar denilen bu tarz gerizekalılar olduğu sürece bunların yaptıkları az bile...
    yarın albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapılsn çıkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayısınız la, başkan ne yapsın" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde bişey yapamazsınız..şenol güneşin bi sözü vardı: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarınki o hesap..trabzonda dışlanacak olan şey ilk önce satılmış taraftardır..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arası bu böyle değildi...protesto bi başladımı avni aker yıklırdı...stadın dışına çıkardı , taşardı..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk başarı diye lanse ettiği 3.olursak..
    kimliğimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadığın halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayı ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayı HAİNLİK ten başka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardım edende yalakalık edende haindir.

Vallaha bizim stadda ne yalakalıklar oldu Haluk Ulusoy posteri açıldığında sinir krizi geçirecektim, yalaka yerel gazetelerimiz hergün adam lehine haber yapıp pofpofladığında cinlerin tepeme çıkıyor ne yazıkki kendi içimizde satılmış bir takım unsurlar var ve bunların Trabzonspor umrunda değil takımın altına bir tek odun koyup yakmayan adamlara yalakalık yapmak derdindeler ve ne yazıkki bunlar takımda söz sahibi konumundalar.
    Konu emre81 tarafından (10.01.2008 Saat 10:31 ) değiştirilmiştir.

Ömer Rızanın bile bu takımda durmak istememesi takımın ne halde olduğunun resmidir..... siz büyük takım olursanız oyuncu gelir sizin ayaklarınıza kapanır....

aynı yattara şampiyonluğa oynadığımız zaman şimdi aldığı paranın yarısına oynuyordu gıkıda çıkmıyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalırsa o zaman yönetim ne iş yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onları.....
    dostum bu takımdan , en iyi olduğumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yılında tolunay , hami , abdullah , şota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onları yanlış yönlendirmeyelim yeter diyorum....

Nereden
    İstanbul

dostum bu takımdan , en iyi olduğumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yılında tolunay , hami , abdullah , şota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onları yanlış yönlendirmeyelim yeter diyorum....
    Verdiğin örnek tamamıyla doğru ama bir nüans hatası var bizim yöneticilerimiz kesinlikle yönlendirilebilecek insanlardan oluşmuyor ne olumlu ne olumsuz hiçbir fikri alıp uygulayacak esnekliğe ve kabiliyete sahip değiller aksine,sınırlı kapasiteleriyle yalanlar söyleyerek bizi umuda sevkedip kendileri yönlendiriyor sadece.

Nereden
    İstanbul

Alıntı mavinisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takım 2 senedir değil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insanı tarafından bilinçli ve sistemli bir şekilde sabote ediliyor
    Mukemmel bir tespit arkadasıma aynen katılıyorum neyi paylaşamıyorlar anlamıs değilim galiba bir kaç kuşak değişmesi gerek sanırım duzelmesi için

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şunu Anladık ki; Herşey Para Değil.
    Özür Dilerim Atay Aktuğ Başkanım.
    Arkandan hep dedim: "Parasız olsaydı bu işler,bende başkan olayım."

Bu yönetim Futboldan gram kadar anlamış olsaydı. Bu kadro bu hale gelmezdi.
    Bize uzun süre börev yapacak işi bilen bir başkan lazım.

Şu Ziya bir takımla anlaşmadı mı yaaa. Anlaşsa da toplasa kurmaylarını yanına.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya sadece reklamlarını yaptılar ve gidiyorlar

EĞİTİM ŞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)