Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklamaları...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Standart Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklamaları

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu, Bordo-Mavili takımın 1992 yılından bu yana hiçbir sezon ligi hak ettiği yerde bitiremediğini söyledi

Trabzonspor'un 2007-2008 sezonuna da yanlış başladığını ve yanlış işler yaptığını söyleyen eski yönetici Ahmet Ağaoğlu, “Trabzonspor içindeki yıldızları barındıramadı. Stepanov, Trabzonspor için son derece önemli bir futbolcuyken bir yıl oynatılmadı. Bu dönemde Chelsea'ye 7 milyon dolara satılmadı, bir yıl sonra Porto'ya verildi. Porto'da Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı bir performans sergiledi. Trabzonspor, bugün stoper sıkıntısı yaşıyor. Marcelinho, Szymkowiak gibi yıldızlar kulüp bünyesinde tutulamadı" diye konuştu.

Trabzonspor'un başarısının yönetimden geçtiğini, şehirdeki bütün grupların tek bir isim ve yönetim kurulu etrafında birleşmesi gerektiğini kaydeden Ağaoğlu, bu ortamın sağlanmasının ardından 2-3 yıl sabredilmesi halinde Trabzonspor'un her zaman şampiyonluğa oynayabilecek bir takım olacağını söyledi. Başkan adaylığı için isminin geçmesini doğal karşıladığını ifade eden Ağaoğlu, "Tek öğütülmemiş isim ben kaldım. Trabzonspor etrafındaki gruplar, basın, sizi de öğütürler. Geçmişte yaşadığım olaylardan edindiğim izlenimlerden hareketle bunu söylüyorum.

Eğer birilerinin önerdiği ismi yönetiminize dahil etmezseniz, birisinin telefonuna karşı dönüp aramazsanız, bunlar çok rahat yaşanabilir. Kriterler çok basit ve ucuz. Bu birleşme olmazsa daha çok Ahmet Ağaoğlu, başka isimler aranır durur. Ahmet Ağaoğlu yıpranmamış bir isimdir. Benim belli bir spor birikimim var. Ancak mevcut yapıyla bunun ancak yüzde 10'unu aktarabilirim.

Önemli olan ekip ve birlikte çalıştığınız kişilerdir. Dönüp arkanızda kimseyi bulamazsanız hiçbir işte başarılı olma şansınız yoktur. Bizim elde ettiğimiz başarıda bu birlikteliğin önemli bir rolü vardır" ifadelerini kullandı. Ziya Doğan'ın istifasının ardından teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal'ın da takıma sadece yüzde 10-15 etki yapabileceğini vurgulayan Ağaoğlu, "Ersun Yanal'ı yanlış bir isim olarak değerlendirmek istemiyorum.

Trabzonspor'da yapısal bozukluklar var. Nuri Albayrak yönetiminin iyi bir yönetim olduğunu varsaysak bile camianın desteğini ciddi anlamda kaybetmiş olması büyük bir eksikliktir. Saha sonuçları bir süre iyi gitse de başarı şansı çok düşük olur. Herkesin şapkasını önüne koyup, Trabzonspor menfaatlerini düşünerek, o fedakarlığı göstermeli ve gerekli önlemleri almalıdır.

Bu kararlar alınmadığı sürece bu senaryolar hep yaşanmaya devam edecektir. Bu düzen devam ettiği sürece değişen hiçbir şey olamayacaktır. 1993'ten bu yana yaşadıklarımı analiz ediyorum. Kimsenin bu söylediklerimden darılmasına gücenmesine gerek yok" diye konuştu
    Konu UmutBaykan tarafından (30.10.2007 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Eminim adaylıgını koyacak secimlerde
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsim Ağaoğlu olunca dışarıdan tespitlerde bulunması eli taşın altına koyacağını düşündürüyor insana...
    Umarım sadece tespitten sınırlı kalmaz açıklamaları...
    En azınndan açıklasın adaylığını kursun listesini...
    Bizde seçelim projesi, yönetim listesini en iyi oluşturanları...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ağaoğlu yaklaşık 20 yıldır camianın içinde, birkaç yıldır da dışında.
    Hep söyledi ama ne yaptı?

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ersun yanalla birlikte güzel bir çalışma içinde olabilirler aslında.. ama maalesef hep laf hep laf..
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Çok güzel konuşuyor.Tespitlerde doğru.Ama şöyle bir durum var biz bunları artık yemiyoruz.En azından ben yemiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor'un eski idarecilerinden Ahmet Ağaoğlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladı.

Trabzonspor’un eski idarecilerinden Ahmet Ağaoğlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladı. Yanal’ın takıma katkısının yüzde 15-20’yi aşamayacağını belirten Ağaoğlu, “Taraftarların yüzde 60-70’i şampiyonluğu tarihten okuyan bir kuşak. Takım içindeki yıaldızlar barındırılamıyor. Yanal yanlış bir isim değil, ama kulüp içindeki sorunun temeli yapısal” ifadelerini kullandı.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

korkutbozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağaoğlu yaklaşık 20 yıldır camianın içinde, birkaç yıldır da dışında.
    Hep söyledi ama ne yaptı?

BOL BOL REKLAM

Nereden
    Malatya

ağaoğolu dışarıdan gazel okuyor, demeçleri Trabzonspora değil, Türk spor kamuoyuna sevecen görünen demeçler. laf değil icraat istiyoruz. ağaoğlunun söylediklerini aklı başında herkes söylüyor, ağaoğlunu ağaoğlu yapacak tespitler değil icraattir. gerisi laf salatası yapmaktır.
    Konu DURAS tarafından (30.10.2007 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata

Tolga_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ağaoğlu zamannda herkesi umutlandırıp son anda geri çekildi. Bunu o zaman yapan insandan artık yarar beklemek bana pek mantıklı gelmiyor...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aciklamalar önemli degil.

Icraat bekliyorum
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

sorumluluk almadıktan sonra kimse gelip doğru anlatmasın..
    masal tadında geliyor kulağıma..

tamamen hariçten gazel okumak...tabi kendi reklamını da bol bol yapmış oluyor..

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o halde koy adaylıgını ve baskan ol sen bunu hakedıyorsun adaylıgını koymanı beklıyoruz sn agaoglu

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

adam resmen kimse aday olmasın herkes beni desteklesin falan istiyor heralde. kimse trabzon başkanlığına oturtulmaya çalışılmamalı. herifse aday olur kazanır bizde destekleriz..
    taraf

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uğraşmak istemiyor...ben aman aman bir başarısını görmedim yönetimlerin de...evet dışardan bakıldığın da albenisini yüksek..kültürlü,aklıbaşında,giyimine özen gösteren,temsil yeteneği çok kuvvetli,golf federasyonu başkanı,istanbul sosyetesinin gözdelerinden,başarılı bir iş adamı....v.s.
    bu liste uzar gider...ama bence inatçı değil ... ve bizim ondan beklentilerimizin çok uzağın da....
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya aday ol yada suss burda herkes senin başkan olmanı istiyo akıl istemiyo...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şimdilerde herkes en az Ahmet başkan kadar sorunların bilincinde.

Sorun Ahmet Ağaoğlu'nun seçimlerde aday olup olmayacağı.

Ersun iyiymiş,Ziya kötüymüş,Albayrak başarısızmış,Hacıosman şuymuş buymuş herkes herkes kadar biliyor.

Yapabiliyormusun devrimi.

Tüm bu kötü yapıyı elinin tersi ile yıkabiliyormusun,aranan bu.

Yoksa herkes herşeyin farkında.

Bu nedenledir ki,Albayrağa ve diğer adaya rağmen herkes yeni hocaya kocaman bir umutla sarıldı.

Gerisi kimsenin umrunda değil şu aşamada.

Ha Ali Veli,ha da Veli'nin Ali..
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafından (30.10.2007 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor ile ilgili yorum yapan ya da medyaya roportaj veren herkesi kendi reklamını yapmakla suclar olduk arkadaslar.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahh ahh seni silah zoruyla şehirden kovanlar utansın.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskanim koy artik su adayligini bizde Albayrak korkusu yasamayalim kongrede.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konusacagina adayligini koy dediklerini yap. Adayligini koyarsan bil ki arkanda duran ve seni seven cok kisi var.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

buyukkaptan
    Ziyaretçi

ahmet ağaoglu gibi çagdas bir başkana ihtiyacımız var bunu söyleyeyim

Yeni bir oluşumun başında,yeni bir hoca ile çıkılacak ilk maç öncesi yapılacak açıklamalar bunlar olmamalı idi TS'a başkanlığı ihtimal olarak görülen birinin.Ancak işte tamda bu gibi davranışları gösteriyor ki ne Ahmet Ağaoğlu böyle bir mes'uliyeti taşıyabilecek ağırlıktadır nede onun TS'a Başkan Olması gerektiğini ileri sürenler....Yazık....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sayın Ağaoğlunun söylediklerini bizde biliyoruz. Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan bu düzeni değiştirmek. Onun içinsöyledikleri beni zerre kadar enterese etmez. Birşey yapabiliyormusun, var mı böyle bir niyetin bize ondan bahset. Yoksa sizin gördüklerinizi görmeyen mi var bu forumda.

Herkes bir kenarda yatmış istiyorki birileri kulübün anahtarını kendisine getirsin.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sanki adamı başkan yapıyorlar mı?Bir aday olacaktı birileri konuşmaya başladı.Bazılarının işine gelmiyor sanırım ağaoğlu'nun başkanlığı.O birilerinin yüzünden kulübün önü açılamıyor birtürlü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)