Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tepkimizi Koyalım!... Bu Şehir Sahipsiz Değil!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Tepkimizi Koyalım!... Bu Şehir Sahipsiz Değil!

Trabzon insanının kişiliğini herkes bilir... Başta adaleti severiz. Güzel oynayanı alkışlar yanlış yapanı ıslıklarız!

şimdi sivasspor güzel top oynarken alkışladık. Ama sonra ne oldu? herşey tersine döndü. Neden? Olaylar apaçık ortada...

Sivassporlu oyuncular aymanın balilye yaptığı fualdan dolayı trabzonsporlu futbolcuları tartaklamaya başladılar. ardından rahat durmamaya devam ettiler..
    oysa bizimkiler olayları yatıştırtamaya çalışırken onlar Rahatsızlıklara devam ettiler...

Sonra ne oldu? burada görünmeyen gizli bir el vardı... Tabi kimse görmedi HAKEMİ...

hakem olayları izledi ... alevlenip yangının çıkmasına izin verdi. hala yangını söndürmeden izlemeye devam etti.. ta ki adaleti arayan bir taraftar sahaya girene kadar...

sonra neyi izledik? taraftar döven 5 sivaslı futbolcunun yanı sıra sivas kulübesinden gelenler de buna eklendi.

ayrıca diğer yandan bir trabzonspor taraftarını kovalayan 3 sivassporlu vardı....

şimdi trabzonspor taraftarının yaptığı neydi biliyor musunuz?

dolu bir bardağın içine bir taş koyarak suyu taşırmaktı....

peki sivassporlu oyuncular ne yaptı? çok güzel şeyler yaptılar değil mi...

ayrıca sivassporun t.direktoru ne dedi ? "mısırlı ayman israilli baliliye fual yaptıktan sonra ...." olay ne kadar amator ve iyi(!) niyetli değil mi?

trabzonspor sahipsiz değildir! yönetim susabilir hiç bir şey söylemeyebilir hatta kendini suçlayabilir ama taraftar takımını ilk sahiplenen ve ilk hakkını savunandır...

lütfen bmn. yönetiminin hazırlayacağı bir bildiri varsa onu gereken yerlere iletsin...

tff@tff.org.tr

stadyum@trt.net.tr
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

nedne tepki vereyim kardesim?
    aymani bilmiyor muyuz biz! bülentin söylediginde haklilik payi yok mu?
    hirsizin hic mi sucu yok?
    o sahaya girenlere de ödül verilsin! bordomavi.net taraftar ödülleri kapsaminda en yigit taraftar diye bir bu eksik zaten degil mi? ayni seyler yattaraya yapilsaydi ne yazacaktiniz?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Nytre yazdığın yazı çok doğru.
    sivasspor başkanı hocası çıkyıor biz kardeş klübüz diyor ama oyuncularının yaptıkları pislikleri anlatmaya dilleri varmıyor. böylesi işlerine geliyor çünkü. ayrıca bu maçın son 30 saniyesini oynatmayanlar utansın.

Sercan Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonu bitirmeye çalışıyorlar

Bence en iyisini yaptı taraftarlar ama eski taraftarlar olsa ordaki sivaslı futbolcular linç edilirdi trabzon çok değişti sağ duyulu insanlar doldu.kısacası cehennem avni aker cennet oldu son senelerde ve çekinen taraftarlarla doldu.
    hele ki o bülent uygunmudur ne dir adamların nereli olduklarından sanane olayı büyütmek için herşeyi yapıyor maçtan sonrada birde yok tehdit telleri alıyorum falan filan özel numaradan diyor adam numarasını göstersinde arasın diyor trazbon taraftarları uyanın artık ezilmeyin

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..böyle bir olay nerde görüldü..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İşin içine bir de ırkçılık girdi ki kesin hükmen yenilgi çıkacak. Ayman'a da sağlam cezâ gelir.

Trabzon, şiddet, ırkçılık üçlüsünü yine bir araya getirdiler. Bu olay yönetimin, teknik direktörün falan konusu değil. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

selcukuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..böyle bir olay nerde görüldü..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    Teslimiyetçi zihniyet.
    Tamam ceza alalım. Ama Sivasspor luların yaptıklarına ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dövdüler görmedin mi ? Ne olduda tatil edildi maç ?
    FENERBAHÇE maçını KADIKÖYde tatil etsin bu DEMİRLEK te göreyim.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben burda konuşulmadan önce gerekil yerlere maillerimi attım.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 mü 5 mi verecekler bilemem.ama hükmen yenilmememiz gerekir.en azından gs maçında olanlara göre bişey olmadı stadda.ayrıca sivaslı oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamız razıyım.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezayı mhkdan almalı.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben burda konuşulmadan önce gerekil yerlere maillerimi attım.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 mü 5 mi verecekler bilemem.ama hükmen yenilmememiz gerekir.en azından gs maçında olanlara göre bişey olmadı stadda.ayrıca sivaslı oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamız razıyım.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezayı mhkdan almalı.

NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLERİ VERİRMİSİN ?

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayman'ın maç sonunda Trt'de ki röportajda Balili'ye yaptığını insan düşmanına yapmaz. Maç bitmiş ne olmuşsa olmuş Balili gidiyor Ayman'ın yanına Ayman suratına bakmıyor, bi de diyor o kendini yere attı. Sen kime iki ayak kesilirsen kesil o senden kaçmak için bile kendini yere atar. Olaylarda en suçsuz olan da Balili. Ben sadece futbolunu kalas bilirdim kişiliği de öyleymiş. Kısacası nefret ettim bu akşam Ayman'dan...
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Ayman'ın mısırdan isteyeni vardı galiba...
    BORDO MAVİ

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selcukuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teslimiyetçi zihniyet.
    Tamam ceza alalım. Ama Sivasspor luların yaptıklarına ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dövdüler görmedin mi ? Ne olduda tatil edildi maç ?
    FENERBAHÇE maçını KADIKÖYde tatil etsin bu DEMİRLEK te göreyim.
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

düsün bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Biz kimiz?

Biz Anadolunun tüm takımları Fenere , Bjkye , Gsye Ezilirken onlara kafa tutmuş onları ezmiş TRABZONSPORUZ!
    Herkes kendi çöplüğünde ötücek arkadaş. Kimse çıkıp Trabzon'da stad tıklım tıklım doluyken Trabzonspor forması giyen adama çirkeflik yapsa bile haddini aşamaz. Bizim futbolcumuz sahipsiz değil!

Yapılanlar doğru mu ? Hayır çok yanlış ! Ama bu olaylar bizi kenetlenmeye itebilir.

Ama yinede utanıyorum olaylardan dolayı..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Trabzon

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

düsün bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..

AH BENİ BİR ANLASAN ! SEN EĞER 30 SANİYE İÇİN HAKEMİ SAHAYA ÇIKARTAMIYORSAN , lobinde sıfırdır , bu gidişle büyüklüğün de

Sahada olan olayların sadece Trabzona zarar verdiği ortada . Sadece küçük bir hatırlatma Trabzonun masa başında kaç şampiyonluğu çalındı ? Bu maçın masa sonucu hemen altta...

Sivas maçının cezası = 3 - 0 hükmem mağlubiyet - 3 maç saha kapatma

24 yıldır şampiyon olamıyoruz ileri gidelim derken hep geriye adım atıyoruz , o hakemi soyunma odasından çıkartamayan o 30 saniyeyi oynatamayan bir yönetimimiz var çok yazık , sadece o renklere gönül veren gerçek Trabzonluların bu olaylara kayıtsız kalmaması gerekli.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 sn ye kalmış bi maçı tatil eden hakem aciz halemdir rezildir o hakem rezil
    nytre kardeşin dediklerine harfi harfine katılıorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet olaylar yalnış ama bu sadece Trabzonda olmuyor. Biz saha içinde öldürülen taraftarı unutmadık, biz döner bıçaklarını satırları unutmadık, biz geçen seneki Ali Sami Yen'de olan üçüncü cihan harbini unutmadık.

Hiç kimse Trabzonsporu darağacına çekemez
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bazılarımız saçmalamaya başlamış bence yok isterseniz adamlara kurşun sıksaydık birde bu olayların savunulacak hiç bir şeyi yoktur
    adamlar ne kadar tahrik ederse etsin yazıktır bu taraftara be 30 saniye kalmış maçın bitmesine sahaya giriyorsun gerizekalı herif
    ve bizede ibreti alem için en ağır cezayı verirler görürsünüz
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sahaya atlayanların bağlantıları araştırılmalıdır. Bu iş Mehmet Yıldız, Ayman, Bülent uygun, Ziya Doğan mes'elesi değil. İşin içinde Yahudî var, Trabzon var. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hakem GS-FB maçını yöneten hakemdir.O maçtaki olayları hatırlayın stad yakıldı.O maç tatil edilmedi de bu maç niye edildi?

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bunu hakemi sahaya çıkartamayan yönetime söylemek lazım adam yok başımızda ADAM
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcukuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLERİ VERİRMİSİN ?
    ajansspora yaptığı haberdeki yanlışlıktan
    faal futbol hakemleri derneğine hakemle ilgili
    tffye kararlarda dikkatli davranması ve adil olması için
    ligtvye yayındaki problemden

mailler attım.nereye attın dersen de google yazdım.resmi sitelerinin linklerine tıkladım ve ordan bize ulaşın bölümünden gelen adrese gönderdim.elimden bu kadar geldi
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

başta bir yüreme engelli trabzonspor traftarı olarak olanları kınıyorum bügün itibariyle artk birlik olalım başkanımıza aralık ayına kadar sahip çıkalım çünkü o trabzonspor başkanı bizim bizden başka dostumuz yok çünkü biz kendi kendimizi yersek ezik basını ez meye başladı zaten yok eksi yok 10 maç yok en ağır ceza verilsin birlik olalım ve trabzonsporumuzu tekrar eski günlere dönmesi için bişeyler yapalım şuan kafamı yastığa koyamıyorum bazı ezik lerin tv konuşmaları cnm çok sıktı bu ülkede hakkmız bazı şerefsizlerce şampiyonluklarımız çalındı o ezik basını o zaman bile o ezikleri haklı gördü şunu bu gün yine gördüm kü bu ülke spor basınında trabzonmuzu ve trabzonsporumuzun çok ciddi çekemiyorlar ve bizi tasfiye etmeye çalışıyorlar ve bir trabzonlu olarak bütün trabzonsporlura gelin birlik olalımm lütfen bişey yapalım..

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hakem GS-FB maçını yöneten hakemdir.O maçtaki olayları hatırlayın stad yakıldı.O maç tatil edilmedi de bu maç niye edildi?
    o maçda sahaya girmediler o maçda taraftar futbolcuyu dövmedi kurallara göre hakem tek hakimdir kafasına eser tehlike var der gider sivas başkanı bizim için farketmez biz çıkarız demiş bizim yöneticilerde seyircileri boşaltalım isterseniz devam etsin maç demiş ama hakem etmemiş
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

arkadaşlar savunmamız bu mu? neden hata yaptığımızı kabul etmek bu kadar zor? cezamızı çekeceğiz ki tribünlerde taraftarlığı asıp kesmek sanan, bedava maça giremedi diye kapıları yumruklayan, ucuza kombine için stadlarda oragnize(!) olabilen taraftarcıkalrdan kendimizi kurtaralım. şehir tabi ki sahipsiz değil ama hala daha ders almak yerine sağa sola saldırmaya devam edeceksek bir adım bile ilerleyemeyiz.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)