Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geleceğin Trabzonspor'u (Öze Dönüş)

onur_alabuga_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Geleceğin Trabzonspor'u (Öze Dönüş)

----------------Tolga zengin--(c)-------------
    -------------------------------------------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtuluş-------------------
    --Barış Memiş-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------Özer Hurmacı-------------------
    -----------Ali Güzeldal----Umut Bulut------------

Ben geleceğin trabzonspor unun böyle olmasını istiyorum.Dikkat ederseniz yabancı oyuncu yok.Olmasında kim geldiki ii yabancı bi shota bide eh yattara bu takımın maliyeti 3 mil $ ı geçmez şuan ki takımın maliyeti milyon dolarlar.Ama bir kaçı hariç hiç birinde yürek yok.Öze dönüş diyolar,trabzonspor kendine dönerse başarılı olur diyolar alın o zamn kendine dönüş budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten şuan ki kadro 4. olmuş avrupada köy takımına(sahasında ışık bulunmayan)elenmiştirbenim kurduğum kadro bunlardan kötüsünüde yapmaz.Yeni başkan adayı çıksın desin bizden 2 yıl bişi beklemeyin bunları pişirelim ondan sonra bizden bişiler bekleyin.Hem bütçemiz düzelir hrm öze dönüş olur hemde şuan 2-3 nadir oyuncumuzun taşıdığı milli forma sayısı artar herşey güzel olur sizde öze dönüş karonuzu kurun
    bilmem bana katılır mısınız?
    Konu onur_alabuga_61 tarafından (11.08.2007 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.
    !!!! BİZE HERYER TRABZON !!!!

tsmusampa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bunu geçeceksin kardeşim öze dönüş demek 20 yıl zor şampiyon oluruz o zaman. Bu öze dönüşü isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tanıdıklarının para kazanmasını isteyen kişiler. Onlar için şampiyonluk önemli değil sadece para kazanıp ordan nemalansınlar yeter. yetenekliyse oynarsın yoksa basıp gideceksin kardeşim. sözün hasan,hüseyin gibi topçulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    Yeni başkan yeni hayaller!!!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

öze dönüş mantıklı ama bu şekilde değil bence
    tolga
    jabi-selim-çağdaş-hayrettin(inş. alırız)
    hüseyin-serkan
    yattara-yusuf-gökdeniz
    umut

daha mantıklı bence yani yavaş yavaş....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öze dönüş fikrini sonuna kadar destekliyorum. Çuval dolusu parayı İstanbul artıklarına ve ne idüğü belirsiz yabancılara dökünce ne oluyor ki? Yine şampiyon olamıyoruz ve yine ligde kalıyoruz. (Benim gözümde ikincilik ile onbeşincilik arasında fark yoktur. İki durumda da başarısız olan ama bu başarısızlığını ertesi yıl telâfî etme imkânı olan bir takımınız olur.) Trabzonspor altyapısından yetişen gençlerle -hiç olmazsa umut va'd eden Türk oyuncularla şampiyon olamasak bile yine ligde kalırız ve hiç olmazsa takımımızla gurur duyarız, takımımızın maçını iple çekeriz. Biriken borçların kapanacak olması ve daha az para harcayacak olmamız da caba.
    Alıntı tsmusampa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sözün hasan,hüseyin gibi topçulara.
    Hasan ve Hüseyin takıma faydalı olabilmek adına kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleştirilecek onlarca topçu bozuntusu var takımda.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öze dönüş fikrini sonuna kadar destekliyorum. Çuval dolusu parayı İstanbul artıklarına ve ne idüğü belirsiz yabancılara dökünce ne oluyor ki? Yine şampiyon olamıyoruz ve yine ligde kalıyoruz. (Benim gözümde ikincilik ile onbeşincilik arasında fark yoktur. İki durumda da başarısız olan ama bu başarısızlığını ertesi yıl telâfî etme imkânı olan bir takımınız olur.) Trabzonspor altyapısından yetişen gençlerle -hiç olmazsa umut va'd eden Türk oyuncularla şampiyon olamasak bile yine ligde kalırız ve hiç olmazsa takımımızla gurur duyarız, takımımızın maçını iple çekeriz. Biriken borçların kapanacak olması ve daha az para harcayacak olmamız da caba.Hasan ve Hüseyin takıma faydalı olabilmek adına kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleştirilecek onlarca topçu bozuntusu var takımda.
    evet arkadaş benim dediğimde bu. ne kaybedeceksin ki

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Kokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan ve Hüseyin takıma faydalı olabilmek adına kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleştirilecek onlarca topçu bozuntusu var takımda.
    Hüseyin'i hadi kenara koyalım da. Hasan'ın iyi niyetine takıma faydalı olabilmek adına kendini parçalamasına da eyvallah ta yaptığı hatalar doğrulardan fazla ise fayda sağlamasına da gerek yok.

Öze dönüş fikri iyi hoş ama hadi arkadaşlar öze dönüyoruz demeyle bir an olucak birşey değil. Önce özünü iyi bilen özünden aldığı güçle yönetenlere ihtiyacımız var. Takım kolay iş.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Trabzon

Alıntı tsmusampa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu geçeceksin kardeşim öze dönüş demek 20 yıl zor şampiyon oluruz o zaman. Bu öze dönüşü isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tanıdıklarının para kazanmasını isteyen kişiler. Onlar için şampiyonluk önemli değil sadece para kazanıp ordan nemalansınlar yeter. yetenekliyse oynarsın yoksa basıp gideceksin kardeşim. sözün hasan,hüseyin gibi topçulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    biraz mantıklı ol arkadaş ben öze dönüş istiyorum trabzonsporda da hiç akrabam yoq ayrıca benim hiç bir kazancım yok bu birincisi.ikincisi ben trabzonlu değilim trabzonspor u trabzonlu olmadan sevenlerdenim nie öze dönüş bunu sadece ben söylemiyorum şampiyonluk görmüş şenollar ali kemaller lemiler diyolar.hamiler serdar baliler özkan sümerle dio mantığını düşün bu gidişle 25 yıl daha şampiyon olamayız. bu gençlerle hem borçlarımız sıfırlanır hemde başarı gelir dnemekde fayda var.ayrıca fatih hami gökdeniz şenol vs........bunlar gökten inmedi altyapıdan oluştu

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küçük olsun bizim olsun olur o. Dünya istesek de istemesek de globalleşti. Hakeden oynamalı. Sırf Trabzon sınırlarında bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz bölgesini iyi kullanmışız, yetmiş, ama şimdi Dünyayı iyi kullanmak zorundayız
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya Yattara ???
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ozkan Sumer oze donmustu zamaninda, ligi 14. bitirmistik hatirlarsaniz.. Ya da oze donus care olsaydi Akcaabat Sebat yukselme grubundan dusmezdi.. G.Birliginin B takimi olan Oftas'in super lige ciktigi bir yerde Akcaabat bu durumda olmazdi.. Demek Trabzon'un yetistirdigi oyuncular yabanci ve diger Turk'ler olmadan sampiyonluk hedefine cevap veremez..

Cozumu soyliyim ;

1 - Ziya Dogan'dan kurtulmak
    2 - Yonetimden kurtulmak
    3 - Yeni bir yonetim ve hoca ile kisa ve orta vadede belli bir plan dahilinde uyumlu bir takim olusturmak.. Trabzonlu oyuncular, diger Turk yetenekli oyuncular ve yabanci genc yetenekler, bunlarin arasina abilik yapacak bir iki tecrubeli isim.. Genc oyunculari yetistirmek ve Takim havasi olusturmak..

Bu takim gelecek vaadetsin, taraftar gereken destegi verir . . Bugun bizim durumumuzda fener olsaydi, o yonetimi ve teknik direktoru Kadikoy'de sallandirirlardi..
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük olsun bizim olsun olur o. Dünya istesek de istemesek de globalleşti. Hakeden oynamalı. Sırf Trabzon sınırlarında bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz bölgesini iyi kullanmışız, yetmiş, ama şimdi Dünyayı iyi kullanmak zorundayız
    ufuk ferhattan yüz kat iiidr
    YUSUF aymandan
    barış 2-3 sene sonra gökdenizden de iyi olacak bunu herkes bilsin
    ufukhan boş sol kanatta bu zamana kadar gelmiş abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ali güzeldal mükemmel forvet
    malum tolga zengin 10 sene alır kaleyi
    umut bu takımın lideri olur 3 seneye kadar
    eeeeeee daha ne bu takım 3 sene sonra şuanki takımı yener iddalı konuşuyorum çünkü trabzon genölerinde yürek var

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öze dönüşden önce her alanda profesyonelleşme şart artık. Profesyonel olarak yönetilmeyen bir kulübe (-ki son dönemde oluşan yönetim en iyi örnektir) öze dönüş politikası uygulasan ne olur uygulamasan ne olur.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı bladell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ufukhan boş sol kanatta bu zamana kadar gelmiş abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ismi geçen ufukhan,ufukhan bayraktar mı?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öze dönüş çok abartılı bişe bence
    olay mesela şu olmalı altyapıya yatırım 10 katına çıksın ama sırf trabzonlu die oyuncuları almak hata

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

öze dönüşün en kötü örneği ispanyada atletico bilbaodur herifler yabancı oyuncu bırak basq bölgesi dışından adam oynatmıyor...öze dönüş deyipde tayfun cora ları yazmayın...trabzonlu herkes bu takımda oynayacaksa vay halmize...
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vadaa55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öze dönüşün en kötü örneği ispanyada atletico bilbaodur herifler yabancı oyuncu bırak basq bölgesi dışından adam oynatmıyor...öze dönüş deyipde tayfun cora ları yazmayın...trabzonlu herkes bu takımda oynayacaksa vay halmize...
    Onların ki öze dönüş değil. Adamların Milli Takım olarak gördükleri takımları.

Adamlar Bask Bölgesi dışında topcu oynatmamışlar hiç.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Alıntı bladell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ----------------Tolga zengin--(c)-------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtuluş-------------------
    --Barış Memiş-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------Özer Hurmacı-------------------
    -----------Ali Güzeldal----Umut Bulut------------

Ben geleceğin trabzonspor unun böyle olmasını istiyorum.Dikkat ederseniz yabancı oyuncu yok.Olmasında kim geldiki ii yabancı bi shota bide eh yattara bu takımın maliyeti 3 mil $ ı geçmez şuan ki takımın maliyeti milyon dolarlar.Ama bir kaçı hariç hiç birinde yürek yok.Öze dönüş diyolar,trabzonspor kendine dönerse başarılı olur diyolar alın o zamn kendine dönüş budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten şuan ki kadro 4. olmuş avrupada köy takımına(sahasında ışık bulunmayan)elenmiştirbenim kurduğum kadro bunlardan kötüsünüde yapmaz.Yeni başkan adayı çıksın desin bizden 2 yıl bişi beklemeyin bunları pişirelim ondan sonra bizden bişiler bekleyin.Hem bütçemiz düzelir hrm öze dönüş olur hemde şuan 2-3 nadir oyuncumuzun taşıdığı milli forma sayısı artar herşey güzel olur sizde öze dönüş karonuzu kurun
    bilmem bana katılır mısınız?
    gercekten guzel dusunmussun ama bu yonetim onu yapmaz ilerideki yoneticilerin yapmasini gonulden işterim
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Öze Dönüş Sadece Sözde Olmayacak.
    Adam geldimi para için top Oynamayacak.
    Yürekle Oynayacaksa (ki Yerli oyuncularda Daha fazla görülmekte) Gelip oynayacak.
    O Kadar Keşfedilmemiş Oyuncu Var Bunları İlk Önce Alt Yapıdan Geliştireceksin Daha Sonra Öze Dönüş Diyeceksin.
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yürekle Oynayacaksa (ki Yerli oyuncularda Daha fazla görülmekte) Gelip oynayacak.
    O Kadar Keşfedilmemiş Oyuncu Var Bunları İlk Önce Alt Yapıdan Geliştireceksin Daha Sonra Öze Dönüş Diyeceksin.
    Değilmiydi Bizi Şampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayrı Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yürekle Oynamadı...
    İşte Bu Unsurlar göz Önüne Alınmalı...
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Nereden
    Trabzon

Alıntı BarışDemirer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismi geçen ufukhan,ufukhan bayraktar mı?
    pardon ufuk bayraktar

Nereden
    Trabzon

Alıntı karadenizlii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değilmiydi Bizi Şampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayrı Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yürekle Oynamadı...
    İşte Bu Unsurlar göz Önüne Alınmalı...
    haklısın abi benim bahsettiğimde o. yürek olacak ahmet olsun mehmet olsun ama trabzonspor formasının bilincnde olsun illada trabzonlu olacak die bişi yoq benim öze dönüüş demek istediğim altyapı yani bizim altyapıda malum trabzonlu çocuklardan oluşuo e mecburen trabzonluları yazdım ama gerçekten bu kadroyu oturtsunlar avrupada bile iş yapar bu kadro 3-4 sene sonra

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

1970 te miyiz??
    alt yapının çok önmli olması, takımda ciddi sayıda alt yapıdan topçu olması falan tamam da...
    bu öze dönüş falan hayalden öte birşey değil..
    bugün kiminle öze döneceğiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olayım..

kaçıncılığa oynayacağız??
    "ligde üst sıralarda kendimize yer arayacağız" felsefesinden öteye gitmez sonuçları...

trabzonun altyapısını kullanması başka şey, iyi-kötü ayrımı yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek başka..

bugüne kadar gelen yabancılar kötü diye birşey yok..
    sivrilmiş adamları sayıyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiğinden beri sol kanadımız yok) vs.vs.vs
    bunların hepsinden verim aldık biz..

doğru adamları bulamamak yabancıları kötü yapmaz.. ki bulduğumuz zamanlar da oldu...
    doğru adamı bulup ziya doğan gibi bir futbol katiline emanet etmek başka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamları ziya doğana emanet edersen alacağın verimin sıfır olmasından doğal birşey yok...

Nereden
    Trabzon

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1970 te miyiz??
    alt yapının çok önmli olması, takımda ciddi sayıda alt yapıdan topçu olması falan tamam da...
    bu öze dönüş falan hayalden öte birşey değil..
    bugün kiminle öze döneceğiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olayım..

kaçıncılığa oynayacağız??
    "ligde üst sıralarda kendimize yer arayacağız" felsefesinden öteye gitmez sonuçları...

trabzonun altyapısını kullanması başka şey, iyi-kötü ayrımı yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek başka..

bugüne kadar gelen yabancılar kötü diye birşey yok..
    sivrilmiş adamları sayıyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiğinden beri sol kanadımız yok) vs.vs.vs
    bunların hepsinden verim aldık biz..

doğru adamları bulamamak yabancıları kötü yapmaz.. ki bulduğumuz zamanlar da oldu...
    doğru adamı bulup ziya doğan gibi bir futbol katiline emanet etmek başka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamları ziya doğana emanet edersen alacağın verimin sıfır olmasından doğal birşey yok...
    peki ya ne yapalım millete r.carlos gelmiş peki sen kimi alacan bu saatten sonra sen carlos a teklif götürürsen carlos un dieceği laf şu :hı hı hı ha ha ne trabzonpsor mu hiç duymadım avrupada hangi kupada mücadele edio ..............
    artık trabzonspor bataklıkta bugün bursaspor bile kayserispor bile trabzonspor la dalga geçip kafa tutuyosa yazık bir efsane eriyo.......

yapacak bişi yoq ya altyapıdan başlayacaksın yada 25 değil 100 sene bekleyeceksin

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ali bilgin,sochaux da oynayan mücahit,galatasaray da oynayan serkan çalık(gökdenizin sol kanat versiyonu),ankaraspor da oynayan özer hurmacı bu oyuncuları kaçırmayacaktı hepsi trabzon'un çocukları ama daha alması imkansız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallahi benim gözümde Orhan Çıkrıkçı, Ünal Karaman, İskender Günen, Osman Özköylü, Şota-Archil Arveladze hatta zamanında çok iyi ayrılmamış olsak da Abdullah Ercan ve Tolunay Kafkas çocukluklarını dahi Sotka'da geçirmiş Trabzonlu öz evlatlarımızdır. Öze dönüşden ziyade kaliteli topçulara dönüşten yanayım. Bu kaliteli adamlar altyapıdan gelirse kaymaklı ekmek kadayıfı, ama gelmezse de bekle bekle nereye kadar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)