Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurtuluş Günü 11 Aralık... Sandıkta Görüşürüz!

Nereden
    İstanbul

Standart Kurtuluş Günü 11 Aralık... Sandıkta Görüşürüz!

Ülkelerin ve şehirlerin özel günleri vardır ve bunlar muhakkak ki çok büyük anlam ifade ederler ...Trabzon şehrinin ve takımının tarihte artık 2. bir kurtuluş günü olacaktır sanırım ki artık her sene 11 Aralık veya daha yakın bir tarihi de bu günlere ilave edecegiz ...

Herkes bu forum sayesinde bildiklerini düşüncelerini yazdı çizdi genel olarak sıkıntı saha içi başarısız sonuçların getirdiği konular üzerinde yogunlaştı ...

Bir camia da kötü günler olabilir bu çok dogaldır hedeften uzaklaşabilirsiniz bunun neticesinde moral bozuklukları olabilir ..

Trabzonspor da bu süreçleri malesef uzun yıllar yaşamış son 10 yılda bu camia ancak 2 3 sezon heyecan duyabilmiş hedeflerine yakınlaşabilmiştir....

Kurtuluş günleri her camia için içinde bulunulan sıkıntıdan çıkış için milad olan günlerdir ....

Trabzonspor için kurtuluş gününün önemi saha içi sonuçlar ,stad veya kurumsallaşma değildir .. Bunlar mutlaka çok önemlidir olması da gerekir .. Ama daha önemli bir gerçek vardır ki işte asıl sıkıntı oradadır ...

Trabzonspor bugün Türk futbolunda özel bir yere sahiptir ...Herkesin bildiği gibi bir devrim yapmış şampiyonlugu İstanbul dışına çıkarmış tek takımdır ...Bunun neticesinde bu camianın bir VİZYONU , MİSYONU vardır ...BU yapı kolaylıkla saglanmamıştır çok mücadeleler verilmiş kendini kabul ettirmiştir ....

İçinde bulundugumuz durumun kurtuluş günü olmasını saglayan yegane sebep budur ... Hiç bir şart altında taşıdıgımız misyona ve vizyona ihanet edilmemelidir ....Ülkenin 4 büyük takımı arasına girmek ( bazıları kabul etmese de )ve bu yapıyı daha yukarı çıkarmak gereklidir

Trabzonsporun kurtuluş günü bu anlamda 11 Aralıktır ...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

11 Aralikda belki mevcut Yönetim gidecek ama bu KURTULUS Günümüz olmayacak cünkü arkalarinda Dag kadar Sorun birakacaklar!!!

Bu sorunlarin hepsinden lurtuldugumuz Gün Kurtulus Günümüz olacak ve bu MAALESEF daha Yillar sürebilir....
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

sevgili coolank ..fikirlerinize katılıyorum ..lakin başlık için erken değilmi ?....hala ümitlerini koruyan kardeş,arkadaş ve ağabeyler için...yoksa bizden geçti sevdalukkkkkkkk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkasında bir sürü sorun da bıraksa Albayrak'ın gitti gün KURTULUŞ günüdür..Milli bayram günüdür. Düğün günüdür .Benim hayatımın en mutlu günü olacak inşALLAH
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atay Aktuğ'dan kurtulduğumuzu sanıp daha beter şeyler yaşamadık mı. Nerden biliyorsunuz Aralık ayında yapacağımız kongrenin kurtuluş günümüz olacağını. Gaza gelip o gazla başlık açmayın. Hepimiz en iyisini umut ediyoruz öyle olsun istiyoruz. Ligler başlamadan kongre sürecine iyice girmeden böyle bir başlık gereksiz olmuş. Bir adayınız mı var. Alt yapısını oluştuırmaya mı çalışıyorsunuz. Kimmiş bizi kurtaracak Süpermen ?
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

yaptıkları yapacaklarının temınatıdır bu adam bu işi bilmiyo .her yönden külüp geriledi o nedenle 11 aralık kurtuluş günümüzdür

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atay Aktuğ'dan kurtulduğumuzu sanıp daha beter şeyler yaşamadık mı. Nerden biliyorsunuz Aralık ayında yapacağımız kongrenin kurtuluş günümüz olacağını. Gaza gelip o gazla başlık açmayın. Hepimiz en iyisini umut ediyoruz öyle olsun istiyoruz. Ligler başlamadan kongre sürecine iyice girmeden böyle bir başlık gereksiz olmuş. Bir adayınız mı var. Alt yapısını oluştuırmaya mı çalışıyorsunuz. Kimmiş bizi kurtaracak Süpermen ?
    Bence süpermen parasız bi insan olsun.Paralılar bu klübe hiçbi katkı sağlayamadı aksine hep aldılar.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Öncelikle şunu söylemek isterim ki gaza gelip başlık açacak durumda değilim ..yani gaza gelmem ...başlık açarken sizden izin alınacagını bilmiyordum eger yönetim gereksiz görürse siler olur biter ...ben kendi imzamdaki yazının dahi silinmesini sorun etmedim haber verilmeden ....

Lig başlamadan kongre sürecine girilmeden demişsiniz ...Özellikle şimdi bu başlıgı açmamın sebebi o süreçte bunların unutulmaması ...Erken oldugunu da düşünmüyorum ..Aralık ayına kadar olan süreç mucizevi bir şeklide iyi giderse tehlikenin gözardı edilecegini düşündüğüm için ...

Altyapı kısmına gelince burada niye altyapı yapmak için ugraşayım ? veya niye böyle bir amacım olsun ? kongre bu forumda mı kazanılıyor ...? bu forum çok önemli derseniz size şunu sorarım ...

Taraftarın bu kadar tepki gösterdiği başkan ve ruh hastası nasıl hala daha görevde ?

Demek ki taraftar takımın sahibi olsa da yaptırımı güçlü değil ...Üstelik altyapı dediğiniz olay medyada ve Trabzonda bazı yerlerde oluşturulur ..

Trabzonsporun bir Süpermene ihtiyacı oldugunu da zannetmiyorum ..

Nereden
    Sakarya

yaşadıklarımızdan sonra hiç birşeyin yönetimin ömrünü uzatamayacağını düşünüyorum ... başlığın erken olduğunu düşünüyorum ...ama gürültüsüz bir şekilde sessiz ve derinden sağlam bir ekibin oluşması gerekir diye düşünüyorum ....bu arada bu zamana kadar yazdıklarınızı takip eden biri olarak iyi niyetinizden de asla kuşku duymuyorum ...eyvallah...yinede başlık için erken mucizenin bile desteğe ihtiyacı var):

Nereden
    İstanbul

Ben tam aksine yıllarca taraftarın vahşice saldırıları ile istifa eden yönetimler ve hocalar görmekten bıktım. Bu yönetim ve hoca başarısız gönderelim. Peki bundan sonra gelecek olanları yine aynı şekilde kovmayacağımızın bir garantisi var mı. 25 senedir biz yolu denemedik mi. 25 senedir aynı şeyleri yaşamadık mı. Taraftarlarda camia gibi bölük pörçük sadece yıkmayı bilir, yapma söz konusu ise kimse bir yerde bulamazsın. O yüzden taraftar artık fazla ciddiye almamak lazım. Bu takım uzun yıllardır taraftarın olumsuz etkisine rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyor. Taraftar a haklı sabır kalmadı hiç kimsede. Geleni kov, sonra tekrar geleni yine kov. Peki nereye kadar. Şampiyonluk duasına mı çıkacağız. Aralık Trabzonspor'un kurtuluş günüymüş. Aralık ya Trabzonspor'un cenaze günü olursa ne olacak peki. Bundan kötü olmaz demeyin oluyor. Yıllarca gördüğümüz gibi beterin beteri de var. Her sezon öncesi olduğu gibi her kongrede de taze umutlarımızla heveslerimizle en iyisini istiyoruz. Ancak maalesef bu gerçekleşmiyor. Bunun gerçekleşmesi için bir ışık ben göremiyorum, Ali gidecek Veli gelecek bu kısır döngü böyle sürüp gidecek.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Trabzonsporun bir Süpermene ihtiyacı oldugunu da zannetmiyorum ..
    Biliyorsunuz fikirlerimiz çok yerde uyuşuyor. Ama burada uyuşmadı işte.

Aralık ayına kadar bu süratle giderse, Superman'in bile bizi kurtaramayacağını düşünüyorum.

Kongre tarihi belli olunca, becerikli olmayan yönetimler ne yapıyorsa, bizimkiler de onu yapacak diye endişem var.

Kulübü borçlandırıp da, rakipsiz kalmak olursa düşünceleri, o zaman işte, Superman bile yetmeyecek bize.

Ama hocam bize de biraz ayıp ediyorsunuz. BMN'nin Trabzonspor'un gündemini olumsuz olarak değiştiremeye niyeti yoktur. Bir de, yüzüne tükürüldüğünde "Ya Rabbi, şükür" diyen birine karşı ne yapsanız boş.

-------------------------------

Bu arada nasıl ki yönetimi koşulsuz savunuyorsanız ve size "yönetimin paralı adamı" yakıştırmasına tahammül edemiyorsanız, siz de milleti yaftalamayın. Keşke başkan adayları gelip de buralarda düşüncelerini paylaşsa, düşüncelerimizi paylaşsa.
    Konu Tunga tarafından (25.06.2007 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tamam da bu gelenler hep mi kötü olacak... Biz ne zaman gülecez .. Hep karanlık ..hep karanllık ..Yeter artık yeter ...misali !!!
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

11 Aralık'ın Kurtuluş Günü olup olmadığı ancak 2008 yılı sonlarında, en erken ortalarında anlaşılır. Sırf bu yönetimden kurtulmak "kurtuluş" değildir.

Kim, kimler gelecek? Sistemi, tarzı, projesi olacak mı? Olacaksa Trabzonsporu beklenen başarılara taşıyabilecek mi, bu ışığı görecek miyiz?

Sırf değiştirmek için değiştirmek doğru mudur?

Atay Aktuğ'un, o günün şartlarında her ne kadar gitmesi gerektiğini düşündüysek de (transferdeki beceriksizlik ve kargaşanın da etkisiyle) acaba yönetim değişikliği illâ gerekli miydi? Değiştirdik ne oldu? Değiştirmeseydik ne olurdu?

Diyelim ki, projesiyle, sistemiyle bizce dört dörtlük bir aday çıktı, kazandı. Trabzon şehrinin mevcut, kaynayan kazan yapısıyla, meşhur olmak için bekleyen yönetici adayı tipleriyle başarılı olması mümküm müdür?

Yazdıklarımdan bu yönetime mahkum olduğumuz anlamı çıkmasın.

Esas "Kurtuluş"umuz, mevcut zihniyetten, yönetim tarzından kurtulduğumuz, her yönüyle çağdaş yönetim sistemini yakaladığımız günlerdir...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allahım biz o gunu gorcakmiyiz acep
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Sakarya

Ben tam aksine yıllarca taraftarın vahşice saldırıları ile istifa eden yönetimler ve hocalar görmekten bıktım. Bu yönetim ve hoca başarısız gönderelim. Peki bundan sonra gelecek olanları yine aynı şekilde kovmayacağımızın bir garantisi var mı. 25 senedir biz yolu denemedik mi. 25 senedir aynı şeyleri yaşamadık mı. Taraftarlarda camia gibi bölük pörçük sadece yıkmayı bilir, yapma söz konusu ise kimse bir yerde bulamazsın. O yüzden taraftar artık fazla ciddiye almamak lazım. Bu takım uzun yıllardır taraftarın olumsuz etkisine rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyor. Taraftar a haklı sabır kalmadı hiç kimsede. Geleni kov, sonra tekrar geleni yine kov. Peki nereye kadar. Şampiyonluk duasına mı çıkacağız. Aralık Trabzonspor'un kurtuluş günüymüş. Aralık ya Trabzonspor'un cenaze günü olursa ne olacak peki. Bundan kötü olmaz demeyin oluyor. Yıllarca gördüğümüz gibi beterin beteri de var. Her sezon öncesi olduğu gibi her kongrede de taze umutlarımızla heveslerimizle en iyisini istiyoruz. Ancak maalesef bu gerçekleşmiyor. Bunun gerçekleşmesi için bir ışık ben göremiyorum, Ali gidecek Veli gelecek bu kısır döngü böyle sürüp gidecek.
    faruk farkındamısın bilmem ama seninki tersinden İSTEMEZÜKçülük oluyor...ne öneriyorsun bize bu rezilliği seyre devammı ..rezillikten kasdım saha sonuçları falan değil ...mesela sayın başkanın bugün gazatelere yansıyan beyanatlarını okursan rezillği satıraralarında görmen mümkün ...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetim gittiğinde bizi kurtarabilecek bi aday varmı gerçekten
    kongre kurtuluşumuz falan olmayacak sorunların devamını getirecek bi durum olcaktır

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

11 Aralık, TS için bir kutuluş günü olabilir elbette. Ama daha iyi bir yönetimin oluşması kaydıyla. Daha iyisini bulamadıkça sadece zaman kaybı oluyor. Şahsi fikrimi sorarsanız, daha iyisi rahatlıkla bulunabilir ve elinden birşey gelenlerin bu konuda arka planda kalmaması gerekiyor.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Nereden
    Ankara

Şu an yapılacak tek şey var! Bütün oy hakkı olan üyelerimizin aidatlarını yatırıp kongrede oy haklarını kaybetmemeleridir. Ve o zamana kadar bu konuyu konuşmamaktır. Biz bu kulübün sahibiysek, bize yakışır hareketi zamanı geldiğinde tribünde zamanı geldiğinde de kongrede yapmak boynumuzun borcudur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faruk farkındamısın bilmem ama seninki tersinden İSTEMEZÜKçülük oluyor...ne öneriyorsun bize bu rezilliği seyre devammı ..rezillikten kasdım saha sonuçları falan değil ...mesela sayın başkanın bugün gazatelere yansıyan beyanatlarını okursan rezillği satıraralarında görmen mümkün ...
    Ben yeni yönetim istemiyorum demiyorum ki. Yani kongrenin hemen kurtuluş günü ilan edilip, her kim göreve gelirse gelsin bu yönetimden iyi olacağı havaları verilmesi canımı sıkıyor. Yani denize düşen yılana sarılır durumu burda öne çıkmamalı. Bazı şeyler gelecekte büyük şeyler başarır veya başarılmasını sağlar. Bunun içinde o bazı şeyler için bazı ışıklar ortaya çıkar, gelecek vadeder. Kongreye daha çok var ancak ben henüz öyle bir ışık göremedim. Bu yüzden hepten söneceğimize gaz lambasına razıyım
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu bi yönetim göndermek kolaydır ama bi tane alternatif sunulmadımı ne anladım ben o yönetimi göndermekten bunlar ı gönderelim hani alternatif
    bende memnun deilim ama hani alternatif

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk hiç merak etme bu camia ne başkansız kalır ne de yönetimsiz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Faruk kardeşim çok doğru şeyler yazıyorsun ama bir yönetim anca bu kadar kötü olur.Bundan kötüsü olamıyacağı için gelecek yönetimin başarılı olacağını düşünüyorum.Takım ve taraftar için kurtuluş olurmu bilmem ama benim için 11 aralığın sağlık sorunlarım için bir kurtuluş günü olacağını umud ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hepimiz için öyle abi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

coolank

Ömrüne bereket...

Benimde böyle bir başlık açma düşüncem var dı...

Ama şöyle 1-1.5 ay sonraları için düşünmüştüm..

Mümtaz(!) yönetimimiz hele bir son kurşunlarını da atsın diye bekliyordum...

Nasılsa karavana olacak yine..

Çünkü ; "Yaptıkları, yapacaklarının teminatı" ,zaten...

Sakın ha !..

Hiç kimse , "Ne bu acele" diye demesin...

"Beterin beteri vardır" vaveylasına sarılmasın...

Bunlardan beteri yok...Arasan bulamazsın...Sipariş etsen olmaz..

Hem diyelimki oldu..

Ne kaybederiz ki..

"Her gün koyun gibi ölmeyi beklemektense, bir gün kaplan gibi ölürüz" olur-biter...

Ben kongrenin 9-16 aralık tarihleri arasında yapılacağını tahmin ettiğimden , bunun için bir "16 Aralık için, Geri sayım sayacı" bile yapmıştım..

İşin ilginç yanı benim sloganımın da seninkiyle aynı olması

"Kurtuluş günü"...

Tevafuk mu?...Yok canım...

Artık herkesin beyin ve gönlüne kazınmış acı bir gerçek...

Ey;Kerameti kendinden menkul başkan ve yönetimi...

Ve de buforumdaki,

embedded(iliştirilmiş-eklemlenmiş),ajan-provakatörleri...Dezenformatörleri...

Gölge etmeyin...Başka ihsan istemez...

Evet..Artık geri sayıma geçebiliriz...Herkese YA SABIR...

(Alttaki linke tıklayarak 16 Aralık taki kongre tarihi için kalan süreyi ;gün,dakika,saat,saniye,hatta salise olarak an be an takip edebilirsiniz.)

16 ARALIK 2007 -KURTULUŞ GÜNÜ İÇİN GERİ SAYIM SAYACI

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Atay Aktuğ dan kurtulduğumuzda ligi en son 2. bitirmiştik takımın borcuda yoktu keşke kurtulamasaydık sevgili yön.. şey pardon Trabzonsporlu renkdaş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)