Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karaborsanın Önüne Nasıl Geçilir? Karaborsacıları Allah'a Havale Ediyorum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Karaborsanın Önüne Nasıl Geçilir? Karaborsacıları Allah'a Havale Ediyorum!

Yine bir derbi maçı yine bilet krizi!...

Karaborsacılar bir yılda 3 kere olan bu olayı dört gözle bekliyorlar. Bütün hazırlıklarını yapıp herhalde biletlerin satılacağı günün sabahı gişelere yığılıp biletleri ceplerindeki sermayeyi bitirene kadar alıyorlar.

Sonrada senin karşına geçip pişmiş kelle gibi "kalearkasi 80ytl ama maç günü 100e alirsin" diyorlar...

Ey ahlaksiz insanlar ve sizi koruyan kanunlari koyan kendini bilmezler...!

Ben "almam" merak etme! O kadar enayi değilim!... Beni ve benim gibi bir cok insani bu hale dusuren sorumluları Allah'im bildigi gibi yapsin.

Karaborsadan nasil kurtuluruz... Bu ise nasil bir son veririz. Bu isi yapanlara verilen ucuz cezalar ve kanun olmasına rağmen herkesin elini kolunu sallayarak kanun koruyucu (!) polislerin onunde satışlarına devam etmesi BU SEREF SİZLER YUZUNDEN MACA GİREMEYEN TRABZONSPORLULARIN ENAYİ YERİNE KOYULMASINDAN BAŞKA NEDİR?

ben bu maçta karaborsacilarin yine ortaliği bir böcek gibi istila edip bir cok insani yuzustu birakacaklarini biliyordum. bu adilik bu duzenbazlikla para kazaniyorlar.. bu firsatçilik reva mi onlara?

Yönetimin fiyatlari dusuk tutmasının zararları mı diyelim bu ise?

Hem inaniyorum ki su stat 50.000 kisilikte olsa bu maçta dolardi. Bu ongoruden yoksun yoneticilerimiz hem de sehit ailelerine bagıslanacak hasilati yuksek tutmak icin ucretleri daha yukarıya cekebilirdi.

Ama kapasitesiz insanlardan bu kapasiteyi beklemek onlara yapilan bir hakarettir...

Emniyet güçlerinin bu konuda yapacaği olay sadece o karaborsacıları goz altina alip para cezasi vermek ve sonra serbest birakmak. bari bu yapin. hiç olmazsa bu haksiz kazançlarından edin onlari

Karaborsaciliği yapanlarda Trabzonlu ve Trabzonsporlu... Enayi yerine koyulan da Trabzonlu ve Trabzonsporlu...

Ne Mutlu Bize...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

herşey yönetim ile ilgili daha doğrusu yönetememe ile ilgili.şu maçın bilet fiyatları bu mudur allah aşkına.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Haklısın ama yapılacak bişe Güvenlik Görevlileri bile bişe yapamadıktan sonra !!!!

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey yönetim ile ilgili daha doğrusu yönetememe ile ilgili.şu maçın bilet fiyatları bu mudur allah aşkına.
    Vallahi ya maraton 10 ytl ayıp valla...Bide burdan gelecek para Şehit Ailelerine gidecek!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

şehit ailelerine saygısızlık diye dusunuyorum bu fiyatlari...

bence olmasi gereken fiyatlar

kalearkasi : 10

maraton: 20 maraton özel diye bir yer : 30

kapalı : 40

....
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Emniyet Taraflarla uğraşmak yerine göstere göstere karaborsa yapanlarla uğraşsın.

işin ilginç yanı Dünyanın heryerinde karaborsa gizli kuytu köşelerde yapılır Trabzonda ise eline desteyi alan stadın önünde turlar
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilet alıp karaborsacılarla muhattap olmayan şanslı kişilerdenim...ama her zman şans olmuyo tabiki...bu işe biri artık dur demesi lazım...

bu işte yönetimin de büyük suçu var...bedava bilet veriyolar bazı tribün gruplarına maçta bağırmaları için onlarda biletlerin çoğunu karaborsada satıyo ne yazık ki...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

karaborsacılarla turnikede çalışan bazı zat'ı muhterem arkadaşlar birlikte hareket ediyo bizzat şahit oldum ama önüne geçemiyosun yöneticiler bişi demedikten sonra olacağı bu
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yahu arkadaşlar her şeyi sorun haline getirmenin de alemi yok... Şehit ailelerine saygısızlıktan karaborsaya kadar herşeyle uğraşacaksak geriye hangi enerji kalacakta maça konsantre olacağız. Girip biletix'ten biletinizi alın. Sonra da paşa paşa gidip alın biletinizi. Vereceğiniz 1-2 YTL hizmet ücreti. Kredi kartı olmayana ben alırım, 5 bilet hakkım var, farklarını da ben öderim. Ne edelim yani şimdi... Karaborsa diye birşey var. Çözmek de güvenlik güçlerinin işi.

Sonra 3-5 neyse artık, verdik gitti şehit ailelerine... Niye saygısızlık olsun ki? Düşünene helal olsun. Şimdi başkan çıkıp "kabahat bağışlayanda" dese bence haklı... Herşeyde de şikayet edilmez ki. Topluca "huysuz şirin" olduk.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Bütün hazırlıklarını yapıp herhalde biletlerin satılacağı günün sabahı gişelere yığılıp biletleri ceplerindeki sermayeyi bitirene kadar alıyorlar."

ben böyle olduğunuda zannetmiyorum. bence kulüpten bazı kişiler vasıtasıyla direk alıyorlar.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emniyet Taraflarla uğraşmak yerine göstere göstere karaborsa yapanlarla uğraşsın.

işin ilginç yanı Dünyanın heryerinde karaborsa gizli kuytu köşelerde yapılır Trabzonda ise eline desteyi alan stadın önünde turlar
    Böyle birşey yok yanlız.İstanbul'da da karaborsa stadların önünde gayet açık bir şekilde yapılır.En azından İnönü'de böyle olduğunu biliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bu konu hakkında az önce 1-2 kişiyle konuştum hatta içleirnden bazılar 10-20 bilet alıp bugün satmışlar (bunların yaptığının adını siz koyun)

klüp içindeki bazı işbirlikçiler aracılar kullanarak başkan adayları adına yüzlerce bilet almışlar ve bunları dağıtmışlar diye söyleniyor...

bu biletleri alanların hepsi heralde maça gitmek için kullanmamış ve karaborsa için kullanmışlar. Klüpteki zaafiyetmi? yoksa oradaki insanlar korkudanmı böyle birşey yaptılar acaba ?..

biletixte sadece kapalı ve vip ' ye bilet kaldı. oy toplamak için ya da şirin görünmek için bu hareketlere girecek adamlar şuanda belli. adlarını vermeye gerek yok. Burada konuştuğum insan kuzeninin klüpten bir tanıdığı aracılığıyla 20 nilet aldıpını söyledi artık bu adam 20 bilet alıyorsa daha büyük adamlar allah bilir kaç bilet almışlardır?

benim duyumlarim bunlar. bu tur olaylar daha oncede basimiza geldi. ancak bir onlem alinmazsa devam etmeye devam edecek...

duzenli olarak essek sudan gelinceye kadar dovulurse bir sekilde onune gecilir. sirf bu derbi maclari icin sehir sehir dolasip karaborsa yapanlar var. sanirim iki sene onceydi yenildigimiz bir fener maci oncesi stat cevresinde karaborsacilara temiz bir dayak cekmistik. ama biz adamlari bulana kadar biletlerin hepsini satmislardi. 3 karaborsacidan 20 bilet cikmisti.

hersey emniyetin goz yummasi yuzunden oluyor. hicbirsey yapilmiyorsa al adamlari vergi kacirmaktan tik iceri. haksiz kazanc bi sekilde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

"""""""""... boş adam deiller ...benım kuzen istediği an 50 tane bilet alıyor da..koskoca baskan 2 bin bilet alamyacakmı """"""""

bu lafi ben demiyorum...

ne kadar dusundurucu degil mi...

bu ekonomik sartlarin bu kadar kotu oldugu bir ilde derbi maci oncesi eline gecen biletlerle maca gitmek yerine satip para kazanmak isteyecek kac kisi olur sizce?

KUTADGU
    Ziyaretçi

Asacan bir kaç tanesini meydan parkına. Bak ondan sonra yapıyorlar mı?
    Diye başlayan bir sürü söz var..

Lakin
    Polisin, yönetimin, yetkililerin önünde bu kadar açıkca yapılan bir olayın önüne nasıl geçilir bilemiyorum.

Nasıl bir Çözüm?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstenirse kulüp özel güvenliği bile bu işi engeller. Neden engellemiyorlar?
    Kanunlar karaborsa için ağırlaştırıldı biliyorum ama yine bir değişiklik yok
    Taraftar yanımızda olsun diyorlarsa taraftarı sırtından bıçaklatmasınlar öyle değil mi?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu kadar uzun aradan sonra bilet fiyatlarinin daha yüksek tutulmasi gerektigi görüsündeyim.ayrica karaborsacilara karsi ciddi önlemler alinmiyor.mesela toplu bilet satilmasinin önüne gecilmeli.biletler de cok gec satisa cikmaya basladi.buda yönetimin eksikligi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Kimse karaborsacılardan bilet almasa bu sorun çözülür.Bunun bilet fiyatlarıyla alakası yok.
    Yönetim maraton 20,maraton özel 30 diye bilet fiyatlarını açıklasaydı yine karaborsa olucakı.
    En güzeli bu adamlardan her ne olursa olsun bilet almamak,aldırmamak.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adi herifler
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir zamanlar bu tip çakallarla ugraşanlar vardı şimdi işbirligi yapanlar...Trabzonda istenilsin bu çakalları bir günde temizlerler..!! ama dedigim gibi istenilsin!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu işler güvenlik güçlerinin gözleri önünde yapılıyorsa buna daha ne denilebilir ki?

bu karaborsa heryerde...

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

ya polisin önünde yapıyorlar bu işi gözlerimle gördüm. emniyet bişe yapmadıkça biz ne yapalım, adama demezlermi koskoca emniyet bişe demiyoda sen kim oluyosun. ayrıca küçük çocuklara para verip sokuyolar sıraya ufak oldukları için aradan sıyrılıp öne geçiyolar ve alıyolar 5 tane bilet getirip veriyolar adama. bunlar hep olan şeyler. kombinenin tek iyi özelliği bu zaten bilet derdi yok

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de bilet alan şanslılardanım arkadaş sıradayken bikaçkişi peşpeşe gelip her biri 50 bilet alıyor var mı böyle bişey bi kişiye 50 bilet verilir mi ayıptır en azından bi kişiye en fazla 5 bilet verin bunu da beceremiyosanız zaten helal size ne diyelim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bu haberi yenilemek istedim kaçıranlar için

Galatasaray PAF maçı YAVUZ SELİM SAHASI !!!!!!!!!!!!!!!!!

PAF takımımızın Galatasaray ile oynayacağı 13. hafta karşılaşmasının programı belli oldu. Buna göre ekibimiz rakibiyle 25 Kasım Pazar günü saat 16.00'da Yavuz Selim Sahası'nda karşılaşacak.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Barcelona da bile yapiliyo siz ne diyosunuz ya ama yine de zafer abinin dedigi gibi

adi herifler
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)